Článek

Kultovní Sci-Fi-Anime, který dostane adaptaci s opravdickými herci, je teď k vidění i na Netflixu

 
V listopadu 2021 vyjde netrpělivě očekávaná adaptace kultovní anime „Kovboj Bebop: Lovec odměn“ v reálném životě s opravdickými herci. Ideální čas se tedy znovu podívat na oslavovaný originál – což je nyní na Netflixu snadno možné.
23.11.2021 13:50 |

podobné články

Podobné články

Hard Attack si žádá respekt: Vystoupí na něm Mad Dog, AniMe, Sefa a The Sickest Squad

 
S českou hardcore scénou to teď nevypadá věru zle. Už v září se v pražském klubu Storm odehraje nová klubová akce s názvem Hard Attack, na které vystoupí přední světoví hardcore a frenchcore DJové. Nejde o nikoho menšího než Mad Doga, AniMe, Sefu a The Sickest Squad.
02.08.2018 15:55 |

podobné články

Insta milenci utratili miliony za operace: Chtějí vypadat jako zpěvák a anime panenka

 
Oli (30) a jeho o čtrnáct let starší partnerka Morgan se proslavili svým instagramovým účtem, který sledují stovky tisíc uživatelů. Oba jsou posedlí plastickými operacemi, dohromady jich podstoupili více než dvacet, aby dosáhli toho, že muž bude vypadat jako jeho milovaný zpěvák a žena jako panenka z anime filmů.
13.02.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Morgan (25 článků)

Japonský komiks manga i filmové anime se představí na pražském Chodově

 
Na Jižním Městě se pošesté sejdou příznivci japonského komiksu manga a kreslené filmové tvorby anime. Čtyřdenní festival s názvem ADVIK 2011 začíná ve čtvrtek 28. července a končí v neděli v Kulturním centru Zahrada.
26.07.2011 16:00 |

podobné články

Mass Effect anime zvedá spíš žlučník, než obočí

 
Zatímco Microsoft se při snaze o rozšíření univerza Halo 4 rozhodl jít cestou velmi zajímavého hraného seriálu Forward Unto Dawn, v BioWare vsadili v případě Mass Effect 3 na anime film. A neudělali dobře, pokud vás zajímá můj názor. Krom toho, že jim tak nějak nevyšel timing, protože hra už je nějaký ten měsíc venku, zatímco film nazvaný Mass Effect: Paragon Lost...
16.07.2012 12:45 |

podobné články

KC Zahrada hostí festival komiksů manga a anime

 
Od 26. července probíhá festival Advik v pražském KC Zahrada, jenž se zaměřuje na japonskou kulturu spojenou s fenomény mangy a anime. Festival nelze přehlédnout. Kus před vchodem do místa konání se tvoří fronty a diskutující hloučky mladých lidí. Někteří z nich jsou oblečeni po vzoru svých komiksových hrdinů, mají barevné kontaktní čočky a nákladné kostýmy. Jiní si vystačí jen s výrazným doplňkem, jako je třeba páska přes oko.
27.07.2012 14:25 |

podobné články

Nová móda z Japonska: Děti ve školách ukazují své nadpřirozené schopnosti!

 
Manga jsou japonské komiksy, které si v Evropě těžko hledaly svou cestu, ale přesto se najde i zde několik zarytých fanoušků tohoto osobitého stylu vyprávění příběhů. A nejen tištěných. Na jejich základě vznikají už známější anime, japonské kreslené filmy, které zná snad každý předškolák, aniž by věděl, na co se vlastně v televizi kouká, nebo nejeden dospělák, kterému se do rukou dostanou anime s obsahem rozhodně nevhodným pro jeho potomka.
03.04.2013 12:55 |

podobné články

Sony koupilo za 1,2 miliardy dolarů populární stránku pro streamování anime Crunchyroll

 
Technologické firmy pokračují v investování do streamovacích služeb a pozadu není ani Sony. To se rozhodlo, že se stane hlavním hráčem v oblasti vysílání anime na internetu a za 1,2 miliardy dolarů koupilo službu Crunchyroll, přední stránku pro streamování japonských kreslených seriálů. Sony již vlastní Funimation, další populární web z této kategorie.
14.12.2020 14:10 |

podobné články

5 nejzvláštnějších filmových adaptací knih, atrakcí… a restaurací

 
Do kin se tento čtvrtek 24. 8. chystá kontroverzní snímek Temná věž, adaptace stejnojmenné románové série. Hnidopiši mezi diváky tak znovu rozpitvávají, které části knih byly v papírové verzi lepší, a mravokárci zase štěkají nad přemírou remaků a adaptací v Hollywoodu. Může však být mnohem hůře. Pět jiných adaptací, povedených více i méně, totiž přibližuje, že filmaři jsou schopností do filmu překovat skoro cokoliv.
21.08.2017 12:15 |

podobné články

Nejlepší seriály na českém Netflixu: Lucifer vládne všem. Co je na něm tak skvělého?

 
Čeští uživatelé Netflixu mají už dlouhodobě v oblibě seriál Lucifer. Ten pojednává o pánovi pekel, který se z nudy přestěhoval do Los Angeles a otevřel si noční klub. Pak mu ale do cesty vstoupila půvabná vyšetřovatelka... Koncem srpna vyšla 5. série a fanoušci nyní čekají na finální šestou. Co je na seriálu Lucifer tak skvělého, že panuje českému Netflixu?
08.09.2020 22:20 |

podobné články

Nejhorších deset seriálů na Netflixu: 1. díl

 
Netflix má velký úspěch s vlastními filmy i televizními seriály, ať už „Domek z karet“, „Orange Is The New Black“ či „Stranger Things“. Ale ne každá originální show Netflixu byla geniální. Netflix dokonce tak často šlápl vedle, že se můžete těšit hned na tři články s nejhoršími seriály na Netflixu.
17.10.2021 15:25 |

podobné články

Nejhorších deset seriálů na Netflixu: 2. díl

 
Netflix má velký úspěch s vlastními filmy i televizními seriály, ať už „Domek z karet“, „Orange Is The New Black“ či „Stranger Things“. Ale ne každá originální show Netflixu byla geniální. Netflix dokonce tak často šlápl vedle, že se můžete těšit hned na tři články s nejhoršími seriály na Netflixu.
20.10.2021 14:35 |

podobné články

Nejhorších deset seriálů na Netflixu: 3. díl

 
Netflix má velký úspěch s vlastními filmy i televizními seriály, ať už „Domek z karet“, „Orange Is The New Black“ či „Stranger Things“. Ale ne každá originální show Netflixu byla geniální. Netflix dokonce tak často šlápl vedle, že se můžete těšit hned na tři články s nejhoršími seriály na Netflixu.
23.10.2021 12:05 |

podobné články

Taková moderní rodinka – Kde jsou herci z tohoto seriálu, který je celý na Netflixu, dneska? (1. díl)

 
Když v roce 2009 debutoval seriál „Taková moderní rodinka“, stala se téměř okamžitě hitem. Vtipná mockumentary se točila kolem většinou funkční rodiny a jejího života v Kalifornii. Seriál skončil v roce 2020 a byl následně vysílán na Netflixu, a tak bychom se mohli podívat, co dělají herci dneska.
28.11.2021 14:30 |

podobné články

Taková moderní rodinka – Kde jsou herci z tohoto seriálu, který je celý na Netflixu, dneska? (2. díl)

 
Když v roce 2009 debutoval seriál „Taková moderní rodinka“, stal se téměř okamžitě hitem. Vtipná mockumentary se točila kolem většinou funkční rodiny a jejího života v Kalifornii. Seriál skončil v roce 2020 a byl následně vysílán na Netflixu, a tak bychom se mohli podívat, co dělají herci dneska.
29.11.2021 13:05 |

podobné články

Fenomén Hra na oliheň se stal nejúspěšnějším seriálem Netflixu všech dob: Kdo je kdo?

 
Jihokorejský seriál Hra na oliheň se stal krátce po svém uvedení na Netflixu nejsledovanějším a nejpopulárnějším dílem na této streamovací platformě. Jde o neuvěřitelný popkulturní fenomén, který pobláznil miliony lidí. I když koncept smrtící hry přinesl už v roce 2000 japonský film Battle Royale, popularita Squid Game je nyní mnohem větší. Přitom režisér Dong-hyeok Hwang nemohl přes 10 let sehnat producenty, kteří by jeho nápad financovali. Příběh seriálu je přitom zamotaný jako chapadla olihně. Kdo jsou postavy, jejichž osudy sleduje celý svět, a herci, kteří jim propůjčili tváře? Článek neobsahuje žádné velké spoilery.
26.10.2021 05:10 |

podobné články

Netflix nenabízí jen kvalitu: Toto je výběr těch nejlepších nejhorších filmů na Netflixu

 
Natočit dobrý film není sranda. Je potřeba dobrý scénář, schopný režisér a talentovaní herci. Zdá se, že se tyto komponenty nacházejí především u Netflixu, který dbá na kvalitní produkty. Jenže i tento gigant občas sáhne vedle, což následující filmy dokazují.
23.11.2021 12:05 |

podobné články

Britští šlechtici v 19. století byli černoši, tvrdí seriál Netflixu

 
Trailer seriálu Bridgerton zanechává v divácích zmatené dojmy a vzbuzuje řadu otázek. Kde se seriál odehrává? A kdy? Je to sci-fi? Proč jsou angličtí šlechtici černí? Podle Netflixu jde o historický seriál z aristokratické společnosti 19. století.
17.12.2020 16:30 |

podobné články

Ubisoft zkouší filmové hry, chystá adaptací Expendables 2

 
Málem jsme na to zapomněli, ale kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz nám oznámení filmové hry The Expendables 2 připomněli. Nejedná se o přímou videoherní adaptaci nadcházejícího filmu, který do kin vstoupí na konci srpna. Příběhově jde o prequel, který končí přesně v momentě, kde samotný film začne. Jinak ale tento titul splňuje všechny požadavky na hry...
14.12.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2479 článků)

Největší sportovec Formule 1 ve vlastním dokumentu na Netflixu: Toto je „Schumacher“

 
Michael Schumacher byl nejspíše nejlepší řidič Formule 1. 7krát vyhrál mistrovství světa, z toho 5krát s týmem červeného blesku Ferrari. Navíc přinesl do sportu enormní vědomosti, takřka vždy začal v týmu, který měl velké problémy, a pomohl jim vyhrát tituly. Teď má dokument na Netflixu.
26.09.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (514 článků) , Michael Michael (1748 článků) , Michael Michael (44 článků)