Česká tenistka Petra Kvitová je na French Open v osmifinále. Ve třech setech si poradila s hráčkou druhé stovky světového žebříčku Ninou Bratčikovovou. Do osmifinále postoupila i Klára Zakopalová.
02.06.2012 13:20 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Nina Bratčikovová (3 články)

Kvitová a Zakopalová jsou poprvé v osmifinále Wimbledonu

Tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová se poprvé v kariéře probojovaly do osmifinále Wimbledonu. V třetím kole dnes Kvitová porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Flavii Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 18:05 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků)

Kvitová postoupila, Zakopalová vyřadila favoritku

České tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupily na Roland Garros do třetího kola. Turnajová čtyřka Kvitová dnes zdolala Polku Urszulu Radwaňskou, mladší sestru světové trojky Agnieszky, jistě 6:1 a 6:3. Zakopalová zvítězila nad šestnáctou nasazenou Marií Kirilenkovou z Ruska 6:4, 3:6 a 6:3.
31.05.2012 15:05 |

Tokio: Kvitová jde dál, Benešová i Zakopalová si balí kufry

Třetí kolo se ukázalo být konečnou stanicí pro dvě české tenistky. Benešová nestačila na Zvonarevovou, Zakopalová prohrála s Azarenkovou. Česká jednička Petra Kvitová si naopak vybojovala postup přes Kingovou, v tunaji dohrála jednička Wozniacká.
28.09.2011 09:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků)

Petra Kvitová hráčkou roku: Je jako Lendl!

Ceny jí jenom prší! Petra Kvitová (21) byla včera vyhlášena Mezinárodní tenisovou federací ITF hráčkou roku. „Budu tu cenu opatrovat, je to třešnička na závěr báječné sezony, ve které jsem vyhrála Wimbledon, Turnaj mistryň i Fed Cup,“ jásala.
14.12.2011 12:10 |

Kvitová přišla o Turnaj mistryň. Ale aspoň je hráčkou měsíce

Tenistka Petra Kvitová nestačila ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu na Američanku Madison Keysovou, které podlehla po velkém boji 3:6, 7:6 a 6:7. Vyřazením přišla o kvalifikaci na Turnaj mistryň. Hřát ji může alespoň dobrý pocit, z toho, že ji fanoušci v anketě pořádané asociací WTA zvolili nejlepší hráčkou měsíce září.
07.10.2016 12:40 |

Kvitová s problémy urvala postup do 2. kola Wimbledonu. Rosol vypadl

Petra Kvitová zvládla dramatickou třísetovou bitvu s Američankou Vandewegheovou a slaví postup do 2. kola Wimbledonu.
24.06.2013 14:50 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (624 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Lucie Hradecká (218 článků)

Češky zářily na Wimbledonu. Kvitová i Zakopalová jsou v osmifinále

Petra Kvitová ve třetím kole porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 16:15 |

Kvitová i Zakopalová zvládly v Tokiu 2. kolo

České tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupily bez problému do 3. kola štědře dotovaného turnaje v Tokiu.
27.09.2011 12:25 |

Rosol, Kvitová a Zakopalová jsou na French Open ve 2. kole

Lukáš Rosol, Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupili na French Open do 2. kola. S turnajem se naopak rozloučila Lucie Hradecká.
29.05.2012 12:20 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Lukáš Rosol (617 článků)

Kvitová přejela Radwaňskou, Zakopalová šokovala Kirilenkovou

Česká tenistka Petra Kvitová prošla hladce do 3. kola French Open, když ve dvou setech porazila mladší sestru světové trojky Agnieszky Radwaňské Urszulu 6:1 a 6:3. Klára Zakopalová senzačně vyřadila Marii Kirilenkovou.
31.05.2012 12:30 |

Kvitová se ani nezapotila a je ve čtvrtfinále, Berdych a Zakopalová končí

Česká tenistka Petra Kvitová hladce porazila Američanku Varvaru Lepchenkovou 6:2, 6:1 a na French Open je poprvé ve čtvrtfinále. Naopak kufry po prohrách balí Tomáš Berdych a Klára Zakopalová.
04.06.2012 15:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1405 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků)

Kvitová je v Indian Wells v osmifinále, čeká ji Zakopalová

Petra Kvitová porazila ve třetím kole v Indian Wells ukrajinskou hráčku z kvalifikace Lesii Curenkovou 6:2 a 7:6 a v osmifinále ji čeká krajanka Klára Zakopalová.
11.03.2013 08:10 |

Nominace na semifinále Fed Cupu: Kvitová, Zakopalová, Šafářová a duo H+H

Pětici Petra Kvitová, Klára Zakopalová, Lucie Šafářová, Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká nominoval kapitán tenistek Petr Pála na semifinále Fed Cupu v Itálii. Úřadující dvojnásobné vítězky soutěže budou o třetí finále v řadě bojovat na antuce v Palermu během příštího víkendu 20. a 21. dubna.
10.04.2013 10:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (624 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Andrea Hlaváčková (141 článků)

Kvitová v. Zakopalová: New Haven uvidí české semifinále

Ve finále turnaje v New Havenu bude hrát česká tenistka. V dnešním semifinále generálky na US Open se totiž spolu utkají obhájkyně titulu Petra Kvitová a její krajanka a kamarádka Klára Zakopalová.
23.08.2013 13:35 |

Kvitová a Šafářová na US Open postoupily, Zakopalová vypadla

Tenistka Petra Kvitová zvládla vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 22:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (624 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků)

Tenistka Zakopalová si v Monterrey zahraje čtvrtfinále

V semifinále se Zakopalová střetne s třetí nasazenou hráčkou Anastasiou Pavljučenkovovou z Ruska.
04.03.2010 08:30 |

Zakopalová je dvacátou hráčkou světa a míří ještě výše

S přibývajícím věkem se tenistka Klára Zakopalová zklidnila, bere věci více s nadhledem a na kurtu září. Poslední rok a čtvrt hraje nejlépe v kariéře a výsledkem toho je, že je od dneška poprvé světovou dvacítkou.
15.04.2013 11:15 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků)

Zakopalová prohrála v Soulu s 540. tenistkou žebříčku

Tenistka Klára Zakopalová nečekaně vypadla v prvním kole turnaje v Soulu s neznámou domácí hráčkou Čang So-čong. Osmnáctileté Korejce, které patří až 540. místo ve světovém žebříčku, podlehla čtvrtá nasazená Češka hladce 3:6 a 1:6.
17.09.2013 12:40 |

Berdych a Zakopalová postoupili do 3. kola. Plíšková končí

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Klára Zakopalová postoupili po výhrách nad německými soupeři do třetího kola Wimbledonu. Sedmý nasazený Berdych si dnes v druhém kole na trávě v All England Clubu poradil s Danielem Brandsem 7:6, 6:4, 6:2, Zakopalová porazila Anniku Beckovou 7:6 a 6:3.
27.06.2013 10:05 |