Článek

Legendárního Bobbyho Ewinga z Dallasu byste dnes nepoznali

 
Představitel Bobbyho z kultovního Dallasu Patrick Duffy (69) se v prosinci v USA poprvé objevil v sitcomu Americká manželka. Bílé vlasy sepnul do culíku, jak je nosí v poslední době i v běžném životě. S dlouhými kudrnami bychom Duffyho nepoznali, kdyby ho ovšem neprozradil jeho legendární úsměv, ze kterého se svého času podlamovala kolena miliónům žen.
15.01.2019 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (25 článků) , Patrick Ewing (8 článků)
Podobné články

Hvězda Krok za krokem Patrick Duffy: Rodiče brutálně zavraždili! Nelituji toho

 
Pamatujete si na Franka Lamberta z Krok za krokem a Bobbyho Ewinga z legendárního Dallasu? Jejich seriálový představitel Patrick Duffy (70) nyní zavzpomínal na své rodiče, kteří byli před lety nemilosrdně zavražděni. Dnes přiznal, že ho tahle ztráta zase tolik nezasáhla. A řekl i proč.
19.11.2019 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (25 článků) , Frank Lambert (11 článků) , Patrick Duffy (4 články) , Frank Duffy (1 článek)

Patrick Duffy: Role Bobbyho ho vynesla ke hvězdám

 
Role Bobbyho Ewinga proslavila Patricka Duffyho (60) jako žádná jiná role předtím. Když seriál opustil, divačky rozpoutaly revoluci a on se vrátil. Dnes žije podle svých slov nudný a spokojený život na farmě v Oregonu se svou milovanou ženou…
16.03.2010 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (25 článků) , Patrick Ewing (8 článků)

Legenda Dallas: Steve Kanaly (Ray Krebs) - Měl si zahrát Bobbyho!

 
Steve Kanaly (65) v Dallasu ztvárnil předáka na ranči Southfork Raye Krebse, z něhož se vyklubal nemanželský syn Jocka Ewinga.
21.07.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Steve Kanaly (2 články)

Rádce Aha! Dieta podle Pamely z Dallasu

 
Herečka Victoria Principal (68) se proslavila díky úspěšnémuseriálu Dallas, kde hrála Pamelu, ženu sympatického Bobbyho Ewinga. Ale itahle krásná a štíhlá herečka si musela svoji figuru hlídat.
13.01.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Principal (20 článků)

Rádce Aha! Dieta podle Pamely z Dallasu

 
Herečka Victoria Principal (68) se proslavila díky úspěšnémuseriálu Dallas, kde hrála Pamelu, ženu sympatického Bobbyho Ewinga. Ale itahle krásná a štíhlá herečka si musela svoji figuru hlídat.
19.01.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Principal (20 článků)

Díky pandemii jsem po smrti manželky opět zamilovaný, říká Bobby z Dallasu

 
Patrick Duffy (71) známý díky roli Bobbyho Ewinga ze seriálu Dallas se po smrti manželky opět zamiloval. Americký herec přiznal, že v období pandemie se dal dohromady s kolegyní z branže Lindou Purlovou (65).
06.11.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (25 článků) , Patrick Duffy (4 články)

Pamela ze seriálu Dallas slaví narozeniny: Hvězdě seriálu je 70 let!

 
Hvězda legendárního seriálu Dallas Victorie Principalová oslaví sedmdesátiny! Rodačka z japonského města Fukuoky v rodinné sáze hrála Pamelu Barnesovou- Ewingovou, manželku Bobbyho Ewinga. Její postava byla mezi fanoušky seriálu velice oblíbená, a dokonce za svůj herecký výkon byla nominovaná na cenu Zlatý glóbus!
02.01.2020 07:20 |

podobné články

Takhle ho změnilo 35 let: Z fešáka Bobbyho z Dallasu je zesláblý dědeček

 
Jako zkušený šedesátník v sobě Patrick Duffy stále nezapře čestného Bobbyho, ale přibývající věk je na něm stále více znát. Úsměv z tváře mu sice nezmizel ani v 65 letech, ale po fyzické stránce na tom není zdaleka tak dobře jako v časech, kdy ztvárnil seriálového naftaře.
11.04.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (25 článků)

„Trefili ji do lýtka, tělem chránila syna.“ Snipeři střelili i matku z Dallasu

 
Palba sniperů na policisty v Dallasu se neobešla bez zraněných na straně civilistů. Střelili i sestru Theresy Wilsonové, která popsala, co na místě během střelby prožívali. I ona upozorňuje, že demonstrace proti policejnímu násilí na černoších byla jinak poklidná. Policie jednoho střelce z Dallasu identifikovala jako 25letého Micaha Johnsona. Bydlel v oblasti Dallasu, neměl žádné vazby na teroristy a ani trestní záznam.
08.07.2016 16:40 |

podobné články

Sue Ellen z Dallasu slaví 70!

 
Největší potvora z kultovního amerického seriálu Dallas Sue Ellen slaví krásné 70. narozeniny! Řeč je samozřejmě o americké herečce Lindě Gray, která v seriálu ztvárnila manželku »Džejára« Ewinga v podání Larryho Hagmana (78, na snímku). Její postava v Dallasu proslula zejména intrikami a alkoholismem...
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (18 článků) , Linda Gray (18 článků) , Larry Hagman (39 článků)

STRAŠNÁ ZPRÁVA: <BR> J. R. z Dallasu má RAKOVINU

 
Představitel protivného naftařského magnáta J. R Ewinga z Dallasu onemocněl rakovinou. Oznámil to sám, s tím, že jde o léčitelný druh nemoci.
16.10.2011 10:05 |

podobné články

Z toho mrazí: Larry Hagman alias JR Ewing z Dallasu po transplantaci jater opět bojuje s rakovinou

 
Osmdesátiletý herec Larry Hagman, který se proslavil rolí zloducha JR Ewinga v americkém seriálu Dallas, onemocněl rakovinou. Herec, který nyní po dvaceti letech účinkuje v nových dílech Dallasu, ale avizoval, že mu zákeřná nemoc v natáčení nezabrání.
16.10.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků)

Dámy, nechte ulpět zrak na svalech krasavce z nového Dallasu. Nebudete litovat!

 
Pokud ještě neznáte dvaatřicetiletého amerického herce Joshe Hendersona, po zhlédnutí těchto fotografií to tak určitě nezůstane. Jeho vyrýsovaná muskulatura se nejspíš dámskému osazenstvu zaryje do paměti, stejně jako jeho andělská tvář. Vypadat takhle skvěle i při běhání po West Hollywoodu, to není jen tak...  A kde lze posoudit i jeho herecké kvality? Například v seriálu Zoufalé manželky, akční sérii Tam někde či nové řadě Dallasu (z roku 2012), kde ztvárnil syna seriálového J. R. Ewinga a Sue Ellen.
19.05.2014 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Josh Henderson (1 článek)

Hagmana už tisk pohřbívá, on přitom září po boku Grayové a Duffyho

 
Larry Hagman bojuje s rakovinou v pokročilém stadiu. Zahraniční časopisy už píšou, že svůj boj prohrává. Seriálový "Džejár" ale jako by chtěl říct: Ještě mě nepohřbívejte; rozdávaje úsměvy na předávání cen amerického Sdružení filmových a televizních herců po boku své seriálové manželky Sue Ellen a bratra Bobbyho. Další články k tématu: Larry Hagman bojuje proti rakovině veganstvím Larry Hagman má rakovinu, s natáčením Dallasu ale nekončí Larry Hagman si do nového Dallasu pořídil nové vlasy JR a Bobby jsou zpět, Dallas se na obrazovky dostane příští rok v létě
30.01.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků)

Hezounek Metcalfe málem odmítl životní nabídku. Chybělo málo a vše bylo jinak

 
Hollywoodský krasavec Jesse Metcalfe na pondělní londýnské tiskové konferenci prozradil, že málem neúčinkoval v nejnovějším pokračování legendárního seriálu Dallas. Metcalfe o sobě dal poprvé výrazně vědět jako zahradník v seriálu Zoufalé manželky. Nyní ulovil další významnou roli, v první sérii ztvárňuje Bobbyho (Patrick Duffy) nevlastního syna Christophera. Na české televizní obrazovky se nové díly Dallasu dostanou prostřednictvím TV Nova zřejmě na jaře příštího roku.
21.08.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Metcalfe (4 články)

Na popového zpěváka Bobbyho Browna byl vydán zatykač!

 
Soud v americkém státě Massachusetts vydal zatykač na zpěváka rhythm and blues a držitele Grammy Bobbyho Browna, neboť neplatil alimenty na děti. S odvoláním na místní média to uvedla agentura Reuters.
15.08.2009 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Brown (102 článků)

Na zpěváka Bobbyho Browna vydal soud zatykač

 
Soud v americkém státě Massachusetts vydal zatykač na zpěváka rhythm and blues a držitele Grammy Bobbyho Browna, protože neplatil alimenty na děti. S odvoláním na místní média to uvedla agentura Reuters.
15.08.2009 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Brown (102 článků)

Všechny koncerty Bobbyho McFerrina přeloženy na květen

 
Očekávané české koncerty Bobbyho McFerrina se v dubnu neuskuteční kvůli problémům v letecké dopravě. Všechny ale budou nahrazeny v květnu.
20.04.2010 10:15 |

podobné články

Island exhumuje pozůstatky Bobbyho Fischera

 
Pozůstatky bývalého šachového mistra světa z USA Bobbyho Fischera, který byl pohřben na Islandu, budou exhumovány, aby mohlo být na základě analýzy DNA zjištěno, zda je otcem devítileté dívky. Exhumaci povolil islandský nejvyšší soud. Oznámil to právník Thórdur Bogason, který zájmy dívky Jinky Youngové zastupuje.
18.06.2010 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Fischer (4 články)