Článek

Lásky tragicky zesnulých hokejistů na benefici: Musíme jít dál, kluci by nám to neodpustili…

 
Je tak snadné říci, že život jde dál, jenže stesk v srdci stále pálí. Hokejovou benefici v Uherském Hradišti si vzaly za svou lásky Karal Rachůnka (†32), Jana Marka (†31) a Josefa Vašíčka (†30), kteří tragicky zahynuli při letecké katastrofě v září roku 2011.
01.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Josef Vašíček (162 článků)
Podobné články

Kontroverzní umělec Roman Týc vytvořil díla z popela zesnulých

 
Kontroverzní umělec Roman Týc vytvořil obrazy z popela zesnulých. V úterý večer je vystaví v galerii Dvorak Sec Contemporary v Praze. Tvrdí, že v krematoriích vznikají přebytky, tedy popel zesnulých, který končí často bez piety na skládkách.
27.09.2011 10:15 |

podobné články

Popel zesnulých lze zatavit do lístečků, září pak na stromu vzpomínek

 
Lidé v současnosti stále častěji hledají alternativy k uchovávání památky zesnulých. Sklář Dalibor Novák představil unikátní projekt pietního stromu vzpomínek, který ve svých křišťálových listech nese popel zesnulých. Díky optickým vláknům navíc mohou pozůstalí lístečky na dálku rozsvítit nejrůznějšími barvami. Strom nese jméno Eiwa.
25.11.2018 06:40 |

podobné články

Havlíčkův Brod pořádá benefici za zesnulého Vašíčka. Přijede i Jágr

 
Jaromír Jágr okoření svou přítomností hokejovou benefici, uspořádanou na počest ročního výročí tragického úmrtí hokejisty Josefa Vašíčka. Utkání začíná v pátek v 17 hodin na stadionu Kotlina.
09.08.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2702 článků) , Josef Vašíček (162 článků)

Ivana a Pavel Nedvědovi: Pusu, lásko! Nejlepší český fotbalista všech dob dostal dort na benefici v Hodoníně!

 
Ta mlaskla, a jak byla sladká! Nejlepší český fotbalista všech dob Pavel Nedvěd (40) si byl začutat pro dobrou věc. Při jeho benefici pro kojenecký ústav v Hodoníně se vybralo 50 000 korun a »Méďa« dostal odměnu od své ženy Ivany (38).
24.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (177 článků)

Sting, Springsteen či Aguilera zazpívají na benefici pro oběti hurikánu

 
Sting, Bruce Springsteen, Jon Bon Jovi, Christina Aguilera i Billy Joel vystoupí v pátek večer na benefici pro oběti hurikánu Sandy. Springsteen pochází z New Jersey, což je oblast nejhůře zasažená touto přírodní katastrofou.
02.11.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (318 článků) , Jon Bon Jovi (49 článků) , Sting (89 článků) , Bruce Springsteen (55 článků) , Billy Joel (10 článků)

Hejtman Půta: Krajské slavnosti se připojí k benefici pro Dobříň

 
Letošní Krajské slavnosti, které se v pátek 14. června od 10 do 22 hodin konají v prostoru náměstí Míru v Novém Boru budou věnovány benefici pro obec Dobříň u Roudnice nad Labem. Liberecký kraj se tak připojuje k iniciativě města Nový Bor, které se rozhodlo podpořit obec Dobříň zasaženou ničivou povodní ze začátku června letošního roku.
08.06.2013 11:45 |

podobné články

Hejtman Půta: Krajské slavnosti přispěly benefici pro Dobříň

 
Letošní Krajské slavnosti, které se v pátek 14. června konaly na náměstí Míru v Novém Boru, přispěly částkou 22.194,- Kč benefici pro Dobříň.
16.06.2013 11:05 |

podobné články

Těla zesnulých hokejistů jsou v Moskvě, do Čech poletí speciálem v noci

 
Těla českých hokejistů Jana Marka, Josefa Vašíčka a Karla Rachůnka, kteří byli mezi 43 oběťmi středeční havárie letadla Lokomotivu Jaroslavl, byla převezena do Moskvy. Do České republiky je ještě v noci přepraví vládní speciál. Letoun už přistál na letišti Šeremeťjevo, kde byla odpoledne po převozu z místa neštěstí těla mrtvých hokejistů dočasně uložena.
09.09.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků) , Marek Čech (107 článků)

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

Jakub Kohák a Ondřej Pavelec zvou na benefici Karla Rachůnka: Kačeři proti baletkám!

 
Tohle by bylo něco pro něj, zahrát si proti Houslicím, týmu z Okresního přeboru. Ze seriálu, který miloval. Hokejový obránce Karel Rachůnek (†32) bohužel tragicky zahynul při havárii letadla loni v září. V sobotu 2. června mu ve Starém Městě vzdají čest právě Housličtí, kteří se utkají s týmem hokejistů a fotbalistů. Výtěžek benefice půjde na domov tělesně postižených ve Velehradě, kam Karel jezdíval.
27.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (230 článků) , Karel Rachůnek (184 článků) , Ondřej Pavelec (243 článků)

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Tahle krásná brunetka je po rozchodu pořád sama: Nechce sportovce, šanci mají pracovití kluci

 
Od rozchodu s dlouholetým partnerem jsme modelku Terezu Zimovou neviděli na žádném večírku. Konečně udělala výjimku, když dorazila na opening nového klubu. "Já jsem pořád pracovala a pracuju a sem jsem se vlastně přišla omluvit Martině Pártlové  (36) , že jsem nedorazila kvůli práci ani na její volejbalovou benefici," řekla nám Tereza.
21.09.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Zimová (64 článků) , Martina Pártlová (204 článků)

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

 
Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (201 článků) , Jakub Voráček (249 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků)

V Jaroslavli uctili památku zesnulých hokejistů: Kluci, nezapomeneme na vás!

 
Přesně rok po obrovské tragédii se v ruské Jaroslavli zastavil život. Rodiny, přátelé, fanoušci přišli uctít oběti letecké nehody, mezi nimiž byli i tři čeští hokejisté Jan Marek (†31), Josef Vašíček (†30) a Karel Rachůnek (†32). Vdova po posledním z nich, Kateřina Rachůnková a Vašíčkova přítelkyně Michaela Jajtnerová sebraly odvahu a byly přímo na místě.
08.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Jan Marek (158 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků)

KVĚTNOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Býci obnoví milostný vztah, Blížence čeká zlom

 
Polibky a láska na každém rohu. Je tady květen, první máj – lásky čas. Někteří zatouží poznat něco nového, jiní si pod sebou podříznou větev. Květen přinese změny a rozšíří fantazie v oblasti lásky. Mnozí se však budou muset vypořádat s novými okolnostmi. Co vám hvězdy připravily na květen? Bude to pro vás měsíc lásky či zklamání? To se dozvíte v KVĚTNOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!
30.04.2020 07:05 |

podobné články

Fanoušci se rozloučili s mrtvými hokejisty skandováním a svíčkami

 
Pražské Staroměstské náměstí zaplnily stovky lidí. Fanoušci přišli uctít památku tragicky zesnulých hokejistů Karla Rachůnka, Jana Marka a Josefa Vašíčka. Nejdříve pietní akt se změnil v hlasité skandování, jak by si to asi naši sportovní hrdinové přáli.
07.09.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků)

Zlatí hoši jsou doma. Rachůnka, Vašíčka a Marka přivezl armádní speciál

 
Jsou doma. Armádní speciál s ostatky tří českých tragicky zesnulých hokejistů Jana Marka (†31), Karla Rachůnka (†32) a Josefa Vašíčka (†30) přistál v noci z pátku na sobotu na kbelském letišti.
10.09.2011 03:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků)

Zlatí hoši jsou doma. Ostatky Rachůnka, Vašíčka a Marka přivezl armádní speciál

 
Jsou doma. Armádní speciál s ostatky tří českých tragicky zesnulých hokejistů Jana Marka (†31), Karla Rachůnka (†32) a Josefa Vašíčka (†30) přistál v noci z pátku na sobotu na kbelském letišti.
10.09.2011 04:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (394 článků) , Josef Vašíček (162 článků) , Karel Rachůnek (184 článků)

Stateční Ivan a Tomáš Rachůnkové: Přišli si pro brášku...

 
Rakve s ostatky tragicky zesnulých hokejistů dorazily z Ruska armádním speciálem v sobotu nad ránem. Na letišti v PrazeKbelích se jim dostalo vojenských poct, než je pohřební vozy rozvezly za jejich rodinami.
12.09.2011 12:10 |

podobné články