Článek

Legendární Jeremy Clarkson rozcupoval Meghan Markle: Za slova o nenávisti a exkrementech dostal padáka

 
Moderátor Jeremy Clarkson, který je známý z motoristického pořadu Top Gear, dostal padáka na platformě Amazon Prime Video. Stalo se tak poté, co nedávno prohlásil, že ‚nenávidí‘ vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle a sní o tom, že bude nahá pochodovat ulicemi a lidé po ní budou házet exkrementy. 
18.01.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (860 článků) , Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků)
Podobné články

Jeremy Clarkson šíří nenávist, zuří Meghan a Harry. Moderátor nabádal lidi, aby po vévodkyni házeli výkaly

 
Poté, co si moderátor Jeremy Clarkson nebral servítky s vévodkyní Meghan Markle, o které veřejně prohlásil, že ji "nenávidí," přišla veřejná omluva. Ani ta však nestačila a Clarkson, moderátor motoristické show The Grand Tour, dostal padáka na platformě Amazon Prime Video. Situace bude mít ale nejspíše mnohem větší dohru. Zahraniční web The Guardian informoval, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu Clarksona obvinili ze šíření nenávisti a mysogynie. 
22.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (860 článků) , Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků) , Harry Harry (1704 článků)

Hvězda Top Gearu se po 21 letech manželství rozvedla: Clarkson vyměnil svou ženu za nehezkou zlatokopku, celá hrůza v galerii

 
Nebylo to jen manželství, byla to i spolupráce a dobře fungující obchod. Moderátor "Top Gearu":http://www.extra.cz/tema/top-gear-televizni-porad "Jeremy Clarkson":http://www.extra.cz/zivotopis/jeremy-clarkson-moderator (54) si před jednadvaceti lety bral svou manažerku Frances Cain a vznikl z toho svazek, z něhož těžili oba.
05.05.2014 15:00 |

podobné články

Jeremy Clarkson slaví 60 let: Vtipný pruďas, který dal pěstí producentovi kvůli jídlu

 
Jeremy Clarkson je anglický moderátor, žurnalista a spisovatel, který se specializuje na motorismus. Dnes slaví své životní jubileum. Vtipnému pruďasovi, který málokdy udrží nervy na uzdě, je šedesát let. Jeremy je známý především jako bývalý moderátor pořadu Top Gear, který moderoval s Richardem Hammondem (50) a Jamesem Mayem (57).
11.04.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: James May (11 článků) , Richard Hammond (12 článků) , Jeremy Clarkson (110 článků) , James May (11 článků) , Jeremy May (2 články) , Jeremy May (1 článek) , Jeremy Jeremy (65 článků) , Jeremy Maye (2 články)

Je to pitomeček, řekl o klimatické Gretě legendární Jeremy Clarkson: Předložil vysvětlení

 
Tak tohle si Greta (16) za rámeček nedá! Legendární moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson (59) se rozohnil a už podruhé 16leté aktivistce nadával. Bojovnice za řešení klimatické krize podle něj zavinila, že mladí lidé nesnášejí auta. Nezapomněl o dívce prohlásit, že je prý slabomyslná.
29.11.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků)

Slavná scéna z Top Gearu byla podvod, přiznal Clarkson

 
Je to jedna z nejslavnějších scén Top Gearu. Moderátor Jeremy Clarkson jezdí s tříkolkou Reliant Robin po Sheffieldu a malé vozítko se v každé zatáčce převrátí. Diváci se baví a epizoda seriálu se stane legendární. Jenže sám Clarkson teď přiznal, že nebýt úmyslného zásahu štábu, vypadala by reportáž úplně jinak.
14.01.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Jeremy Clarkson ze show Top Gear se po 21 letech rozvádí

 
Moderátor Jeremy Clarkson (54) se s pořadem Top Gear chystá na konci června do Prahy. Ale do té doby se musí hlídat, protože od BBC dostal podmínku za nevhodná slova. A kromě toho řeší rozvod.
05.05.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Hvězda Top Gearu Clarkson se rozvádí: Boj o 900 milionů!

 
Jeremy Clarkson (54) se po 21 letech rozvádí a začíná boj o rozdělení majetku. Moderátorova manželka však získala nečekaného a silného spojence. "Zaslouží si každou penny," říká o ní jeho první manželka. Clarkson, který se svou živou show chystá na konci června do Prahy, dokázal za svou kariéru vydělat 900 milionů korun.
21.05.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Amazon natočil reklamu s Jeremym Clarksonem. Moderátor si ve spotu hned rýpnul do BBC

 
Moderátor Jeremy Clarkson po vyhazovu z BBC přesunul svůj motoristický pořad na internetový stream společnosti Amazon. Premiéra nové show proběhne začátkem příštího roku, nový zaměstnavatel ale své želízko v ohni využil pro reklamní spot. Přestože byl Clarkson se svými společníky Mayem a Hammondem drahým artiklem, internetovému obchodu se jistě investice vyplatí. Třicetivteřinové video, kde Clarkson propaguje produkt Amazonu TV Stick a představuje dostupné kanály, má během tří dnů skoro 1,8 milionu zhlédnutí. A to díky nepatrnému rýpnutí do BBC, kterou při výčtu programů nejmenoval, jen označil slovem "tamto". Ve finále pak avizoval svůj nový pořad.
02.11.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Clarkson z Top Gearu, jak ho neznáte: Na Barbadosu vystavil svůj pivní pupek

 
Jeremy Clarkson sice dostal padáka z britské BBC, což znamenalo de facto konec světově proslulého pořadu, který si oblibu získal právě díky osobnostem jeho tří moderátorů, známá trojka ale nelení a pokračuje ve spolupráci, tentokrát pod záštitou Amazonu.
13.03.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Meghan by měli vést nahou britskými městy, napsal Clarkson. Teď se kaje

 
Britský moderátor Jeremy Clarkson je známý tím, že si často ve svých komentářích nebere servítky. V minulosti kritizoval například ekologickou aktivistku Gretu Thunbergovou, kterou označil za rozmazleného spratka. Nyní si vzal na mušku vévodkyni Meghan. Později, i po výtce své dcery, se ovšem omluvil.
20.12.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků)

Clarkson poslal princi omluvný e-mail. Nestačí to, vzkazují Harry a Meghan

 
Britský televizní moderátor Jeremy Clarkson poslal e-mailem omluvu princi Harrymu a jeho ženě Meghan. Po odvysílání dokumentu, v němž se princ s chotí navážejí do královské rodiny, totiž ve svém sloupku napsal, že by vévodkyni ze Sussexu měli nahou vést ulicemi každého města v Británii.
17.01.2023 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků) , Harry Harry (1704 článků)

Chcete vidět úplně to nejhorší auto na světě? 10 důvodů, proč se kvůli němu dnes dívat na Cool

 
Zatímco většina lidí se pídí po tom, které auto je nejlepší a o co by nikdy neměli přijít, ve slavném pořadu stanice BBC se dvojice moderátorů "Jeremy Clarkson":http://www.extra.cz/tema/jeremy-clarkson-moderator a "James May":http://www.extra.cz/tema/james-may-moderator vydává opačnou cestou.
09.09.2014 16:45 |

podobné články

Jeremy Clarkson se vrací! Opět se objeví na BBC. Tentokrát v novém pořadu!

 
Jeremy Clarkson se po vyhození z veleúspěšného pořadu Top Gear opět objeví na televizních obrazovkách. A bude to velkolepý návrat! Vrací se totiž přímo na BBC.
08.04.2015 14:17 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Vyhozený Jeremy Clarkson naznačil: Trio z Top Gearu nekončí!

 
Jeremy Clarkson se rozhodl poprvé veřejně komentovat svůj vyhazovat z pořadu Top Gear a okamžitě si rýpnul do vedení BBC. Naznačil, že by se u diváků oblíbená trojice průvodců motoristickou show mohla objevit na obrazovkách „jiné televizní stanice“.
14.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Jeremy Clarkson se vrátí na BBC i s Top Gearem! Dočkáme se už v létě?

 
Vypadalo to, že je vše ztraceno, ale Jeremy Clarkson se přeci jen znovu objeví na obrazovkách v pořadu Top Gear! Potvrdila to Kim Shillinglaw, která řídí BBC2.
22.04.2015 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků) , Kim Kim (1841 článků)

Jeremy Clarkson definitivně podepsal smlouvu! Kde uvidíte nový Top Gear?

 
Trio bývalých moderátorů Top Gearu nakonec neulovil žádný z favoritů. Ostrouhalo BBC, ITV i Netflix. Jeremy Clarkson a jeho kolegové se nakonec rozhodli pro velmi překvapivý tah!
30.07.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Recenze: Neomalený Jeremy Clarkson nenechá na nikom nit suchou… A bude vás to bavit!

 
Kdo dokáže »sestřelit« všechny mocné výrobce aut? Komu se podaří jejich vymazlené, reklamou vychvalované, zbrusu nové výrobky rozcupovat tak, že po nich ani pes neštěkne? Odpověď je jasná – jedině »veřejný nepřítel«, automobilový novinář Jeremy Clarkson, mistr suchého anglického humoru.
13.11.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Jeremy Clarkson mi zničil auto, tvrdí muž. Své BMW viděl v ostrém testu pořadu Top Gear

 
Kontroverzní moderátor Jeremy Clarkson čelil nařčení ze zničení vozu. Kritizoval ho muž, kterému měl během předváděcí jízdy v rámci pořadu Top Gear znehodnotit luxusní modré BMW M3, které šlo následně do bazarového prodeje. Bazar se ke všemu nakonec postavil čelem, muži poskytl náhradní vůz a zakoupené BMW dal během několika týdnů do pořádku.
10.12.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků)

Greta je nebezpečná a šílená, měla by sklapnout, tvrdí Jeremy Clarkson

 
Jeremy Clarkson (59) se netají negativním názorem na švédskou ekologickou aktivistku Gretu Thunbergovou (16). „Vrať se do školy a makej,“ napsal v minulosti v jednom ze svých novinových sloupků. Nyní se na téma Greta opět rozhořčil při rozhovoru v australské televizi.
05.12.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (110 článků) , Jeremy Jeremy (65 článků)