Článek

Kultovní seriál Dallas točí nové díly!

 
Americká produkční společnost Warner bude financovat natáčení nových dílů kultovního seriálu Dallas, který v letech 1978 – 1991 položil základy dnešní seriálové tvorby. Počítá přitom s původními herci, kteří jsou dnes už skoro všichni v důchodovém věku. Na obrazovky by se tak vrátila věčně intrikující naftařská dynastie Ewingů, která kdysi fascinovala diváky v 90 zemích světa. Podle producentů jsou herci myšlenkou nadšeni a jednání s nimi probíhá velmi dobře.
25.10.2009 04:00 |

podobné články

Podobné články

Pamela z Dallasu nestárne, po šedesátce je štíhlá a má tvář bez vrásek

 
Hvězda seriálu Dallas Victoria Principalová se v nových dílech po boku svých starších kolegů Larryho Hagmana, Patricka Duffyho a Lindy Grayové neobjeví. Třiatřicet let poté, co hrála Pamelu Ewingovou, přitom vypadá stále dobře. Vděčí za to dietě, cvičení a také plastickým operacím. Další články k tématu: Dieta Victorie Principalové vám ubere až 5 kilo týdně JR a Bobby jsou zpět, Dallas se na obrazovky dostane příští rok v létě Pamela z kultovního seriálu Dallas poletí do vesmíru Hvězdu seriálu Dallas žaluje služebná za fyzické napadení
27.12.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (20 článků) , Linda Gray (16 článků) , Linda Gray (16 článků) , Victoria Principal (18 článků) , Larry Hagman (39 článků) , Victoria Duffy (4 články)

Kultovní seriál Dallas se vrací: Podívejte se, jak po dvaceti letech vypadají bratři Ewingové

 
Oblíbený americký seriál Dallas se vrací na televizní obrazovky. Televize TNT se pokusí obnovit jeden z největších hitů v dějinách televize.
11.07.2011 16:45 |

podobné články

Legenda Dallas: Larry Hagman (Džejár Ewing) - Seriál mu odrovnal játra!

 
Džejár Ewing, označovaný za padoucha století, je pro kultovní seriál Dallas stejně nepostradatelný jako nafta. Larry Hagman při natáčení propadnul alkoholu, který jej málem připravil o život.
19.07.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků)

J.R., Bobby a Sue Ellen Ewingovi: Seriál Dallas se vrací

 
Na televizní obrazovky se vrací kultovní americký seriál Dallas. Diváci se mohou těšit na své oblíbené hrdiny z klanu Ewingů.
16.06.2012 11:10 |

podobné články

Seriál Dallas slaví kulatých 40 let: Takhle šel čas s jeho hvězdami! VIDEO

 
Seriál Dallas, který dnes slaví 40. výročí, si pamatuje snad každý. Psal se právě 2. duben 1978, když byla odvysílána první epizoda legendární ságy o rodině Ewingových. Poslední díl viděli diváci za mořem v roce 1991, ale do Česka přišel seriál až v 90. letech. A několik let patřil k vůbec nejsledovanějším.
02.04.2018 18:00 |

podobné články

Nové hvězdy seriálu Dallas: Seznamte se!

 
Kultovní americký seriál z prostředí rančů Dallas se vrací po několika letech na TV obrazovky. Kromě starých a známých hrdinů se v seriálu objeví i čerstvá, mladá krev. Kdo bude hrát syny Džejára a Bobbyho Euwingových a které herečky jejich přítelkyně? Už nyní se můžeme těšit na pořádné krasavce a sličné dámy. Pojďme si je představit.
20.07.2011 22:00 |

podobné články

Seriál Chalupáři: Sovák nahradil Marvana! Seriálu nikdo nevěřil, nakonec se z něj stal kultovní šlágr...

 
Málokterý seriál si u lidí drží takovou oblibu jako Chalupáři. Přestože od natáčení uplynulo téměř čtyřicet let a televize všechny díly reprízují rok co rok, stále se může pyšnit vysokou sledovaností. A ode dneška můžete znovu sledovat humorné příběhy ze života protivného kontrolora. Asi věříte, že tento, dnes již kultovní snímek provázely obrovské problémy. Například představitel Evžena Humla zemřel krátce před natáčením a režisér se bál ostudy!
24.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Evžen Huml (21 článků)

Dallas se vrací! Takhle zestárly hlavní hvězdy!

 
Legendární seriál Dallas se vrací! S novými, ale i dobře známými postavami a herci, kteří nám mezitím hodně zestárli. Na televizní obrazovky by se měl dostat příští rok a už teď slibuje pěkné dějové zvraty. Navíc kultovní postava "Džejára" bude ještě zákeřnější, než kdy před tím...
11.07.2011 19:00 |

podobné články

Skoro tři desetiletí starý seriál Dallas se dočkal pokračování

 
Americká televize TNT natáčí pokračování klasického seriálu Dallas , ve kterém se objeví většina původních významných postav v čele s padouchem Džejárem. Seriál, jehož první řada se prvně vysílala v 80. letech, se objeví na televizních obrazovkách v USA již v létě příštího roku.
11.12.2011 22:40 |

podobné články

Legendární Dallas je zpět! Seriál se vrací po 21 letech

 
Legendární seriál Dallas se vrací na obrazovky, uvede ho televize TNT. Fanoušky jistě potěší, že nová série bude pokračováním a pomůže tomu i hlavní obsazení.
31.03.2012 11:50 |

podobné články

Dallas bude pokračovat, Harry Potter zřejmě také

 
Dvacet let čekají fanoušci amerického seriálu Dallas na další díly. A teď se konečně dočkají – sága se vrací na televizní obrazovky! A s ní i nezapomenutelný »Džejár«, záporná, a přitom tak oblíbená postava v podání Larryho Hagmana (79). Ten se role hodlá zhostit i v novém pokračování.
05.10.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků) , Harry Potter (1272 článků)

Nové díly Comebacku scenáristům zničily játra, psychiku a partnerské vztahy

 
Kultovní český sitcom Comeback s Martinem Dejdarem a Tomášem Matonohou v hlavních rolích se vrací na televizní obrazovku v plné síle. A to přesto, že scenáristé seriálu ho dopisovali na pokraji zhroucení. "Nikdy neříkej nikdy, ale podle mě už nové díly nevzniknou. Většině scenáristů se kvůli práci na Comebacku rozpadly vztahy a manželství, museli jsme užívat antidepresiva a někteří z nás sahali častěji než je zdrávo po alkoholu," prozradil Super.cz šéfscenárista novácké seriálové vlajkové lodi Jiří Vaněk.
05.09.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (441 článků) , Tomáš Matonoha (161 článků) , Jiří Vaněk (13 článků)

Tvůrci South Parku slíbili film o mormonech, ale až za dlouho

 
Matt Stone a Trey Parker stvořili kultovní South Park, seriál plný sprosťáren a brutálního, ale chytrého humoru. Seriál právě oslavil 15. narozeniny a nové díly se objeví v americké televizi v říjnu. Celovečerní film podle jejich divadelního muzikálu The Book of Mormon ale hned tak neuvidíme, spíše za mnoho let.
21.09.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Trey Parker (3 články) , Matt Stone (3 články)

Legendární seriál Dallas ožije v remaku

 
LOS ANGELES (Famous) – Milovníci seriálové legendy Dallas by se mohli dočkat vzkříšení svých milovaných postav a nových dílů na televizních obrazovkách. Bobby, Sue Ellen i J. R. by se měli objevit v nové sérii o osudech naftařské rodiny, tentokráte se ovšem hlavní dějová linka bude točit už kolem jejich potomků.
14.10.2009 15:20 |

podobné články

(Ne)stárnoucí Dallas: Velký návrat!

 
Na české televizní obrazovky se příští rok vrátí seriál Dallas, ovšem v nové podobě. Mezi novými postavami jistě poznáme i staré známé tváře.
26.08.2012 05:15 |

podobné články

Zemřela režisérka legendárního seriálu Dallas

 
LOS ANGELES (Famous) – V době své premiéry i mnoho let po ní byl seriál Dallas jedním z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších seriálů všech dob. Příběhy rodinky Ewingových přitom natáčela také režisérka Linda Day. Ta 23. října zemřela ve věku jednasedmdesáti let. Podlehla rakovině v texaském Georgetownu.
28.10.2009 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Linda Day (1 článek)

Podle Džejára pomohl Dallas svrhnout komunismus!

 
Larry Hagman (79), jehož nejznámější role byla J.R. Ewing ze seriálu Dallas, vyslovil při příležitosti natáčení volného pokračování myšlenku, nad kterou se ledaskdo pozastavil. Tento seriál, který v 80. a 90. letech denně poutal k televizi miliony diváků, prý napomohl pádu komunismu v mnoha zemích, především v Rumunsku.
21.05.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků)

Dallas je zpět! Natáčí se nová řada seriálu i s původními postavami

 
Americká televize TNT natáčí pokračování klasického seriálu Dallas, ve kterém se objeví většina původních významných postav v čele s padouchem Džejárem. Seriál, jehož první řada se prvně vysílala v 80. letech, se objeví na televizních obrazovkách v USA již v létě příštího roku.
10.12.2011 22:55 |

podobné články

Legendární seriál Dallas je zpět! Hlavní hrdinové se po letech vracejí a rovnou ve sprše a jen v ručníku

 
Postavy jako J.R., Pamela nebo Bobby patří mezi ty, na které se nezapomíná. Nejpopulárnější soap opera všech dob Dallas, kvůli kterému v polovině 90. let pravidelně usedalo k televizním obrazovkám téměř celé Česko, má natočenou zbrusu novou sérii. V USA se začne vysílat v létě, ale již nyní běží upoutávky a rozběhla se reklamní kampaň. Její vtipnou součástí přitom bylo nafocení staronových seriálových hrdinů v koupelně zahalených pouze do osušek.
31.03.2012 07:40 |

podobné články