Článek

Labutí zátoka vyčištěna: Dobrovolníci z Vltavy vynesli pytle plné plastu, plechovek i injekční stříkačku

 
Pražané dobrovolně uklízí odpadky! Ve čtvrtek 9. srpna vyrazilo přes třicet dobrovolníků pod taktovkou spolku Trash Hero na sběr odpadu k Labutí zátoce na Smíchově, která bývá pravidelně zanesená. Za dvě hodiny měli hotovo. Odcházeli s desítkami pytlů plných plechovek a plastů, a dokonce zde objevili i injekční stříkačku.
10.08.2018 12:55 |

podobné články

Podobné články

Žena se píchla o použitou stříkačku, měla ji v dopisní schránce!

 
Odhozenou injekční stříkačku našla pětašedesátileté žena v Olomouci-Holicích ve své schránce na dopisy. Protože nic takového nečekala, o stříkačku se píchla, uvedla v úterý agentuře Mediafax mluvčí olomoucké městské policie Magda Václavíková.
08.11.2011 13:15 |

podobné články

Budějovický Budvar instaloval nový plnič plechovek

 
Dnes byl do zkušebního provozu uveden nový plnič plechovek v Budějovickém Budvaru. Kapacita stáčírny plechovek se tím zvýší o 55%. Zvýšení kapacity stáčírny plechovek je součástí rozvojového plánu podniku. Po dokončení všech investic bude mít pivovar roční výstav 2 mil. hektolitrů.
08.03.2018 16:35 |

podobné články

Pro použitou stříkačku přijeli strážníci: Ročně jich v Praze zajistí zhruba 16 tisíc

 
Deset minut od nahlášení nálezu injekční stříkačky na lavičce v parku na Praze 7 přijeli strážníci pražské městské policie. Opatrně ji vzali do pinzety a schovali do speciálního přenosného koše. Městská policie Praha upozorňuje, aby nálezce nikdy stříkačku nebral sám do ruky a vždy volal linku 156.
20.04.2016 16:20 |

podobné články

Pražské služby: Díky novým kontejnerům Pražané vytřídili 1,2 tuny plechovek

 
V Praze je momentálně umístěno 53 nových sběrných nádob na nápojové plechovky. Díky těmto šedivě zbarveným kontejnerům Pražané od května 2013 vytřídili téměř 1,2 tuny plechovek. Pilotní projekt třídění plechovek je tak v Praze v porovnání s výsledky z jiných českých měst úspěšný.
08.04.2014 16:05 |

podobné články

V Sedlčanech zaútočil agresor na kněze! Prý byl opilý a mával injekční stříkačkou

 
Sedlčany se vzpamatovávají z útoku na kněze. Místního faráře napadl opilý muž, který měl u sebe injekční stříkačku. Útok nesouvisí s terorismem.
09.08.2016 10:40 |

podobné články

Feťačka se pokusila okrást devadesátiletou paní! Stařenka se bránila a skončila s injekční stříkačkou v ruce!

 
Sedmatřicetiletá žena, která je drogově závislá, potřebovala nutně peníze na dávku. Proto se rozhodla, že si je opatří tím nejodpornějším způsobem. Okradla devadesátiletou stařenku a zapíchla jí injekční stříkačku do ruky.
29.09.2016 19:50 |

podobné články

Hasiči vylovili z Vltavy v centru Prahy pět mrtvých labutí. Zabila je ptačí chřipka?

 
V úterý dopoledne vytáhli hasiči a potápěči z Vltavy nedaleko Mánesova mostu pět mrtvých labutí. Na místo dorazili i chemici hasičského záchranného sboru, aby prostředí dezinfikovali. Existuje podezření, že ptáci zemřeli na ptačí chřipku. V polovině ledna uhynuly kvůli tomuto viru v Praze už dvě labutě.
31.01.2017 13:30 |

podobné články

Zabiják labutí! O troleje na mostech se ročně zraní desítky ptáků, nepomáhají výstražné terčíky

 
V centrální oblasti Prahy se nachází mnoho relativně blízko u sebe stojících mostů. Vzdálenosti mezi nimi se stávají hrozbou v případě labutí, pro které není historické centrum metropole přirozeným prostředím. Tito vodní ptáci potřebují pro svůj rozlet delší dráhu a mohou se o mosty poranit. Největší problémy jsou s mosty, kudy vedou troleje. Jsou na nich sice výstražné terčíky, přesto je raněných labutí ročně mnoho.
30.04.2018 20:00 |

podobné články

Britský pár kvůli novičoku bojuje o život. Vzali si stříkačku určenou pro Skripala?

 
Dawn Sturgessová (44) a Charlie Rowley (45) byli vystaveni účinku nervové látky novičok a bojují v britské nemocnici o život. Muž i žena jsou v kómatu a stav páru je podle lékařů kritický. Policie se domnívá, že mohli najít stříkačku, kterou použil ten, kdo v březnu otrávil exagenta Sergeje Skripala a jeho dceru Juliji. Informoval o tom web deníku Daily Mail.
05.07.2018 13:05 |

podobné články

Balená voda obsahuje mikročástice plastu. Nikdo neví, co to s lidmi udělá

 
Více než 90 procent všech balených vod obsahuje mikročástice plastu, které v ní poletují a které lidé nevyhnutelně konzumují. Zjistil to výzkum iniciovaný neziskovou novinářskou organizací Orb Media na Newyorské státní univerzitě. Mezi problematickými vodami byly například výrobky značek Aqua nebo Evian. Zjištění šokovalo Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), která v reakci oznámila, že bude zkoumat vliv plastů na lidský život.
18.03.2018 05:20 |

podobné články

VLS: V Brdech dobrovolníci posbírali pytle odpadků

 
Dobrovolnická akce "Ukliď Brdy" byla věnována očistě unikátní přírodní lokality od odpadků po první turistické sezóně. I přes zimu a čerstvý sníh vyrazili do středočeských hor dobrovolníci z šesti míst na sedm tras.
18.11.2016 12:40 |

podobné články

DIABETIK Tomáš: Injekční stříkačku můžu nechat doma

 
Student medicíny jako první u nás testuje unikátní inzulinovou pumpu!
12.10.2009 09:55 |

podobné články

Srdce se zabodnutou stříkačkou: Může móda vše?

 
FOTO: Že jsou na módních přehlídkách často k vidění velmi extravagantní modely, jsme si již zvykli. Ale nosit injekční stříkačku zabodnutou do umělého srdce jako šperk? Troufli byste si?
26.04.2011 14:30 |

podobné články

Martin (†20): Bál se maturity, probodl si srdce

 
Bodnou ranou do hrudníku zemřel podle posledních výsledků vyšetřování student jihlavského gymnázia Martin J. (†20)! Nejspíš si také píchl do těla jed. Vedle jeho napůl svlečeného těla našli příbuzní injekční stříkačku s jehlou a prázdnou láhev. Mladík podle kriminalistů spáchal sebevraždu, protože se bál, že ho učitelé nepustí k maturitě.
11.05.2011 05:35 |

podobné články

Žáci potkali po cestě do školy polonahého muže. Nejspíš to byl narkoman

 
Vyděšené děti viděly před školou polonahého muže, který měl podle nich v ruce injekční stříkačku.
26.04.2012 09:05 |

podobné články

Čtyřletý chlapec se v Chorvatsku píchl o jehlu od heroinu!

 
Slovenská rodina zažila na letní dovolené v Chorvatsku opravdu šok. Jejich teprve čtyřletý chlapeček totiž šlápl na pláži na použitou injekční stříkačku. V nemocnici ihned podstoupil testy na HIV a žloutenku.
10.08.2012 21:20 |

podobné články

Neuhodnete, co měla tahle drogově závislá žena schované ve vagině!

 
V Americe byla nedávno zadržena žena, které po automobilové nehodě v nemocnici našli zkumavku na vaření pervitinu a zlomenou injekční stříkačku v "pochvě":http://www.extra.cz/nejdivnejsi-umeni-na-svete-tahle-zena-plete-ze-sve-vaginy-jaky-to-ma-smysl.
07.12.2013 20:50 |

podobné články

Podivná smrt oscarového herce Hoffmana (†46): 23 let se nedotkl drog, teď ho našli v jehlou v žíle...

 
Když ho našli v neděli dopoledne mrtvého, měl ještě v paži zapíchnutou injekční stříkačku. Americký oscarový herec Philip Seymour Hoffman (†46) zemřel tak jak žil, drogy byly jeho prokletím.
03.02.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Philip Seymour Hoffman (26 článků)

Jackie Chan trpí fobií: Neuvěříte jakou!

 
Herec a mistr bojových umění Jackie Chan přiznal, že má hrůzu z injekčních jehel. Šedesátiletý rodák z Hong Kongu trpí tzv. aichmofobií, takže je pro něj mnohem přijatelnější velké zranění, které utrží při natáčení akčních scén, než obyčejný odběr krve u lékaře. Jak uvidí injekční stříkačku, ihned omdlí.
26.08.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (42 článků)