Článek

Lela Ceterová u bazénu vystavila své obří vnady: Výjimečně nedostala čočku, naopak

 
Lela Ceterová se opět odhalila. Blonďatá playmate doprovodila svého manžela do Thajska, kde se připravuje na svůj životní zápas, tedy odvetu století, ve kterém stane proti Attilu Véghovi. Zatímco Karlos Vémola maká, Lela si užívá dobrého jídla, sluníčka a koupání. Na sociálních sítích sdílela se svými sledujícími pořádně žhavé fotky v plavkách. 
22.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Attila Végh (54 článků) , Attila Attila (89 článků)
Podobné články

Tichý konec Lela show: Ceterová údajně dostala na Barrandově stopku

 
Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela Ceterová (33) měla v televizi Barrandov svůj pořad Lela Show, kam si zvala osobnosti českého rybníčku a zpovídala je. Již nějakou dobu se ale spekuluje, že pořad nebyl sledovaný, a tak ho potichu stáhli z vysílání. „Potichu show stopli a už není ani v programu,“ prozradil Expresu zdroj, který si nepřál být jmenován. Jenže Lela Ceterová i majitel televize Jaromír Soukup (54) tvrdí něco jiného. Podle nich se s pořadem stále počítá.
28.03.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků) , Jaromír Soukup (390 článků)

Sexbomba Lela Ceterová v roušce a rukavicích: Partnerce Terminátora Vémoly se vysmáli

 
Partnerka Karlose Terminátora Vémoly  (34) , playmate Lela Ceterová, ráda vystavuje své přednosti . Tentokrát však na snímku nehrají hlavní roli její obří vnady, ale rouška. Lela chce chránit své okolí, a tak ven vychází zásadně s ní.
16.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

V 8. měsíci těhotenství vystavila obří silikonové vnady i bříško! Lela Ceterová za dva měsíce porodí zápasníkovi Vémolovi dceru

 
Partnerka zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly, sexy Lela Ceterová je v osmém měsíci těhotenství a své stále se zvětšující bříško ráda ukazuje. Tentokrát si na něj namalovala rtěnkou srdíčko a jméno své očekávané dcery Lili.
01.11.2019 06:00 |

podobné články

Lela Ceterová je prostě smolařka: Jak vyrazí do nákupního centra, ukradnou jí peněženku

 
Lela Ceterová se ve své Lela Show tentokrát bavila s Gabriel Jiráčkovou, mimo jiné o přípravě na Vánoce. Obě dámy se shodly, že nakupování dárků nechávají na poslední chvíli. Lela se navíc svěřila s tím, že jí v přeplněných nákupních centrech několikrát ukradli peněženku.
18.12.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků) , Gabriel Gabriel (118 článků)

Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

 
MMA zápasník Karel Vémola  (35) a Lela Ceterová působí jako dokonalý pár. Lela před nedávnem porodila dceru Lili a mohlo by se zdát, že jí ke štěstí už nic nechybí. Jenže zdání mnohdy klame a Ceterová se rozhodla vyřídit si nyní s partnerem účty přímo prostřednictvím sociálních sítí.
04.07.2020 17:55 |

podobné články

Lela Ceterová hodila vše na milence: Zmanipuloval mě a sebral mi telefon! Karlose miluju

 
Je to tady, playmate a snoubenka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (32) dostala telefon a pro deník Blesk promluvila o údajné nevěře, ač by dle svých slov raději mlčela a zachovala si noblesu, kterou už zpět po dramatickém kolotoči určitě nezíská. Ceterová hodila všechno na dokonalého lháře Víta Kaisera, který ji zmanipuloval stejně jako svou manželku. Lela také uvedla, že k žádnému intimnímu styku mezi ní a panem Kaiserem nedošlo.
24.01.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová promluvila o dalším miminku i svatbě: S Karlosem Vémolou na nic nečekají

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odpustila svému milému nevěru a pouto lásky opět pevně spojili. Od té doby Lela vedle Karlose, který ji rozmazluje jako královnu září štěstím. Po zásnubách se Lela svěřila s další informací, promluvila nejen o chystané svatbě, ale dokonce padly slova o dalším miminku, které by si s Karlosem přáli.
04.02.2021 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Že by dárek od Vémoly? Lela Ceterová vystavila silikony v sexy modelu a ukázala 300 růží!

 
Lela Ceterová se po rozchodu s Karlosem Terminátorem Vémolou  (35) odstěhovala zpět na rodné Slovensko do Bratislavy. Chvíli to vypadalo, že se s otcem dcery Lili dají opět dohromady a Karlos vypadal, že by o to i kvůli dcerce také stál. Jak ale Lela prozradila Super.cz, nejsou spolu.
03.12.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Málem se tam nevešly: Lela Ceterová vystavila vnady v hlubokém výstřihu. Rýpalové si ji vychutnali

 
Partnerka terminátora Karlose Vémoly  (34) určitě není žádná stydlivka. Lela Ceterová vměstnala své bujné a vylepšené přednosti do krátkého topu s opravdu hlubokým výstřihem a vyfotila se pro fanoušky.
25.06.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Karlos Vémola nevěděl kam s očima: Lela vytrčila balony a tenis šel málem stranou

 
Karlos Vémola a Lela Ceterová si právě vychutnávají svou svatební cestu, jejímž cílem se stal  ostrov Mauricus. Jak je zřejmé ze sociálních sítí, manželé vyrazili poznávat dobrodružství a dopřávají si aktivní odpočinek. Karlos neví kam koukat dřív. Lela před ním vystavila své bujné vnady a společný tenis šel málem stranou. 
12.01.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Lela schytala strašnou bídu: Sklidila posměch za obří vnady a teď i za nepovedené nohy

 
Vnadná influencerka Lela Ceterová to nemá až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Sice si po boku svého manžela, MMA zápasníka Karlose Vémoly, užívá život v luxusu, ovšem kvůli své zálibě v plastických operacích a kosmetických úpravách zevnějšku je pod neustálou palbou hatů. Minule to schytala za obří vnady v titěrných plavečkách, teď se followerům na Instagramu nezdají její příliš štíhlé nohy. 
24.09.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Holčičí den u Vémolových: Lela Ceterová s dcerkou Lily skočila do bazénu

 
Horké letní dny svádí k tomu, aby se člověk pořádně vyřádil v bazénu nebo někde u vody. Volného času využila i Lela Ceterová (30) s dcerkou Lily. Karlos Vémola "vyklidil pole" a holky nechal spolu samotné doma. A rozhodně se spolu nenudily.
22.08.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Těsně před porodem se svlékla před objektivem! Terminátorova Lela Ceterová si zakryla své obří vnady jen jednou rukou

 
Stejně jako většina nastávajících maminek neodolala a rozhodla se nafotit snímky, které jí navždy budou připomínat poslední chvíle před narozením dcerky Lily. Sexbomba Lela Ceterová, partnerka Karlose Terminátora Vémoly se odhalila před objektivem fotografky Petry Odrazilové a nafotila těhotenské snímky.
03.12.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Sexy Lela Ceterová opět ukázala své obří vnady. Fanoušky rozdělila na dva tábory

 
Manželka Karlose Vémoly (38) Lela Vémola (34) opět provokuje. Na svém Instagramu sdílela vzrušující fotku své postavy ve spodním prádle, ukázala své bujné vnady a vypracované bříško. V komentářích se začaly objevovat jak pozitivní názory, tak i negativní. 
18.12.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Těhotná Lela Ceterová: Syna Karlosovi jednou určitě dám a co nebylo v plánu

 
Krásnou novinkou se nedávno pochlubil MMA zápasník Karlos Vémola (35), jenž ve své show prozradil, že jeho půvabná snoubenka Lela Ceterová (31) čeká miminko. Společně vychovávají již dceru Lilinku, která koncem loňského roku oslavila svůj první rok. Na pohádkové oslavě navíc Karlos překvapil Lelu i žádostí o ruku. V rozhovoru pro eXtra Lela popsala své první pocity, když zjistila, že je podruhé těhotná. Dále promluvila o neplánovaném oznámení těhotenství veřejnosti, touze po velké rodině i pohledu do budoucnosti.
30.04.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Slovenská playmate Lela Ceterová zuří: Jak je to doopravdy s kadeřnictvím

 
Lela Ceterová (31) neudržela nervy na uzdě a rozzlobila se na redakci eXtra.cz kvůli článku, který její kadeřnici mohl usvědčit z nekalých praktik. Lela na Instagramu sdílela fotografii s novou ofinkou i s odkazem na své oblíbené kadeřnictví.
12.02.2021 14:45 |

podobné články

Lela Ceterová promluvila o svatbě s Karlosem Terminátorem Vémolou. Známe datum veselky a další detaily

 
Již za dva měsíce se bude konat velkolepá svatba. Své "ano" si řeknou Karlos Terminátor Vémola  (35) a Lela Ceterová . A jak sama Lela říká, bude to svatba, na kterou dlouho nikdo nezapomene!
23.05.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)