Článek

KVÍZ: Na lovu – Zkuste odpovědět na otázky, u kterých Kvízová dáma neměla štěstí

 
Vždy usměvavá Dagmar Jandová, jíž se nejen pro zálibu v křížovkách přezdívá Kvízová dáma, odehrála v televizní soutěži Na lovu krásných 90 her. Vítězství si připsala v 67 z nich, má tedy poměrně vysoké procento úspěšnosti. Přesto existují otázky, ve kterých se moc jistě necítí. Třeba ji překonáte.
27.06.2023 17:30 |

podobné články

Podobné články

KVÍZ: Na lovu –12 otázek, na které Kvízová dáma neznala odpověď. Možná budete úspěšnější

 
Kvízová dáma Dagmar Jandová, sympatická lovkyně z pořadů Na lovu a Superlov, je oblíbená mezi diváky i svými kolegy. Aby ne, vždyť se stále mile usmívá a oslňuje obdivuhodnými znalostmi. Dosud odehrála 85 her, z toho 64 vítězných. Co do úspěšnosti se tak řadí na druhé místo, a to hned za Doktora Vševěda.
24.05.2023 17:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Jen ti nejlepší mají šanci konkurovat lovcům, patříte mezi ně i vy?

 
Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Pan Lišák a Belladonna, to jsou přezdívky oblíbených lovců, jejichž obdivuhodné znalosti nás každý všední podvečer přitahují k televizním obrazovkám, stejně jako humorné komentáře Ondřeje Sokola. Zjistěte, jak byste se cítili v jejich kůži, a zkuste náš kvíz.
21.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (468 článků)

Superlov: Vševěd si nevěří v technice, Kvízová dáma zase ve sportu

 
Lovce mrzí, když se soutěžící vystresuje kvůli jediné chybě tak, až nakonec prohraje. Možná i proto se svěřili se svými silnými a slabými stránkami. Doktor Vševěd a Kvízová dáma plavou v populární kultuře. Belladonna má přehled v bulváru a kouká na MasterChefa.
25.03.2023 10:00 |

podobné články

Superlov: Dagmar Jandovou těší hezké reakce diváků. Před lidmi mívá Kvízová dáma velkou trému

 
Vždy usměvavá Dagmar Jandová alias lovkyně Kvízová dáma byla hostem Terezy Kostkové v Blízkých setkáních, kde promluvila o přátelském vztahu s ostatními lovci, o vlastních zkušenostech z různých vědomostních soutěží a o tom, jak jí divačky posílají krásné brože.
26.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (999 článků)

KVÍZ: Pořad Na lovu kombinuje zábavu a vědomosti. Takový je i náš kvíz

 
Slzy smíchu, veselé historky, záludné otázky, rozsáhlé znalosti, ale především nezapomenutelný zážitek – to všechno nabízí soutěžícím i divákům oblíbený pořad Na lovu. Možnost pobavit se a obohatit o nové vědomosti vám poskytne také náš kvíz.
05.01.2024 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Nové díly na TV Nova odstartovaly 19. února, těšte se na další porci zábavy a zkuste náš kvíz

 
Televizní soutěž Na lovu, která překypuje humorem i překvapivými postřehy z nejrůznějších oborů, právě přináší divákům úplně nové epizody. Budete se tak moct nadále těšit z geniality lovců a odvahy soutěžících. Zapomenout byste ale neměli ani na náš kvíz.
22.02.2024 11:30 |

podobné články

Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů

 
Endorfiny neboli hormony štěstí nám pomáhají zlepšit náladu a jednoduše se cítit dobře. Jedná se o látky, které jsou podobné narkotikum a výhodou je, že si je naše tělo vyrábí samo – tudíž jsou zcela neškodné. Jakmile se vyplaví do těla, je nám dobře, jsme veselí a cítíme se fajn. Chcete prozradit tipy na štěstí? Možná si říkáte, že žádné tipy na štěstí neexistují. My však víme, že ano. Sepsali jsme pro vás seznam aktivit, při kterých se vaše tělo zaplaví hormony štěstí a vy se budete plavit na obláčku pohody. Chcete vědět více? Pak čtěte dál! Tipy na štěstí, aneb jak tělo zaplavit endorfiny? Endorfiny jsou pro naše tělo hodně prospěšné. Pomáhají nám lépe zvládat určité situace. Věděli jste například, že se hormony štěstí vyplavují i při stresu nebo strachu, díky čemuž jsme schopni reagovat na riziko a v případě potřeby bojovat o život nebo utéct, i když nám dochází síly? Při kterých aktivitách se vyplavují endorfiny? Cvičení Proč lidé cvičí? Někteří chtějí zhubnout, jiní chtějí mít lepší pocit sám ze sebe. Ať už cvičíte pro kterýkoli důvod, díky endorfinům, které se vám při této aktivitě vyplavují do těla, máte více síly, energie i chuti se nevzdávat. Navíc pocity štěstí po hodinách mučení sebe sama v posilovně jsou bezesporu tou nejlepší odměnou. Sex Asi by byla někde chyba, pokud bychom mezi aktivity, při kterých se vyplavují endorfiny v obrovském množství, nezařadili tolik oblíbený sex. Pokud si dopřejte dlouhý a opravu kvalitní sex, hormony nabité štěstím na sebe nenechají dlouho čekat. Endorfiny uvolňuje i pouhé líbání, při kterém dochází k produkci neuropeptifů a ty podpoří výrobu hormonů štěstí. Smích Říká se, že smích léčí. A vy po přečtení dnešního článku budete vědět, že i zlepšuje náladu. Ano, i při smíchu se do těla vyplavuje velké množství endorfinů, které často mohou... Čtěte více Příspěvek Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.03.2017 15:05 |

podobné články

Odbouraný Sokol, Lovci i soutěžící Na lovu. Podívejte se na nepovedené záběry

 
I mistr tesař se někdy utne. Své o tom ví i ostřílený moderátor Ondřej Sokol, ale také televizní Lovci Pan Lišák, Kvízová dáma, Kalkulátor, Belladona a Doktor Vševěd nebo samotní soutěžící. Podívejte se na nepovedené záběry z pořadů Na lovu a Superlov.
26.04.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (468 článků)

Kvíz: Na lovu – Utkejte se s Kalkulátorem nanečisto nebo přímo před kamerou

 
Jsou otázky, na které člověk zkrátka nedokáže urychleně odpovědět, ani kdyby se rozkrájel. Platí to také pro Kalkulátora, šarmantního elegána, který navzdory občasným pochybením v Na lovu okouzluje diváky množstvím znalostí i slušivým sestřihem.
20.11.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Hlášky o lovcích pobaví, ale u otázek se možná zapotíte

 
Mezi důvody, proč jsme si oblíbili pořad Na lovu, patří veselé poznámky na adresu lovců a rozmanité otázky z nejrůznějších oborů. Kdo má všeobecný přehled a zdravé sebevědomí, může se pokusit zdolat náš kvíz.
11.12.2023 11:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Než půjdete před kameru, zkuste náš kvíz. Třeba trumfnete i Belladonnu

 
Belladonna nikdy netoužila po slávě, ale díky obsáhlým vědomostem, které prokázala v pořadech Na lovu a Superlov, si ji zkrátka okamžitě získala. Původně se přitom chtěla účastnit jako soutěžící. I vy si s námi můžete zasoutěžit prostřednictvím jednoho z našich kvízů.
01.01.2024 09:00 |

podobné články

Lesy ČR: V režijních honitbách plní plán lovu především zaměstnanci, povolenky ale získají i myslivci

 
V režijních honitbách Lesů ČR plní plán lovu zaměstnanci podniku, a pokud je třeba, pomáhají i myslivci s povolenkami lovu. Nová pravidla poplatkového lovu platí od dubna 2023.
24.04.2023 19:25 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Dopřejte si chvilku zábavy i poučení s otázkami z vašeho oblíbeného pořadu

 
Ve vědomostní soutěži Na lovu se snoubí poučení, napětí, humor a zábava, což je důvod, proč dokáže zaujmout prakticky kohokoli, diváky různého věku i rozličných zájmů a znalostí. Je to vzdělávací pořad a zároveň vzrušující show. Připomeňte si, proč máte Na lovu rádi, v našem kvízu.
28.02.2024 09:00 |

podobné články

Kvízová dáma ze Superlovu: Usměvavá meteoroložka, co ráda luští křížovky

 
Dagmar Jandová patří mezi lovci k nejoblíbenějším. Aby ne, tato sympatická dáma se usměje a ostražitost soutěžících je ta tam. Nenechte se ale mýlit, výhru vám rozhodně nedá zadarmo. Sportovní otázky jí sice moc nejdou, ale zase je zběhlá v literatuře, divadle a české kultuře obecně.
14.04.2023 11:30 |

podobné články

Proměna dcery Zorky Jandové: Z malé Viktorky vyrostla lovkyně Belladonna (31)

 
Ve třech letech uměla číst. Při nástupu na základní školu chtěli Viktorii Mertovou (31) její slavní rodiče Zora Jandová (63) a Zdenek Merta (71) poslat rovnou do druhé třídy. Vystudovala mezinárodní teritoriální studia, americká studia a politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní přednáší dějiny USA. Kromě toho se stará o tříletou dceru a hraje amatérské divadlo. Není tedy divu, že rozšíří tým lovců známé a oblíbené televizní soutěže Na lovu. Čtveřice se mění na pětici a tvoří ji Kvízová dáma, Kalkulátor, Pan Lišák, Doktor Vševěd a od příštího týdne i Viktorie, kterou si diváci budou pamatovat pod jménem Belladonna.
13.10.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Zora Jandová (46 článků)

Velmi Těžký Kvíz 3 - dokažte svou znalost her od BioWare

 
Stejně jako minulý rok vám díky benevolenci pořadatelů BioConu, srazu fanoušků her BioWare, nabízíme možnost vyzkoušet obtížný kvíz, který je vždy připraven pro návštěvníky akce. Letos mu pořadatelé vlepili název Velmi Těžký Kvíz 3 a ne nadarmo. Z těch několika desítek soutěžících nedokázal ani jeden odpovědět správně na všech 20 otázek, nejlepší luštitel...
03.12.2010 14:45 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Staňte se na chvíli soutěžícím a zdolejte otázky Ondřeje Sokola

 
Ondřej Sokol baví diváky každý všední podvečer coby moderátor pořadu Na lovu. Každý díl doprovází posměšnými narážkami na adresu lovců, které pro něj vymýšlí scenárista Dominik Landsman a které jsou neodmyslitelnou součástí show. S lovci se ale ve skutečnosti mají rádi a respektují se.
13.06.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (468 článků)

KVÍZ: Na lovu – Změřte síly s Belladonnou, služebně nejmladší lovkyní

 
Lovkyně Belladonna je ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov služebně nejmladší, a tak není divu, že zatím stihla odehrát jen 25 her, přičemž 19 jich bylo vítězných. S vystudovaným zeměpisem a dějepisem má tyhle oblasti v malíku, ale existují i otázky, se kterými si ani ona neporadila.
04.08.2023 07:15 |

podobné články

Nepodceňujte AZ-kvíz Junior, naše záludné otázky mohou být náročné i pro vás

 
Možná si myslíte, že vás dětská verze AZ-kvízu nemůže překvapit, ale i tam se dají nalézt otázky, u kterých by se zapotili možná také zkušení, geniální lovci z pořadu Na lovu. Pár takových jsme si pro vás připravili v našem kvízu. Zkuste je zdolat.
29.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Junior Junior (48 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (48 článků)