Článek

Ladislava Chateau: Záludný a přímý protimluv mnohé naznačuje

 
Slova mohou působit jako nepatrné dávky arzenu: polykáme je nepozorovaně, zdánlivě nepůsobí a po určité době člověka otráví. - Victor Klemperer
12.08.2018 20:45 |

podobné články

Podobné články

Umírněný muslim JE PROTIMLUV jako umírněný nacista. NEJVTIPNĚJŠÍ výroky Miloše ZEMANA!

 
Miloš Zeman je znám svými vtipnými výroky, jeho poslední hláška zazněla v rozhovoru pro Reflex. Prý že umírněný muslim je stejný protimluv jako umírněný nacista.
04.08.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Komentář Františky: Luxusní zboží za 550 Kč? To je jako špagety s párkem a eidemem

 
K zamyšlení před shoppingem na dovolené v přímořském letovisku… Tématem je protimluv. Ano, říká se tomu protimluv. Dám jeden příklad z komerčního sdělení na facebooku, jež mě k této prchavé poznámce vyprovokovalo. Nabízí se v něm velmi luxusní a atraktivní kabelky za pouhých 550 Kč!
02.07.2014 05:50 |

podobné články

Dědeček: Stropnický je záludný a bezcharakterní. Stropnický: Cože?

 
AKTUALIZOVÁNO Podle básníka a písničkáře Jiřího Dědečka říká představitel Strany zelených Matěj Stropnický něco jiného, než si myslí. Je prý záludný a nelze mu důvěřovat.
15.02.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (476 článků) , Jiří Dědeček (29 článků)

Národní technické muzeum partnerem Chateau Loučeň Concours d’Elegance

 
Chateau Loučeň Concours d’Elegance získalo další významné partnery, unikátní výstavu historických vozů podpoří také Národní technické muzeum. Akci dal svoji patronát ministr dopravy Pavel Dobeš a generální ředitel Národního technického muzea Karel Ksandr.
12.05.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků)

Chateau Loučeň Councours d`Elegance – reportáž + velká fotogalerie

 
O víkendu jsme navštívili první ročník Chateau Loučeň Concours d’Elegance. Podle našeho názoru i reakcí ostatních návštěvníků tato akce okamžitě nastavila laťku zbytku střední Evropy. Již nyní se těšíme na příští ročník, kdy plánujeme strávit na zámku celý víkend.
15.05.2012 17:45 |

podobné články

BMW 640i Gran Coupe – první jízdní dojmy

 
Nedávno jsme strávili krásnou sobotu na Chateau Loučeň Concours d'Elegance a tento týden jsme byli jen o kousek dále na představenízbrusu nového modelu BMW řady 6 Gran Coupe. BMW nově kooperuje s Chateau Mcely a automobilka ví proč si tuto lokalitu vybrala.
24.05.2012 13:25 |

podobné články

Porsche Sport Cars Driving Days na Chateau Mcely

 
Atraktivní a luxusní modely Porsche Boxster a Porsche 911 Carrera včetně verze Cabrio, byly ve dnech 25. a 26. května představeny v luxusním prostředí zámeckého hotelu Chateau Mcely. Akce nabídla jízdy v luxusních vozech Porsche, a její součástí byla také výstava produktů Porsche Design Driver´s Selection. Událost ve stylovém prostředí s atraktivním programem pro své fanoušky a zákazníky, uspořádala společnost Porsche Inter Auto CZ.
30.05.2012 09:40 |

podobné články

Lindsay Lohan dluží hotelu Chateau Marmont milión korun

 
Herečka Lindsay Lohan  (26) má další trable. Už to vypadalo, že se známá rebelka po svých skandálech zklidnila a že má konečně klid. Jenže ouha, její minulost ji opět dostihla. Lindsay strávila dva měsíce v hotelu Chateau Marmont, kde si užívala luxusu. Účty ale nezaplatila.
30.08.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (696 článků)

V nejtěžším ruském žaláři vzniká víno Chateau Gulag

 
Když se řekne slovo Kolyma, milionům lidí se zježí chlupy na těle. Jméno řeky je synonymem brutálních Stalinových gulagů, v nichž v minulém století zahynuly stovky tisíc lidí. V sibiřském regionu s trvale zmrzlou půdou je i dnes jeden z nejtvrdších ruských žalářů. Navzdory drsnému klimatu v něm vězni vyrábějí víno Chateau Gulag.
03.11.2015 14:00 |

podobné články

Ladislava Chateau: Václav Klaus - Jedovaté zárodky věcí příštích

 
Na semináři ke třístému výročí narození Marie Terezie vyjádřil exprezident uspokojení nad tím, že mocná vládkyně nepodporovala osvícenství a s encyklopedisty se nestýkala na rozdíl od Kateřiny Veliké, která se velice přátelila s Diderotem.
01.08.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Marie Terezie (73 článků) , Kateřina Veliká (8 článků)

Ladislava Chateau: Zobecnění, která lžou

 
Nejsem divákem televizních politických debat, stejné tváře, už předem tuším, co a kdo bude říkat. V neděli osmnáctého února jsem si však telku pustila se zájmem. Václav Moravec pozval ke své polední debatě pátera Halíka, psychiatra Höschla a právníka Kyselu.
28.02.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (483 článků)

VZP odsuzuje lidi k smrti, naznačuje moderní centrum na léčení rakoviny

 
ROZHOVOR Protonové centrum v Praze, které je nejmodernějším zařízením svého druhu na světě, dokáže léčit onkologická onemocnění mnohem šetrnějším způsobem než dosud užívané metody. Všeobecná zdravotní pojišťovna přesto odmítá do pražského zařízení posílat své pojištěnce. Vladimír Šulc z protonového centra pro ParlamentníListy.cz naznačuje, že proto VZP mnohé pacienty odsuzuje k smrti.
30.05.2013 14:10 |

podobné články

VZP odsuzuje lidi k smrti, naznačuje moderní centrum na léčení rakoviny

 
ROZHOVOR Protonové centrum v Praze, které je nejmodernějším zařízením svého druhu na světě, dokáže léčit onkologická onemocnění mnohem šetrnějším způsobem než dosud užívané metody. Všeobecná zdravotní pojišťovna přesto odmítá do pražského zařízení posílat své pojištěnce. Vladimír Šulc z protonového centra pro ParlamentníListy.cz naznačuje, že proto VZP mnohé pacienty odsuzuje k smrti.
30.05.2013 14:50 |

podobné články

Nejlepší bílí rappeři

 
Dlouhou dobu bylo spojení bílý rapper maximálně tak terčem všech možných vtípků. Jako by šlo o protimluv.
16.06.2009 12:15 |

podobné články

Manuál pro vodačky - začátečnice

 
I když je pro vás spojení slov aktivní a dovolená vlastně protimluv, nebojte se přijmout pozvání na týden na vodě.
06.08.2010 06:05 |

podobné články

Free-to-play jako živá voda pro EverQuest 2

 
Je to už osvědčená pravda těchto měsíců. Pokud vaše MMORPG zmírá, sáhněte po free-to-play systému. Většinou vás čeká záchrana od neodvratné smrti (což je tak trochu protimluv). Po LOTRO prošel stejně úspěšnou transformací MMORPG kmet a legenda, EverQuest 2. Ten přešel na free-to-play systém v prosinci a okamžitě přišel nárůst hráčské základny, ať už jde o...
01.12.2010 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (520 článků)

Premiér Nečas: ČSSD a moderní levicová strana je protimluv

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka použil ve svém článku řadu siláckých výroků typu, že "vláda zahajuje boj s vlastními občany" a "může si podat ruku s totalitním režimem".
18.06.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Pro nové SimCity bude multiplayer přirozený

 
Zdá se to být jako protimluv. SimCity a multiplayer? Leda kdyby jeden hráč dostal do rukou Godzillu, která tomu druhému rozšlapává domečky. Jenže podle Jasona Habera, který na nejnovějším SimCty pracuje, byl multiplayer pro tuhle hru určen od začátku jako více než vhodný. Hra tak byla prý od základu tvořena, aby zvládla kooperaci či konkurenci více hráčů a jejich měst....
25.04.2012 19:31 |

podobné články

Doktor Macek: Tluchoř si spletl Dušičky s Aprílem

 
Vnitřní šarvátky v ODS zaujaly i doktora Miroslava Macka. Ostrý glosátor politického dění se tentokrát pozastavil nad tím, že z klobouku stranických rebelů je jako „nová tvář“ vytažen Pavel Blažek, který již přes dva roky vysedává ve stranickém vedení. Omluvou pro jejich protimluv je však prý to, že místopředseda Blažek byl celou tu dobu dokonale neviditelný.
31.10.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (555 článků)