Článek

Lela pláchla i s Lili: Když bude chtít Vémola vidět dceru, bude muset do zahraničí

 
Když slibovala, že se kvůli zklamání ze vztahu s údajně nevěrným Karlosem Vémolou  (35) , s nímž má dcerku Lili, odstěhuje do své rodné země , nemlela Lela Ceterová prázdnou slámu. Vnadná silikonová blondýna už se ohlásila z nového bydliště v Bratislavě.
13.09.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)
Podobné články

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Hrdé matky: Lela Ceterová a Andrea Růžičková se pyšní svými čerstvě narozenými ratolestmi

 
Playmate Lela Ceterová (30) těsně před Vánoci přivedla na svět krásnou holčičku Lili. Terminátor Karlos Vémola (34) neskrýval dojetí nad tím, že mu jeho přítelkyně přivedla na svět holčičku. Lela je na malou Lili právem pyšná a lascivní fotky vyměnila za ty rodinné. Čerstvou dvojnásobnou maminkou je i Andrea Růžičková (35). Ta se pochlubila na sociálních sítích snímkem celé rodiny.
05.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (372 článků) , Karlos Vémola (167 článků)

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

 
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.
13.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání

 
Lela Ceterová (30) svému partnerovi zápasníkovi MMA v prosinci porodila nádhernou dceru Lili. Před nedávnem se Karlos Vémola (34) vytáhl a svým holkám připravil pořádné překvapení v podobě zbrusu nového pokojíčku pro malou Lili. Lela Ceterová je půl roku po porodu, ale na její postavě to není vůbec poznat. Hrdá maminka se na sociálních sítích pochlubila rostoucí dcerou, která čím dál tím více připomíná půvabnou maminku.
10.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

 
MMA zápasník Karel Vémola  (35) a Lela Ceterová působí jako dokonalý pár. Lela před nedávnem porodila dceru Lili a mohlo by se zdát, že jí ke štěstí už nic nechybí. Jenže zdání mnohdy klame a Ceterová se rozhodla vyřídit si nyní s partnerem účty přímo prostřednictvím sociálních sítí.
04.07.2020 17:55 |

podobné články

Karlos Vémola o rozchodu s Lelou Ceterovou: Všechno jednou bohužel končí. Špínu zveřejňovat nebudu

 
Stejně jako modelka Lela Ceterová sdílel i Karlos Vémola  (35) s fanoušky zprávu o jejich rozchodu. Oba svorně zdůraznili, že je pro ně prioritou nyní osmiměsíční dcera Lili. „Jen naši blízcí vědí, jak to mezi námi opravdu bylo,“ napsal Vémola.
30.08.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny

 
Značnou část karantény trávila Lela Ceterová s dcerou Lili na chalupě v Orlických horách. Zatímco její partner zápasník Karlos Vémola pobýval nějakou dobu v Anglii, maminka s dcerou si udělaly dámskou jízdu v přírodě. Po návratu domů je čekalo úžasné překvapení. Karlos zařídil dcerce pokojíček jako pro princeznu, kde nechybí nálepky Minnie v životní velikosti i želvičky v akvárku.
11.04.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

S touhle silikonovou fitness barbie měl Karlos Vémola podvádět Lelu. Blondýnka prozradila, jak to mezi nimi začalo

 
Karlos Vémola  (35) a Lela Ceterová nedávno oznámili rozchod. Lela v oznámení mimo jiné uvedla, že ji zklamala Karlosova nevěra a že se i s dcerkou Lili (8 měsíců) stěhuje od partnera za rodinou na Slovensko.
03.09.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Vémolova rodina žije ve strachu: S koronavirem bojuje i Lela s dcerou, Lili má čtyřicítky teploty

 
Už včera otřásla českou sportovní scénou zpráva, že se zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nakazil koronavirem. Bijec okamžitě informoval, že spíš než o možné zrušení nadcházejícího zápasu MMA s Václavem Mikuláškem má strach o svou rodinu. Nyní došlo na Vémolovy nejhorší obavy. Pozitivní test na zákeřnou nemoc má i jeho partnerka Lela Ceterová (30) s osmiměsíční dcerkou Lili.
25.08.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

První vyjádření Lely Ceterové o koronaviru: Nakazili jsme se od Karlose, pořád někde lítá

 
Lela Ceterová (30) webu eXtra.cz potvrdila, že má i s osmiměsíční dcerkou Lili koronavirus. Už včera přitom pozitivní test na zákeřnou nemoc potvrdil její partner Karlos Vémola (35), který se bál, aby nenakazil i svou rodinu. K tomu ale nakonec i tak došlo. Lela má podle svých slov naštěstí lehčí průběh, o poznání hůř je na tom ale malá Lili.
25.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu

 
Konečně se dočkala. Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Lela se na dceru těšila a v posledních dnech přiznala, že už porod klepe na dveře.
18.12.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Jágr s neteří, Rytmus a Vémola s miminky, Gelemová se Slováčkem. Podívejte se, jak celebrity slavily Vánoce

 
Letošní Vánoce byly pro spoustu celebrit premiérovými v rolích rodičů. Fotky s miminky poprvé sdíleli rapper Rytmus  (42) a moderátorka Jasmina Alagič, kteří očekávání přírůstku oznámili přesně před rokem ; zpěvačka Ewa Farna  (26) ; tenistka Andrea Sestini Hlaváčková nebo její kolegyně Lucie Šafářová  (32) , která krátce před Vánocemi Tomáši Plekancovi  (37) porodila dceru Leontýnu. Z novorozené dcery Lili se těší také Karlos Vémola  (34) a Lela Ceterová. Pro zápasníka jde o třetího potomka, jeho partnerka zakouší mateřství poprvé.
25.12.2019 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1217 článků) , Lucie Šafářová (669 článků) , Karlos Vémola (167 článků) , Andrea Hlaváčková (144 článků) , Jasmina Jasmina (255 článků)

Stylový návrat z Anglie. Takto Terminátor Vémola překvapil svou vnadnou partnerku a roztomilou dceru

 
Období koronavirové pandemie trávili Karlos Terminátor Vémola  (34) a Lela Ceterová nějaký čas odděleně. Zápasník MMA zůstal v Anglii, kde žije jeho syn Karlos Junior (9), a tak vnadná glamour modelka zůstala sama s tříměsíční dcerkou Lili.
09.04.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků) , Junior Junior (17 článků) , Junior Junior (14 článků) , Junior Junior (14 článků) , Junior Junior (14 článků) , Junior Junior (17 článků)

Vémola a Ceterová se rozcházejí. Playmate zklamala nevěra MMA zápasníka

 
Partnerka Karlose Vémoly (35), bývalá slovenská playmate Lela Ceterová (30), se fanouškům na Instagramu svěřila s tím, že chce od MMA zápasníka odejít i s osmiměsíční dcerou Lili. V plánu to má hned poté, co se obě vyléčí z nemoci covid-19. Vémola se chce nadále soustředit na svou kariéru a na dceru.
30.08.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Lela Ceterová zveřejnila smutné foto z postele: Vémolova silikonka bojuje s koronavirem a má strach o nemocnou dceru

 
Zápasník MMA Karlos Vémola  (35) bohužel koronavirem nakazil i svou partnerku Lelu Ceterovou a dcerku Lili. Celá rodinka je teď v karanténě a Lela se děsí toho, aby se jí neudělalo hůř.
25.08.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Vémolova Lela ukázala figuru: 11 dní po porodu dcery má dole deset kilo

 
Je to teprve jedenáct dnů, co Lela Ceterová porodila dceru Lili , a z celkem patnácti nabraných kil už má dle svých slov deset dole. „Ponocování s Lilinkou (i tak ji miluji nejvíc na světě), úděl matky a stres udělají svoje - 10 kg. Ještě 5 kg a mám původní váhu,“ napsala Lela k fotce, na níž svou proměnu zaznamenala.
29.12.2019 13:20 |

podobné články

Táta bijec Vémola: To jsou jeho holky!

 
I takový bijec, jakým je Karlos Vémola (34), se umí rozněžnit. Když mu jeho silikonová partnerka Lela povila malou Lili, zaplavil ji růžovými dary!
23.12.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Nakazil Karlos Vémola koronavirem i tuto sexbombu? Tajil to, mohl ohrozit mou rodinu, říká Kristhin Gomez

 
Jako by toho neměl Karlos Vémola (35) málo. Před nedávnem se musel bránit nařčením z nevěry, včera zjistil, že má on i jeho rodina koronavirus, a dnes se ozvala i jeho naštvaná kamarádka Kristhin Gomez. Prý jí Vémola zatajil, že má koronavirus, čímž mohl ohrozit celou její rodinu. O tom, že se bijec sešel s Kristhin, pak podle webu expres.cz vůbec nevěděla jeho žena Lela Ceterová (30).
25.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)

Ceterová předčasně porodila. Vémola se pochlubil první fotkou dítěte

 
Zápasník MMA Karlos Vémola (34) a jeho partnerka Lela Ceterová (30) jsou rodiči. Na sociálních sítích se pochlubili fotkou svého miminka. Dcera jménem Lili se playmate narodila předčasně. Na svět měla přijít až počátkem příštího roku.
18.12.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (167 článků)