Článek

Laponsko neexistuje, ale Bradavice z Pottera ano, uvedli Britové v průzkumu

 
Severskou oblast Laponsko považuje třetina Britů za smyšlenou. Ukázal to průzkum společnosti TUI. Jeden z deseti dotazovaných lidí si na internetu musel ověřit, že se jedná o skutečnou lokalitu, která pokrývá část Norska, Švédska, Finska i Ruska. Ještě úsměvnější bylo zjištění, že někteří dotazovaní si myslí, že škola čar a kouzel v Bradavicích z Harryho Pottera naopak skutečně existuje.
08.12.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1356 článků)
Podobné články

Jak se zbavit bradavic

 
Jak se zbavit bradavic? S touto otázkou si začne lámat hlavu každý, komu se tyto nevzhledné drobné výrůstky objeví kdekoli na těle. Jedná se o důsledek virové infekce, kterou způsobuje lidský HPV papilomavir – ten je viníkem nadměrného růstu rohových buněk a namožení kožního vaziva. Bradavice se neptají a nečekaně se objevují jak u obou pohlaví bez ohledu na věk – nejčastěji ale trápí děti a dospívající. K rozvinutí bradavic dochází při oslabení imunitního systému organismu. K jejich vzniku hodně přispívá i poranění kůže či ekzém. Ačkoli si to většina lidí neuvědomuje, bradavice jsou vysoce nakažlivé a „chytit“ je tak můžete daleko rychleji, než si myslíte. V dnešním článku se společně podíváme na způsoby, jak se zbavit bradavic. Jak se zbavit bradavic bez návštěvy lékaře? Přemýšlíte, jak se zbavit bradavic i bez nutnosti navštívit specializovaného kožního lékaře, který by bradavice zmrazil a vyřízl? Pak si nenechte ujít následující řádky, které vám prozradí hned několik tipů na přírodní odstranění nevzhledných výrůstků, které jsou v pohádkách připisovány děsivým ježibabám! Ananas Chcete-li se zbavit bradavic, pak vsaďte na šikovného pomocníka – ananas. Kupte si čerstvý ananas, který nakrájejte na kolečka či na kostičky a postižené místo jím potírejte každý den po dobu pěti dní. Nanesenou šťávu z ananasu nechte na bradavici působit alespoň 4-5 hodin, nejlépe tedy přes noc, kdy vás to nebude nijak omezovat či obtěžovat. Poté pokožku omyjte čistou vodou. V případě neúspěchu proces o několik dní později opakujte. Česnek Jestliže někdo přemýšlí nad způsobem, jak se zbavit bradavic, jako první alternativa jej napadne česnek. Ten sice moc vábně nevoní, ale co se bradavic týče, dokáže hotové zázraky – ne nadarmo je hojně využíván v přírodním lékařství. Česnek rozdělte na stroužky, z jednoho z nich poté odkrojte silnější plátek a asi na 5 minut jej položte na bradavici. Počítejte s tím,... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit bradavic pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.07.2016 04:50 |

podobné články

Bradavice z Harryho Pottera cestují po Británii

 
Filmaři ze studia Warner Bros nechali zhotovit maketu hradu Bradavice, kde se vyučovaly čáry a kouzla v sérii o Harry Potterovi. Komplex je v životní velikosti a hodně rozsáhlý. Momentálně se vystavuje v Londýně, ale má procestovat celou Velkou Británii.
04.03.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1356 článků)

Bradavice

 
Tyto neobyčejně rozšířené, nakažlivé, ale neškodné kožní výrůstky se mohou objevit na těle snad všude, ale nejčastěji postihují ruce a obličej. Existuje jich více druhů a rozdělují se podle oblasti těla, kterou postihují. Bradavice narušuje ...
06.10.2010 07:05 |

podobné články

Přibývá komplikací nákazy virem HPV, nejčastěji genitální bradavice

 
Zejména u mladých lidí přibývá komplikací spojených s nákazou virem lidského papilomaviru, nejčastěji jsou to genitální bradavice, varují odborníci. Na životě sice neohrožují, jako rakovina čípku nebo penisu, které virus také způsobuje, ale velmi zásadně snižují jeho kvalitu, narušují intimní život a partnerské vztahy. Genitálními bradavicemi trpí jedno procento dospělých, za deset let pacientů čtyřnásobně přibylo.
02.11.2011 19:55 |

podobné články

To je síla: Opilý Angličan si ustřelil prst, když se chtěl zbavit bradavice

 
Angličan Sean Murphy (38) se tak zoufale toužil zbavit se bradavice na prstu, až se rozhodl použít loveckou pušku. Nevyšlo to. Přišel o půlku prstu a skončil na policejní stanici.
19.06.2011 13:20 |

podobné články

Dárek pro ženicha na loučení se svobodou? Billboard s jeho tváří a reklamou na genitální bradavice

 
Nejeden Američan se přijede loučit se svobodou do Las Vegas. Jenže asi málokterý tam zažije takový šok z drastického kanadského žertíku kamarádů jako Steve DiMatteo. Jeho přátelé mu totiž nechali vyrobit reklamu, v níž se jeho tvář objevuje vedle krému na genitální bradavice. A k tomu si zaplatili vyvěšení obřího billboardu s tímto sloganem uprostřed města.
19.08.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Steve Vegas (3 články)

Iglesias v Česku: Kam zmizela jeho bradavice?

 
Vůbec poprvé zavítal do Prahy světoznámý španělský zpěvák Enrique Iglesias (41)! Ten včera večer zpíval ve vyprodané hale na Výstavišti. A své fanoušky šokoval hned dvakrát- jednak tím, co všechno se o Praze naučil a za druhé absencí své proslulé bradavice na pravé tváři.
19.12.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (129 článků)

Dívka (10) trpí velmi vzácnou nemocí. Z těla jí vyrůstají bradavice, které připomínají kůru stromů

 
Shahana Khatan (10) z Bangladéše trpí velmi vzácným onemocnění. Z obličeje a těla jí vyrůstají bradavice, které připomínají kůru stromů. Těmto lidem se říká stromoví lidé a dívka není jedinou na světě.
02.02.2017 14:30 |

podobné články

Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou

 
Úřad pro standardy v reklamě známý pod zkratkou ASA, který dbá na věrohodnost reklam ve Spojeném království, zakázal další reklamu na kosmetiku. Konkrétně snímek Natalie Portmanové, který propaguje řasenku Christian Dior. Podle úřadu je totiž zavádějící a klamavý. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Britové zakázali reklamu, která občany nabádala k špehování sousedů Britové zakázali reklamu na iPhone. Není to poprvé
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (30 článků) , Julie Roberts (131 článků)

V SRN hrozí záplavy, ve Francii se lyžuje a Finsko hlásí vedra

 
Rozvodněné řeky, namáhané hráze nebo zatopené sklepy - tak dnes na mnoha místech Německa či Rakouska vypadal začátek meteorologického léta. Úřady v jihoněmecké spolkové zemi Bádensko-Württembersko pohřešují jednoho člověka, které podle všeho strhl proud. Lodní doprava na některých úsecích Rýna i Neckaru stojí, hladina Dunaje stále ještě nekulminovala. Ve francouzských Pyrenejích se nečekaně lyžovalo a finské Laponsko hlásí další den s úmornými vedry.
01.06.2013 16:30 |

podobné články

Ježíška jsme nezastihli. Od polárního kruhu tak promluvil alespoň Santa Claus

 
S českými Vánocemi je neodmyslitelně spjatý Ježíšek. Žádný děda Mráz ani Santa Claus. Jenže kde Ježíška hledat, to už vám nikdo pořádně neřekne. V řadě evropských zemí nosí dětem dárky Santa Claus. A to i ve Finsku, jehož nejsevernější provincie Laponsko je podle mnohých zdrojů jeho oficiálním domovem. Stejně jako desítky dětí, které tam za ním přijely, jsme ho našli i my.
24.12.2018 16:45 |

podobné články

Vítejte v Bradavicích a připravte si desetitisíce!

 
Tisíce nedočkavců se v sobotu tísnily u hlavní brány ještě před slavnostním otevřením zábavního parku Kouzelný svět Harryho Pottera v americkém Orlandu na Floridě. Fanoušci čarodějnického učně zde mohou proniknout do jeho světa a navštívit hrad Bradavice, kde Harry a jeho přátelé studovali kouzla.
20.06.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1356 článků)

Emma Watson dováděla na ulici v podprsence

 
Zapomeňte na Harryho Pottera, zapomeňte na Bradavice. Z Emmy Watson (21) je dospělá hvězda, která se nebojí ostřejších rolí. A že má co ukázat, předvedla v ulicích Los Angeles, kde v rámci natáčení nového snímku dováděla jen v podprsence. Pochlubila se navíc i tetováním, které je rozšířené mezi prostitutkami.
13.04.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (326 článků) , Emma Watson (281 článků) , Harry Potter (1356 článků)

BRITOVÉ SE DOKÁZALI SEMKNOUT! Po ulici chodili krvácející zranění, lidé ze sousedství je zvali na čaj a jídlo!

 
Britové opět dokázali, že v těžké chvíli se umí opravdově semknout! Vyslyšeli přání politiků a po dalším masakru v Londýně ukázali velkou dávku solidarity. Na ulici ještě tekla krev, na chodníku ležela bezvládná těla, ale Twitter se už plnil vzkazy, kterým vévodila snaha pomoci. Někteří lidé ze sousedství zvali zraněné na jídlo a nebo na čaj. Vyšetřovatelé uvedli, že masakr má islámské pozadí. Prověřují muže původem z Pákistánu. Tajné služby jména všech tří vrahů již znají, ale novinářům zatím sdělena nebyla.
04.06.2017 16:25 |

podobné články

Brexit udělal z Česka žádanou zemi: Britové náhle zatoužili po našem občanství

 
Britové si před necelými dvěma měsíci odhlasovali odchod z Evropské unie. Pro brexit byla nadpoloviční většina lidí. Celému světu tak dali najevo, že jsou si svým rozhodnutím jisti. Je ale tomu opravdu tak? Česká ambasáda v Londýně hlásí nebývalý zájem o česká občanství. Podobně jsou na tom i velvyslanectví ostatních členských států EU. Britové podle nich nechtějí přijít o přístup na volný evropský trh. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
30.08.2016 11:25 |

podobné články

Během osmi minut bylo po všem. Britové i přes zoufalství obdivují zásah policie proti teroristům

 
Britové při sobotních teroristických útocích znovu ukázali, že jsou na tyto krizové situace připraveni. Všem teroristickým útokům sice nelze zabránit, ale když už k nim dojde, Britové na ně dokážou velmi rychle reagovat. Policie zakročila do osmi minut a teroristy postřílela.
04.06.2017 17:10 |

podobné články

Pilc (Svobodní): Neexistuje sociální (společenský) smír

 
Neexistuje nic jako „sociální (společenský) smír“, stejně tak jako neexistuje nic jako „společenská smlouva“.
11.11.2017 07:35 |

podobné články

Skripala otrávili jedem z ruského města, uvedli Britové. A našli u něj mrtvá zvířata

 
Britské tajné služby určily, že nervová látka novičok použitá k otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala (66) a jeho dcery Juliji (33) byla vyrobena v armádních laboratořích v ruském uzavřeném městě Šichany. Dnes to napsal list The Times s tím, že tuto informaci Britové předali svým spojencům. Rusko opakovaně odmítá, že by za otravou Skripalových stálo.
06.04.2018 13:05 |

podobné články

Vodu na Slovensku nepoužívejte ani na mytí! Takové varování dostali Britové

 
Britové nejspíš na Slovensko jen tak nepojedou. Neměli by se tam totiž kde osprchovat. Voda z kohoutků totiž není pitná a neměl by si s ní nikdo ani čistit zuby nebo se mýt. Aspoň takové varovaní dostali Britové.
13.07.2016 17:25 |

podobné články