Článek

Lachnit (ANO): Výlet s tajenkou za elegancí barrandovských vil

 
Na turistickou sezónu připravilo Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství další originální netradiční projekt – Výlet s tajenkou za elegancí barrandovských vil.
19.06.2022 08:50 |

podobné články

Podobné články

Lachnit: Výlet s tajenkou Do skalničkové zahrádky a za Jestřábem do Prokopského údolí

 
Výlety s tajenkou pro seniory, děti a rodiny jsou na Praze 5 natolik populární, že jich ročně projde několik tisíc návštěvníků, kteří se pak vždy v lednu těší na další novou trasu. Po výletu, který vede po dně pravěkého moře a výletu na Děvín, Petřín, Cibulku a za elegancí Barrandovských prvorepublikových vil, připravilo Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p.o. a společnost Velká dobrodružství další výlet s tajenkou, tentokrát „Do skalničkové zahrádky a za Jestřábem do Prokopského údolí“.
08.02.2021 09:25 |

podobné články

Lachnit: Výlet s tajenkou Prokopským údolím potěší seniory i jejich vnoučky

 
Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 připravilo ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství originální netradiční projekt - Výlet s tajenkou pro seniory, jejich rodiny a přátele. Účelem výletu je potěšit každého, kdo se rád prochází, je hravý, chce se dozvědět něco nového, má rád doplňovačky, a to v každém věku.
18.05.2022 11:05 |

podobné články

Petr Lachnit: Luštit tajenku baví skoro každého aneb Výlet Prokopským údolím po mořském dně úspěšně pokračuje

 
Seniory, pejskaře i maminky s dětmi, kterak drží v ruce doplňovačku a luští tajenku, můžete i v těchto podzimních dnech potkat ve známém pražském údolí. Opravdu s velkým ohlasem se totiž setkal projekt Výlet s tajenkou pro seniory, jejich rodiny a přátele, který inicioval radní Městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, a kterou vymyslela a připravila pro obyvatele Prahy 5 ve spolupráci s Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 společnost Velká dobrodružství.
25.10.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lachnit (151 článků) , Petr Lachnit (150 článků)

Lachnit: Luštění baví každého aneb Výlet po mořském dně úspěšně pokračuje

 
Seniory, pejskaře i maminky s dětmi, kterak drží v ruce doplňovačku a luští tajenku, můžete i v těchto horkých letních dnech potkat ve známém pražském údolí. Opravdu s velkým ohlasem se totiž setkal projekt Výlet s tajenkou pro seniory, jejich rodiny a přátele, který inicioval radní Městské části Praha 5 JUDr. Petr Lachnit a kterou vymyslela a připravila pro obyvatele Prahy 5 ve spolupráci s Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 společnost Velká dobrodružství.
02.08.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lachnit (151 článků) , Petr Lachnit (150 článků)

Recenze: Ilustrovaná kráska o králi víl naplní vaše touhy po dalších příbězích

 
Útlá knížečka s dlouhým titulem z pera Holly Blackové nutně patří do knihovny všech, co si zamilovali její příběhy ze světa víl. Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy je takovým krátkým prologem a zároveň epilogem k trilogii Krutý princ. Texty doplňují úžasné ilustrace Roviny Cai, které ze čtení příběhů dělají zážitek pro všechny vjemy.
18.06.2021 15:00 |

podobné články

Lachnit: Nový výlet s tajenkou na Děvín potěší seniory, jejich děti i vnoučky

 
Na letošní turistickou sezónu připravilo Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství originální netradiční projekt – “Za divokými koňmi Převalského a bojovnicí Vlastou na Děvín”. Účelem výletu je potěšit každého, kdo se rád prochází, je hravý, chce se dozvědět něco nového, má rád doplňovačky, a to v každém věku.
23.02.2022 09:15 |

podobné články

V barrandovských ateliérech hořelo. Hasiči evakuovali pět osob, škoda je 300 tisíc

 
Po třetí hodině odpoledne vyrazili pražští hasiči k hořícímu skladu v barrandovských ateliérech. Do Kříženeckého náměstí přijelo sedm hasičských a jedna chemická jednotka, dohromady přibližně 50 hasičů. Vyhlášený byl 2. stupeň požárního poplachu ze čtyř možných. Z budovy bylo evakuováno pět dělníků. Způsobená škoda byla odhadnutá na 300 tisíc korun.
22.01.2020 15:50 |

podobné články

Tajemství Adamcových vil za 60 milionů - Sousedí s exmanželkou!

 
Tajemství luxusních vil režiséra Jiřího Adamce (62) v hodnotě převyšující 60 milionů korun na pražské Hanspaulce je odhaleno! Svůj současný dům prý režisér koupil ve stavu ruiny, zrekonstruoval a zásadně rozšířil už před sedmi lety. V rozvodovém řízení jej podle informací deníku Aha! získal do svého vlastnictví, Adamcova bývalá žena ale dostala na podobné adrese druhou jejich společnou vilu. Dnes jsou z nich proto sousedé!
28.01.2010 06:30 |

podobné články

Malá autistka: Žije ve světě víl a princezen!

 
Několika chorobami a vadami trpí těžce tělesně postižená Jituška Dobešová (7) z Tišnova u Brna. Jako autistka žije ve světě víl a princezen, má astma, hypoglykemii, rozštěp páteře a další postižení. Jejím rodičům však občas chybějí na léky a péči peníze.
05.12.2013 12:10 |

podobné články

GALERIE: 8 nejdražších vil, které jsou v Česku na prodej!

 
Každý z nás by si jednou chtěl žít jako král. Mít nádherné a obrovské sídlo, nechodit do práce a jen si užívat přepychu a rozkoše. Pro takové sídlo nemusíte chodit daleko. Našli jsme osm překrásných vil, které jsou aktuálně na prodej v Praze a přilehlém okolí.
16.11.2017 23:00 |

podobné články

FOTO: 6 NEJ vil Prahy 6. Navrhli je světoví architekti, byly svědky rodinných katastrof i úspěchů

 
Šestá městská část se může pyšnit mnoha světově unikátními vilami. Vybrali jsme proto šest NEJ vil této městské části. Víte, jaká je vůbec nejslavnější pražská vila? Která vilka byla nejkontroverznější? A v které z nich bydlela Lída Baarová s rodinou?
13.08.2018 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (504 článků)

Fantastická proměna: Z Chantal Poullain se stala démonická Cruella De Vil ze 101 dalmatinů!

 
Kdo by postavu excentrické módní návrhářky jménem Cruella de Vil z oblíbené disneyovky neznal... Na jeden den se v ni proměnila i Chantal Poullain  (62) . Herečka se v černobílém kostýmu nechala zvěčnit pro charitativní kalendář, který letos slaví již 10 let.
01.11.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (293 článků)

Krotitelka dalmatinů Chantal Poullain: V kůži ďábelské Cruelly de Vil

 
Rudé rty, perlový obojek kolem krku a černobílá paruka. Chantal Poullain (62)musela tentokrát nechat úsměv v šatně a proměnit se v šílenou módní návrhářku Cruellu de Vil z legendární pohádky 101 dalmatinů.
06.11.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (293 článků)

Řím vytáhl do boje proti zločincům: Mafiánům vzali 8 vil! A srovnají je se zemí...

 
Starostka Říma Virginia Raggi (40) vyhlásila válku příslušníkům tamního největšího mafiánského klanu Casamonica. Policie vtrhla do osmi opulentních vil patřících zločinecké organizaci a město je nechá srovnat se zemí! Vyrostly totiž bez potřebných povolení.
02.12.2018 12:10 |

podobné články

Pohádková podívaná: Ledové království v Jeskyni víl

 
Jako v pohádce to vypadá v těchto dnech v Jeskyni víl nedaleko Kyjova na Děčínsku. Pískovcový skalní převis zdobí unikátní ledová výzdoba.
23.01.2019 12:15 |

podobné články

Khloé Kardashian vystavila vnady v kostýmu Cruelly de Vil: Roztomilého dalmatina jí dělala roční dcerka

 
Khloé Kardashian  (35) tvořila letos na Halloween s dcerkou True (1) povedenou dvojku. Televizní hvězda se oblékla za Cruellu de Vil z pohádky 101 dalmatinů. Na snímcích, kterými se pochlubila na Instagramu, pózovala s plyšovými dalmatiny, ale také s jedním živým v podobě True.
01.11.2019 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Jihomoravský kraj: Zahrady brněnských vil Tugendhat a Löw-Beer jsou znovu propojené

 
Novým turniketem poprvé projdou návštěvníci mezi zahradami vily Tugendhat a vily Löw-Beer. Přestože obě zahrady vil významných brněnských židovských rodin tvořily původně jeden celek, byly donedávna rozděleny plotem.
05.06.2020 18:50 |

podobné články

Konec plotu: Zahrady slavných brněnských vil Tugendhat a Löw-Beer spojuje turniket

 
Město Brno a Jihomoravský kraj po dvou letech vyjednávání představily "fígl", který umožní návštěvníkům památkově chráněných vil Tugendhat a Löw-Beer průchod z jednoho areálu do druhého. Tím je turniket uprostřed obou zahrad.
05.06.2020 15:45 |

podobné články

Recenze: Královna ničeho uzavírá trilogii ze světa víl brutálnějších, než postavy Hry o trůny

 
Problém trilogií bývá, že kvalitu prvního dílu ty další dva většinou jen těžko následují. U série Holly Blackové o světě víl se ale dá říct, že jde o skutečně zdařilo výjimku z pravidla. Druhý a nyní i třetí díl svého prvního "kolegu" s přehledem předčí.
26.08.2020 22:25 |

podobné články