Článek

Laduška z Like House ukázala otce: Toho soud poslal do vězení za vraždu bratrance

 
Mladá influencerka Lada Horová alias Laduška, kterou lidé znají především z reality show Like House, se poprvé pochlubila svým otcem. Ačkoli Lada na své sociální sítě sdílí zkrátka vše, od svého vztahu po svou rodinu, svého tatínka nikdy veřejnosti neprezentovala. Až doposud. Nejspíše mezi nimi nepanovaly nejlepší vztahy, dle deníku.cz totiž Dalibor Hora seděl za vraždu. 
24.01.2023 16:45 |

podobné články

Podobné články

Laduška (18) z Like House se zasnoubila? O ruku ji měl požádat o deset let starší raper!

 
Lada Horová (18) alias Laduška je nejvíce známá svou účastí v reality show Like House, která se vysílala tři měsíce na Primě. Show už skončila a Laduška si nyní užívá dovolenou na Mallorce se svým přítelem, kterého poznala právě během natáčení. Je o deset let starší než ona a podle posledního stories na Instagramu se zdá, že se ti dva zasnoubili!
16.07.2021 08:25 |

podobné články

Konec lásky jako trám: Laduška z Like House se rozešla s o 10 let starším rapperem

 
Účastnice reality show Like House Lada Horová (18), známá spíše jako Laduška, ještě nedávno zářila vedle o deset let staršího rappera Kryštofa Peukera, dokonce se spekulovalo o jejich zásnubách. Z lásky ovšem nakonec sešlo a Laduška se svěřila, že již netvoří pár. Důvod rozchodu byl běžný.
03.09.2021 18:45 |

podobné články

Skandál v Like Haf: Laduška soutěží se psem, kterého odložila, říkají kritici. Nechtěli mi ho vrátit, hájí se

 
Na televizních obrazovkách právě nyní běží nová reality show Like Haf, v níž několik párů společně se svými mazlíčky bojuje o výhru půl milionu korun. Mezi účastníky je například Jan Bendig se svým přítelem nebo Laduška a Bohouš. Právě tato dvojice se ale měla dopustit velkého podvodu! “Laduška lže o svém pejskovi,” koluje nyní po sociálních sítích. Infuencerka se o svého mazlíčka údajně dva roky nestarala, svěřila ho jiné rodině a vzpomněla si na něj až těsně přes začátkem natáčení. Ona však tato nařčení odmítá a spekulace vyvrací. 
22.11.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (336 článků) , Ona Ona (243 článků)

Copy jsou pryč: Laduška z Like House změnila vizáž

 
V Like House to začalo vřít již několik dní po tom, co se influenceři nastěhovali do vily. Bára s Markem se konečně doznali, že jsou pár, a tak se dlouho napjatá atmosféra zajisté brzy uklidní. Jedna ze soutěžících, influencerka Laduška, nastoupila do vily jako copatá kráska, která se nebojí prosadit svůj názor. Nyní své dva copy schovala pod rafinovanou paruku a nová vizáž její tváři velmi svědčí.
17.05.2021 13:40 |

podobné články

Laduška z Like House nemá hranice: O peníze si říká dětem

 
Lada Horová (18), známá spíše jako Laduška, rozhodně ví, co chce, a jde si tvrdě za tím. Účastnice reality show Like House ke svému snu ale sprostě využívá své fanoušky, některým ještě ani nebylo patnáct let. Na svém TikToku si nestydlivě říká sledujícím o dárky, které mohou mít hodnotu desetitisíců. 
23.08.2022 10:40 |

podobné články

Lada Horová vs. Marie Rosecká. Účastnici Like House už musí bránit i její vlastní matka

 
Lada Horová je česká influencerka, která se zúčastnila reality show Like House. Známá je spíše jako Laduška. Spolu s ní soutěžila ve stejné řadě Marie Rosecká, přezdívaná Maru. Maru na TikToku prohlásila, že Laduška vydělává na dětech, což rozhořčilo Laduščinu matku. Ta se pustila do konverzace a Ladušku a její styl vydělávání peněz začala hájit.
06.09.2022 05:10 |

podobné články

Laduška z Like Haf bez dechu a v záchvatu křečí: Je na tom zle, jsem strachy bez sebe, řekla eXtra.cz její matka

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, soutěžící Laduška (20) z Like Haf nesnesla tlak, kterému musela čelit kvůli svým dřívějším zvláštním manévrům s pejskem Tedíkem, a přímo ve vile zkolabovala. Redakce eXtra.cz hovořila s její matkou Ladou Horovou starší. Ta má o ni velký strach a přemýšlí, jestli ji k "sesypání" nedohnala televize. Odpověděl i zástupce Primy.
08.12.2022 05:10 |

podobné články

A ven! Drsná hádka v Like House kvůli vířivce: Laduška se opřela do Marka, Barči a Maru

 
Dnes v 17:15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které jsou vlivní influenceři tři měsíce společně v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti - i to, jak se poperou s jednou výzvou a soutěží. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru půl milionu korun.
12.05.2021 16:50 |

podobné články

Mladá influencerka z reality show Like House v šoku: Někdo jí otrávil domácího mazlíčka

 
Účastnice nové reality show Like House Lada Horová alias Laduška prožívá smutné chvíle. Někdo ji brutálním způsobem připravil o milovaného domácího mazlíčka.
19.05.2021 14:35 |

podobné články

Pohroma v Like House: Laduška poslala Adama Kajumiho do kelu, z exotické krásky jsou všichni paf

 
Dnes opět na Primě pokračuje dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.
14.06.2021 15:40 |

podobné články

Hvězdičky z Like House ukázaly zadky u moře: Rozkošná Laduška a Maru s novými ňadry si léto umí užít

 
První řada reality show Like House je za námi, ale někteří aktéři se rozhodli, že spolu stráví letní dovolenou. Marie Rosecká a Lada Horová odjely společně na Mallorku a chlubí se na sociálních sítích jedním odhaleným snímkem za druhým. 
13.07.2021 21:55 |

podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Like House 2: Agáta Hanychová zabojuje vedle Sebevraždy i výstředního vizážisty

 
Druhá řada reality show Like House 2 představí novou partu soutěžících, ale také vilu, kde se vedle sedmi mladých influencerů bude objevovat i Agáta Hanychová. Diváci tak budou po dobu tří měsíců sledovat jejich každodenní život, který nově nabídne i noční show. Tohle jsou influenceři, kteří se v Like House 2 objeví.
06.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3437 článků)

Vizážista Tadeáš míří do Like House 2: Lidé mi přejí smrt, je to nechutné, svěřil se

 
Jedním z účastníků nové řady reality show Like House 2 bude influencer a vizážista Tadeáš Kuběnka (18), který prozradil, co od účasti v show očekává, čeho se obává či jak by naložil s peněžní výhrou. V rozhovoru se také svěřil, že mu kvůli účasti v Like House 2 přejí lidé smrt, nechutná mu přetvářka a na hatery je připravený. "S hatery počítám. Jsem gay v Česku, který se maluje, a mluvím jako dělník."
09.10.2021 08:45 |

podobné články

Sebastian z Like House 2 vyvolal zmatení: Lidé nevědí, jestli jsem kluk nebo holka, svěřil se

 
Influencer Sebastian Šikl (18) vystupuje a tvoří pod pseudonymem Vyslovuje se to mem, ale také Sebevražda. Sebastian je taktéž jedním z účastníků reality show Like House 2, kde bude společně s dalšími sedmi influencery obývat tři měsíce vilu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před nástupem do reality show svěřil, co od Like House 2 očekává, jak by naložil s výhrou, ale také prozradil, čeho se nejvíce obává. "Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali."
10.10.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (125 článků)

Like House 2 ukázal znělku! Agátu a spol. uvidíte ve vile už v pondělí

 
Premiéra reality show LIKE HOUSE 2 se blíží. Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW očekávaná druhá série populárního pořadu LIKE HOUSE 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou.
21.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3437 článků)

Z Like House se stává vila neřesti! Vaše dětí baví herečka pro dospělé

 
Kráska střídá krásku. Místo Dominiky Myslivcové v show Like House 3 nezůstalo dlouho prázdné, její lože bude nyní okupovat hvězda filmů pro dospělé Silvia Dellai. Mladá pornoherečka vzbudila mezi účastníky velký rozruch. Přezdívka "Vila neřesti" namísto "Like House" nabírá nový význam. 
22.03.2022 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (380 článků)

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články