Článek

Kvíz: Na lovu – Doktor Vševěd možná vypadá přísně, ale je to sympaťák. Zkuste ho porazit

 
Když moderátor Ondřej Sokol vyřkne ta známá slova „lovec přichází“ a do studia vstoupí Jiří Martínek, naděje na výhru se v případě některých soutěžících okamžitě rozplynou, zatímco jiní se obezřetně těší na svou životní výzvu. Překonat Doktora Vševěda totiž zvládne jen málokdo.
14.11.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (463 článků)
Podobné články

Superlovec Jiří Martínek alias Doktor Vševěd: V televizní soutěži Na lovu zvítězil už v 87 hrách

 
Historik, geograf a otec od rodiny Jiří Martínek, známý také jako Doktor Vševěd z pořadu TV Nova Na lovu, byl hostem Rozstřelu. Zde promluvil nejen o mnohých vítězstvích v soutěži, ale také o novém pořadu Superlov a o tom, proč má raději klasickou podobu Na lovu.
18.03.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – U těchto otázek Vševěd pochybil, a tak si vyzkoušejte, zda byste ho porazili

 
Doktor Vševěd – nejúspěšnější, nejobsazovanější a pochopitelně také nejobávanější z lovců ve vědomostních soutěžích Na lovu a Superlov – vzbuzuje respekt neuvěřitelným množstvím znalostí. Díky nim už zvítězil v 93 hrách z celkového počtu 108. Jen málokdy ho něco vyvede z míry, ale může se to stát.
07.05.2023 00:00 |

podobné články

Doktor Vševěd se opět utká se soutěžícím, který ho už jednou porazil

 
Jiří Martínek je známý ze soutěže Na lovu jako Doktor Vševěd. Nejlepší hráč show Štěpán Slabý, který se svým týmem porazil i Doktora Vševěda a vyhrál sto čtyřicet tisíc, se objeví v Superlovu. Tam soutěžící nehrají v týmu, ale sami za sebe, utkávají se proti dvěma až pěti lovcům a mohou vyhrát milion korun.
26.10.2022 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (304 článků)

Doktor Vševěd v Show Jana Krause prozradil, na čem pracuje a proč rád obchází hřbitovy

 
Jiří Martínek, proslulý a obávaný Doktor Vševěd z pořadu Na lovu, pracuje v Historickém ústavu AV ČR, sepisuje životopisy význačných osobností a dává dohromady biografický slovník českých zemí. Pro ten dohledává užitečné informace dokonce i na hřbitovech.
22.06.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1281 článků) , Jiří Kraus (84 článků) , Jiří Kraus (84 článků)

Kvíz: Na lovu – Jen ti nejlepší mají šanci konkurovat lovcům, patříte mezi ně i vy?

 
Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Pan Lišák a Belladonna, to jsou přezdívky oblíbených lovců, jejichž obdivuhodné znalosti nás každý všední podvečer přitahují k televizním obrazovkám, stejně jako humorné komentáře Ondřeje Sokola. Zjistěte, jak byste se cítili v jejich kůži, a zkuste náš kvíz.
21.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (463 článků)

KVÍZ: Na lovu – Porazit Doktora Vševěda je snem mnoha soutěžících. Zkuste to taky

 
Doktor Vševěd, suverénně nejúspěšnější z lovců, má za sebou už 115 odehraných her a na kontě krásných 99 vítězství. Co nevidět se bude moct pochlubit celou stovkou – a to by si snad i zasloužilo nějakou oslavu. Mnozí soutěžící se ho právem bojí, jiní si v touze po adrenalinu přejí dostat právě jeho.
26.07.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – mezi hroby s Doktorem Vševědem a naším zábavným kvízem

 
Doktor Vševěd se rád toulá po hřbitovech, kde objevuje příběhy pohřbených osobností. Jeho výpravy za historií se rychle proměnily v exkurze, k nimž se připojuje čím dál více zájemců o poutavé postřehy. Snad vás o nějaké zajímavé informace obohatí také náš kvíz.
30.11.2023 11:30 |

podobné články

Superlov: Vševěd si nevěří v technice, Kvízová dáma zase ve sportu

 
Lovce mrzí, když se soutěžící vystresuje kvůli jediné chybě tak, až nakonec prohraje. Možná i proto se svěřili se svými silnými a slabými stránkami. Doktor Vševěd a Kvízová dáma plavou v populární kultuře. Belladonna má přehled v bulváru a kouká na MasterChefa.
25.03.2023 10:00 |

podobné články

Statistika nuda je, ale ne když se týká pořadů Na lovu a Superlov. To pak má velmi zajímavé údaje

 
Do dnešního dne padlo v Na lovu více než 34 000 otázek a o šanci získat vysněnou výhru se zde utkalo už 1300 soutěžících. Asi není třeba říkat, že pokud jde o správné odpovědi a úspěch ve štvanicích, prvenství si zatím drží Doktor Vševěd. Ten dosud prohrál jen 15krát – a 91krát slavně zvítězil.
09.04.2023 10:00 |

podobné články

Odbouraný Sokol, Lovci i soutěžící Na lovu. Podívejte se na nepovedené záběry

 
I mistr tesař se někdy utne. Své o tom ví i ostřílený moderátor Ondřej Sokol, ale také televizní Lovci Pan Lišák, Kvízová dáma, Kalkulátor, Belladona a Doktor Vševěd nebo samotní soutěžící. Podívejte se na nepovedené záběry z pořadů Na lovu a Superlov.
26.04.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (463 článků)

Bezva parta, žádní nudní učenci. Když Vševěd a spol. nejsou Na lovu

 
V oblíbené televizní soutěži Na lovu vystupuje pět lovců, kteří znají odpověď téměř na každou otázku. Možná taky přemýšlíte, kde se to v nich bere. Co je to za lidi a jak se chovají mimo kamery? Řeknu to naplno: Jsou vůbec normální? Připravili jsme pro ně docela těžký test.
15.04.2023 09:05 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

Lesy ČR: V režijních honitbách plní plán lovu především zaměstnanci, povolenky ale získají i myslivci

 
V režijních honitbách Lesů ČR plní plán lovu zaměstnanci podniku, a pokud je třeba, pomáhají i myslivci s povolenkami lovu. Nová pravidla poplatkového lovu platí od dubna 2023.
24.04.2023 19:25 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Belladonna se vyzná v dějepise, zeměpise i bulváru. V těchto otázkách chybovala

 
Služebně nejmladší lovkyně, Belladonna, má na kontě 19 odehraných her. Ve 13 z nich se jí podařilo porazit soutěžící v závěrečné štvanici. Součástí pořadu Na lovu je od minulého roku a náramně si ho užívá. Vzhledem k tomu, jak je rychlá a jak skvělý má postřeh, ji možná ještě více baví Superlov.
01.06.2023 09:00 |

podobné články

Proměna dcery Zorky Jandové: Z malé Viktorky vyrostla lovkyně Belladonna (31)

 
Ve třech letech uměla číst. Při nástupu na základní školu chtěli Viktorii Mertovou (31) její slavní rodiče Zora Jandová (63) a Zdenek Merta (71) poslat rovnou do druhé třídy. Vystudovala mezinárodní teritoriální studia, americká studia a politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní přednáší dějiny USA. Kromě toho se stará o tříletou dceru a hraje amatérské divadlo. Není tedy divu, že rozšíří tým lovců známé a oblíbené televizní soutěže Na lovu. Čtveřice se mění na pětici a tvoří ji Kvízová dáma, Kalkulátor, Pan Lišák, Doktor Vševěd a od příštího týdne i Viktorie, kterou si diváci budou pamatovat pod jménem Belladonna.
13.10.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Zora Jandová (45 článků)

Na přípravě otázek pro Superlov pracuje asi 16 autorů a několik korektorů

 
Vymyslet otázky, na kterých by se podařilo nachytat i takové mistry, jakým je i Doktor Vševěd, není jednoduché. Monika Malíšková se však tohoto úkolu zhostila se ctí. V Superlovu i v Na lovu zodpovídá za dramaturgii otázek, což znamená, že jí pod rukou projde každá otázka, jež se v pořadech objeví.
13.04.2023 15:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Zkuste odpovědět na otázky, u kterých Kvízová dáma neměla štěstí

 
Vždy usměvavá Dagmar Jandová, jíž se nejen pro zálibu v křížovkách přezdívá Kvízová dáma, odehrála v televizní soutěži Na lovu krásných 90 her. Vítězství si připsala v 67 z nich, má tedy poměrně vysoké procento úspěšnosti. Přesto existují otázky, ve kterých se moc jistě necítí. Třeba ji překonáte.
27.06.2023 17:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu –12 otázek, na které Kvízová dáma neznala odpověď. Možná budete úspěšnější

 
Kvízová dáma Dagmar Jandová, sympatická lovkyně z pořadů Na lovu a Superlov, je oblíbená mezi diváky i svými kolegy. Aby ne, vždyť se stále mile usmívá a oslňuje obdivuhodnými znalostmi. Dosud odehrála 85 her, z toho 64 vítězných. Co do úspěšnosti se tak řadí na druhé místo, a to hned za Doktora Vševěda.
24.05.2023 17:30 |

podobné články

Kvíz: Na lovu – Není snadné najít nové lovce. Možná se mezi ně hodíte právě vy

 
Po prázdninové pauze vstupuje vědomostní soutěž Na lovu do už třetí sezóny, aby nás pobavila vtipnými hláškami Ondřeje Sokola a uvedla v úžas díky neuvěřitelným znalostem pětice lovců. Každý všední podvečer na TV Nova mají diváci možnost sledovat, jak tým soutěžících bojuje o lákavou výhru.
29.09.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (463 článků)