Článek

Lékaři se starali o pacienty s koronavirem: Zloději je zatím okrádali!

 
V boji proti nebezpečnému viru stojí v první linii především zdravotnický personál. Zaměstnanci nemocnic každý den riskují vlastní zdraví, aby pomáhali ostatním. Bezohledným lupičům v italském Palermu to však nezabránilo, aby nebohé lékaře a sestry okradli o jejich osobní věci.
18.03.2020 15:25 |

podobné články

Podobné články

Krajská nemocnice Liberec otevřela odběrové místo pro pacienty s podezřením na nákazu koronavirem

 
Krátce po poledni ve středu 18. března zprovoznila Krajská nemocnice Liberec (KNL) ve svém areálu u bývalých autodílen na Husově ulici odběrové místo pro pacienty s podezřením na nákazu koronavirem. To bude k dispozici pouze pro pacienty, které k odběru určila Krajská hygienická stanice Libereckého kraje (KHS LK).
18.03.2020 18:06 |

podobné články

Kulišárna Blesk.cz: V Motole není kulich jako kulich

 
VIDEO: Blesk.cz se rozhodl ověřit, jak je to v motolské nemocnici s těmi KULICHY. Šéf nemocnice Miloslav Ludvík totiž na sestříhaném videu, které se objevilo ve středu na internetu, své lékaře nabádal, aby se o KULICHY (prominentní pacienty) dobře starali. A jak se starali o KULICHY z Blesk.cz?
04.02.2011 11:30 |

podobné články

Kulišárna Blesk.cz: V Motole našeho kulicha odbyli!

 
VIDEO: Blesk.cz se rozhodl ověřit, jak je to v motolské nemocnici s těmi KULICHY. Šéf nemocnice Miloslav Ludvík totiž na sestříhaném videu, které se objevilo ve středu na internetu, své lékaře nabádal, aby se o KULICHY (prominentní pacienty) dobře starali. A jak se starali o KULICHY z Blesk.cz?
05.02.2011 13:40 |

podobné články

Chlapci okrádali důchodkyně, za peníze jezdili do Prátru

 
Policie zatkla dva chlapce, kteří v Brně po vzoru seriálů okrádali a bili staré ženy. Peníze utráceli za atrakce ve vídeňském zábavním parku Prátr.
08.04.2010 12:45 |

podobné články

Čeští vojáci okrádali stát na dietách!

 
Armádou České republiky otřásá nový skandál. Vojenská policie začala vyšetřovat téměř 30 příslušníků letectva, kteří jsou podezřelí, že okrádali armádu. Informaci exkluzivně získala TV Nova.
27.04.2012 20:05 |

podobné články

Vojáci okrádali armádu. Nevrátili peníze na jídlo, i když je nepotřebovali

 
Armádou České republiky otřásá nový skandál. Vojenská policie začala vyšetřovat téměř 30 příslušníků letectva, kteří jsou podezřelí, že okrádali armádu. Informuje o tom TV Nova.
27.04.2012 21:50 |

podobné články

Policie zadržela lidské hyeny: Muž a žena okrádali seniory

 
Kriminalisté v Praze zadrželi dva zloděje, kteří okrádali seniory. Muž, který se specializoval na seniory po celé České republice, si nakradl několik desítek tisíc korun. Druhou pachatelkou byla žena, která obrala seniora (94) o téměř dvacet tisíc korun.
25.10.2015 22:20 |

podobné články

Policie zadržela taxikáře! Okrádali zákazníky!

 
Tentokrát se s nimi nepárali! Policisté v kuklách v centru Prahy zadrželi dva taxikáře, kteří turisty údajně okrádali na jízdném.
25.11.2015 05:15 |

podobné články

O psa se během karantény v Číně starali zdravotníci, zvíře pak nechtělo k majiteli

 
Zdravotníci, kteří v čínském městě Chuang-kang bojovali proti nákaze novým koronavirem, si kromě vděčných pacientů udělali i jednoho čtyřnohého přítele. Téměř dva měsíce se starali o zlatého retrívra, kterého považovali za toulavého. Jak se následně ukázalo, pes měl majitele, ten ho ale nemohl hledat, protože musel být v karanténě.
24.03.2020 16:10 |

podobné články

Obvodní lékaři začnou zvát pacienty na prohlídky, jinak přijdou o peníze

 
I když praktický lékař své pacienty i několik let nevidí, dostává za každé jméno v kartotéce paušál 50 korun měsíčně. Ministerstvo zdravotnictví ale chystá změnu; o část příjmů přijdou ti lékaři, kteří své pacienty například nezvou na pravidelné preventivní prohlídky. Polepší si naopak ti, kteří se zapojí do večerních pohotovostí, informují Hospodářské noviny.
24.09.2015 11:50 |

podobné články

Závodníky na kolech celý víkend okrádali zloději. Škoda 1,5 milionu

 
S kolosální mezinárodní ostudou skončil Světový pohár horských kol na Vysočině. Zloději tam v několika etapách postupně závodníky okradli o kola za jeden a půl milionu korun.
13.05.2012 18:10 |

podobné články

Záchrance hrozí kolaps kvůli vydírání lékařů!

 
Kleknou-li nemocnice, zkolabuje záchranná služba! Zatímco lékaři z nemocnic se dohadovali s ministrem a vydírali vládu, záchranáři se starali o pacienty. Teď ale bijí na poplach. S odchodem lékařů ze zdravotnických zařízení se sníží i počet doktorů sloužících u záchranek. A co víc! Přidají-li se lékaři ze záchranek k exodu nemocničních lékařů, hrozí totální kolaps systému. Pacienti budou přímo ohroženi na životě!
30.01.2011 19:10 |

podobné články

Hrdinové, kteří riskují zdraví: Kdo převáží pacienty s koronavirem?

 
Řeč je o nich v poslední době často, kdo ale přesně jsou lidé, kteří speciálními sanitkami převážejí pacienty nakažené koronavirem? Jsou to pracovníci společnosti Amfion, která se přímo specializuje na infekční převozy a dezinfekci zasažených vozidel. Ředitel společnosti Josef Crhák se pro Blesk rozpovídal o její činnosti a posledních pár týdnech, které jsou nebývale hektické. „I vedoucí úseku je na výjezdu jako řidič,“ popsal. Mluvil i o nezájmu ze strany pojišťoven nebo těžko dostupných ochranných prostředcích.
21.03.2020 14:10 |

podobné články

Zdrcující foto: Rodiče se dva týdny starali o mrtvou dceru. Koupali ji a seznámili se sourozenci

 
Smrt dítěte je pro rodiče nejbolestivějším zážitkem. Stejně tomu bylo v případě Emmy (27) a Paula (29) z anglického Lancasteru. Emma v květnu předčasně porodila dvojčata Bellu a Jessicu. Jedna z holčiček, Jessica, se bohužel narodila mrtvá. Zdrcení rodiče se rozhodli pro netradiční krok – mrtvou dceru si vzali domů a starali se o ni, jako by byla živá.
11.12.2018 10:55 |

podobné články

Fotky, které trhají srdce: Manželé se dva týdny starali o MRTVOU HOLČIČKU

 
Charlotte a Attila Szakacs se v prosinci roku 2016 radovali z příchodu vytoužené dcerky Evlyn. Radost bohužel netrvala dlouho, malá Evlyn se totiž narodila s chromozomální abnormalitou, měla příliš úzké plíce, srdeční problémy a nedostatečně vyvinutý mozek. Rodiče o svou dcerku starostlivě pečovali, když přišla velká tragédie. Evlyn svůj boj v lednu 2017 prohrála. Charlotte a Attila se se ztrátou odmítli smířit a o svou zesnulou dcerku se starali ještě další dva týdny.
11.12.2018 18:30 |

podobné články

Lékaři diskriminují pacienty s HIV. Pomohl by zákon pohřbený ve Sněmovně

 
Ačkoliv pacientům nakaženým infekcí HIV současná medicína dokáže výrazně zpomalit průběh nemoci a dožívají se stejného věku jako ostatní, stále jsou společensky stigmatizováni. Lékaři je odmítají ošetřit, řekl Robert Hejzák, předseda organizace zastupující pacienty s HIV. Novela zákona, která by pomohla, je zatím pohřbená ve Sněmovně.
21.01.2020 11:35 |

podobné články

Nemocné nad 75 uspíme sedativy a necháme zemřít, je to eutanazie, říká slovenská lékařka o hrůze ve Španělsku

 
Za válečných podmínek jsou nuceni v současné době ošetřovat své pacienty sestry a lékaři ve španělských nemocnicích. Pro pacienty nakažené koronavirem už musela být vyhrazena jedna z nemocnic v Madridu, kde pracuje i slovenská lékařka Eleonóra Balentová. Psychiatrička popsala současný chod nemocnice a chaos, který tam panuje.
23.03.2020 05:25 |

podobné články

Italská policie zatkla gang, který na letišti vykrádal zavazadla

 
Italská policie zatkla 29 lidí, kteří podle ní tvořili organizovaný gang vykrádačů zavazadel na několika letištích po celé zemi. Zloději, vesměs zaměstnanci letišť a leteckých společností, prý okrádali pasažéry celá léta. Odhaleni byli pomocí skrytých kamer umístěných v nákladních prostorech letadel.
03.05.2013 21:25 |

podobné články

Tito muži okrádali důchodce ve velkém. Neobrali i vás nebo vaše příbuzné?

 
Senioři pozor! V Česku působí bezcitní zloději, kteří se specializují na důchodce. Pod falešnou záminkou se vloudí do bytu, kde ukradnou peníze a šperky. Aha! zjistilo, jaké triky tyto lidské hyeny při svých zlodějnách používají.
16.05.2013 12:15 |

podobné články