Článek

Latex i řetězy: Angie Mangombe se ukázala 8 měsíců po porodu, synek už začal chodit

 
Influencerka Angie Mangombe se ukázala světu jako pořádně žhavá maminka. Jen necelých 8 měsíců po porodu vyrazila na pražský EroFest v titěrném latexovém overalu, v němž vynikla její skvělá postava. Na místě poskytla rozhovor redakci eXtra.cz a rozpovídala se nejen k tématu události, ale i o svém synovi. Malý Rafael už v 8. měsíci dělá první krůčky a došlo i na první slůvka. 
11.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků)
Podobné články

Těhotná Angie Mangombe se tvrdě pustila do bio matek: To je něco tak šíleného, čertí se

 
Hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka budou brzy rodiči! Prvorozený synek Rafael by měl přijít na svět začátkem července, do termínu porodu zbývá už jen 14 dní. A právě v tuto dobu nám pár poskytl rozhovor. Dvojice se rozpovídala nejen o tom, zda pociťuje před svou rodičovskou premiérou nervozitu, ale Angie promluvila i o samotném mateřství. "Jsem překvapená z těch bio matek, to je něco tak šíleného. Já jsem takovej pankáč," říká pro eXtra.cz. Budoucí maminka nafotila úchvatné poslední snímky s těhotenským bříškem. .
21.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků)

Angie pod palbou kritiky: Sotva tři neděle po porodu opustila syna, to jste si měli pořídit psa, píší jí

 
Influencerka, především ale novopečená maminka Angie Mangombe, čelí velmi ostré kritice. Společně se svým snoubencem Pepou Kůrkou totiž vyrazila užít si noc ve dvou do wellness hotelu - a to necelé 3 týdny po porodu. Syna svěřila na hlídání své mamimce. "Je důležité, abychom nezapomínali na náš vztah. Šťastní rodiče = šťastné dítě," snažila se vysvětlit svůj postoj Angie. Pobouřené maminky si však nebraly servítky a Angie drsně sepsuly. 
27.07.2023 18:55 |

podobné články

Konečně se dočkali: Angie Mangombe a Josef Kůrka se stali rodiči, tatínek se pochlubil malým Raphaelem

 
Influencerka Angie Mangombe a její snoubenec Josef Kůrka se stali rodiči! V neděli 8. července se jim narodil prvorozený synek Raphael. Pyšný tatínek u porodu nesměl chybět a následně se s radostnou novinou pochlubil na sociálních sítích.
09.07.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Raphael Raphael (10 článků) , Raphael Raphael (10 článků)

Angie Mangombe z Like House pro eXtra.cz: Sama jsem byla terčem rasismu, pro mé chování není omluva

 
V reality show Like House jde v poslední době skutečně do tuhého. Narůstající konflikty mezi influencery gradují a během poslední vyhrocené hádky mezi půvabnou Angie Mangombe a Djany došlo i na rasistické poznámky. Redakce eXtra.cz se spojila s Angie, která promluvila o celém incidentu. 
18.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (741 článků)

MMA souboj dravých koček se blíží: Proč Angie Mangombe obdivuje svoji soupeřku?

 
Nádhernou Angie Mangombe si řada lidí pamatuje z reality show Like House, díky které se dostala do širšího povědomí lidí. Exotická kráska na sebe nyní vzala další výzvu! Připravuje se na svůj první oficiální zápas v MMA, ve kterém se utká s hvězdou OnlyFans, Barbarou Uhlířovou. “Strašnej respekt za to, že ta holka do toho se mnou jde. Já bych sama se sebou fakt nešla,” říká sebevědomá Angie v rozhovoru pro eXtra.cz. 
16.06.2022 05:10 |

podobné články

Angie Mangombe o nečekaném těhotenství: Nemám to s kým prožívat, stýská si

 
Influencerka a modelka Angie Mangombe je v pátém měsíci těhotenství. Miminko čeká společně se svým snoubencem Josefem Kůrkou, ale i tak je během těhotenství sama. Pepa totiž bojuje v drsné reality show Survivor. Jak to mladá kráska, kterou navíc čeká úplná rodičovská premiéra, zvládá? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Přiznala i těžké chvíle, během kterých měla sto chutí všechno vzdát. 
12.03.2023 19:50 |

podobné články

Josef Kůrka a Angie Mangombe: Syna jsme dali do babyboxu, šokovali čerství rodiče

 
Účastník poslední řady soutěže Survivor Josef Kůrka s přítelkyní Angie Mangombe se stali rodiči teprve nedávno. Jejich výchovu během šestinedělí už stihl zkritizovat celý národ, protože rodiče si odjeli užívat do wellnessu a synka ve věku sotva tři týdny nechali babičce. Angie však v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že zas tolik negativních komentářů nedostala. Společně s Josefem ohledně syna ovšem provokují fanoušky nadále, a to tím, že ho prý dali do babyboxu. 
22.08.2023 13:30 |

podobné články

Rodiče Angie Mangombe a Josef Kůrka o synovi v babyboxu: Raději bychom ho prodali, tvrdí

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka se chopili rodičovské role po svém. Od chvíle, co přivítali na světě prvorozeného synka Rafaela, nejednou pobouřili své sledující svým přístupem k péči o miminko. A jinak tomu nebylo ani nedávno, kdy se pár nechal slyšet, že syna "odložili do babyboxu". Výrok, který dvojice prohlásila s humorem a nadsázkou, mnozí vzali vážně. Poté, co se na rodiče strhla lavina dotazů, se Angie s Pepou rozhodli zareagovat po svém: "Proč bychom ho dávali do babyboxu, to bychom ho radši prodali, ať něco vyděláme," napsali na Instagramu. Pro eXtra.cz se nyní vyjádřili, jak zvládají kritiku. 
25.08.2023 05:10 |

podobné články

Velké svatební plány Angie Mangombe a Josefa Kůrky. Veselka se bude vymykat normálu

 
Je to už více než půl roku, co Angie Mangombe a Josef Kůrka přivítali na světě svého prvního potomka. V roli rodičů se však nejednou setkali s ostrou kritikou, a to kvůli svému přístupu a specifickému typu humoru, pro který mnozí fanoušci neměli příliš pochopení. V rozhovoru pro eXtra.cz se pár rozpovídal nejen o hejtech, ale Angie s Pepou promluvili i o druhém dítěti či blížící se svatbě. Brzy budou pán a paní! 
18.02.2024 05:10 |

podobné články

Angie Mangombe bojuje proti svým africkým rysům. Nemám je ráda, překvapila a podstoupila další plastiku

 
Influencerka Angie Mangombe se znovu svěřila do rukou plastických chirurgů. Tentokrát se tahle exotická kráska rozhodla podstoupit tzv. rhinoplastiku, tedy operaci nosu. Kvůli zákroku cestovala do Turecka. "Bohužel v Čechách nikdo ochotný nebyl. Můj nos se mi nelíbil, celkově se mi nelíbí ty africké rysy na mně," vysvětluje Angie pro eXtra.cz. 
27.03.2024 18:50 |

podobné články

Skifař Synek se rozešel s manželkou Pavlou dva měsíce po porodu

 
V srpnu mu manželka Pavla porodila druhé dítě. Problémy v manželství se tím ale nevyřešily a Ondřej Synek teď rodinu opustil. Svěřil se s tím fanouškům na Facebooku. Další články k tématu: Stříbrný olympionik Ondřej Synek má syna, oslaví ho spolu s medailí Synek se vrátil z Londýna. Porod stihne, rád by se před ním ale vyspal Letos chci olympiádu vyhrát. Druhý už jsem byl, říká Ondřej Synek Veslařský mistr světa Ondřej Synek se stal otcem, má dceru Alici Skifař Synek nečekaně nepostoupil do finále domácího šampionátu
12.11.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (141 článků)

VIP Výměna přenesla influencerku Angie na vesnici. To je síla, reagovali diváci na její neznalost hodin

 
Další díl Výměny manželek byl tentokrát speciální. Roli v náhradní rodině si vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten nyní účinkuje ještě v soutěži Survivor. V rámci natáčení zjistila Angie že je těhotná. Zároveň šlo o střet dvou světů, protože Angie jela do vesnice, kde si vyzkoušela chov zvířat. Jak na netradiční díl reagovali diváci?
01.03.2023 22:10 |

podobné články

Angie Mangombe o těžkém porodu: Láska k synovi nepřišla vůbec hned a příště jedině císařem

 
Je to jen něco málo přes měsíc, co se influencerka Angie Mangombe stala maminkou. Prvorozený syn Rafael přišel na svět v neděli 8. července. Mladá kráska se nyní rozpovídala o velmi náročném porodu. Rodila v podstatě tři dny a nastala celá řada komplikací, jak prozradila ve svém videu, které umístila na YouTube. Přiznala, že bezmezná láska k dítěti nepřišla hned. 
14.08.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků)

Angie Mangombe o druhé operaci ňader: Nechala si vyndat implantáty. Nepotřebuji obří prsa, říká

 
Influencerka Angie Mangombe se již podruhé svěřila do rukou plastických chirurgů. Zatímco před pár lety podstoupila augmentaci svého poprsí, nyní si nechala silikony vyoperovat. Druhý zákrok podstoupila jen pár měsíců po porodu. Co ji k rozhodnutí přimělo? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
14.01.2024 20:25 |

podobné články

Angie a Josef Kůrka vyrůstali bez mámy a táty: Synovi chtějí dát lásku, kterou sami nezažili

 
Model Josef Kůrka a jeho snoubenka Angie Mangombe budou brzy rodiči. Mladá kráska je už v 7. měsíci těhotenství a termín porodu se proklatě blíží. Jak probíhají přípravy na rodičovskou premiéru? Zatímco Pepa by rád navštívil předporodní kurz, Angie spoléhá na ženskou intuici. Nejen o tom se hrdličky rozpovídaly v pořadu Extra Host. „Doufáme, že budeme skvělí rodiče, když my jsme takové štěstí neměli,“ shodují se partneři. 
24.04.2023 05:10 |

podobné články

Angie a Pepa opět odložili syna: Jen tři měsíce po jeho narození odjeli na dovolenou

 
Influencerka Angie Mangombe a její snoubenec Josef Kůrka si konečně užívají vytoužený odpočinek. Rodiče tříměsíčního chlapečka Rafaela vyrazili na týdenní romantický pobyt ve dvou do italské Kalábrie. Nebojí se však dalších ostrých reakcí lidí za nepříliš častý rodičovský přístup a komu svého synka svěřili do péče? O tom se hrdličky rozpovídaly pro eXtra.cz. Angie se rozpovídala i o tom, jak se jí po porodu podařilo dostat opět do formy. Od moře se totiž pochlubila skvělou postavou. 
02.10.2023 19:05 |

podobné články

Do Like House míří čokoládová kráska: Angie Mangombe strčí influencerky do kapsy

 
Skupina vlivných influencerů v reality show LIKE HOUSE se rozšíří o další novou soutěžící! Od dnešního dne do vily nastoupí a o výhru v hodnotě půl milionu korun bude bojovat Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly.
07.06.2021 16:55 |

podobné články

Angie Mangombe je zamilovaná až po uši: Její srdce získal svalnatý model!

 
Nádherná influencerka a účastnice Like House 1 Angie Mangombe je zamilovaná až po uši. Svou novou láskou se pochlubila na Instagramu se slovy: “Někdy to prostě přijde, i když to vůbec nečekáš.” Vztah s mužem roku a fitness trenérem Josefem Kůrkou je zatím velmi čerstvý, dvojice se seznámila před pár měsíci.
16.09.2022 12:30 |

podobné články

Josef Kůrka ze Survivoru a jeho partnerka Angie Mangombe mají syna

 
Fitness trenér Josef Kůrka (31) a influencerka Angie Mangombe (25) se dočkali společného potomka. Muž roku 2016, který vařil i v MasterChefovi a byl jedním ze soutěžících v reality show Survivor, ukázal syna na Instagramu.
10.07.2023 09:15 |

podobné články