Článek

Leichtová jako hollywoodská hvězda, Vodochodský vyvedl krásnou Marii: Nový festival v Ostravě

 
Celebrity se sjely do Ostravy. V Dolních Vítkovicích probíhá nultý ročník nového Multižánrového fest1valu, který láká nejen na filmové premiéry, ale i na architekturu a módní show. Slavnostní zahájení si nenechala ujít řada českých a slovenských hvězd, které se na červený koberec zahalily do luxusu. Herečka Kristýna Leichtová vypadala jako hollywoodská star, moderátorka Nikol Moravcová zas vynesla podle informací eXtra.cz šperky za 55 tisíc. 
03.05.2024 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (338 článků) , Nikol Moravcová (296 článků)
Podobné články

Na první setkání mi vlastnoručně upekla buchty, říká Vodochodský o své miss

 
Modelka a misska Marie Danči (27) a herec Vojtěch Vodochodský (29) se dali dohromady díky sociálním sítím. V rozhovoru pro Magazín DNES promluvili nejen o seznámení a svých pracovních aktivitách. Prozradili také, jak to mají s vařením, jelikož hercův otec Ivan Vodochodský je vyhlášený kuchtík.
06.12.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (286 článků) , Tomáš Trapl (32 článků)

Stavaře bych mít nemohla, vysvětluje Leichtová, proč si našla herce

 
Osmadvacetiletá herečka Kristýna Leichtová má slabost pro kolegy z branže. Jak přiznává na kameru iDNES.cz, kolegové jsou pro vztah ideální právě proto, že je spojuje láska ke stejné profesi. "Musí nás spojovat stejné věci," říká herečka. Další články k tématu: Leichtová z Comebacku byla v dětství obětí sexuálního násilníka Snažím se být nenápadná, Kristýna Leichtová z Comebacku
26.04.2013 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (338 článků)

Zamilovaný Vojta Vodochodský: Něžné otlapkávání krásné přítelkyně nebralo konce

 
Na Českém lvu se mimo jiné sešlo hodně zamilovaných párů. Jedním z nich byla vycházející hvězda Vojtěch Vodochodský (29) se svou čerstvě novou přítelkyní Marií Danči. Dvojice ze sebe za celý večer nespustila oči a Vojta svou lásku pilně otlapkával. Na místě byla i redakce eXtra.cz a jejich cukrování zachytila.
06.03.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (19 článků)

Zamilovaný Vojtěch Vodochodský: Své Marie se nemůže nabažit, nespustil z ní oči ani ruce

 
Vycházející hvězda Vojta Vodochodský je stále spokojeně zadaný. S novou partnerkou, modelkou Marií Danči, si vyšli na premiéru filmu O malých věcech, kde ukázali svou lásku. Pár se nestále objímal a pusinkoval. Zdá se, že si Vojta našel konečně tu pravou. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz, která dvojici nafotila.
14.06.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (19 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Skončí starosta Bavor (Ivan Vodochodský) za mřížemi, anebo bude dál beztrestně bohatnout?

 
Co chystá starosta Bavor (Ivan Vodochodský) na ředitelku Zoo –⁠ Ing. Marii Roklovou (Veronika Freimanová)? Jak dopadne jeho spolupráce s náměstkem a zástupcem ředitelky Zoo –⁠ Ing. Luborem Brázdou (Pavel Nečas)?  A jak dlouho potrvá, než se provalí jeho finanční machinace?
24.06.2022 14:00 |

podobné články

Nová láska na obzoru! Vojtěch Vodochodský předvedl vášnivou líbačku

 
Vojtěch Vodochodský (28) divoce cukroval s krásnou blondýnkou. Ačkoli jsme ho už mohli vidět v pořadech Slunečná nebo Ohnivé kuře, herec se dostal do širšího povědomí až letos. Proslavila ho role zpěváka Petra Sepéšiho v třídílném seriálu Iveta. Redaktoři eXtra.cz Vojtu přistihli při líbačce s půvabnou modelkou, i když celý večer trávil s jinou slečnou.
03.08.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (19 článků)

Český Casanova: Vojtěch Vodochodský v náručí nejen bývalé přítelkyně Piškuly

 
Vojtěch Vodochodský (28) se ve čtvrtek ukázal na tiskovce TV Nova. Fotoreportérka eXtra.cz ho zachytila, jak sedí v obležení tří krásných žen. Po celou dobu se ale objevoval po boku bývalé přítelkyně Zdeňka Piškuly Simony Lewandowské. Jde o další pár českého showbyznysu, nebo se jen rodí nový sexsymbol? 
12.08.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (19 článků) , Simona Lewandowská (14 článků)

Lidé si mě stále pletou s Maděričem, směje se Ivan Vodochodský

 
Už je to pár let, co začal Ivan Vodochodský spolupracovat na scénáři seriálu Ohnivý kuře jako gastronomický poradce. Modrý kód je již třetím seriálem, kde se v titulcích objevuje jeho jméno. Nikoli však jako herce, ale jako producenta. „Asi jsem se osvědčil,“ usmívá se.
05.01.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků)

Producent Slunečné Ivan Vodochodský: Opice mají zakázáno natáčet!

 
Začínal jako kuchař, měl úspěšné pořady v televizi. Dnes je Ivan Vodochodský (57) kreativním producentem dlouhodobých seriálů. Počínaje Ohnivým kuřetem přes Krejzovi, Modrý kód až po Slunečnou. Co je za jejich popularitou a jak vlastně takový projekt vzniká, nyní prozradil čtenářům Nedělním Aha!
05.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků)

Producent Slunečné Vodochodský: Opice mají zakázáno natáčet!

 
Začínal jako kuchař, měl úspěšné pořady v televizi. Dnes je Ivan Vodochodský (57) kreativním producentem dlouhodobých seriálů. Počínaje Ohnivým kuřetem přes Krejzovi, Modrý kód až po Slunečnou. Co je za jejich popularitou a jak vlastně takový projekt vzniká, nyní prozradil čtenářům Nedělním Aha!
05.07.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků)

Vojtěch Vodochodský září jako Petr Sepeši v minisérii Iveta. Doba a tvorba pěveckého dua ho ale minula

 
Vojtěch Vodochodský se na televizních obrazovkách objevuje v poslední době poměrně často, ale více ho zviditelnila až role Petra Sepešiho v krátkém seriálu Iveta o Ivetě Bartošové a jejím vztahu s Petrem. Natáčení prý nebylo vůbec jednoduché. Co všechno musel herec překonat? A odkud ho možná znáte?
02.06.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Petr Sepeši (10 článků) , Vojtěch Vodochodský (19 článků)

Vojtěch Vodochodský jde z role do role. Nenápadný mladík o sobě dává vědět hlavně v seriálových projektech

 
Vojtěch Vodochodský toho za 28 let stihl už poměrně hodně. Nešel ve šlépějích svého otce (spolu na úvodní fotce), který si pozornost médií získal především jako vtipálek a kuchař, který si občas zahraje nějakou seriálovou postavičku, ale rovnou se vrhl na herectví.
17.12.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (19 článků)

Vodochodský otevře školu vaření, angažuje i drsného Pohlreicha

 
Herec a televizní kuchař Ivan Vodochodský se rozhodl otevřít školu vaření. Důvod? V Hradci Králové, kde bydlí, prý není kam chodit na pořádné jídlo. Pomáhat mu bude i drsný a obávaný kuchař z pořadu Ano, šéfe Zdeněk Pohlreich.
21.06.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků) , Zdeněk Pohlreich (647 článků)

Vodochodský podpořil Hrubešovou: „Ona ale vážně vařit umí!“

 
Ivan Vodochodský (46), televizní kuchař, herec a producent ví moc dobře, která celebrita umí vařit a která se jen tak tváří, že umí, aby byla "in".
31.07.2009 03:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků)

Vodochodský zaléval žebírka kolou: Je to prasárna!

 
Až dosud se na obrazovkách objevovaly pokrmy, ze kterých lidem tekly sliny. To, co ale předváděl kuchař Ivan Vodochodský (49) na TV Nova, nazval odborník Jaroslav Sapík hnusem. Žebírka utopil v cole!
02.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vodochodský (32 článků)

Těhulka Absolonová vs. kuchař Vodochodský: Kdo předvedl větší pupík?

 
Kdo s koho? Tuhle hru si zahrál kuchař Ivan Vodochodský se zpěvačkou Monikou Absolonovou (38). Krásná zpěvačka je totiž v sedmém měsící těhotenství a oblíbený kuchtík si myslel, že ji trumfne ve velikosti bříška...
17.09.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1244 článků) , Ivan Vodochodský (32 článků)

Tady byste podobu hledali marně: Ivan Vodochodský se pochlubil synem, který jde v jeho šlépějích

 
Herec, kuchař a moderátor Ivan Vodochodský (52) ztvárnil jednu z rolí v thrilleru Rudý kapitán. Nemohl si tak společně s Oldřichem Kaiserem a dalšími protagonisty nechat ujít slavnostní premiéru.
10.03.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (365 článků) , Ivan Vodochodský (32 článků)

Sepéši měl jasný cíl uspět, míní jeho seriálový představitel Vodochodský

 
Vojtěch Vodochodský (28) je divákům známý zejména z televizních obrazovek, například minisérie Případ Roubal nebo Ochránce. Hraje ale také v pražských divadlech NoD, Na Zábradlí, Fidlovačce a dalších. V nové minisérii Iveta o Ivetě Bartošové hraje zpěváka Petra Sepéšiho.
08.05.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Vojtěch Vodochodský (19 článků)