Článek

Kvůli leukemii nemohu...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
10.08.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Filip (†7) prohrál boj s leukémií: Jeho poslední dojemné přání mu splní

 
Celý svět sledoval příběh malého polského chlapečka Filipa Kwasného (†7), který bojoval se zákeřnou leukémií. Bitvu s nemocí nakonec prohrál. I když byl mladý, Filip si uvědomil, že nad leukémií nezvítězí. Jeho poslední přání bylo, ať ho pochovají vedle maminky.
29.03.2017 12:25 |

podobné články

Danielek (3) má zákeřnou leukémii: Jeho tatínek pracuje od rána do večera, aby mu pomohl

 
Veronika, milující maminka tří dětí, si prochází neuvěřitelně náročným obdobím. Její tříletý syn Daniel trpí leukémií. Chlapeček si v tak nízkém věku prochází náročnou leukémií a jeho maminka si pro něho nepřeje nic jiného, než aby byl zdravý a šťastný. Uspořádala pro něho veřejnou sbírku a věří, že se povede vybrat dostatek peněz, aby mohli žít alespoň částečně normální život.
05.05.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (407 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků)

Bývalý kapitán Aston Villy se už na hřiště nevrátí. Petrov kvůli leukémii končí

 
Bulharský fotbalista Stilijan Petrov ukončil kariéru. Loni v březnu u něj lékaři zjistili akutní leukémii, a třebaže třiatřicetiletý bývalý kapitán Aston Villy už nemá příznaky a nemoc je na ústupu, na hřiště se už nevrátí. 
09.05.2013 15:15 |

podobné články

Dojemný příběh: Kvůli novorozené dceři chce porazit leukémii

 
Manželům Bičovým se narodila dcera. To by nebylo nic tak neobvyklého. Jenže pro jejího otce je to nepopsatelný zážitek. Bojuje totiž s leukémií a nevěřil, že se narození dcery dožije. Děťátko mu teď dodává novou energii a vůli bojovat také o svůj život.
18.07.2013 22:15 |

podobné články

Skinhead George Bushe starší: Oholil si hlavu kvůli chlapečkovi (2) s leukémií!

 
George Bush starší se na stará kolena rozhodl pro změnu účesu. Není to ale letní počasí, které ho přivedlo na nápad oholit si hlavu. Byla to solidarita a podpora, kterou chtěl vyjádřit dvouletému chlapci, který bojuje s leukémií.
25.07.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: George H.W.Bush (59 článků)

Dojemný, nebo vypočítavý kousek? Bývalý prezident George Bush starší si oholil hlavu kvůli chlapci s leukémií

 
Bývalý 41. prezident Spojených států amerických sám ví, jaké je to mít dítě nemocné leukémií. Jeho dcera zvaná Robin, vlastním jménem Pauline, onemocněla, když byla ještě batole, a nedožila se ani čtyř let, jinak se mu narodilo pět zdravých dětí a mezi nimi vynikl hlavně George W. Bush, který se také na dvě funkční období zabydlel v Bílém domě, proti sobě si poštval celou zemi a tisk bavil svými hloupostmi a trapasy.
25.07.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: George W. Bush (7 článků) , George H.W.Bush (59 článků)

Nechutný útok na Vondráčkovou: Její nevlastní syn Martin má prý leukémii a musel do špitálu!

 
Jako by zpěvačka Helena Vondráčková (66) a její manžel Martin Michal (53) neměli dost starostí s mladším synem Antonínem, kterého loni zadržela policie kvůli podezření z krácení daní, nyní kdosi pustil do světa fámu, že starší syn Martin jr. má leukémii a musel být hospitalizován.
06.01.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (994 článků) , Martin Michal (352 článků)

Erbová překonala rakovinu: Teď se kvůli dětem s leukémií svlékla do naha!

 
Obří silikony, kterými se pyšní modelka Vlaďka Erbová (32), konečně našly své uplatnění. Manželka fotbalisty Tomáše Řepky se nechala nafotit nahá, aby pomohla nemocným dětem s leukémií.
25.04.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (1005 článků)

Léčili ho s virózou, ale dvouletý Adámek měl leukémii

 
Adam se na první pohled se neliší od jiných stejně starých dětí, ještě před několika měsíci bylo ale všechno jinak. Adam musel být izolován doma, kvůli špatné imunitě. Lékaři mu totiž ve dvou letech diagnostikovali leukémii. Těžké časy rodině pomohly překonat také příspěvky z nadačního fondu Dobrý Anděl.
05.07.2014 21:15 |

podobné články

Lukášek (5): Kvůli leukémii nemá kamarády!

 
Vašeho Lukáška čeká boj s leukémií. Podobnou zprávu, jakou slyšeli před dvěma lety rodiče dnes pětiletého chlapečka z Hulína, musí lékaři ročně oznámit rodinám 350 dětí. Deník Aha! v rámci Světového dne proti rakovině přináší příběh jedné z nich...
04.02.2016 12:20 |

podobné články

Míša (8) bojuje s leukémií, krev mu darovala celá obec

 
Před půl rokem se dozvěděla o akutní leukémii syna Michala (8,5). Když to slyšela poprvé, vytryskly Stanislavě Bílkové (36) z očí slzy. Teď je tam má občas opět, tentokrát ale kvůli solidaritě, kterou lidé z Velkých Pavlovic Michalovi poskytují.
02.01.2017 05:15 |

podobné články

Život mezi domovem a nemocnicí: Statečná Kačenka (2) bojuje s leukémií, mamince dodává odvahu!

 
V dětském koutku si hraje s autobusem, umně vkládá panáčky na jednotlivá sedadla. Občas se usměje, občas se zkoumavě zahledí na příchozí. Kačenka Michálková ze Znojemska prostředí Kliniky dětské onkologie v brněnské Dětské nemocnici za poslední měsíce dobře zná. Právě ukončila třetí cyklus chemoterapie kvůli akutní lymfoblastické leukémii, kterou loni odhalily rozbory kostní dřeně.
25.02.2017 10:45 |

podobné články

Alžbětě zemřel kamarád na leukémii: Hrdinka se rozhodla zachránit další životy

 
Alžběta vždy přemýšlela, že by darovala kostní dřeň, ale vždy to odkládala kvůli nedostatku času, který věnovala studiu. Pak se ale dozvěděla, že její kamarád onemocněl leukémií. Potkala ho v nemocnici, kde si omylem sedla mezi pacienty, čekající na chemoterapii. To bylo také naposledy, kdy ho viděla. Díky tomu si uvědomila, jak tenká je hranice mezi zdravím a nemocí. Sama vstoupila do Českého národního registru dárců kostní dřeně, a protože dárců je v Česku nedostatek, začala organizovat náborové akce.
01.10.2018 06:40 |

podobné články

Máma se opět setkala s dcerou (†7), která zemřela na leukémii. Vytvořili ji ve virtuální realitě

 
Smutek rodiče po zemřelém dítěti nelze popsat slovy. Jihokorejka Jang Ji-sung přišla v roce 2016 o dceru Najeon (†7) kvůli zákeřné leukémii. Nyní měla ojedinělou a dojemnou možnost se s ní opět setkat díky moderní technologii – virtuální realitě.
12.02.2020 22:35 |

podobné články

Andrej Hryc o pekle kvůli leukemii: Tvrdá slova na vlastní adresu!

 
Slovenský herec Andrej Hryc (70), který je českým divákům dobře znám například z Černých baronů či seriálu Ulice, bojuje s akutní leukemií! V polovině chemoterapií promluvil o léčbě i o tom, že daleko horší zážitek už má dávno za sebou.
28.04.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (119 článků)

Naděje pro nemocného Ondřeje: Leukemii porazí lék z vlastních krvinek

 
Ondřej poprvé onemocněl leukemií ve třech letech, kdy proběhla první chemoterapie. V šesti letech se opět jeho nemoc vrátila. Musel proto podstoupit jak další chemoterapii, tak i ozařování. V současné době se opět léčí kvůli dalšímu návratu onemocnění. Tentokrát má ale Ondra velkou naději na uzdravení...
27.05.2020 12:10 |

podobné články

Hvězda z Ulice drasticky zhubla: Andrej Hryc (70), bojující s leukémií, se vrátil domů

 
Na konci dubna se lidé dozvěděli, že herec Andrej Hryc (70) trpí akutní leukémií. Herec, který zazářil například v seriálu Ulice či ve filmu Bathory, je nyní po 60 dnech strávených na nemocničním lůžku doma. Na klinice hematologie a transfuziologie v Bratislavě kvůli léčbě výrazně zhubl a slovenskému deníku Nový Čas prozradil, že nad nemocí pomalu, ale jistě vítězí.
20.06.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (119 článků)

Andrej Hryc (70) o boji s leukemií: Na rovinu řekl, co ukázaly výsledky rozboru krve!

 
Každou středu má Andrej Hryc (70) vždy sevřené hrdlo. Slovenský herec odjíždí ke svému lékaři Martinovi Mistríkovi (68), zástupci přednosty kliniky hematologie na kontrolu. Podstupuje testy, které ukáží, zda transplantace kostní dřeně kvůli leukemii pomáhá.
03.09.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (119 článků)

Dojemný rozhovor! Vévodkyně Kate si telefonovala s pětiletou holčičkou trpící leukémií

 
Vévodkyně Kate překvapila a dojala veřejnost rozhovorem s pětiletou holčičkou Milou Sneddonovou, která onemocněla leukémií. Kvůli lockdownu se navíc nemůže setkat se svou rodinou, proto ji chtěla Kate alespoň krátkým rozhovorem potěšit. Dojemné video sdílela Kate se svým manželem princem Williamem na jejich vlastní YouTube kanál. 
09.05.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (716 článků)