Článek

Kvíz: Zajímavosti o Krkonošských pohádkách. Přiučte se a své nově nabyté znalosti otestujte v našem kvízu

 
Každý film či seriál je obklopen zajímavostmi, o kterých ví jen opravdoví fanoušci. Jak jste na tom vy s Krkonošskými pohádkami? Nejste-li fanatici, přinášíme vám zajímavosti o této již klasické pohádce.
17.11.2023 09:00 |

podobné články

Podobné články

Jak dobře znáte seriál Comeback? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
Comeback, je úspěšný český sitcom, který si našel spoustu příznivců. Líbí se vám tento seriál? Otestujte, jak dobře jej znáte v našem kvízu, který obsahuje 20 otázek právě z tohoto seriálu.
13.02.2016 08:25 |

podobné články

KVÍZ: Zazněla ve filmu Marečku, podejte mi pero hláška "Já když kouřím, tak zvracím."? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
„Houstone, máme problém.“ Víte, odkud tato hláška pochází? Že ne? Tak to možná máte opravdu problém. V našem kvízu si vyzkoušejte, jak dobře na tom jste s oblíbenými filmovými hláškami.
10.11.2023 11:30 |

podobné články

Otestujte své znalosti ve filmovém kvízu česká klasika

 
Poznáte staré české klasické filmy podle fotek? Otestujte své znalosti v tomto kvízu, který obsahuje 20 otázek, a aby to nebylo tak složité, máte k dispozici čtyři možnosti a několik nápověd.
17.09.2017 13:30 |

podobné články

Jsou animované filmy a postavy vaše parketa? Otestujte své znalosti v novém kvízu!

 
Po úspěchu kvízu Animované postavy můžete otestovat své znalosti v jeho pokračování. Zjistěte jak dobře znáte animované postavy a filmy v novém kvízu Animované postavy 2, který je sice o poznání složitější než první díl, ale o to zajímavější! Kdo dá plný počet bodů?
03.12.2016 12:20 |

podobné články

KVÍZ: Otestujte si své znalosti o oblíbeném filmu Báječná léta pod psa

 
Film Báječná léta pod psa byl natočen podle stejnojmenné předlohy Michala Viewegha a rychle se dostal na přední příčky žebříčku oblíbených českých filmů. Otestujte si v následujícím kvízu své znalosti o tomto filmu.
22.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Viewegh (212 článků)

KVÍZ: Znáte hlášky z vánočních pohádek a filmů?

 
Vyznáte se ve vánočních pohádkách a filmech se zimní tematikou? Pamatujete si dobře nejznámější hlášky, které v nich zazněly? Otestujte své znalosti v našem kvízu.
13.12.2019 13:05 |

podobné články

VÁNOČNÍ KVÍZ: Znáte dobře hlášky z pohádek a filmů?

 
Pamatujete si ty nejznámější hlášky, které zazněly ve vánočních pohádkách a filmech? Otestujte své znalosti v našem kvízu a zjistěte, jak jste na tom v porovnání s ostatními čtenáři iDNES.cz.
10.12.2014 13:22 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (301 článků)

KVÍZ: Jak dobře znáte ceny Český slavík? Otestujte své znalosti této hudební ankety

 
Anketa Český slavík bývá nejsledovanější hudební událostí roku. Slavnostní galavečer je přehlídkou úchvatných rób i dechberoucích vystoupení a nechybí na něm nikdo, kdo v oboru něco znamená. Patříte mezi slavičí nadšence a znalosti o těchto cenách máte v malíčku? Pak rozhodně vyzkoušejte náš kvíz a otestujte se!
24.11.2023 06:10 |

podobné články

Kvíz o StarDance: Vítězové, porota, taneční páry. Otestujte své znalosti

 
Jedenáctá řada taneční show StarDance odstartovala 16. října 2021. Vzpomenete si na vítěze uplynulých ročníků, jednotlivé soutěžní dvojice či porotce, kteří pořadem v průběhu let prošli? Otestujte se v našem kvízu.
15.10.2021 13:10 |

podobné články

KVÍZ Jak dobře znáte největší hollywoodské milostné eskapády? Otestujte svoje znalosti

 
Bouřlivé vztahy a ještě bouřlivější rozchody patří k Hollywoodu stejně jako filmy. Vztah Brangeliny nebo Johnnyho Deppa a Winony Ryder sledovali ve své době všichni. Tetování Winona Forever by mohlo povídat. Jak dobře znáte nejslavnější hollywoodské páry a jejich milostné eskapády? Vyzkoušejte si vaše znalosti v našem kvízu.
21.11.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Winona Ryder (32 článků) , Johnny Depp (1061 článků) , Johnny Johnny (300 článků)

Víte, kterou větou začínají slavné české filmy? Otestujte si znalosti v našem kvízu

 
Máte rádi notoricky známé české filmy, které jste viděli nesčetněkrát? Myslíte si, že je znáte dokonale a nemůže vás nic překvapit? Pokud ano, je dnešní kvíz tou pravou výzvou. Vzpomenete si, kterou větou tyto filmy začínají? Kvíz obsahuje 20 otázek a na výběr máte vždy ze 4 možností.
20.02.2016 10:00 |

podobné články

Milujete filmové parodie? Poznáte je podle fotek v našem kvízu?

 
V našem novém kvízu můžete otestovat své znalosti filmových parodií. Patří tento žánr mezi váš oblíbený? Ukažte jak dobře jej znáte. Kvíz obsahuje celkem 20 fotek z filmů, a vaším úkolem je vybrat, do kterého filmu fotka patří. Na výběr je vždy ze čtyř možností, a je také připraveno velké množství nápověd.
22.08.2018 12:20 |

podobné články

Ověřte si vaše znalosti legendárního seriálu Most! v našem kvízu

 
Seriál Most! se stal pojmem ze dne na den. Jeho popularita a sledovanost s každým dílem rostla. Ověřte si své znalosti o tomto kultovním českém seriálu v našem kvízu.
28.09.2023 11:30 |

podobné články

Milujete filmy s Tomem Hardym? Otestujte, jak dobře jej znáte!

 
Patří herec Tom Hardy mezi vaše oblíbence? Znáte dobře filmy, ve kterých si zahrál? Otestujte své znalosti v kvízu, který obsahuje 20 fotek z jeho filmů. Mimo to si můžete přečíst nejpodrobnější a nejaktuálnější životopis na českém internetu a dozvědět se tak ještě více zajímavostí z jeho života.
22.10.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hardy (90 článků) , Tom Hardy (79 článků)

Poznáte, které postavy nepatří do vybraných českých filmů? Otestujte své ználosti!

 
Znáte dobře české filmy a postavy, které se v nich objevují? Ve zbrusu novém kvízu můžete své znalosti prověřit. Tentokráte nás nezajímá, která postava se v daném filmu vyskytuje, ale naopak, se kterou se ve filmu nesetkáme! Troufnete si na tento kvíz, plný notoricky známých českých filmů?
24.06.2017 19:00 |

podobné články

KVÍZ: Otestujte své znalosti o seriálu ZOO

 
Znáte seriál ZOO? Víte, kdy měl premiéru či kolik dílů bude mít? To a mnoho dalšího se dozvíte v následujících řádcích. Své znalosti z článku i z dílů si budete moci ověřit v tomto kvízu.
30.06.2023 17:30 |

podobné články

Víte, kteří herci hrají hlavní role ve filmech? Udělejte si kvíz!

 
Otestujte své znalosti v kvízu, který je zaměřen na hlavní role ve filmech. Dokážete přiřadit správného herce k filmu? Kvíz obsahuje celkem 20. otázek! Troufnete si na něj?
27.08.2016 13:05 |

podobné články

Znáte dobře kapelu Queen? Otestujte své znalosti v kvízu!

 
Freddie Mercury,  který je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii, by včera oslavil své 70. narozeniny! Jak dobře znáte kapelu Queen, jejichž leaderem byl po dlouhé roky právě tento skvělý zpěvák, se dozvíte v našem kvízu.
06.09.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (299 článků)

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články