Článek

Lela drží Karlose zkrátka. Do Thajska už ho samotného nepustila. Zatímco on dře, Ceterová se vystavuje na odiv u bazénu

 
Český bijec Karlos Vémola si zaletěl se svou manželkou Lelou Vémolou do Thajska, kde se aktuálně připravuje na odvetný zápas s Attilou Véghem. Jejich instagramové účty se tak zaplnily fotkami z exotické země. Karlos opět předvedl svou vášeň pro divoká zvířata a nechal se zvěčnit se slonem. Lela zase vystavila své vypracované tělo a bujný dekolt. Na fotky se můžete podívat v naší galerii. 
27.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Attila Végh (54 článků) , Attila Attila (89 článků)
Podobné články

Lela Ceterová hodila vše na milence: Zmanipuloval mě a sebral mi telefon! Karlose miluju

 
Je to tady, playmate a snoubenka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (32) dostala telefon a pro deník Blesk promluvila o údajné nevěře, ač by dle svých slov raději mlčela a zachovala si noblesu, kterou už zpět po dramatickém kolotoči určitě nezíská. Ceterová hodila všechno na dokonalého lháře Víta Kaisera, který ji zmanipuloval stejně jako svou manželku. Lela také uvedla, že k žádnému intimnímu styku mezi ní a panem Kaiserem nedošlo.
24.01.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Tichý konec Lela show: Ceterová údajně dostala na Barrandově stopku

 
Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela Ceterová (33) měla v televizi Barrandov svůj pořad Lela Show, kam si zvala osobnosti českého rybníčku a zpovídala je. Již nějakou dobu se ale spekuluje, že pořad nebyl sledovaný, a tak ho potichu stáhli z vysílání. „Potichu show stopli a už není ani v programu,“ prozradil Expresu zdroj, který si nepřál být jmenován. Jenže Lela Ceterová i majitel televize Jaromír Soukup (54) tvrdí něco jiného. Podle nich se s pořadem stále počítá.
28.03.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Lela Ceterová promluvila o dalším miminku i svatbě: S Karlosem Vémolou na nic nečekají

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odpustila svému milému nevěru a pouto lásky opět pevně spojili. Od té doby Lela vedle Karlose, který ji rozmazluje jako královnu září štěstím. Po zásnubách se Lela svěřila s další informací, promluvila nejen o chystané svatbě, ale dokonce padly slova o dalším miminku, které by si s Karlosem přáli.
04.02.2021 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Snoubenka Karlose Vémoly Lela Ceterová pro eXtra.cz o druhém těhotenství: Všechno je úplně jinak

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) zanedlouho přivede na svět dalšího potomka. V rozhovoru pro eXtra.cz Lela promluvila o druhém těhotenství, které je úplně jiné než to s Lili.  
28.07.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Uplakaná Lela Ceterová na pokraji zhroucení: Strach o Karlose a potoky slz

 
Lela Ceterová si tentokrát zápas svého manžela Karlose Vémoly neužívala. Kontroverzní blondýnka zprvu jako velká fanynka své lásce tleskala vestoje a byla podpora sama. Poté ovšem, když slavný bijec dostal v prvním kole KO a zhroutil se k zemi, zůstala Lela v šoku a v slzách. Jak zachytili fotografové eXtra, po celou dobu ji tak utěšovala její kamarádka.
30.12.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová u bazénu vystavila své obří vnady: Výjimečně nedostala čočku, naopak

 
Lela Ceterová se opět odhalila. Blonďatá playmate doprovodila svého manžela do Thajska, kde se připravuje na svůj životní zápas, tedy odvetu století, ve kterém stane proti Attilu Véghovi. Zatímco Karlos Vémola maká, Lela si užívá dobrého jídla, sluníčka a koupání. Na sociálních sítích sdílela se svými sledujícími pořádně žhavé fotky v plavkách. 
22.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Attila Végh (54 článků) , Attila Attila (89 článků)

Sexbomba Lela Ceterová v roušce a rukavicích: Partnerce Terminátora Vémoly se vysmáli

 
Partnerka Karlose Terminátora Vémoly  (34) , playmate Lela Ceterová, ráda vystavuje své přednosti . Tentokrát však na snímku nehrají hlavní roli její obří vnady, ale rouška. Lela chce chránit své okolí, a tak ven vychází zásadně s ní.
16.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová: Po odchodu od Karlose nemá na rozhazování, má co dělat, aby platila účty

 
Modelka Lela Ceterová (30), která před třemi měsíci kvůli podezření z nevěry odešla od MMA zápasníka Karlose Vémoly (35), je sice za své rozhodnutí šťastná, že by si ale mohla vyskakovat, to se říci nedá. I kvůli covidu je na tom nyní finančně tak, že je ráda, že sotva pokryje své náklady na život. O nějakém dělání si radostí ale nemůže být ani řeč.
01.12.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

V 5. měsíci se Lela Ceterová ukázala v plavkách. Takhle to sluší těhotné snoubence Karlose Terminátora Vémoly

 
Lela Ceterová ukázala těhotenské bříško. Snoubenka Karlose Terminátora Vémoly, která se zanedlouho stane také jeho manželkou, je v 5. měsíci těhotenství a velmi jí to sluší. Zatím netuší, zda se s Karlosem opět těší na holčičku, nebo do jejich rodiny přibude kluk.
07.07.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová ukázala milované rodiče: Co říkají na zetě Karlose?

 
Je to jen pár dní, kdy se stali Lela Ceterová (33) a Karlos Vémola (37) manželským párem. Na velkolepé veselce nechyběli ani Lelini rodiče, kteří žijí na Slovensku. Právě jim věnovala půvabná blondýnka dojemný příspěvek na svém Instagramu. Komu je více podobná a co říkají rodiče na zetě Karlose?
05.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

 
MMA zápasník Karel Vémola  (35) a Lela Ceterová působí jako dokonalý pár. Lela před nedávnem porodila dceru Lili a mohlo by se zdát, že jí ke štěstí už nic nechybí. Jenže zdání mnohdy klame a Ceterová se rozhodla vyřídit si nyní s partnerem účty přímo prostřednictvím sociálních sítí.
04.07.2020 17:55 |

podobné články

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu

 
Konečně se dočkala. Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Lela se na dceru těšila a v posledních dnech přiznala, že už porod klepe na dveře.
18.12.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Krásná Lela Ceterová ukázala dojemný snímek dcery. Popsala pocity po porodu

 
Playmate Lela Ceterová porodila minulý týden krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela se pochlubila dojemným snímkem, na němž je její malá Lilinka a popsala pocity, které ji provázejí po porodu.
24.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Exkluzivní rozhovor o porodu: Lela Ceterová prozradila, jak se dcera vyklubala na svět

 
Playmate Lela Ceterová porodila krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela promluvila pro eXtra.cz a popsala, jak porod probíhal. Prozradila i to, že nic krásnějšího v životě než narození prvního dítěte nezažila...
07.01.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová se rozpovídala: Promluvila o druhém dítěti a o tom, jak ji mateřství změnilo

 
Playmate Lela Ceterová porodila nedávno krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž přiblížila, jak dokázala rychle shodit poporodní kilogramy, ale také, že se skoro vůbec nevyspí...
09.01.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová se měsíc po porodu ukázala v prádélku: Prožívám nej sexy období, chlubila se silikonová maminka

 
Přítelkyně zápasníka MMA Karlose Vémoly  (34) Lela Ceterová je nadšená z mateřství. Před měsícem se jí narodila dcera Lili a Lela je prý neskutečně šťastnou maminkou.
21.01.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová to schytala za týrání zvířat a vycpaný zadek: Trapný, píší fanoušci

 
O víkendu musela bývalá playmate a partnerka Karlose Vémoly Lela Ceterová odrážet na sociální síti negativní reakce fanoušků na její novou fotografii. Lela je na ní zachycená, jak poprvé rybaří. Nadšená blondýnka umístila na Instagram i video, jak vytahuje rybku z vody a následně ji pouští zpátky do řeky. To však netušila, kolik ochránců zvířat mezi svými sledujícími má.
28.04.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová rok po porodu: Pochlubila se vosím pasem a vytuněnou postavou

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) Lela Ceterová (31) na svět minulý rok v lednu přivedla jejich rozkošnou dceru Lili, která roste jako z vody. Lela patří mezi ženy, které o sebe velmi pečují a ani mateřství ji nevyvedlo na dlouho z režimu a zdravého životního stylu. Nyní se fanouškům pochlubila fotkou ve sportovním úboru, kde vyniká i její vypracované bříško. Tady poporodní kila budete těžko hledat.
16.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)