Článek

KVÍZ: Na lovu – Otázky ze svých oborů nesmí Kalkulátor pokazit, ale stává se to. Utkejte se s lovci v našem kvízu

 
Někdy se daří, někdy ne, tak to zkrátka chodí i v populárních pořadech Na lovu a Superlov. Jakub Kvášovský nejednou ukázal, že přílišná horlivost se nevyplácí. Kdo by se mu ale divil při tlaku, jemuž jako lovec musí čelit… Vy si náš kvíz můžete vyzkoušet v naprostém klidu.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

KVÍZ: Na lovu – Soutěž Doktora Vševěda zachránila před vyhořením. Utkejte se s ním v našem kvízu

 
I Doktor Vševěd někdy potřebuje zásadní životní změnu. Přijetí role lovce znamenalo pro Jiřího Martínka příležitost vyzkoušet si něco nového a vlastně se i odreagovat od náročné práce. Vyzkoušejte si náš kvíz, v němž na vás čekají otázky, ve kterých chyboval.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – U těchto záludných otázek se zapotil i suverénní Kalkulátor

 
Jakub Kvášovský, považovaný za nejsympatičtějšího lovce ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov, zatím odehrál 93 her a ze 69 odešel jako vítěz. Procentem úspěšnosti se řadí za Kvízovou dámu, která ale odehrála jen 85 her. Kalkulátor je tedy spolu s Doktorem Vševědem nejčastěji účinkujícím lovcem.
28.04.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Do pořadu šel jako soutěžící, stal se nejoblíbenějším lovcem. Porazte ho v našem kvízu

 
Původně si Jakub Kvášovský myslel, že ho do pořadu Na lovu zvou, aby si zasoutěžil jako kterýkoliv účastník. Nabídka role lovce ho překvapila a potěšila, ale netrvalo dlouho a přidaly se k ní pochybnosti. Kalkulátor si nebyl jistý, zda zvládne účinkování v televizi skloubit s prací ve škole.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Kalkulátor byl původně jen náhradníkem. Zkuste uspět v otázkách, které mu daly zabrat

 
Zdánlivá přílišná podoba s Doktorem Vševědem vedla k tomu, že Jakub Kvášovský málem skončil jen jako jeho náhradník. V pořadech Na lovu a Superlov se tak vůbec nemusel objevit. Dnes je přitom asi nejoblíbenějším lovcem. Porazte ho v našem kvízu.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Nejvíc peněz prohráli Kalkulátor a Kvízová dáma. Statistika nelže

 
Lovci z pořadu Na lovu patří mezi nejchytřejší mozky Česka, o tom není sporu. Někdy ale mohou mít smolné dny, kdy jim soutěžící utíkají ze štvanic s tučnými výhrami. Prohrané částky se tak lovcům pomalu, ale jistě nastřádají do závratných výšin. Zkuste náš kvíz a třeba si povedete lépe než oni.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

Nepodceňujte AZ-kvíz Junior, naše záludné otázky mohou být náročné i pro vás

 
Možná si myslíte, že vás dětská verze AZ-kvízu nemůže překvapit, ale i tam se dají nalézt otázky, u kterých by se zapotili možná také zkušení, geniální lovci z pořadu Na lovu. Pár takových jsme si pro vás připravili v našem kvízu. Zkuste je zdolat.
29.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Junior Junior (51 článků) , Junior Junior (46 článků) , Junior Junior (46 článků) , Junior Junior (46 článků) , Junior Junior (51 článků)

Kvíz: Na lovu – Utkejte se s Kalkulátorem nanečisto nebo přímo před kamerou

 
Jsou otázky, na které člověk zkrátka nedokáže urychleně odpovědět, ani kdyby se rozkrájel. Platí to také pro Kalkulátora, šarmantního elegána, který navzdory občasným pochybením v Na lovu okouzluje diváky množstvím znalostí i slušivým sestřihem.
20.11.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Na Mistrovství ČR v Hospodském kvízu se lovci utkali s legendárním hokejovým brankářem

 
Máme pro vás další zábavný kvíz, který prověří vaše všeobecné vědomosti a možná vám napoví, jestli byste měli na to utkat se s lovci při nějakém hospodském kvízu, třeba dokonce na samotném mistrovství republiky.
18.07.2024 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Vedli byste si lépe než bratři Bendigovi? Vyzkoušejte si jejich otázky v našem kvízu

 
Český internet obletěl speciální díl pořadu AZ-kvíz, ve kterém absolutně pohořeli bratři Bendigovi. V těžkém souboji svého staršího bratra Jana nakonec porazil Marsell, který tak postoupil do finále, kde si ho na chleba namazal Leoš Mareš. Z pohodlí gauče je lehké se jim smát. Troufli byste si však vy na záludné otázky Aleše Zbořila? Vyzkoušejte si je v našem eXtra kvízu!
22.06.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Aleš Zbořil (20 článků) , Jan Bendig (425 článků)

KVÍZ: Na lovu – Dopřejte si chvilku zábavy i poučení s otázkami z vašeho oblíbeného pořadu

 
Ve vědomostní soutěži Na lovu se snoubí poučení, napětí, humor a zábava, což je důvod, proč dokáže zaujmout prakticky kohokoli, diváky různého věku i rozličných zájmů a znalostí. Je to vzdělávací pořad a zároveň vzrušující show. Připomeňte si, proč máte Na lovu rádi, v našem kvízu.
28.02.2024 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Nové díly na TV Nova odstartovaly 19. února, těšte se na další porci zábavy a zkuste náš kvíz

 
Televizní soutěž Na lovu, která překypuje humorem i překvapivými postřehy z nejrůznějších oborů, právě přináší divákům úplně nové epizody. Budete se tak moct nadále těšit z geniality lovců a odvahy soutěžících. Zapomenout byste ale neměli ani na náš kvíz.
22.02.2024 11:30 |

podobné články

Odbouraný Sokol, Lovci i soutěžící Na lovu. Podívejte se na nepovedené záběry

 
I mistr tesař se někdy utne. Své o tom ví i ostřílený moderátor Ondřej Sokol, ale také televizní Lovci Pan Lišák, Kvízová dáma, Kalkulátor, Belladona a Doktor Vševěd nebo samotní soutěžící. Podívejte se na nepovedené záběry z pořadů Na lovu a Superlov.
26.04.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (472 článků)

KVÍZ: Pořad Na lovu kombinuje zábavu a vědomosti. Takový je i náš kvíz

 
Slzy smíchu, veselé historky, záludné otázky, rozsáhlé znalosti, ale především nezapomenutelný zážitek – to všechno nabízí soutěžícím i divákům oblíbený pořad Na lovu. Možnost pobavit se a obohatit o nové vědomosti vám poskytne také náš kvíz.
05.01.2024 09:00 |

podobné články

Těchto 9 otázek Kalkulátor v soutěži Chcete být milionářem? zodpověděl správně, vyzkoušejte si je i vy

 
Pamatujete si na Jakuba Kvášovského, dnes známého pod přezdívkou Kalkulátor, ve „Chcete být milionářem?“, známé televizní soutěži? Jakub Kvášovský je dnes znám zejména díky televizní soutěži „Na lovu“. Jeho kariéra ve vědomostních soutěžích však začala již mnohem dříve.
19.05.2023 07:15 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Hlášky o lovcích pobaví, ale u otázek se možná zapotíte

 
Mezi důvody, proč jsme si oblíbili pořad Na lovu, patří veselé poznámky na adresu lovců a rozmanité otázky z nejrůznějších oborů. Kdo má všeobecný přehled a zdravé sebevědomí, může se pokusit zdolat náš kvíz.
11.12.2023 11:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Než půjdete před kameru, zkuste náš kvíz. Třeba trumfnete i Belladonnu

 
Belladonna nikdy netoužila po slávě, ale díky obsáhlým vědomostem, které prokázala v pořadech Na lovu a Superlov, si ji zkrátka okamžitě získala. Původně se přitom chtěla účastnit jako soutěžící. I vy si s námi můžete zasoutěžit prostřednictvím jednoho z našich kvízů.
01.01.2024 09:00 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Ukažte Kalkulátorovi, že máte na to ho překonat

 
K dnešnímu dni má šarmantní elegán Kalkulátor v televizní soutěži Na lovu odehráno celkem 100 her, přičemž 75 z nich vyhrál. To z něj činí druhého nejčastěji účinkujícího lovce, hned po úspěšnějším Doktoru Vševědovi. Zejména při otázkách z oblasti matematiky a zeměpisu se cítí jako ryba ve vodě.
07.06.2023 11:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Jen ti nejlepší mají šanci konkurovat lovcům, patříte mezi ně i vy?

 
Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Pan Lišák a Belladonna, to jsou přezdívky oblíbených lovců, jejichž obdivuhodné znalosti nás každý všední podvečer přitahují k televizním obrazovkám, stejně jako humorné komentáře Ondřeje Sokola. Zjistěte, jak byste se cítili v jejich kůži, a zkuste náš kvíz.
21.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (472 článků)