Kvitová přejela Radwaňskou, Zakopalová šokovala Kirilenkovou

Česká tenistka Petra Kvitová prošla hladce do 3. kola French Open, když ve dvou setech porazila mladší sestru světové trojky Agnieszky Radwaňské Urszulu 6:1 a 6:3. Klára Zakopalová senzačně vyřadila Marii Kirilenkovou.
31.05.2012 12:30 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků)

Kvitová postoupila, Zakopalová vyřadila favoritku

České tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupily na Roland Garros do třetího kola. Turnajová čtyřka Kvitová dnes zdolala Polku Urszulu Radwaňskou, mladší sestru světové trojky Agnieszky, jistě 6:1 a 6:3. Zakopalová zvítězila nad šestnáctou nasazenou Marií Kirilenkovou z Ruska 6:4, 3:6 a 6:3.
31.05.2012 15:05 |

Zakopalová zaskočila krásku Kirilenkovou a v Miami jde dál

Výborný zápas má za sebou česká tenistka Klára Zakopalová, která porazila na turnaji v Miami Mariu Kirilenkovou z Ruska 6:2, 7:6 a stejně jako na předchozím silně obsazeném turnaji v Indian Wells si zahraje osmifinále.
24.03.2013 21:35 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků)

Zakopalová v Miami zdolala Kirilenkovou a je v osmifinále

Česká tenistka Klára Zakopalová porazila v Miami Mariu Kirilenkovou z Ruska 6:2, 7:6 a stejně jako na předchozím silně obsazeném turnaji v Indian Wells si zahraje osmifinále. Příští soupeřkou jednatřicetileté Češky bude další ruská tenistka Maria Šarapovová. Světová dvojka vyřadila ve třetím kole krajanku Jelenu Vesninovou po výhře 6:4, 6:2.
25.03.2013 10:05 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Kvitová a Zakopalová jsou poprvé v osmifinále Wimbledonu

Tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová se poprvé v kariéře probojovaly do osmifinále Wimbledonu. V třetím kole dnes Kvitová porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Flavii Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 18:05 |

Fed Cup: Kvitová smetla Kirilenkovou, Češky vedou 1:0

Petra Kvitová potvrdila parádní formu z Turnaje mistryň i v prvním zápase finále Fed Cupu mezi Ruskem a Českou republikou, v němž ve dvou setech porazila Rusku Kirilenkovou.
05.11.2011 12:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků)

Kvitová se na Kirilenkovou připravila a je v osmifinále Australian Open

Tenistka Petra Kvitová postoupila na grandslamovém Australian Open rychle do osmifinále. Turnajová dvojka v třetím kolem v Melbourne přehrávala Rusku Marii Kirilenkovou, která za stavu 6:0 a 1:0 pro českou hráčku ze zápasu kvůli zraněnému levému stehennímu svalu odstoupila.
21.01.2012 09:45 |

Bojovnice Kvitová OTOČILA ZÁPAS s Radwaňskou a je v semifinále

Česká tenistka Petra Kvitová si počtvrté v sezoně zahraje na okruhu WTA v semifinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne porazila ve čtvrtfinále Agnieszku Radwaňskou z Polska 1:6, 6:2, 7:6.
16.06.2011 18:20 |

ŽIVĚ Kvitová porazila Radwaňskou 2:0 a jde na Stosurovou

Přečtěte si online reportáž ze zápasu Červené skupiny na Turnaji mistryň v Istanbulu mezi Petrou Kvitovou a Polkou Agnieszkou Radwaňskou. Kvitová jej stejně jako své předchozí dva duely ve skupině vyhrála 2:0. V sobotním semifinále se utká s vítězkou letošního US Open Australankou Samanthou Stosurovou, druhou semifinálovou dvojici utvoří Běloruska Viktoria Azarenková a Ruska Vera Zvonarevová.
28.10.2011 16:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

ŘEZNICE Z FULNEKU VÁLÍ! Kvitová zničila i Radwaňskou

Česká tenistka Petra Kvitová prochází Turnajem mistryň jako nůž máslem. Ve svém třetím vystoupení porazila Polku Agniezsku Radwaňskou 7:6, 6:3.
28.10.2011 19:40 |

Bravo! Kvitová vyřídila v Dubaji Radwaňskou a je v semifinále

Petra Kvitová je v Dubaji v semifinále. Ve čtvrtfinále vyřídila světovou čtyřku Agnieszku Radwaňskou z Polska 6:2, 6:4 a teď ji čeká bývalá světová jednička Caroline Wozniacká.
21.02.2013 21:05 |

Kvitová vstoupí do Turnaje mistryň zápasem s Radwaňskou

Petra Kvitová dnes vstoupí do tenisového Turnaje mistryň v Istanbulu zápasem s Polkou Agnieszkou Radwaňskou. V rámci Červené skupiny se v hale Sinan Erdem Dome utkají od 20:00 SELČ.
22.10.2013 08:40 |

Petra Kvitová na Turnaji mistryň porazila Agniezsku Radwaňskou!

Petra Kvitová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně. V úvodním utkání porazila v Istanbulu Polku Agnieszku Radwanskou 6:4 a 6:4.
22.10.2013 20:30 |

Český smutek v Singapuru: Kvitová ve finále prohrála s Radwaňskou

Petra Kvitová nestačila ve finále Turnaje mistryň na Polku Agnieszku Radwaňskou. Česká tenisová jednička prohrávala už 2:6 a 1:3, přesto se nevzdala a dokázala si vynutit rozhodující set. Radwaňská ale obrat nepřipustila a po konečném výsledku 6:2, 4:6 a 6:3 slaví v Singapuru první vítězství na Turnaji mistryň ve své kariéře.
01.11.2015 14:25 |

FED CUP: Finále začne Kvitová s Kirilenkovou

Soubojem světové dvojky Petry Kvitové s Marií Kirilenkovou odstartuje v sobotu finále Fed Cupu mezi tenistkami České republiky a Ruska.
04.11.2011 09:50 |

Sen o medaili se rozplynul. Kvitová hodně chybovala a vypadla

Česká tenistka Petra Kvitová vypadla na olympiádě v Londýně ve čtvrtfinále. Kvitová, která předvedla velké množství chyb, nestačila po setech 6:7 a 3:6 na Rusku Marii Kirilenkovou.
02.08.2012 17:00 |

Češky zářily na Wimbledonu. Kvitová i Zakopalová jsou v osmifinále

Petra Kvitová ve třetím kole porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 16:15 |

Kvitová i Zakopalová zvládly v Tokiu 2. kolo

České tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupily bez problému do 3. kola štědře dotovaného turnaje v Tokiu.
27.09.2011 12:25 |

Tokio: Kvitová jde dál, Benešová i Zakopalová si balí kufry

Třetí kolo se ukázalo být konečnou stanicí pro dvě české tenistky. Benešová nestačila na Zvonarevovou, Zakopalová prohrála s Azarenkovou. Česká jednička Petra Kvitová si naopak vybojovala postup přes Kingovou, v tunaji dohrála jednička Wozniacká.
28.09.2011 09:05 |

Rosol, Kvitová a Zakopalová jsou na French Open ve 2. kole

Lukáš Rosol, Petra Kvitová a Klára Zakopalová postoupili na French Open do 2. kola. S turnajem se naopak rozloučila Lucie Hradecká.
29.05.2012 12:20 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Lukáš Rosol (616 článků)