Článek

Kvíz: Na lovu – Utkejte se s Kalkulátorem nanečisto nebo přímo před kamerou

 
Jsou otázky, na které člověk zkrátka nedokáže urychleně odpovědět, ani kdyby se rozkrájel. Platí to také pro Kalkulátora, šarmantního elegána, který navzdory občasným pochybením v Na lovu okouzluje diváky množstvím znalostí i slušivým sestřihem.
20.11.2023 11:30 |

podobné články

Podobné články

Kvíz: Na lovu – pojďte se porovnat s Kalkulátorem a zjistěte, kdo má lepší znalosti

 
Jakub Kvášovský je talentovaný učitel. Zároveň je také neohroženým lovcem ze soutěže Na lovu. Jeho osobnost a vědomosti si získaly velkou oblibu u diváků. Odehrál celkem 90 her, z toho 67 vítězných. Mezi ostatními lovci se řadí na třetí místo – hned za Vševěda a Kvízovou dámu.
31.03.2023 12:00 |

podobné články

AZ-kvíz neztrácí přízeň diváků ani po 26 letech, zkuste si ho v našem kvízu nanečisto

 
Když AZ-kvíz vstoupil roku 1997 do vysílání, nikdo asi nečekal, že se jednou stane nejdéle trvající soutěží tohoto druhu na našich televizních obrazovkách. Snad každý někdy zatoužil zúčastnit se ho a přinést si z výherního bankomatu lákavou prémii. S námi si teď můžete zkusit náš vlastní kvíz.
01.11.2023 11:30 |

podobné články

Lesy ČR: V režijních honitbách plní plán lovu především zaměstnanci, povolenky ale získají i myslivci

 
V režijních honitbách Lesů ČR plní plán lovu zaměstnanci podniku, a pokud je třeba, pomáhají i myslivci s povolenkami lovu. Nová pravidla poplatkového lovu platí od dubna 2023.
24.04.2023 19:25 |

podobné články

Předstírala smrt, aby si splnila největší životní přání: Pohřeb nanečisto!

 
Někdo si chce nanečisto vyzkoušet svatbu, jiný třeba zkoušky nebo pracovní pohovor. No, a Brazilka Vera Lucia da Silva (44) si nanečisto vyzkoušela vlastní pohřeb! Prý to byl nejlepší den jejího života...
06.11.2016 12:05 |

podobné články

Studenti si dnes vyzkouší krajské volby nanečisto

 
Studenti řady středních škol a učilišť si dnes a ve středu vyzkouší krajské volby nanečisto. Studentské volby pořádá od roku 2010 společnost Člověk v tísni a zájem škol o ně stoupá. Zatímco v roce 2012 se krajských voleb nanečisto účastnilo 170 škol, letos jich je 261. Cílem projektu je přiblížit mladým lidem základní principy zastupitelské demokracie, seznámit je s volebním systémem a zvýšit jejich zájem o volby a politiku vůbec.
20.09.2016 06:35 |

podobné články

Belladonna z Na lovu: Být lovkyní ji baví, i když se před kamerou necítí komfortně

 
Viktorie Mertová se o soutěži Na lovu dozvěděla díky rodičům a pocítila touhu se jí zúčastnit. V testech pro soutěžící si vedla natolik dobře, že jí nabídli pozici nové lovkyně. Ve volném čase hraje divadlo, přitom se necítí moc jistě ani na divadelních prknech, ani před kamerou.
18.06.2023 09:00 |

podobné články

Vyzkoušejte si AZ-kvíz nanečisto a ověřte své znalosti v nejdéle vysílaném soutěžním pořadu v ČR

 
Vědomostní televizní soutěž AZ-kvíz, připravovaná v brněnském studiu ČT pod taktovkou režiséra Ladislava Cmírala, se začala vysílat 2. ledna 1997. Je tak vlastně nejdéle vysílaným soutěžním pořadem v Česku, přičemž stále patří mezi ty nejoblíbenější. Od soutěžících vyžaduje rozsáhlé, všeobecné znalosti.
04.05.2023 17:30 |

podobné články

Kvíz: Jaké to je být účastníkem AZ kvízu? Není úplně snadné se do oblíbené soutěže dostat, zkuste si AZ kvíz nanečisto

 
Po přihlášení se rozhodně nedostanete do oblíbeného soutěžního pořadu hned, ale pár měsíců si počkáte, než se vám z televize někdo ozve. Někdy už dokonce zapomenete, že jste se do soutěže vůbec přihlásili.
02.10.2023 11:30 |

podobné články

Zabíjet ze sportu je vzrušuje: Právnička a manažer se ocitli na černé listině odpůrců trofejního lovu

 
Rozsáhlá kampaň známého britského aktivisty Eduarda Gonçalvese je zaměřena proti lovu divokých zvířat v Africe a v dalších zemích a proti dovozu trofejí do Velké Británie. V rámci své snahy se chystá vydat knihu, v níž se nejen hlasitě staví za zákaz lovu pro zábavu, ale odhaluje i pár osobností, o nichž lidé neměli nejmenšího tušení, že patří mezi velmi zanícené sportovní lovce!
08.12.2020 19:25 |

podobné články

Superlovec Jiří Martínek alias Doktor Vševěd: V televizní soutěži Na lovu zvítězil už v 87 hrách

 
Historik, geograf a otec od rodiny Jiří Martínek, známý také jako Doktor Vševěd z pořadu TV Nova Na lovu, byl hostem Rozstřelu. Zde promluvil nejen o mnohých vítězstvích v soutěži, ale také o novém pořadu Superlov a o tom, proč má raději klasickou podobu Na lovu.
18.03.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – U těchto záludných otázek se zapotil i suverénní Kalkulátor

 
Jakub Kvášovský, považovaný za nejsympatičtějšího lovce ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov, zatím odehrál 93 her a ze 69 odešel jako vítěz. Procentem úspěšnosti se řadí za Kvízovou dámu, která ale odehrála jen 85 her. Kalkulátor je tedy spolu s Doktorem Vševědem nejčastěji účinkujícím lovcem.
28.04.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – U těchto otázek Vševěd pochybil, a tak si vyzkoušejte, zda byste ho porazili

 
Doktor Vševěd – nejúspěšnější, nejobsazovanější a pochopitelně také nejobávanější z lovců ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov – vzbuzuje respekt neuvěřitelným množstvím znalostí. Díky nim už zvítězil v 93 hrách z celkového počtu 108. Jen málokdy ho něco vyvede z míry, ale může se to stát.
07.05.2023 00:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu –12 otázek, na které Kvízová dáma neznala odpověď. Možná budete úspěšnější

 
Kvízová dáma Dagmar Jandová, sympatická lovkyně z pořadů Na lovu a Superlov, je oblíbená mezi diváky i svými kolegy. Aby ne, vždyť se stále mile usmívá a oslňuje obdivuhodnými znalostmi. Dosud odehrála 85 her, z toho 64 vítězných. Co do úspěšnosti se tak řadí na druhé místo, a to hned za Doktora Vševěda.
24.05.2023 17:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Belladonna se vyzná v dějepise, zeměpise i bulváru. V těchto otázkách chybovala

 
Služebně nejmladší lovkyně, Belladonna, má na kontě 19 odehraných her. Ve 13 z nich se jí podařilo porazit soutěžící v závěrečné štvanici. Součástí pořadu Na lovu je od minulého roku a náramně si ho užívá. Vzhledem k tomu, jak je rychlá a jak skvělý má postřeh, ji možná ještě více baví Superlov.
01.06.2023 09:00 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Ukažte Kalkulátorovi, že máte na to ho překonat

 
K dnešnímu dni má šarmantní elegán Kalkulátor v televizní soutěži Na lovu odehráno celkem 100 her, přičemž 75 z nich vyhrál. To z něj činí druhého nejčastěji účinkujícího lovce, hned po úspěšnějším Doktoru Vševědovi. Zejména při otázkách z oblasti matematiky a zeměpisu se cítí jako ryba ve vodě.
07.06.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Staňte se na chvíli soutěžícím a zdolejte otázky Ondřeje Sokola

 
Ondřej Sokol baví diváky každý všední podvečer coby moderátor pořadu Na lovu. Každý díl doprovází posměšnými narážkami na adresu lovců, které pro něj vymýšlí scenárista Dominik Landsman a které jsou neodmyslitelnou součástí show. S lovci se ale ve skutečnosti mají rádi a respektují se.
13.06.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (463 článků)

KVÍZ: Na lovu – Zkuste odpovědět na otázky, u kterých Kvízová dáma neměla štěstí

 
Vždy usměvavá Dagmar Jandová, jíž se nejen pro zálibu v křížovkách přezdívá Kvízová dáma, odehrála v televizní soutěži Na lovu krásných 90 her. Vítězství si připsala v 67 z nich, má tedy poměrně vysoké procento úspěšnosti. Přesto existují otázky, ve kterých se moc jistě necítí. Třeba ji překonáte.
27.06.2023 17:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Změřte síly s Belladonnou, služebně nejmladší lovkyní

 
Lovkyně Belladonna je ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov služebně nejmladší, a tak není divu, že zatím stihla odehrát jen 25 her, přičemž 19 jich bylo vítězných. S vystudovaným zeměpisem a dějepisem má tyhle oblasti v malíku, ale existují i otázky, se kterými si ani ona neporadila.
04.08.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Jen ti nejlepší mají šanci vyzrát na lišku podšitou

 
Václav Slabyhoudek, věkem nejmladší z lovců v televizních soutěžích Na lovu a Superlov, dosud odehrál 36 her, z toho 23 vítězných. Zatím se tak co do celkové úspěšnosti řadí na pomyslné poslední místo, ale dosud neměl mnoho příležitostí se opravdu předvést. Určitě nás ještě překvapí.
18.08.2023 09:00 |

podobné články