Článek

Kulturistka Věra Mikulcová (42): Nasadila bačkůrky, paruku a předvedla se v plavkách

 
Kulturistka Věra Mikulcová (42) ukázala svou postavu v plavkách. Začala se totiž pilně připravovat na další závody v New Yorku. "Kdo se přidá do diety?" dotázala se svých fanoušků na Instagramu. V dalších dnech přidala rady, jak nejlépe na jídlo v této fázi formování postavy.
26.01.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Kulturistka Věra Mikulcová se chystá na Miss: Stane se nejhezčí ženou Evropy?

 
Kontroverzní kulturistka Věra Mikulcová (37) se aktuálně chystá na Ms. Olympia, což je prestižní soutěž v ženské kulturistice. Věra má tedy pro letošní rok velkou motivaci. Chce se dostat do některé nižší kvalifikační soutěže, jež by jí na Ms. Olympia umožnila postup.
11.01.2020 15:15 |

podobné články

Věra Mikulcová se předvedla v bikinkách: Vousy rostou i ženám, směje se

 
Kulturistka Věra Mikulcová (40) se chce opět utkat o prvenství na Mr. Olympia, takže není divu, že momentálně ladí formu jak tréninky, tak dopingem. Na závěr své kariéry by chtěla dosáhnout prvního místa na největší a nejprestižnější show kulturistického světa. Do takové vzácné události se dostanou jen ti nejlepší na světě a Věra doufá, že bude mezi ně patřit. Rozhovor se sportovkyní zveřejnil web Lifee. 
22.09.2022 20:25 |

podobné články

Kulturistka Mikulcová: Bez dopingu to ve vrcholovém sportu nejde, nesmí se to ale přehánět

 
Tím, že bere steroidy, se kulturistka Věra Mikulcová (39) nikdy netajila. Bývalá basketbalistka začala s posilováním v roce 2000 a dnes je držitelkou dvou světových rekordů v kulturistice. Zároveň ale také vzbuzuje mnoho rozličných reakcí včetně těch posměšných. Důvodem je její svalnaté, dopingem podpořené tělo, které by jí záviděl kdejaký muž.
15.07.2020 10:41 |

podobné články

Věra Mikulcová se před očima mění v muže: Je z ní proplešatělý strýc

 
Věra Mikulcová (39) patří mezi nejznámější české bodybuilderky, a to i proto, že veřejně přiznala doping. "Když chcete něco dokázat, nejenom v kulturistice se musí tyhle věci užívat. Není to nic, co by kdo nevěděl," uvedla v minulosti Mikulcová. Doping však s sebou nese i řadu zdravotních rizik a dost možná už se podepisuje i na české bodybuilderce. Ubylo jí totiž výrazné množství vlasů.
26.06.2021 13:40 |

podobné články

Věra Mikulcová jako česká Angelina Jolie: Dieta z ní udělala s nadsázkou kopii herečky

 
Česká kulturistka, která před časem zaskočila mnohé svou extrémně svalnatou postavou, teď naopak ukázala, jak vypadá, když je v drastické dietě. Věra Mikulcová (37) v určitých rysech, když se dostala pod svou standardní váhu, mírně a s nadsázkou řečeno připomíná slavnou herečku Angelinu Jolie (44), o níž se v minulosti spekulovalo, že trpí anorexií.
01.03.2020 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2298 článků)

Věra Mikulcová: Všichni jsme z opic! Otevřeně o steroidech, ochlupení i plánu na děti

 
Profesionální kulturistka, trenérka a držitelka dvou světových rekordů Věra Mikulcová (40) se v pořadu Na kafeečko na Lifee.cz svěřila s tím, jak to má se steroidy, kolik má na těle ochlupení i zdali plánuje se svou partnerkou děti. "Bohužel ta doba je taková, že ty sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům," komentovala užívání podpůrných látek.
23.06.2022 05:10 |

podobné články

Věra Mikulcová šla do naha: Celé tělo ukázala na Adama zepředu i zezadu

 
Nejznámější česká bodybuilderka Věra Mikulcová (39) se toho nebojí. Své vypracované tělo ukázala v celé své kráse, a to jak zepředu, tak i zezadu. Odvážné pozdravy poslala z Portugalska, kam odjela se svou vždy podporující přítelkyní Janou na závody, ze kterých si odvezla ocenění.
20.07.2021 12:45 |

podobné články

Filip Grznár se ostře pustil do Věry Mikulcové: Chce jít do Miss? Raději ať jde mezi muže

 
Kontroverzní kulturistka Věra Mikulcová (37) se aktuálně chystá na Ms. Olympia, což je prestižní soutěž v ženské kulturistice. Věra má tedy pro letošní rok velkou motivaci. Jejím plánům se ale vysmál kolega z branže, kulturista Filip Grznár (34). A vyslal Mikulcové hodně drsný vzkaz.
15.01.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (58 článků)

Oplešatělou Věru Mikulcovou byste nepoznali: Závodí ve fešné paruce

 
Kulturistka Věra Mikulcová (39) ukázala fotky ze závodů v Portugalsku. Známou českou sportovkyni byste na nich ale možná nepoznali. Na pódium totiž vešla v paruce.
08.08.2021 16:40 |

podobné články

Věra Mikulcová bledne závistí: Natálka má 125 kilo a tělo jak šutr

 
Kulturistka Nataliya Kuznetsova (30) má tělo samý sval a šlachu. Její váha se vyšplhala na úctyhodných 125 kilogramů. Tohle tělíčko strčí do kapsy kdejakého chlapa, přesvědčte se v galerii.
30.08.2021 14:30 |

podobné články

Poznáte známou českou herečku? Tuhle příšernou blond paruku, doufejme, nenosí často

 
Herečka Iva Pazderková se proslavila jako "Blbá blondýna" a nyní poprvé nasadila pořádně blond paruku. Žádné nové představení Na stojáka ale nečekejte. Iva předvedla kostým z muzikálu Addamsova rodina a blondýna v jejím podání bude prý chytrá.
28.08.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Nejslavnější česká kulturistka Věra dbá na zdravý životní styl. Přidáte se, abyste byli jako ona?

 
"Včera jsme vám představili Věru Mikulcovou":http://www.extra.cz/takhle-se-promenila-nejslavnejsi-ceska-kulturistka-za-13-let-koho-vam-pripomina, největší naději české kulturistiky, která si denně jde za svým snem a svému osvalenému životnímu programu podřizuje téměř vše.
25.09.2014 12:01 |

podobné články

Před branami finále vypadli z Hlasu Zaujec, Mikulcová, Oravec a Švidraňová

 
Poslední květnové pondělí se stalo osudným polovině zpěváků. Rozloučit se museli nejstarší soutěžící Brunno Oravec, konzervatoristka Zuzana Mikulcová, slovenská herečka Barbora Švidraňová i multiinstrumentalista Juraj Zaujec. Ostatní postupující zazpívali zbrusu nové písně. Další články k tématu: Hlas ČeskoSlovenska mění hlasování, vypadne polovina soutěžících VIDEO: Podívejte se, jak finalisty Hlasu ždímal větrný tunel Masakr v Hlasu: vypadli Mrózek, Šuľáková, Petráňová a Spalasová Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi
29.05.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Švidraňová (4 články) , Zuzana Mikulcová (8 článků) , Zuzana Petráňová (1 článek)

Zpěvačka Zuzana Mikulcová chystá mezinárodní projekt. Ukázkou je singl a videoklip Nádeje

 
Slovenská zpěvačka a skladatelka Zuzana Mikulcová se těší čím dál větší popularitě. Poslední album Dievča sklidilo příznivé kritiky na Slovensku a úspěšné české turné potvrdilo, že i zde má čím dál větší zázemí. Nyní přichází s mezinárodním projektem Fúzie, v němž spojuje umělce z Čech, Slovenska a Maďarska. Na úvod představuje singl Nádeje.
06.05.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Mikulcová (8 článků)

Provokují mě radikální křesťané ve vládě, říká zpěvačka Zuzana Mikulcová

 
Na Slovensku je Zuzana Mikulcová velmi populární, ale známá je i v Praze, kde studovala a zajíždí sem koncertovat a točit v televizi. Na jejím posledním albu Fúzie se podílí také české vydavatelství.
19.02.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Mikulcová (8 článků)

Tahle překrásná modelka je první ženou, která nasadila paruku po Brejchové z Noci na Karlštejně. Poznáte ji?

 
Ještě nikdy žádná dívka či žena neměla tu čest si vyzkoušet nádhernou blond paruku, kterou ve filmu Noc na Karlštejně nosila nádherná Jana Brejchová. Až nyní kvůli focení charitativního kalendáře ji na Barrandově k focení propůjčili.
31.03.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Brejchová (338 článků)

Věra Mikulcová se pustila do Filipa Grznára: Šašek, který ublíží i lidem s rakovinou

 
Oba mají obrovské svaly, oba se netají tím, že mají zkušenost se steroidními látkami. V posilovně jsou více než doma. Přesto se nemají rádi. Kulturista Filip Grznár (34) se nedávno navezl do kolegyně Věry Mikulcové (37), která se řadí k nejúspěšnějším českým profesionálkám, kvůli tomu, že už nemá nic společného se ženou, musí se holit a "tam dole" už má podle něj mužství. Věra mu teď vrátila úder...
05.11.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (58 článků)

Proboha, proč? Adéla Gondíková se ve čtyřicetistupňovém vedru pařila v šílené paruce

 
Herečka Adéla Gondíková  (39) ví, jak si pořádně zapařit hlavu. V šíleném čtyřicetistupňovém vedru, které minulý týden vládlo Česku, vyrazila na pivní slavnost ve Velkých Popovicích, kterou moderoval její bratr Dalibor. Na hlavu si přitom nasadila šílenou paruku, kterou na akci rozdávali. A stejnou nasadila i své devítileté dceři Nelle a svému synovci Theodorovi. Důvod byl podle PR manažerky akce takový, že se chtěla Adéla maskovat, aby ji lidé nepoznávali.
24.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (451 článků)

Tohle je nejstarší kulturistka světa. Její tělo musíte vidět!

 
Je jí čtyřiasedmdesát a s přehledem by mohla být babičkou trávící celé dny v houpacím křesle u televize. Američanka Ernestine Shepherd z Baltimore je pravý opak! Denně posiluje a tělo má lepší než většina dvacítek. Není divu, že se dostala dokonce i do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší kulturistka na světě.
31.05.2011 15:50 |

podobné články