Článek

KVV středočeské ČSSD je připraven rezignovat

 
Výpis z dnešního usnesení Krajského výkonného výboru (KVV) středočeské ČSSD
30.05.2012 22:30 |

podobné články

Podobné články

ČSSD: Místopředseda KVV Miroslav Petržílek by měl rezignovat

 
Prohlášení KVV ČSSD Pardubického kraje k údajné kauze M. Petržílka
22.12.2011 19:20 |

podobné články

Očekávám, že kolektivní politickou odpovědnost převezme KVV, řekl Chládek

 
Středočeští zastupitelé si zvolili novou hejtmanku. Stala se jí Zuzana Moravčíková z ČSSD, dosavadní náměstkyně pro majetek. Senátor, člen Krajského výkonného výboru (KVV) středočeské ČSSD a náměstek hejtmanky Marcel Chládek se k tomu vyjadřoval v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu.
04.06.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Dívčí válka v jihočeské ČSSD. Zimola nic nezmůže

 
Válka mezi tajemnicí KVV ČSSD Šárkou Brejchovou a její asistentkou Věrou Vojtíkovou vypukla v jižních Čechách. To, o čem si už dlouho špitají vrabci na střeše se potvrzuje – situace mezi socialisty na jihu Čech je hodně divoká. A ani šéf – předseda KVV ČSSD a hejtman Jiří Zimola tomu nezabránil.
03.02.2012 10:20 |

podobné články

Poslanec Velebný zvolen místopředsedou KVV ČSSD Moravskoslezského kraje

 
Po Krajské konferenci České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Havířově proběhlo v pondělí 2. prosince v Ostravě první zasedání Krajského výkonného výboru (KVV) ČSSD Moravskoslezského kraje.
09.12.2013 06:45 |

podobné články

Pražská ČSSD nominovala ministra Petříčka na místopředsedu strany

 
Pražská sociální demokracie dnes na zasedání krajského výkonného výboru (KVV) zvolila jako kandidáta na místopředsedu strany ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Pro se vyslovila drtivá většina delegátů. ČTK to sdělil mluvčí pražské ČSSD Radek Hlaváček. Sociální demokraté budou dnes volit ještě předsedu KVV a delegáty, kteří budou pražskou buňku zastupovat na celostátním sjezdu.
11.01.2019 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hlaváček (5 článků)

Petříček jde do boje o místopředsedu ČSSD. Vyslala ho „domovská“ Praha

 
Pražská sociální demokracie v pátek na zasedání krajského výkonného výboru (KVV) zvolila jako kandidáta na místopředsedu strany ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Pro se vyslovila drtivá většina delegátů. ČTK to sdělil mluvčí pražské ČSSD Radek Hlaváček. Sociální demokraté budou ještě v pátek volit také předsedu KVV a delegáty, kteří budou pražskou buňku zastupovat na celostátním sjezdu.
11.01.2019 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hlaváček (5 článků)

Šéfka středočeské TOP 09 Langšádlová opouští zastupitelstvo kraje

 
Předsedkyně středočeské TOP 09 Helena Langšádlová, která byla krajskou volební jedničkou TOP 09 a Starostů, se rozhodla rezignovat na mandát středočeské zastupitelky. Vedení kraje jí údajně znemožňuje přístup k informacím. Politička nadále zůstává poslankyní, sdělila ve středu mluvčí TOP 09 Alžběta Plívová. Langšádlovou by měl v krajském zastupitelstvu nahradit Pavel Fojtík.
03.04.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (261 článků)

Dobeš je kvůli registru připraven rezignovat, od Nečase dostal nůž na krk

 
Pokud ministr dopravy Pavel Dobeš do pátku nevyřeší problémy s kolabujícím registrem vozidel, skončí. Vyplynulo to z úterní schůzky vicepremiérky Karolíny Peake (LIDEM) a premiéra Petra Nečase (ODS). Dobeš večer pro Právo uvedl, že je připraven rezignovat, pokud nesplní Nečasovu podmínku a do pátku se nepodaří registr zcela opravit.
24.07.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Petr Nečas (9309 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Pavel Nečas (446 článků)

Unavený papež František: Budu připraven rezignovat!

 
Papež František má pocit, že ve své funkci bude jen krátkou dobu, čtyři či pět let. Uvedl to v rozhovoru pro mexickou televizní stanici Televisa, který byl zveřejněn právě v den, kdy uplynuly dva roky od Františkova překvapivého zvolení. Jak dodal, bude prý připraven rezignovat jako jeho předchůdce, namísto toho, aby byl papežem až do konce života.
13.03.2015 15:55 |

podobné články

Cítím, že ve funkci budu jen krátce, prohlásil papež František. Je připraven rezignovat

 
Papež František má pocit, že ve své funkci bude jen krátkou dobu, čtyři či pět let. Uvedl to v rozhovoru pro mexickou televizní stanici Televisa, který byl zveřejněn právě dnes, v den, kdy uplynuly dva roky od Františkova překvapivého zvolení. Jak dodal, bude prý připraven rezignovat jako jeho předchůdce, namísto toho, aby byl papežem až do konce života.
13.03.2015 16:20 |

podobné články

Lídr středočeské ODS před schůzkou s ČSSD: Asi se jen zdvořile rozloučíme

 
Lídr středočeské ODS Raduan Nwelati považuje další povolební jednání s ČSSD za zbytečné. Půjde o zdvořilostní schůzku, ČSSD se už dohodla s komunisty, řekl dnes ČTK. Šéf středočeské ČSSD Miloš Petera to ale tak nevidí.
13.11.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Raduan Nwelati (66 článků)

Kouda (ČSSD): Protiprávního jednání jsem se nedopustil

 
Krajský výkonný výbor (KVV) ČSSD v Ústí nad Labem na svém dnešním zasedání projednal postup Ing. Pavla Koudy, který se v souvislosti s jeho obviněním rozhodnul rezignovat na všechny své veřejné funkce a pozastavit členství v ČSSD.
06.09.2012 19:30 |

podobné články

Kouda (ČSSD): Protiprávního jednání jsem se nedopustil

 
Krajský výkonný výbor (KVV) ČSSD v Ústí nad Labem na svém dnešním zasedání projednal postup Ing. Pavla Koudy, který se v souvislosti s jeho obviněním rozhodnul rezignovat na všechny své veřejné funkce a pozastavit členství v ČSSD.
06.09.2012 19:40 |

podobné články

Vedení středočeské ČSSD by mělo odstoupit 14. června. Ještě svolá primárky

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje ze středočeské ČSSD by se měl ve čtvrtek 14. června sejít Krajský výkonný výbor středočeské ČSSD, který bude řešit kauzu Davida Ratha.
08.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků)

Bez nového vedení kraje odejdu, říká předseda středočeské ČSSD

 
Předseda středočeské ČSSD a blízký spojenec zadrženého exhejtmana Davida Ratha Richard Dolejš odejde, pokud strana neschválí jeho návrh na svolání krajské konference. Zde by mělo být převoleno vedení středočeské ČSSD a nová kandidátní listina pro podzimní krajské volby. Deníku Aktuálně.cz to potvrdil sám Dolejš.
13.06.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků) , Richard Dolejš (64 článků)

Potvrzeno. Ve středočeské krajské koalici se blíží výbuch mezi ANO a Starosty. ČSSD už má nabídku

 
Sociální demokraté dostali od ANO nabídku na vstup do středočeské krajské koalice, čímž se potvrdily informace, které ParlamentníListy.cz zveřejnily v pondělí dopoledne. Vedení středočeské ČSSD ji v neděli schválilo, ale situace zůstává otevřená, potvrdil dnes ČTK předseda klubu krajských zastupitelů za ČSSD Miloš Petera.
23.10.2017 16:25 |

podobné články

Jsou jako chytrá horákyně, kritizoval Hašek středočeské kolegy z ČSSD

 
Vedení ČSSD by se mělo podle místopředsedy strany Michala Haška na úterním grémiu razantně postavit k postupu lídrů středočeské sociální demokracie, kteří navzdory výzvám kvůli úplatkářské aféře bývalého hejtmana Davida Ratha zatím odmítli rezignovat. Podle Haška se někteří z nich chovají způsobem chytré horákyně, jak uvedl v pořadu Otázky Václava Moravce.
03.06.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků) , Michal Hašek (2378 článků)

Postoj středočeské ČSSD vyžaduje razantní řešení, myslí si Hašek

 
Vedení ČSSD by se mělo podle místopředsedy strany Michala Haška na úterním grémiu razantně postavit k postupu lídrů středočeské sociální demokracie, kteří navzdory výzvám kvůli úplatkářské aféře bývalého hejtmana Davida Ratha zatím odmítli rezignovat. Hašek to dnes uvedl v pořadu Otázky Václava Moravce.
03.06.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků) , Michal Hašek (2378 článků)

Rathova aféra smete vedení středočeské ČSSD. Koná se k tomu konference

 
Předseda středočeské ČSSD Richard Dolejš svým stranickým kolegům avizoval, že kauza Davida Ratha bude mít dopady na nejen středočeské sociální demokraty, ale na všechny celorepublikově. Každopádně aféra velice pravděpodobně smete jak jeho, tak celé vedení krajské organizace.
30.05.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků) , Richard Dolejš (64 článků)