Článek

Láska na kurtu: Petra Kvitová popsala, jak se dala dohromady s koučem Vaňkem

 
Tenisová hvězda Petra Kvitová (31) už není sama. V rozhovoru pro deník Blesk potvrdila, že už několik měsíců randí se svým tenisovým koučem Jiřím Vaňkem (43), který v minulosti býval profesionální tenista. Jak se vlastně dali ti dva dohromady a kdy přeskočila pověstná jiskra?
10.08.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)
Podobné články

Už není sama! Petra Kvitová si našla pohledného přítele, je jím bývalá tenisová hvězda

 
Úspěšná česká tenistka Petra Kvitová (31) už není sama. V rozhovoru pro deník Blesk prozradila, že se dala dohromady se svým koučem Jiřím Vaňkem (43). Ten svou svěřenkyni trénuje od roku 2016 a zpočátku byl jejich vztah čistě na kamarádské a pracovní bázi.
09.08.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Zamilovaná až po uši. Petra Kvitová přiznala nového partnera

 
Vztah o kterém se mluví skoro rok, ale nikdo ho nepotvrdil. O tom, že tenistka Petra Kvitová  (31) randí se svým tenisovým koučem Jiřím Vaňkem si šuškali i vrabci na střeše. Skrz svého tiskového mluvčího ale tenistka vztah před rokem vyvrátila.
09.08.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

 
Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

podobné články

V pozadí odvolání Lessyho je spor s policistou Vaňkem

 
V pozadí odvolání policejního prezidenta je dlouholetý spor mezi Petrem Lessy a Jaroslavem Vaňkem. Toho Lessy vyměnil na postu náměstka a zároveň obvinil šéfa policejní inspekce, že kryl různé Vaňkovy přečiny, připomíná server iHNed.cz.
29.08.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků)

V lásce mám štěstí, nemiluje mě kvůli Wimbledonu, říká Petra Kvitová

 
Česká tenisová hvězda a vítězka Wimbledonu Petra Kvitová je již rok šťastně zamilovaná. Vztah s kolegou z tenisové branže Adamem Pavláskem prý jenom kvete. Rodačka z Bílovce si hlavně pochvaluje, že Amor úřadoval ještě před jejím velkým kariérním úspěchem. Další články k tématu: Kvitová začne pokutou. Účast v Hopmanově poháru zaplatí organizátoři Fulnek chystá rodačce Kvitové další přivítání. S tenisovými lívanečky Kvitová je nejlepší tenistkou roku 2011, deblistkám kraluje Peschkeová Přítel Kvitové: Nejradši mám řízky, ale kvůli Petě si dám i salát
13.12.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků) , Petr Adam (101 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi

 
Poprvé se viděli v roce 1984, když oba slavili velké úspěchy ve svých kariérách. Ani jeden o druhém paradoxně nikdy předtím neslyšel. Michal a Marcela Davidovi to přiznali v Lásce pod lupou, kde každý zvlášť odpovídá na stejné otázky. Za nejtěžší okamžik považují smrt desetileté dcery Michaely. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj
10.06.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (145 článků) , Emma Smetana (599 článků) , Michal David (1600 článků) , Marcel Kříž (1 článek) , Michaela Tomešová (192 článků) , David Jordan (1 článek)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1650 článků) , Michal Hrdlička (699 článků)

Sportovec roku 2011: Tenistka Petra Kvitová! Korunovala rok snů!

 
Sladká třešnička za sezonou snů je tady! Tenistka Petra Kvitová (21) byla vyhlášena nejlepší sportovkyní Česka za uplynulý rok. Suverénně, o jejím triumfu nebylo pochyb. Všechny konkurenty zdrtila jako soupeřky na kurtu...
22.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků) , Petra Sladká (7 článků)

Mach (Svobodní): Kvitová není špína. Pan Huml je pokrytec

 
Tenistka Petra Kvitová platí daně v Monaku. Tato zpráva vmžiku dokázala vyvolat vášnivé debaty na sociálních sítích, a to i mezi politiky. Konkrétně Stanislav Huml (ČSSD) veřejně sdílel prohlášení, že Petra je „lidská špína“ a trénovala za peníze „chudších“. Dovolím si pozastavit se nad těmito výroky a zamyslet se, proč k podobným krokům, jako učinila Petra Kvitová, lidé přistupují.
10.07.2014 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků) , Stanislav Huml (477 článků)

Petra Kvitová slaví 30 let: Tady je 30 vrcholů a pádů slavné tenistky

 
Petra Kvitová slaví 30 let. Připomeňte si třicet největších úspěchů a pádů její kariéry. Jedna z nejlepších světových tenistek posledních let Petra Kvitová oslaví v neděli významné životní jubileum. Během třiceti let toho rodačka z Bílovce prožila opravdu hodně.
07.03.2020 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Petra Kvitová zářila v sexy šatech a špercích za 4 miliony. Takhle to nejlepší české tenistce seklo

 
Tenistka Petra Kvitová  (30) doslova zářila na udílení cen Český kanár. Petra je po šesti letech vítězkou ankety. Cenu si Kvitová odnášela v luxusních šatech od návrhářky Natali Ruden  (50) a ověšená diamantovými šperky za 4 miliony korun.
21.12.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Katie Holmes ví, že láska prochází žaludkem: Dala se dohromady se slavným šéfkuchařem

 
Katie Holmes (41) už se vzpamatovala z rozchodu s Jamiem Foxxem (52) a podle amerických médií už se dala dohromady s jiným mužem. Herečka zřejmě moc dobře ví, že láska prochází žaludkem, a našla si slavného newyorského šéfkuchaře jménem Emilio Vitolo (33), který se příležitostně živí i herectvím.
07.09.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Foxx (55 článků) , Emilio Vitolo (2 články)

LÁSKA POD LUPOU: Plnoletý Bendig odhodil stud i se sexy přítelkyní

 
Letos na Valentýna oslavil zpěvák Jan Bendig osmnáctiny. Do plnoletosti ale vcházel zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je vrstevnice Miroslava Pikolová. Jak moc se milují a znají, odhalil videorozhovor iDNES.cz. Stejné otázky jsme jim pokládali zvlášť. Rozhovor doprovázejí svůdné fotky Lenky Hatašové. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Vezmeš si mě? zašeptal Řepka Erbové u stromku LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla
06.03.2012 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (301 článků)

Kvitová si k narozeninám dala 1,5 milionu: Jo a Petra krade ptáky

 
Nikdo to za ní neudělá, tak se musí obšťastnit sama. Tenisová diva Petra Kvitová (31) si dala k dnešním narozeninám v Kataru tři dárky. Ranec peněz, ptáka a zápis do dějin.
08.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1564 článků)

Marie o vztahu s Růžičkou: ... do čeho jsem se to navrtala?

 
Když se dala dohromady se slavným hokejovým koučem Vladimírem Růžičkou (58), byl z toho pořádný poprask! Marie Růžičková (33) popsala začátky jejich vztahu a přiznala, co považuje za největší dar života.
08.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (346 článků) , Vladimír Růžička (342 článků)

Vztah Mareše a Koblížkové překvapil i jejich kamaráda, stylistu Vaňka

 
Módní redaktorka magazínu Story Monika Koblížková (34) se už téměř deset let přátelí se stylistou Filipem Vaňkem (37). Spojila je práce a následovalo přátelství. Právě díky Vaňkovi se nedávno neplánovaně dala dohromady s Leošem Marešem (39).
06.08.2015 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3338 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar

 
Devatenáctiletá Veronika Stýblová, která byla výrazným hlasem poslední SuperStar, je čtyři měsíce šťastně zadaná. S partnerem, který je o šest let starší a kterého poznala v gay baru, už dokonce bydlí. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, každý ale odpovídal zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi
22.08.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (108 článků) , Veronika Stýblová (105 článků) , David Kalivoda (5 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková

 
Uznávaný fotograf Jan Saudek a novinářka Pavla Hodková tvoří pár dlouhých osm let. Brzy jej zřejmě zpečetí svatbou, kterou si slíbili i před kamerou iDNES.cz. V Lásce pod lupou otevřeně promluvili o všem, co jejich soužití přineslo. Mimo jiné dva potraty, ale i dvě zdravé děti. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal
14.05.2013 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (369 článků) , Pavla Hodková (33 článků) , Jordan Haj (145 článků) , Emma Smetana (599 článků) , Pavel Kříž (245 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová je žena, která miluje celým srdcem. A ne jinak je tomu prý i ve vztahu s podnikatelem Radkem Tögelem, se kterým randí teprve krátce. V Lásce pod lupou se odhalili nejen fyzicky, ale i duševně. Na stejné otázky odpovídali zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují
03.09.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (224 článků) , David Kalivoda (5 článků)