Článek

Lela Ceterová odhodila šminky a vytasila své největší zbraně v plavkách: Takhle vypadá pět měsíců po porodu

 
Přítelkyně zápasníka Karlose Vémoly  (34) Lela Ceterová už je několik měsíců šťastnou maminkou, ale dle snímku v bikinách, který zveřejnila na Instagramu, to vypadá, že snad nikdy nerodila.
09.05.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)
Podobné články

Krásná Lela Ceterová ukázala dojemný snímek dcery. Popsala pocity po porodu

 
Playmate Lela Ceterová porodila minulý týden krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela se pochlubila dojemným snímkem, na němž je její malá Lilinka a popsala pocity, které ji provázejí po porodu.
24.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Lela Ceterová přivedla Karlosovi Vémolovi na svět dceru Lili: Pyšní rodiče se pochlubili snímky z porodu

 
Konečně se dočkala. Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka. Lela se na dceru těšila a v posledních dnech přiznala, že už porod klepe na dveře.
18.12.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Exkluzivní rozhovor o porodu: Lela Ceterová prozradila, jak se dcera vyklubala na svět

 
Playmate Lela Ceterová porodila krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela promluvila pro eXtra.cz a popsala, jak porod probíhal. Prozradila i to, že nic krásnějšího v životě než narození prvního dítěte nezažila...
07.01.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Lela Ceterová se měsíc po porodu ukázala v prádélku: Prožívám nej sexy období, chlubila se silikonová maminka

 
Přítelkyně zápasníka MMA Karlose Vémoly  (34) Lela Ceterová je nadšená z mateřství. Před měsícem se jí narodila dcera Lili a Lela je prý neskutečně šťastnou maminkou.
21.01.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Silikonová Lela Ceterová ukázala maminku! Jablko nepadlo daleko od stromu?

 
Od svého porodu před dvěma měsíci zásobuje Lela Ceterová (30) sociální sítě snímky maličké dcery Lili, když tedy glamour modelka neukazuje svou všelijak plastiky vylepšenou tvář a tělesné proporce. Teď se Lela svým fanouškům pro změnu pochlubila, že za ní na návštěvu přijeli rodiče. Ale všechny nejvíc zajímalo, kolik plastických vylepšení má vlastně modelčina maminka.
26.02.2020 20:10 |

podobné články

Takhle vypadá máma čtyřměsíčního miminka? Lela Ceterová překvapuje vypracovaným bříškem

 
Slovenská playmate Lela Ceterová, která porodila v prosinci dcerku Lili, se za rekordně krátký čas dostala do formy. Partnerka zápasníka MMA Karlose Vémoly se chlubila plochým bříškem už pár týdnů po porodu, teď ale vnadná blondýna šokovala své fanoušky ještě více - čtyři měsíce po porodu předvedla bříško pevné jako skála. Jak to jen dělá?
21.04.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Sexbomba Lela Ceterová v roušce a rukavicích: Partnerce Terminátora Vémoly se vysmáli

 
Partnerka Karlose Terminátora Vémoly  (34) , playmate Lela Ceterová, ráda vystavuje své přednosti . Tentokrát však na snímku nehrají hlavní roli její obří vnady, ale rouška. Lela chce chránit své okolí, a tak ven vychází zásadně s ní.
16.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Hrdé matky: Lela Ceterová a Andrea Růžičková se pyšní svými čerstvě narozenými ratolestmi

 
Playmate Lela Ceterová (30) těsně před Vánoci přivedla na svět krásnou holčičku Lili. Terminátor Karlos Vémola (34) neskrýval dojetí nad tím, že mu jeho přítelkyně přivedla na svět holčičku. Lela je na malou Lili právem pyšná a lascivní fotky vyměnila za ty rodinné. Čerstvou dvojnásobnou maminkou je i Andrea Růžičková (35). Ta se pochlubila na sociálních sítích snímkem celé rodiny.
05.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (365 článků) , Karlos Vémola (80 článků)

Lela Ceterová se rozpovídala: Promluvila o druhém dítěti a o tom, jak ji mateřství změnilo

 
Playmate Lela Ceterová porodila nedávno krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž přiblížila, jak dokázala rychle shodit poporodní kilogramy, ale také, že se skoro vůbec nevyspí...
09.01.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Lela Ceterová ukázala nestárnoucí maminku: Vypadají skoro jako sestry

 
Playmate Lela Ceterová přidala na svůj Instagram fotku, kde je se svými rodiči a dcerou. Ukázala tak znovu svou nestárnoucí maminku, vedle sebe vypadají obě dvě jako sestry. Oba rodiče moc miluje a obdivuje. V galerii se můžete podívat, jak si je Lela s maminkou podobná.
27.02.2020 12:06 |

podobné články

Lela Ceterová to schytala za týrání zvířat a vycpaný zadek: Trapný, píší fanoušci

 
O víkendu musela bývalá playmate a partnerka Karlose Vémoly Lela Ceterová odrážet na sociální síti negativní reakce fanoušků na její novou fotografii. Lela je na ní zachycená, jak poprvé rybaří. Nadšená blondýnka umístila na Instagram i video, jak vytahuje rybku z vody a následně ji pouští zpátky do řeky. To však netušila, kolik ochránců zvířat mezi svými sledujícími má.
28.04.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Těhotná Lela Ceterová už to má za pár, Karlos Vémola prozradil, jak se těší na dceru

 
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) prožívá nejhezčí období v životě ženy - už brzy se stane poprvé maminkou. S partnerem Karlosem Vémolou (34) očekávají narození dcery, pro kterou už mají několik měsíců vybráno jméno. Respektovaný zápasník MMA bude u porodu a i když se intenzivně připravuje na duel století, na narození pro něj druhého potomka se těší čím dál víc...
01.11.2019 15:20 |

podobné články

Lela Ceterová brzy porodí a v jídle se neomezuje: Prozradila, jak to má s přibíráním

 
Lela Ceterová (30), která se zanedlouho stane maminkou, se pochlubila snímkem s bříškem. Slovenská playmate, která je partnerkou nejznámějšího českého MMA bojovníka, prozradila, že z porodu strach nemá. Snad i proto, že bude přítomen právě otec miminka - Karlos. S takovou oporou v zádech by se každá žena cítila bezpečně.
21.11.2019 18:05 |

podobné články

Vánoční zázrak: 11 dnů od porodu ukázala Lela Ceterová ploché bříško

 
Lela Ceterová šokovala české matky, které ji podezřívají, že má snad nadpřirozené schopnosti. Partnerka Karlose Vémoly před jedenácti dny přivedla na svět malou Lilinku, poporodní kila na ní už ale nejde vůbec postřehnout. Slovenská silikonka popsala, jak to dokázala!
29.12.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Lela Ceterová ukázala roztomilou dcerku a pochlubila se superštíhlou postavou

 
Slovenská playmate Lela Ceterová si aktuálně užívá nejhezčí období života. Už dva měsíce ji dělá šťastnou její dcerka Lilinka, která roste jako z vody. Plastikami vylepšená blondýnka se ráda fotila před porodem a není tomu jinak ani po porodu, naštěstí se dostala brzy do formy, a tak se pyšní postavou, kterou by jí mohly leckteré maminky v šestinedělí závidět.
10.02.2020 12:16 |

podobné články

Vémolova Lela ukázala figuru: 11 dní po porodu dcery má dole deset kilo

 
Je to teprve jedenáct dnů, co Lela Ceterová porodila dceru Lili , a z celkem patnácti nabraných kil už má dle svých slov deset dole. „Ponocování s Lilinkou (i tak ji miluji nejvíc na světě), úděl matky a stres udělají svoje - 10 kg. Ještě 5 kg a mám původní váhu,“ napsala Lela k fotce, na níž svou proměnu zaznamenala.
29.12.2019 13:20 |

podobné články

V 8. měsíci těhotenství vystavila obří silikonové vnady i bříško! Lela Ceterová za dva měsíce porodí zápasníkovi Vémolovi dceru

 
Partnerka zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly, sexy Lela Ceterová je v osmém měsíci těhotenství a své stále se zvětšující bříško ráda ukazuje. Tentokrát si na něj namalovala rtěnkou srdíčko a jméno své očekávané dcery Lili.
01.11.2019 06:00 |

podobné články

Těsně před porodem se svlékla před objektivem! Terminátorova Lela Ceterová si zakryla své obří vnady jen jednou rukou

 
Stejně jako většina nastávajících maminek neodolala a rozhodla se nafotit snímky, které jí navždy budou připomínat poslední chvíle před narozením dcerky Lily. Sexbomba Lela Ceterová, partnerka Karlose Terminátora Vémoly se odhalila před objektivem fotografky Petry Odrazilové a nafotila těhotenské snímky.
03.12.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)

Už se nemůže dočkat: Silikonová Lela Ceterová se pochlubila další fotkou těhotenského bříška v prádle

 
Silikonová kráska zápasníka MMA Karlose Vémoly už má porod za pár. Playmate Lela Ceterová nedávno ukázala snímek z těhotenského focení a nyní se pochlubila další fotkou, tentokrát tematicky ve vánočním duchu. Z vyzývavé blondýnky se v těhotenství stala něžná nastávající maminka, která nedočkavě vyhlíží, kdy přijde na svět její vytoužená holčička Lili.
09.12.2019 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (80 článků)