Článek

Leisztner (ANO): Pozdě a málo

 
Strop cen energií.
16.09.2022 05:40 |

podobné články

Podobné články

Leisztner (ANO): Enormní inflace a razantní nárůst rozpočtových příjmů státu

 
Enormní inflace generuje vysoké příjmy státního rozpočtu, souběžně pomalost v zastropování a v regulaci akceleruje v ČR stále vyšší inflaci.
15.09.2022 09:40 |

podobné články

Leisztner (ANO): Enormní inflace a razantní nárůst rozpočtových příjmů státu

 
Enormní inflace generuje vysoké příjmy státního rozpočtu, souběžně pomalost v zastropování a v regulaci akceleruje v ČR stále vyšší inflaci.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Generál Blaško: Zavřené okresy, policejní hlídky? Všechno je to pozdě! A k čemu potřebujeme posvěcení Sputniku od EU?

 
ROZHOVOR Pozdě, pozdě, pozdě. Současná opatření vlády považuje generálmajor a europoslanec Hynek Blaško (SPD) především za opožděná. Viní české politiky, že jim záleží více na politice než na zdraví lidí. Sám by zavedl mnohem přísnější opatření a mnohem dříve. Informace měla poskytovat jen jedna televizní stanice a všechno uzavřít. Teď už by to podle Blaška nebylo k ničemu.
07.03.2021 09:30 |

podobné články

Muž (57) má konečně omluvu, proč chodí všude pozdě: Trpí chronickým zpožděním!

 
Chodil pozdě do práce, na obědy a dokonce se musel proplížit i na pár pohřbů, kam dorazil pozdě po začátku. Jim Dunbar (57) prostě nepřišel nikam včas. Doktoři nyní konečně zjistili proč – Brit trpí chronickým zpožděním!
28.08.2013 06:00 |

podobné články

Hubnutí do plavek – není již pozdě?

 
Jestli chcete zhubnout do plavek pro letošní hlavní sezónu, tak ještě vůbec není pozdě. Přečtěte si pár následujících rad, jak toho dosáhnout zdravě, bez diet, hladu a hlavně bez jojo efektu. Pokud se do července chcete zdravě několika kilogramů nebo centimetrů v pase, zkuste dodržet několik doporučených zásad. Hubnutí začíná už při nakupování Zásada číslo jedna: nikdy nechoďte nakupovat potraviny hladoví. Instinktivně totiž nakoupíte nejen mnohem víc jídla, ale i o hodně kaloričtějšího, protože mozek automaticky vyhledává rychlou energii. Druhou zásadou zdravého hubnutí je, že to, co doma nemáte, to nesníte. Předejděte mlsání výběrem kvalitních a nutričně bohatých potravin a ty nevhodné nechte v supermarketu. Dopřejte si hodně sezónní zeleniny a přiměřeně také ovoce, to ovšem nejlépe v dopoledních hodinách. Jídlo si rozdělte do více menších porcí. Místo tří hlavních jídel si dejte šest polovičních, )žasně rozhýbete vaše spalování. Snídani rozhodně nevynechávejte, pokud nedáte tělu ráno dostatek energie na první polovinu dne, bude mít tendenci ji doplnit večer. Zvyšte výdej energie Bez toho to nepůjde. Zvlášť, pokud jste přesvědčení, že vaším problémem je pomalý metabolismus. Pohyb je totiž nejlepší stimulant pro látkovou přeměnu. A vůbec kvůli tomu nemusíte začít běhat nebo cvičit v posilovně. Bohatě stačí svižná chůze, tanec či další aktivity, které vám dělají radost, a to včetně sexu.V nejhorším stačí chůze do schodů místo výtahu, případně pravidelné domácí nebo zahradní práce. Každodenní dvacetiminutová  rychlá chůze na vzduchu je pro hubnutí lepší než dlouhé jednorázové aktivity. Když se spojí motivace s oblíbenými aktivitami, výsledek na sebe nedá dlouho čekat. Pro pár centimetrů v pase si z hubnutí klidně udělejte skutečnou zábavu, nikoli nepříjemnou povinnost. Rozhodně to půjde lépe.   Příspěvek Hubnutí do plavek – není již pozdě? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.06.2018 03:25 |

podobné články

Už je pozdě. Zelený plán EU a jeho další drastický dopad? Ivan David tuší. Půjde o potraviny

 
O 11. září 2001, debaklu v Afghánistánu, dopadech ozeleňovacích plánů EU na zemědělství i Green Dealu si ParlamentníListy.cz povídaly s europoslancem SPD Ivanem Davidem. Neprobudí se lidé až příliš pozdě? „Pozdě už je, protože jsme v Evropské unii řízené fanatiky s extrémními názory, nezodpovědnými hlupáky a sluhy nadnárodních korporací, které z idiotských návrhů profitují. V Evropském parlamentu se přijímají nerealistická usnesení, mnohem nerealističtější než na sjezdech KSČ. V tomto týdnu například, že bezdomovectví musí být ‚vyřešeno‘ do roku 2030,“ konstatoval.
16.09.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: David Green (22 článků) , Ivan Green (11 článků) , David Green (22 článků) , David Green (41 článků) , Ivan Ivan (2516 článků) , David Green (15 článků) , David David (1366 článků) , David Green (20 článků) , David David (1025 článků)

Hlasovat o vydání Babiše až příští týden je pozdě, říkají jasně Piráti

 
Piráti chtějí dnes před jednáním o důvěře vládě hlasovat o vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) a šéfa poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Pokud se jim to nepodaří prosadit, chtějí tento bod zařadit na středeční jednání Sněmovny. Hlasování až příští týden, jak zaznívá z ANO, by podle Pirátů bylo příliš pozdě. Zprávu přinesla ČTK.
16.01.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Milion za migranty? Chovancův návrh je obcím málo a prý přichází pozdě

 
Milion korun by měla získat každá obec, která má na svém území zařízení pro migranty. Počítá s tím ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a ve středu o tom bude jednat vláda. Podle starostů jde však o nízkou částku a také přichází pozdě, píše středeční deník Právo.
17.02.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1427 článků)

Rakovina plic zabije 85 % pacientů, protože ji odhalí pozdě! Odborníci promluvili o naději, koho se týká?

 
Stačí několik málo měsíců a z diagnózy, která mohla znamenat operaci, léčbu a uzdravení, se stává verdikt s fatálním koncem. Řeč je o rakovině plic, která v Česku ročně usmrtí asi 5500 lidí – 85 % z nich jen proto, že se u nich na nemoc přišlo pozdě. Ve stadiu, kdy plicní nádor metastazoval.
31.07.2020 08:15 |

podobné články

„To nemělo být vůbec!“ Vládní plán narazil. Ekonomka odhalila velkou chybu

 
Poslanci sníží spotřební daň u benzínu a nafty, podle opozice je to ale žalostně málo a žádá více opatření. Pomůže to kabinetu udržet sociální smír? Není to pozdě? „Pozdě to není, protože to nemělo být vůbec!“ uvedla v pořadu Interview na ČT24 ekonomka a členka poradního týmu premiéra Helena Horská. Jediný bič na domácnosti, aby snížily spotřebu a změnily už své chování, je podle ní vysoká cena, nikoliv „milé domlouvání“. Jinak se prý závislosti na Putinově plynu nezbavíme a neuškodíme mu.
26.04.2022 22:30 |

podobné články

Vysoké teploty a málo srážek: Hub roste málo, výhled na další týdny je nejistý

 
Přestože polovina září je obvykle obdobím, kdy se výborně daří houbám, letos tomu tak není. Hub roste málo a výhled na další týdny je velmi nejistý. Důvodem jsou zřejmě vysoké teploty v uplynulých dnech a také málo srážek v září, řekl Jaroslav Landa z České mykologické společnosti.
15.09.2011 18:35 |

podobné články

Skutečné počty nemocných v Česku neznáme. Co když platí: Málo testů, málo nakažených?

 
Německo tisíce nakažených, Itálie dokonce desetitisíce. Při pohledu do tabulek vypadá situace v Česku docela dobře. Jenže… Neplatí náhodou málo testů = „málo" nakažených?
16.03.2020 05:20 |

podobné články

Babiš a Zaorálek narychlo přejížděli mezi Novou a ČT. U Moravce byli pozdě

 
Dvě televizní debaty, dvě možnosti v předvečer voleb zapůsobit na lidi. Ale tak trochu „nestíhačka“. Lídr ČSSD Lubomír Zaorálek (61) a šéf ANO Andrej Babiš (63) se nejprve v debatě televize Nova na Barrandově častovali ostrými výrazy. Pak ale jako jeden muž vyrazili do Kongresového centra na debatu Poslední slovo České televize. K Václavu Moravcovi přijeli zhruba o čtvrt hodiny pozdě.
19.10.2017 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Lubomír Zaorálek (2842 článků)

Šéf aquacenter: Oznámit otevření 10 dní předem je pozdě, potřebujeme aspoň dva týdny

 
Oznámení, že by se bazény, sauny a aquacentra mohly otevřít už 25. května, přišlo pozdě. Řekl to ve středu v Epicentru Blesku předseda představenstva Asociace bazénů a saun ČR Pavel Košnar. Podle něj jejich provozovatelé potřebují termín otevření znát aspoň dva týdny předem, aby se stačili připravit. Termín připustil ve středu ve studiu Blesku premiér Andrej Babiš (ANO). Košnar mluvil také o finančních ztrátách a zmínil i propouštění.
14.05.2020 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Vláda chce spustit k pandemii profesionální mediální kampaň. Pozdě, obávají se odborníci

 
Chcete zlepšit obraz vlády a přesvědčit lidi, že víte, co děláte. Už je pozdě, vzkazují vládě Andreje Babiše (ANO) někteří mediální odborníci.
31.10.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Babiš: Prezident navrhl setkání všech stran, ale na to už je pozdě

 
Prezident Miloš Zeman se nabídl, že by zorganizoval setkání parlamentních stran, řekl po pátečním jednání na zámku v Lánech premiér Andrej Babiš (ANO), podle kterého je už na to ale pozdě. Prioritou je podle něj nyní jednání s hejtmany. Ti nyní mohou vládu požádat o prodloužení nouzového stavu. Bez něj by se totiž otevřely obchody i služby. Zavřené by zůstaly školy.
12.02.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Miloš Zeman (27460 článků)

Je pozdě, řekl miliardář Janeček. Ukazuje velký ekonomický problém

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes naznačil, že kvůli zhoršující se epidemické situaci se zřejmě Česko vrátí k tvrdým opatřením jako loni v březnu. „Je pozdě, šanci jsme promeškali,“ říká k plánovanému lockdownu v rozhovoru pro Seznam Zprávy miliardář, matematik a filantrop Karel Janeček, podle kterého jinak riskujeme ekonomickou katastrofu.
24.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Karel Janeček (477 článků)

Vojtěch si došlápne na některé laborky. „Mutace hlásí pozdě a teď přišly vzorky z ledna“

 
Některé laboratoře v Česku hlásí pozdě vzorky vyšetřené na přítomnost mutací koronaviru. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) v rozhovoru pro úterní Hospodářské noviny vůči nim nevyloučil správní řízení či uložení sankce. Ministr ale věří, že se laboratoře budou v hlášení zlepšovat. Ministerstvo je oslovilo a připomnělo jim povinnost dodržovat mimořádné opatření platné od 1. července.
20.07.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Špatně, Babiš, špatně. Green Deal? Je pozdě, Zemane! Premiér Fiala měl studio pro sebe. Nikdo ho nezastavil

 
Exkluzivním hostem Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byl premiér Petr Fiala (ODS). Hned na úvod prozradil, že ho manželka pochválila za jeho novoroční projev. Rázně odmítl povinné očkování pro všechny. A pak přišel s ostrou palbou do Andreje Babiše (ANO). Vyjádřil naději, že Babiš nebude blokovat zmražení platů politiků, pořádně mu vynadal za zdražování prakticky všeho a prezidentovi Zemanovi vzkázal, že pokud chtěl odejít z Green Dealu, měl to chtít po Babišovi. Teď už je prý pozdě.
02.01.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Petr Fiala (4337 článků)