Článek

Lamačka srdcí Meghan Markleová: Na škole si s chlapci pěkně vyhrála!

 
Jaká byla Meghan Markleová (38) na střední škole? Byla to šprtka nebo pařanka? Bývalý spolužák promluvil o tom, jak si vévodkyně ze Sussexu omotala všechny kluky kolem prstu a každému z nich zlomila srdce!
15.05.2020 15:50 |

podobné články

Podobné články

Na den přesně dva roky po svatbě: Meghan Markleová končí! A co Harry?

 
Manžel, přátelé, rodina, domov. Za poslední léta toho Meghan Markleová (38) obměnila víc než dost, jako by každá větší událost měla maximální záruční dobu dva roky. Jde o prokletí jejího života, nebo se malicherné vévodkyni ze Sussexu vše omrzí a potřebuje se přizpůsobit nejnovějším trendům?
19.05.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (561 článků)

Poslední facka Alžbětě? Meghan porušila protokol a líbala se s chlapci!

 
Meghan Markleová (38) si poslední okamžiky jako vévodkyně ze Sussexu užívá s plnou parádou. Pompézní příchody na veřejné události a porušování královského protokolu, dvě její nejoblíbenější kratochvíle, zakomponovala do poslední sólo akce jako členka královské rodiny a vůbec se nezdráhala zajít tak daleko, že Alžběta (93) v paláci pěnila zlostí!
09.03.2020 14:50 |

podobné články

Šokující zásah královny: Meghan musela odejít kvůli Kate!

 
Už dlouhou dobu je známo to, že se Meghan Markleová a Kate Middletová nemají v lásce. Kvůli bývalé herečce se dokonce rozkmotřili i samotní princové. Meghanina přítomnost tak dělá v královské rodině pořádné zmatky. Nedávno dokonce musela zasáhnout královna Alžběta II., aby se kvůli Meghan nestal další skandál.
28.11.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (336 článků)

Meghan, chceš Archiemu ublížit?! Odborník zhodnotil podivné nosítko vévodkyně

 
Jako každá pečující maminka i vévodkyně ze Sussexu ví, že čerstvý vzduch dětem jen prospívá. Meghan Markleová (38) tudíž vzala syna, psy i urostlé pány z ochranné služby a celý ansámbl vyrazil na procházku do kanadských lesů. Jenže! Z nosítka, do kterého Meghan malého Archieho umístila, osmiměsíčnímu chlapečkovi trčí končetiny a celý se v něm kroutí. A pediatři bijí na poplach.
21.01.2020 15:00 |

podobné články

Samantha Markleová plane zlostí k Meghan: Je krutá! Všechny opustila

 
Nelítostná sestra ex vévodkyně Meghan Markleové (38) Samantha (55) se po delší odmlce znovu ozvala, netřeba dlouze vysvětlovat proč: Meghan se odstěhovala zpátky do Ameriky a i přes světovou krizi ignoruje svého otce. To je potřeba ostře okomentovat, což Samantha umí ze všech nejlépe.
02.04.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Samantha (72 článků)

Verdikt o fúrii Meghan! Očitému svědkovi ruply nervy

 
Meghan Markleová (38) je prý opravdu tak strašná, jak se o ní už několikrát psalo. Jednomu z řadových zaměstnanců královského paláce podle Blesku už ruply nervy a nedokázal držet jazyk za zuby. Proto se rozhodl o Meghan promluvit.
27.04.2020 12:10 |

podobné články

Trpký osud Hany Vítové (†73): Život s mladou milenkou exmanžela a těžká smrt alkoholičky!

 
Neslavné konce slavných nejsou zase až tak velkou výjimkou a bohužel se do této společnosti životních zkrachovalců zařadila i jedna z nejkrásnějších prvorepublikových hvězd, modrooká lamačka srdcí Hana Vítová, vlastním jménem Jana Lašková. Ani jedno z jejích manželství nebylo šťastné a to nebylo to nejhorší, čím musela kráska projít.
18.01.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (29 článků)

8 důvodů, proč by se každá žena měla naučit chovat jako potvora!

 
Nemusíte být zrovna lamačka mužských srdcí, vypočítavá mrcha nebo záludná lhářka. Stačí se jen naučit využívat situace ve svůj prospěch a čas od času se nezachovat jako úplně hodná holka.
02.05.2015 13:41 |

podobné články

Tahle tenistka motá hlavu celému světu: Proklatě sexy!

 
V tenise se jí už dlouhé roky nedaří. Hlavu si kvůli tomu ale tolik neláme, protože má mnoho jiných pracovních nabídek. Eugenie je totiž lamačka mužských srdcí a ráda se ukazuje!
16.12.2019 12:15 |

podobné články

Kudla do zad prince Harryho: Promyšlený plán Meghan?!

 
Meghan Markleová (38) a princ Harry (35) se opět postarali o pěkné pozdvižení. Přestože je to teprve pár týdnů, co se manželé odstěhovali do Kanady, zahraniční zdroje uvádějí, že se chtějí přestěhovat do Los Angeles, kde by vévodkyně obnovila svou hereckou kariéru.
08.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (561 článků)

Meghan šílí strachy z koronaviru! Archie míří do karantény a co nejdál od Británie

 
Obavy z koronaviru sužují i britskou královskou rodinu. Meghan Markleová (38) přijala preventivní opatření, která nejenže pěkně rozhodí rodinný rozpočet, ale i vztahy s královnou Alžbětou (93). Ta tak svého pravnuka Archieho možná nikdy neuvidí!
04.03.2020 14:20 |

podobné články

Svatbu Harryho a Meghan ozdobí pivoňky, dort bude chutnat po citronu

 
Bílé růže, pivoňky a náprstníky budou za necelých sedm týdnů zdobit kapli svatého Jiří na hradě Windsoru, ve které si své ano řeknou britský princ Harry a americká herečka Meghan Markleová. Oznámil to v neděli Kensingtonský palác. Floristka Philippa Craddocková podle něj bude při výzdobě pracovat i s řadou dalších květin, které v polovině května v okolí královského hradu západně od Londýna pokvetou.
01.04.2018 18:25 |

podobné články

Meghan už to přepískla! Zlost si vybila na chudince Charlotte (3)

 
Meghan Markleová a Kate Middletonová rozhodně nejsou žádné kamarádky. Neustále mezi sebou vedou spory a podle zdrojů, za většinu neshod může manželka prince Harryho. Ta se tentokrát opřela do Kate i princezny Charlotte (3) a slzičky byly na světě.
21.01.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (336 článků)

Vévodkyně Meghan doplatila na porušení přísného zákazu: Urážky, strach a psychická újma!

 
Všechny svoje účty na sociálních sítích zrušila už loni v lednu, jen krátce poté, co s princem Harrym (34) oznámili své zasnoubení. Zdroj z jejího okolí však nyní tvrdí, že Meghan Markleová (37) měla tajný účet na Instagramu, kde jí hrozilo nebezpečí!
23.01.2019 05:15 |

podobné články

Je opravdu Meghan taková mrcha? Odborník na řeč těla řekl všechno!

 
Půvabná manželka prince Harryho (35) Meghan Markleová (38) se objevila bez doprovodu svého chotě na summitu One Young World a odborníci na řeč těla okamžitě zhodnotili její vystupování. A je to rozhodně pozoruhodné: Je totiž sice sebevědomá, ale zároveň poukazují na její zranitelnost…
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (561 článků)

Harry a Meghan odhalili detaily o Archiem! Co ukrývá v puse

 
Hrdý otec princ Harry (35) a jeho šťastná manželka Meghan Markleová (38) se na akci v komunitě Broom Farm Center ve Windsoru neudrželi a rozpovídali se o svém malém šestiměsíčním zázraku. Co na Archieho prozradili?
08.11.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (561 článků)

Žena posedlá Meghan dala milion za to, aby vypadala jako ona! Tady je výsledek...

 
Už od seriálu Kravaťáci, ve kterém hrála Meghan Markleová (37), je Xochytl Greerová (36) její velkou fanynkou. Nakonec se rozhodla podstoupit několik plastických operací, včetně operace nosu, aby se vzhledem přiblížila svému idolu. Nyní se prý sama cítí jako princezna!
02.12.2019 13:55 |

podobné články

Meghan na pokraji sil: Tohle byla poslední kapka!

 
Milovaná i nenáviděná – taková je Meghan Markleová (37). Nejdiskutovanější osoba britské královské rodiny je bez debaty právě vévodkyně, a řada známých osobností jí nemůže přijít na jméno.  Jednou z nich je americká herečka Stefanie Powers.
19.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Stefanie Powers (1 článek)

Meghan se tetelí blahem: V tomhle trumfla rivalku Kate!

 
Meghan Markleová (37) je považována za jednu z největších módních ikon současnosti. Stále více lidí se inspiruje jejím stylem. Společnost Lyst uveřejnila žebříček nejvlivnějších módních ikon. Vévodkyně ze Susseuxu získala první místo a předběhla tak o několik příček svou švagrovou vévodkyni Kate Middletonová (37).
01.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (336 článků)