Článek

Ledecký: Situace dává vládě možnost přehodit výhybku do tuhého socialismu

 
Janek Ledecký (57) popsal, jak tráví čas v povinné karanténě. V rozhovoru pro pořad Shaker na Óčku se zpěvák a producent zamyslel i nad tím, kolik pražských hospod má vůbec šanci ustát současnou situaci. Ledecký se rozhořčil i nad selektivní státní podporou. „Bude to velká diskvalifikace,“ říká.
02.06.2012 02:45 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2533 článků) , Miloš Novotný (29 článků)
Podobné články

Výhybka do socialismu? Janek Ledecký si myslí, že k tomu už dochází. Prý se to může vymknout kontrole

 
Zpěvák Janek Ledecký se bojí, že „současná situace dává vládě neuvěřitelnou možnost přehodit výhybku do tuhého socialismu“. Podle Ledeckého už k tomu dochází, protože jsme si všichni museli „kleknout“, ale „jen někteří teď dostanou od státu přidáno“. V karanténě prý zpěvák alespoň může hodně cvičit na kytaru, což chce zúročit na koncertech, až se uvolní současná opatření.
15.04.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (298 článků)

Ledecký: Kdybychom neměli peníze, dcera se na olympiádu nedostane

 
Při focení pro Magazín DNES brnkal Janek Ledecký v centru Prahy na kytaru a zpíval, co ho napadlo. "Z vás by mohla být superstar," neudržel se jakýsi turista. "V podstatě, teoreticky, mohla," okomentoval Ledecký. Další články k tématu: Táta je na závodech „Ester´s daddy“, směje se snowboardistka Ledecká Sláva patří Ester, říká o úspěšné dceři zpěvák a hudebník Janek Ledecký S manželkou máme kvůli dětem dělenou rodinu, přiznal Janek Ledecký Syn Jonáš v mém muzikálu hrát nebude, říká Janek Ledecký Tátu si vybavují jen maminky kamarádek, říká Jonáš Ledecký
04.12.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (298 článků)

S manželkou máme kvůli dětem dělenou rodinu, přiznal Janek Ledecký

 
Muzikant, producent a zpěvák Janek Ledecký si přísně střeží své soukromí. V show Jana Krause ale prozradil, že s manželkou Zuzanou mají dělenou rodinu. Každý z nich má na starosti jedno dítě. Další články k tématu: Ledecký se obul do Radiožurnálu, v živém vysílání mu vyčetl hudbu Syn Jonáš v mém muzikálu hrát nebude, říká Janek Ledecký Ledecký šokoval Slováky, na akci s dětmi vzal nahé tanečnice AUDIO: Z Banášové je zpěvačka, s Ledeckým zpívá Proklínám Tátu si vybavují jen maminky kamarádek, říká Jonáš Ledecký
02.03.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1081 článků) , Janek Ledecký (298 článků)

V padesáti jako kluk, Janek Ledecký se prý dosud jen rozehříval

 
Zpěvák a skladatel Janek Ledecký v pátek oslaví padesátiny. Při pohledu na něj by to řekl málokdo. Stále vypadá jako kluk, jak dokazují i fotky z dovolené v Řecku. Jeho receptem na věčné mládí je rock´n´roll. Další články k tématu: Tátu si vybavují jen maminky kamarádek, říká Jonáš Ledecký Syn Jonáš v mém muzikálu hrát nebude, říká Janek Ledecký S manželkou máme kvůli dětem dělenou rodinu, přiznal Janek Ledecký Ledecký se obul do Radiožurnálu, v živém vysílání mu vyčetl hudbu AUDIO: Z Banášové je zpěvačka, s Ledeckým zpívá Proklínám
27.07.2012 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (298 článků)

RECENZE: Přehodit řeku. Historií k pochopení sebe sama

 
Novinář a publicista Ilja Kučera ml. v románu Přehodit řeku zpracovává příběh německého radiotechnika Rudolfa Formise, který za protinacistické vysílání zaplatil životem. Nejde ovšem o klasickou biografii, Kučera ve své knize sleduje dvě dějové linie.
05.12.2018 11:15 |

podobné články

Bauer (ODS): Výhybku musí přehodit občané

 
Eurofilové napříč politickými stranami před víkendem oživili na parlamentní půdě debatu, kterou vyvolalo odmítnutí premiéra podepsat v Bruselu fiskální pakt. Fakta ukazují, že jde o zbytečnou hysterii.
13.02.2012 12:30 |

podobné články

Další brutální útok v MHD! Trojice útočníků zbila řidiče tramvaje

 
Před konečnou zastávkou šel řidič přehodit výhybku a trojice mužů se rozhodla, že vystoupí z tramvaje. Když je upozornil na to, že vystupují předčasně a mimo zastávku, agresoři se do něj pustili. Počínali si obzvlášť brutálně, řidič skončil v nemocnici!
26.09.2013 22:35 |

podobné články

Profese modelky jí už taky nestačí. Tohle je další krasavice, která by se ráda stala moderátorkou

 
Všechny modelky jednou dostanou chuť vyzkoušet si nové řemeslo. Nejčastěji krásky pošilhávají po profesi herečky či moderátorky. Přehodit kariérní výhybku se úspěšně povedlo například Dianě Kobzanové, Ivě Kubelkové či Gábině Kratochvílové. O to stejné se pokouší i Aneta Vignerová  (27) .
02.06.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (586 článků) , Diana Kobzanová (579 článků) , Aneta Vignerová (604 článků)

Věhlasný kardiochirurg Mojmír Čermák (61): Operoval srdce, teď píše romány

 
Jen málo z nás má odvahu po dlouhých letech přehodit výhybku a posunout cestu svého života jiným směrem. Mojmír Čermák (61) to ale dokázal. Skoro třicet let působil jako kardiochirurg, den co den zachraňoval lidské životy. Svou práci bral jako poslání, věnoval jí všechno. Pak se ale rozhodl pro změnu a začal se naplno věnovat činnostem, které pro něj až doposud byly jen koníčkem. Dnes navrhuje užitkové sklo do nejlepších světových barů a napsal román, v němž se odrážejí jeho nejniternější pocity.
18.02.2018 05:05 |

podobné články

50 zraněných po srážce rychlíků v Horažďovicích: Někdo
 špatně přehodil výhybku!

 
Kupé vagonu napěchované v chodbičce, kde běžně stojí lidé a pozorují z vlaku ubíhající krajinu. Jen 13 dní po železniční tragédii ve Studénce se u Horažďovic na Plzeňsku srazily dva rychlíky. 50 cestujících bylo zraněno. Příčina? Někdo přehodil pod vlakem výhybku...
05.08.2015 05:15 |

podobné články

Nákladní vlak v Holešovicích poškodil výhybku. Provoz hodinu stál, škoda je 400 tisíc

 
Provoz vlaků ve stanici Praha Holešovice dnes dopoledne zkomplikovala nehoda nákladního vlaku, který projel návěstidlo a poškodil výhybku. Škoda je asi 400.000 korun. Nehoda se obešla bez zranění, vlak poškozen nebyl. Vlaky ve stanici hodinu vůbec nejezdily, po 10:00 byl provoz obnoven po jedné koleji, řekl mluvčí Správy železniční dopravní cesty Marek Iliaš.
03.09.2018 10:40 |

podobné články

Zásah v ČT? Jako za socialismu, povzdychl si Bublan

 
Podle Františka Bublana připomínal páteční zásah ozbrojenců v ČT razie za tuhého socialismu. Jeho účel ale prý stále zůstává nejasný.
14.03.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: František Bublan (191 článků)

Češi, kteří touží po socialismu. Sdružují se a je jich čím dál víc

 
Je to skupina lidí nespokojených se současnou politickou, ekonomickou a společenskou situací v ČR. Skupina občanů, kterým se, jak sami konstatují na svém profilu na Facebooku, v listopadu 1989 lhalo a kterým se nelíbil rozpad Československa. Chtějí prosazovat přímou demokracii s programem demokratického socialismu. Je jich v tuto chvíli pár set, ale své řady volající po návratu socialismu, chtějí rozšiřovat.
11.07.2012 11:05 |

podobné články

Češi, kteří touží po socialismu. Sdružují se a je jich čím dál víc

 
Je to skupina lidí nespokojených se současnou politickou, ekonomickou a společenskou situací v ČR. Skupina občanů, kterým se, jak sami konstatují na svém profilu na Facebooku, v listopadu 1989 lhalo a kterým se nelíbil rozpad Československa. Chtějí prosazovat přímou demokracii s programem demokratického socialismu. Je jich v tuto chvíli pár set, ale své řady volající po návratu socialismu chtějí rozšiřovat.
11.07.2012 11:30 |

podobné články

Gastronomie za socialismu: Prim hrály rybí restaurace, číny i gulášovka na stojáka

 
Gastronomii za socialismu jedni vyzdvihují, druzí ji zatracují kvůli nevalné kvalitě pokrmů a všeobecnému šizení. Vzpomínáte si, co se jedlo za socialismu, jaké pokrmy byly vyhledávány nejvíce a kam se na ně chodilo?
17.11.2019 10:35 |

podobné články

Udání šéfa policie Tuhého, který dává trestní oznámení. Máme nové informace. Nebude to jen tak

 
Šéf ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ ) Jiří Komárek, který veřejně obvinil policejního prezidenta Tomáše Tuhého z vynášení informací ze závažných kauz, možná sám porušil zákon. „Mám povědomí o tom, že pan policejní prezident je osobou podezřelou z brutálního úniku informací v rámci objasňování hospodářské trestné činnosti ve stamilionových částkách. Při prověřování úniku, kterého se mohl pan policejní prezident dopustit, jsme zaznamenali pokusy ze strany funkcionářů GIBS o průniky do spisu. Toto bylo zaznamenáno v rámci vyšetřování a prověřování kauzy Vidkun,“ řekl Komárek v České televizi.
21.06.2016 11:15 |

podobné články

Šikovní Češi si s nedostatkem za socialismu poradili: Na koleni jsme vyrobili kytaru i motorku!

 
Varná konvice z kelímku, počítačová myš z krabičky od mýdla či minimotorka… Výstava Vivat kutil ukazuje, co dokázali sestrojit za socialismu Češi, kteří neměli možnost koupit si originály.
22.11.2015 17:00 |

podobné články

Radomíra (40): Roztroušená skleróza mě dovedla až na Kilimandžáro

 
Někdy to vypadá jako začátek zlého snu. Přijde nemoc a během „chvilky“ obrátí všechno naruby. Dá se taková situace vůbec chápat jako výzva? Ano. Dokazují to příběhy dvou žen, kterým diagnóza na kolejích jejich života nastražila velkou výhybku. A ony to zvládly.
10.04.2011 06:20 |

podobné články

Chovanec jmenoval Tuhého policejním prezidentem

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v sobotu jmenoval šéfem policie náměstka policejního prezidia Tomáše Tuhého. Přistoupil tak na doporučení policejní komise. Informovala o tom ČT24.
13.04.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)