Článek

Legendární Kmotr slavil výročí: Mafiánská slezina!

 
Chyběl jen kmotr všech kmotrů Don Vito Corleone, nebožtík Marlon Brando (†80). Jinak se ale Al Pacinovi (77, Michael) podařilo na festival Tribeca sezvat všechny hvězdy multioscarového trháku Kmotr, včetně režiséra Francise Forda Coppoly (78). Tento film právě slaví 45. výročí svého nasazení do kin.
03.05.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (31 článků) , Vito Corleone (1 článek)
Podobné články

Kmotr Novák žádá o předčasný důchod. A s motorkáři juchal na AC/DC v Praze

 
Kmotr míří do důchodu? Exsenátor Alexandr Novák (60), propuštěný z vězení na přímluvu motorkářského klubu Gryphons, požádal podle Lidových novin o předčasný důchod. Někdejší severočeský kmotr se přitom nedávno vypravil s kamarády motorkáři na pražský koncert legendární skupiny AC/DC.
30.05.2016 11:10 |

podobné články

Mafiánská vražda: Slovenská policie čelí podezření, že se na novináře vykašlala a nechala ho odstřelit!

 
Mafiánská vražda šokovala slovenskou veřejnost. Sedmadvacetiletý novinář webu Aktuality.sk Ján Kuciak byl zavražděn, protože se zajímal o politiky napojené na stranu Smer a jejich kamarády z podsvětí. Čisté ruce zřejmě nemají ani slovenští policisté. Ján Kuciak volal slovenskou policii o pomoc, muži zákona se na něj vykašlali.
26.02.2018 15:15 |

podobné články

Kmotr Oulický: Špinavá cesta k milionům?

 
Kmotr Oulický možná natahuje svoje prsty i do úřadu pro udělování dotací. Úřad, který rozděluje bruselské dotace pro Ústecký a Karlovarský kraj si pronajal třikrát tak větší prostory než měl v minulosti, za jejichž pronájem platí 10 milionů ročně. Vydělává na tom firma, kterou spoluvlastní právě kmotr Oulický.
12.01.2011 13:00 |

podobné články

Fotky Karla Gotta ještě při plné síle: Jako mafiánský kmotr!

 
Nový charitativní kalendář Proměny 2016 nadace Archa Chantal ulovil velkou rybu. A to hned hlavu italské mafie, nechvalně proslulého Dona Corleone z filmu Kmotr. Toho si tentokrát před objektivem fotoaparátu vystřihnul Karel Gott, který se inspiroval hereckým výkonem originálního kmotra v podání Marlona Branda. Autoři kalendáře, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa šli při výběru protagonisty této proměny najisto: „Když kmotr, tak samozřejmě musíte sáhnout po nejvyšší autoritě v okolí. A kdo jiný v českém showbyznysu je takovou, v dobrém slova smyslu autoritou budící respekt, než Karel Gott.“
23.11.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4736 článků) , Marlon Brando (31 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (22 článků) , Karel Nový (154 článků)

Mafiánská espézetka 8B8 8888: Patří poldům!

 
Mafián? Kmotr? Šedá eminence s vlivem na radnici? Ani náhodou! Espézetka se šesti osmičkami od včerejška zdobí auto břeclavských městských strážníků!
20.10.2012 05:15 |

podobné články

Plzeňský útočník Johnson nedohrál semifinále s Brnem: Natržená slezina!

 
Brněnští zarostlí chasníci jsou pořádně drsní. Jejich tvrdou hru ve včerejším duelu semifinále odnesl plzeňský forvard Nicholas Johnson (25). Ze zimáku odjížděl do nemocnice, kde putoval rovnou na sál. Měl natrženou slezinu! Ani nevěděl, že jeho spoluhráči podlehli Brnu 0:1 (v sérii prohrávají už 0:2).
28.03.2012 12:15 |

podobné články

Bitva o sídliště Máj v Budějovicích: Policie sebrala 60 demonstrantů, včetně žen!

 
VIDEO: Nejdřív demonstraci rozpustili, pak ale dorazily až tři stovky dalších lidí. V Českých Budějovicích se opět třásla zem. Demonstranti, mezi kterými je překvapivě mnoho žen, se snažili protrhnout zeď těžkooděnců a vniknout na romské sídliště. To se jim nepodařilo, útoky úspěšně policie odrazila! "Slezina otrapů" se rozešla po deváté večer.
13.07.2013 15:10 |

podobné články

Krásná snowboardistka má místo nohou protézy, a přesto podala neuvěřitelný taneční výkon!

 
"Amy Purdy":http://www.extra.cz/tema/amy-purdy (35) je důkazem toho, že "štěstí":http://www.extra.cz/tema/stesti lze najít i v "neštěstí":http://www.extra.cz/tema/nestesti. Jako 19letá prodělala "meningitidu":http://www.extra.cz/tema/meningitida, po které jí musely být "amputovány":http://www.extra.cz/tema/amputovana-noha obě nohy pod kolenem a odstraněna slezina. Amy se však nevzdala, je skvělou snowboardistkou, věnuje se herectví a v současné době tančí v americkém pořadu Dancing with the Stars, obdoba našeho "StarDance":http://www.extra.cz/tema/stardance.
21.03.2014 15:45 |

podobné články

Nebezpečím pro školáky jsou auta i kružítko

 
Roztržená slezina. Spolknuté kružítko. Zlomeniny bérce od střetu s autem. I s takovými zraněními končí děti se začátkem školy v rukou lékařů. Primář dětské chirurgie a traumatologie Nemocnice Na Bulovce s třicetiletou praxí Karel Harvánek vypočetl Právu, s čím se mu děti dostaly na sál první školní den.
02.09.2015 08:06 |

podobné články

Poplach v pražské kavárně: Konvičkova slezina v Kavárně Liberál vyvolala odpor na Facebooku. My hosty nekádrujeme, brání se majitel

 
V liberální pražské Kavárně Liberál si o víkendu (14. října) pořádají soirée konvičkovci. A člen pražských Zelených, který by rád po volbách do Sněmovny, bije na poplach. Jedná se prý o sraz rasistů, co by pro muslimy nejraději stavěli koncentráky. Den před chystaným srazem odmítačů islámu připravuje vzdoroakci. Zjistili jsme více.
11.10.2017 19:10 |

podobné články

Zemřel zpěvák Al Martino, známý z filmu Kmotr

 
Ve věku 82 let zemřel v úterý americký zpěvák italského původu Al Martino, který se proslavil mimo jiné rolí Johnnyho Fontana ve filmu Kmotr. Za svou padesátiletou kariéru se zapsal do povědomí příznivců hudby sentimentálními baladami jako Spanish Eyes či Volare.
14.10.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Martino (1 článek)

Bagr zabral: Kmotr Oulický musí zbourat černé stavby

 
Akce Blesk.cz Bagr zabrala! Vlivný ústecký podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický musí zbourat část svých megalomanských staveb, které si načerno postavil v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Tleskáme a vzkazujeme: Jen tak dál!
28.12.2010 12:25 |

podobné články

Kmotr Oulický za černé stavby zaplatí balík!

 
S dalšími komplikacemi může počítat podnikatel a milionář Patrik Oulický. Tento kmotr ODS se neblaze proslavil svým načerno postaveným sídlem, které si nechal klidně zbudovat v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Před několika dny mu úřady přikázaly zbourat část černých staveb a nyní mu hrozí i mastná pokuta!
06.01.2011 11:55 |

podobné články

Je kmotr kmotrů vrah? Zmizel z Česka!

 
Armén Andranik Soghojan, kterého česká policie označuje za vora v zakoně (kmotr kmotrů), zmizel ze země.
14.01.2011 09:00 |

podobné články

Paroubkův kmotr Benda může mít velké problémy

 
Krajská zdravotní a.s, která spravuje nemocnice v Ústeckém kraji, nakupovala podle auditu ministerstva financí předraženou zdravotnickou techniku a zařízení. Petr Benda, dlouholetý funkcionář ČSSD a kmotr Paroubkovy dcery, který této instituci šéfuje, musí zřejmě počítat s vážnými problémy - včetně možného trestního oznámení.
19.02.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (182 článků)

Trapas: Kmotr Slávik nestihl křest

 
Hudební producent Jaro Slávik se proslavil tím, že spolupracoval s hvězdami světového šoubyznysu. Od těch se zřejmě mimo jiné naučil i nedochvilnosti. V pátek měl vystoupit jako kmotr skupiny Popcorn Drama, ale křest nového alba nestihl. S omluvami a velkým zpožděním dorazil až po samotném křtu.
18.04.2011 11:10 |

podobné články

Kmotr Oulický chce nový vjezd do sídla

 
Kmotr ODS a vlivný podnikatel Patrik Oulický (41) se opět pustil do díla. Na svém pozemku v Chráněné krajinné oblasti České středohoří plném černých staveb si naplánoval další megalomanský projekt. Jenže u úředníků tvrdě narazil a nepomohly mu ani jeho miliony ani přátelské vztahy s politiky. Stavební úřad v Trmicích jeho novou stavbu nekompromisně smetl ze stolu.
02.05.2011 06:00 |

podobné články

„Kmotr“ ODS Oulický narazil. Musí zbourat načerno postavené zdi

 
Patrik Oulický, někdy označován jako regionální kmotr ODS, bude muset zbourat vysoké zdi u svého domu v Moravanech. Po zastřešeném vjezdu, který odstraňoval na začátku roku, je toto další z nepovolených staveb Oulického, která půjde pryč.
20.05.2011 20:40 |

podobné články

Kmotr Oulický: Co si zbourá, to si zase postaví!

 
Tři roky trvalo úředníkům, než se rozhoupali a nařídili zbourat mohutné opěrné zdi a krytý vjezd, které si načerno v Chráněné krajinné oblasti České středohoří nechal u své luxusní vily postavit podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický (42). Další jeho černé stavby stále stojí, ale mocný milionář může zůstat v klidu. Když už totiž opravdu něco zbourá, za pár týdnů si stejnou stavbu postaví znovu. S požehnáním úřadů.
06.06.2011 07:10 |

podobné články