Článek

Laduška (18) z Like House se zasnoubila? O ruku ji měl požádat o deset let starší raper!

 
Lada Horová (18) alias Laduška je nejvíce známá svou účastí v reality show Like House, která se vysílala tři měsíce na Primě. Show už skončila a Laduška si nyní užívá dovolenou na Mallorce se svým přítelem, kterého poznala právě během natáčení. Je o deset let starší než ona a podle posledního stories na Instagramu se zdá, že se ti dva zasnoubili!
16.07.2021 08:25 |

podobné články

Podobné články

Copy jsou pryč: Laduška z Like House změnila vizáž

 
V Like House to začalo vřít již několik dní po tom, co se influenceři nastěhovali do vily. Bára s Markem se konečně doznali, že jsou pár, a tak se dlouho napjatá atmosféra zajisté brzy uklidní. Jedna ze soutěžících, influencerka Laduška, nastoupila do vily jako copatá kráska, která se nebojí prosadit svůj názor. Nyní své dva copy schovala pod rafinovanou paruku a nová vizáž její tváři velmi svědčí.
17.05.2021 13:40 |

podobné články

A ven! Drsná hádka v Like House kvůli vířivce: Laduška se opřela do Marka, Barči a Maru

 
Dnes v 17:15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které jsou vlivní influenceři tři měsíce společně v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti - i to, jak se poperou s jednou výzvou a soutěží. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru půl milionu korun.
12.05.2021 16:50 |

podobné články

Mladá influencerka z reality show Like House v šoku: Někdo jí otrávil domácího mazlíčka

 
Účastnice nové reality show Like House Lada Horová alias Laduška prožívá smutné chvíle. Někdo ji brutálním způsobem připravil o milovaného domácího mazlíčka.
19.05.2021 14:35 |

podobné články

Pohroma v Like House: Laduška poslala Adama Kajumiho do kelu, z exotické krásky jsou všichni paf

 
Dnes opět na Primě pokračuje dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.
14.06.2021 15:40 |

podobné články

Hvězdičky z Like House ukázaly zadky u moře: Rozkošná Laduška a Maru s novými ňadry si léto umí užít

 
První řada reality show Like House je za námi, ale někteří aktéři se rozhodli, že spolu stráví letní dovolenou. Marie Rosecká a Lada Horová odjely společně na Mallorku a chlubí se na sociálních sítích jedním odhaleným snímkem za druhým. 
13.07.2021 21:55 |

podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Hrát House byla noční můra, říká Hugh Laurie

 
Role arogantního doktora House mu vynesla dva Zlaté glóby i titul nejlépe placeného televizního herce. Za jednu epizodu inkasoval britský herec Hugh Laurie v přepočtu až sedm a půl milionu korun. Přesto svou roli nenáviděl a přál si mít nehodu, aby měl od House pár dní pokoj. Další články k tématu: Přijede k nám Dr. House. Bez skalpelu, ale s kapelou a novou deskou „Dr. House z New Orleansu“ se vrací. Hugh Laurie vydává další album Hugh Laurie zřejmě končí s Dr. Housem. Chce se víc věnovat hudbě Hugh Laurie natočil s exkluzivními hosty a skvělým producentem album OBRAZEM: Dr. House skončil. Kdo chce vědět jak, ať čte dál
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (62 článků)

Hvězda seriálu Dr. House Olivia Wilde je těhotná

 
Herečka Olivia Wilde, která se na začátku roku zasnoubila s hercem Jasonem Sudeikisem, je těhotná. Herečka je zapřísáhlá veganka a i celé těhotenství hodlá zvládnout jen na rostlinné stravě. Další články k tématu: Hvězda z Dr. House Olivia Wildeová se zasnoubila s hercem Sudeikisem Hvězda seriálu Dr. House Olivia Wilde se po osmi letech rozvádí Nejsvůdnější vegetariánkou roku je kolegyně Dr. House Olivia Wilde
29.10.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Olivia Jane Wilde (24 článků) , Jason Sudeikis (19 článků)

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Like House vs. VyVolení: Jak se žilo ve vile včera a dnes?

 
Zatímco se ta část republiky, která ještě nedosáhla plnoletosti, nemůže dočkat premiéry reality show Like House, starší a pokročilí si vzpomenou na její předchůdce Big Brother a VyVolené. Pojďme si připomenout, co nás formovalo v mládí a jak se dnes daří těm, kteří byli v obou soutěžích nejvýraznějšími postavami.
19.04.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (73 článků)

Ožehavé pletky Datla a Báry z Like House: Tajná informace z vily, která se jeho přítelkyni líbit nebude

 
Reality show Like House se pěkně rozjíždí. Parta sedmi influencerů, zavřená v jedné vile na tři měsíce s přístupem k alkoholu, to vždy naznačuje, že bude legrace. A tentokrát si dali někteří aktéři pěkně naspěch. Dle zdroje, který nechce být jmenován, se měl Datel po propařené noci údajně vyspat s Bárou. Nyní se ozval další člověk z blízkosti celé show, který prozradil nepatrnou drobnost, která nemusí znamenat možná nic, ale také všechno. 
22.04.2021 13:15 |

podobné články

Zatloukat, zatloukat?! Bára a Datel promluvili o svém údajném románku v Like House

 
Dnes odvysílala Prima další díl reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů stráví tři měsíce v jedné vile. Diváci mohli vidět v televizi sotva prvních pár dílů a skandál mezi soutěžícími na sebe nenechal dlouho čekat. Zadaný influencer Datel měl údajně strávit žhavou noc s půvabnou Bárou. Nyní se k celé situaci oba dva vyjádřili. 
23.04.2021 19:55 |

podobné články

Datel a Bára z Like House pálí do svých bývalých: Nikolu jsem nikdy nemiloval

 
Reality show Like House na sebe se skandály mezi soutěžícími nenechala dlouho čekat. Dříve zadaný influencer Marek řečený Datel sbalil také zadanou Báru. Oba zapírali a Datel dokonce natočil několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně neříkal tak docela pravdu, a to také kvůli své dnes už bývalé přítelkyni Nikole, o které nyní prohlásil, že ji nikdy nemiloval a nechtěl jí pravdu "vpálit do ksichtu". Ve vztahu byla stejně jako Marek i Bára, a když se k jejímu přiteli dostala informace o románku ve vile, měl Báře vyhrožovat, že pokud je vše pravda a měla něco s Datlem, on si ublíží na zdraví. 
16.05.2021 10:45 |

podobné články

Žhavé vzplanutí v Like House? Adam Kajumi řekl, odkud zná Angie a kolik měl holek

 
Na Primě pokračuje dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru půl milionu korun.
23.06.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (222 článků) , Adam Adam (222 článků)

Je tu nová reality show Like House: Hvězdy českého TikToku se zavřou do jedné vily

 
Začátkem dubna uvede televize Prima novou reality show Like House, která široké veřejnosti přiblíží život vlivných internetových osobností. Influencerů, kteří jsou známí především ze sociální sítě TikTok. Osm výrazných tvůrců bude zavřeno na tři měsíce do jedné vily, kde budou mimo jiné plnit různé výzvy. Na vítěze čeká půl milionu korun.
16.03.2021 14:35 |

podobné články

Nová reality show Like House: Do vily zavřou tyhle 4 žhavé krásky, kterou budete šmírovat?

 
6. dubna startuje na Primě nová reality show LIKE HOUSE. V soutěži ve stylu VyVolení se o přízeň diváků poperou oblíbení čeští influenceři a influencerky. Připravili jsme pro ás galerii plnou sexy fotek těchto žhavých mláďat.
17.03.2021 19:05 |

podobné články

Nejžhavější účastnice show Like House: Původně jsem servírka, na TikTok mě přivedla ségra

 
Barbora Stříteská (22) je jedna z účastnic nové primácké reality show Like House, ve které se společně s dalšími influencery utká o přízeň diváků a také peněžní výhru. Báře je teprve dvacet dva, už ale baví tisíce fanoušků na TikToku.
20.03.2021 08:35 |

podobné články