Článek

Ladislav Žák: Ledy se hnuly

 
Postupně nám došlo, že bezmála každodenní televizní exhibice ve formátu „vanmenšou“ s několika oleandry problém s epidemií nevyřeší. Nekonečná řada falešných slibů ohledně ochranných prostředků nás nejprve pobouřila, ale nakonec v nás probudila vlastní iniciativu a rozhodli jsme se pomoci si sami.
26.03.2020 19:45 |

podobné články

Podobné články

Žák burcoval v ČT: Na Ministerstvu dopravy se střetávají zájmy kmotrů

 
Ministr dopravy v demisi Zdeněk Žák si stojí za personálními změnami, které provedl jako ministr dopravy. Do patřičných funkcí prý prosazoval jen odborníky. A pokud dnes někdo kritizuje jeho kroky, je to prý často proto, že Žák a jeho lidé uzavřeli nějaký penězovod. Žák je podle vlastních slov ministr s patřičnou dávkou odvahy.
26.01.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (153 článků) , Zdeněk Žák (153 článků)

Dishonored se připomíná, abychom na ni nezapomněli

 
Řadu dlouhých měsíců nebylo o sandoboxové akci Dishonored od Harvey Smithe a Rafa Colantonia (a výtvarníka Viktora Antonova) vůbec slyšet, vlastně jsme ji poprvé a naposledy viděli v běhu loni v srpnu na Gamescomu. Zjevně se však ledy hnuly, protože Gamespot zveřejnil s oběma tvůrci pokec. Neříkají nic nového, de facto opakují již vyřčené informace, ale pro ty, co na...
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Satisfakce? Vojenští policajti rozprášení za Parkanové a Bartáka hlásí klid

 
Ve vojenské policii nezůstal kámen na kameni. Postarali se o to Vlasta Parkanová a Martin Barták, kteří se vystřídali v křesle ministra obrany. Nyní se začíná ukazovat, že důvody zničení fungujícího aparátu a dvou útvarů mohly být dost pochybné. Za SOG se nedávno postavil jejich britský velitel z Afghánistánu a v případu CASA se také hnuly ledy. Policie chce obvinit Parkanovou. A jak to spolu souvisí?
13.06.2012 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (702 článků) , Martin Barták (338 článků)

Veřejnost snad vidí, že ledy se hnuly, říká Peake k zatčení Dalíka

 
Vicepremiérka Karolína Peake přišla diskutovat do pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. Hlavním tématem byl centrální registr vozidel a možné odstoupení ministra dopravy Pavla Dobeše, ale také zatčení lobbisty Marka Dalíka.
09.10.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Pavel Marek (262 článků) , Pavel Marek (278 článků)

KSČM: Jsme připraveni vládnout

 
Komunisté tvrdí, že jsou personálně i odborně připraveni usednout v ministerských křeslech. Bariérou pro vznik společné vlády ČSSD a KSČM je ale nadále takzvané bohumínské usnesení, které oranžovým takové spojenectví zakazuje. Ledy se však hnuly – soc. dem. se nebrání debatě o zrušení usnesení, které už nepovažuje za modlu.
17.10.2012 03:20 |

podobné články

Peníze na léčbu paní Jany nebyly. Po odvysílání reportáže se ale našly

 
Před deseti lety lékaři diagnostikovali Janě Mandryszové roztroušenou sklerózu a doporučili jí speciální kapačky. Všeobecná zdravotní pojišťovna na základě své revizní zprávy je ale odmítla platit. Až po odvysílání reportáže TV Nova se hnuly ledy. A paní Jana má opět svou léčbu zpátky.
26.10.2012 21:05 |

podobné články

Šéf disciplinárky Golda nemůže nic prozradit: Korupce ve fotbale!

 
Ledy se (trochu) hnuly! Korupce v českém fotbale je oficiálně potvrzena, ale žádná konkrétní jména nepadla. Šéf disciplinárky Golda na základě dopisu rozhodčího Adámka podal trestní oznámení. Ovšem na neznámého pachatele.
06.11.2012 12:20 |

podobné články

12 žalob za ProMoPro: Státní zástupci nadělovali! Vondra bez dárečku

 
V podezřelé zakázce z doby, kdy to Česko chtělo osladit EU a stalo se předsednickou zemí, se těsně před Vánocemi hnuly ledy. Státní zastupitelství podalo žalobu na 12 lidí. Zakázka byla údajně předražená o 388 milionů. Exministr Alexandr Vondra však může být v klidu. Jeho se to netýká!
20.12.2013 15:12 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1196 článků)

Výtvarník Pasta Oner o graffiti: Potřebuji absolutní uměleckou svobodu

 
Jsou graffiti moderní umění, nebo bohapustý vandalismus? Výtvarník Pasta Oner (35) se k tomuto problému postavil po svém. Začal umění vycházející z graffiti vystavovat v oficiálních galeriích a prodávat. Například nedávno na přehlídce Art Prague. Že by se v naší konzervativní zemi ledy přece jen hnuly?
22.03.2014 07:10 |

podobné články

Pecková (TOP 09): Nikosie - ONE in FIVE

 
Teplota na Kypru byla 27 stupňů Celsia a ledy se hnuly! Ne, není to meteorologická zpráva, ale zpráva to je a pro Českou republiku zpráva dobrá.
22.05.2014 22:50 |

podobné články

Senátor Valenta: Společně jsme pohnuli s věznicí

 
Sláva! Ledy se hnuly a po dlouhých letech, kdy se pražští úředníci a politici zcela odmítali bavit o rekonstrukci bývalé uherskohradišťské věznice, se zdá, že by se přeci jen mohlo začít něco dít.
10.05.2016 18:00 |

podobné články

Ledy se hnuly? Policie se chystá na Zdeňka Bakalu. Osobně. Jsou zde zajímavé narážky

 
Policie se chystá vyslechnout miliardáře Zdeňka Bakalu. Informoval o tom server Neovlivní.cz.
17.11.2016 08:35 |

podobné články

Pojezný (KSČM): Že by se hnuly ledy v rámci OKD?

 
Zaznamenali jsme malý posun v kauze OKD. Třeba se ještě podaří zachránit téměř dvanáct miliard od „podnikatele“ Bakaly.
17.05.2017 04:35 |

podobné články

Sypou peníze muslimským vrahům? V Británii se hnuly ledy a ukáže se pravda

 
Ministerstvo vnitra Velké Británie má k dispozici analýzu, podle které islamistické organizace často vystupují jako charitativní organizace a získávají tak od britských muslimů stovky tisíc liber.
13.07.2017 09:40 |

podobné články

Od razie v Hradci se hnuly ledy: „Prokletá“ miliardová zakázka na špitál v Náchodě ožívá

 
Kvůli miliardové zakázce na rekonstrukci náchodské nemocnice zasahovali loni krátce před krajskými volbami detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu v sídle Královéhradeckého kraje. A prohledávali i dům tehdejšího hejtmana Lubomíra France (ČSSD). Nové krajské vedení se k projektu vrací. Nabyl reálné obrysy. Rekonstruovat by se mohlo začít v únoru 2018.
04.08.2017 13:45 |

podobné články

Léta zanedbané okolí Nádraží Veleslavín bude minulostí: Vyrůst tu má parkoviště či dům služeb

 
Několikrát vyhořelý dům plný bezdomovců a odpadků nedaleko Nádraží Veleslavín v Praze 6 místní ve velkém kritizují. Situace, včetně jeho okolí, se nezměnila ani několik let po otevření stanice metra. Konečně se však zdá, že se „hnuly ledy“. Už v blízké době by radnice měla začít projektovat nové garážové stání a další služby pro rezidenty v těsné blízkosti nádraží. Stavbu zbrzdily majetkové problémy a také už dříve zrušený projekt garáží, které měly být součástí autobusového terminálu.
17.10.2017 20:45 |

podobné články

Richard Seemann: V německé sociální demokracii se hnuly ledy směrem k velké koalici

 
V Berlíně po zhroucení sondáží jamajské koalice pokračují jednání o vytvoření nové spolkové vlády. K tomu směřují rozhovory, které vede spolkový president Frank-Walter Steinmeier s představiteli jednotlivých stran.
23.11.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Frank (3 články) , Richard Walter (3 články)

Trojan (SPD): Po vítězství Zemana se hnuly ledy. SPD získává respekt

 
Dnešní vítězství Zemana v prezidentské volbě může mít pro někoho hned dvojí význam. Kdo pozorně sledoval první povolební projevy politiků, nemohl si nevšimnout otevřené sympatie prezidenta k Tomio Okamurovi.
28.01.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2276 článků)

Pozdě, ale přece: Sněžná děla na Vypichu konečně pracují, v sobotu se ski park otevře dětem

 
Že by se konečně „hnuly ledy“? V tomto případě tedy spíš sněhy - na Vypichu totiž začalo zasněžování ski parku. Ten měl fungovat už od prvního prosince, kvůli příliš teplému počasí se ale sněžná děla nesměla pouštět. Od minulého týdne je ale všechno jinak a na pláni před oborou Hvězda se pomalu, ale jistě začíná objevovat bílá pokrývka. Sněhový plácek si plnými doušky užívají hlavně psí obyvatelé čtvrti, kteří tudy chodí venčit své páníčky, objevují se ale i první odvážlivci na bobech.
06.02.2018 15:45 |

podobné články