Článek

Kukačky vystřelily Sabinu Remundovou mezi hereckou elitu. Ze slávy mám radost, ale už by mohl být klid, říká

 
Velký divácký úspěch má seriál České televize Kukačky. Na obrazovkách teď běží premiéra druhé řady. Výraznou tváří je herečka Sabina Remundová, která hraje maminku Olgu. Jak přiznala v pořadu Sama doma, lidé ji často zdraví na ulici, stejně jako její maminku Ivu Janžurovou. 
17.02.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (578 článků) , Sabina Remundová (73 článků) , Sam Sam (673 článků)
Podobné články

Pro Sabinu Remundovou, z úspěšného českého seriálu Kukačky, je největší odměnou obdiv její maminky

 
I přesto, že nedávno oslavila padesáté narozeniny, herecká sláva a uznání se jí po dlouhá léta vyhýbala. Role na České televizi, zejména postava v seriálu Kukačky, pomohly vše změnit. Pro Sabinu Remundovou je ale více důležitý názor její maminky Ivy Janžurové.
04.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (578 článků) , Sabina Remundová (73 článků)

Maminka u seriálu pláče, říká hvězda Kukaček Sabina Remundová

 
Po seriálu Kukačky je o Sabinu Remundovou (48) velký zájem. Do toho intenzivně režíruje v divadle. Asi bych se do jejího velmi napjatého harmonogramu už nevešel, nebýt toho, že se z dřívějška pracovně známe. Tím se nechlubím, jen tím chci osvětlit, proč si místy povídáme osobněji, než je obvyklé.
25.02.2021 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (73 článků)

Ozzy Sabinu zabil kvůli penězům: Potřeboval je na další dávku pervitinu!

 
Čin, tak odporný, že ho nedokáže pochopit nikdo v republice, se odehrál v Ostravě minulou středu. Večer zde našel brutálně zavražděnou Sabinu (†25) její přítel Jan (40). Po týdnu se policii podařilo dopadnout vraha. Byl jím její dobrý kamarád (21)! Honza tvrdí, že Sabinu zabil kvůli penězům na drogy.
05.04.2017 20:35 |

podobné články

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Ceny v průmyslu prudce vystřelily, roste pravděpodobnost už srpnového zvýšení sazeb ČNB

 
Ceny výrobců v červnu poměrně prudce vystřelily vzhůru. Inflace cen průmyslových vstupů zrychlila v meziročním vyjádření na úroveň2,9 procenta, a to z květnové hodnoty 1,5 procenta. Červnový nárůst jenerazantnější od loňského dubna. Na vysoké úrovni se drží i meziměsíčnídynamika.
19.07.2018 15:25 |

podobné články

Seriál Kukačky: Zraněnou Čvančarovou nahradila Eva Hacurová, Jitka tak přišla o 600 tisíc

 
Pokračování úspěšného seriálu Kukačky doprovázelo plno komplikací. Nejenže natáčení zpozdil koronavirus, ale muselo dojít také k přeobsazení. Jitka Čvančarová (44) si totiž zlomila nohu a musela být nahrazena herečkou Evou Hacurovou (29), jak informoval web Aha!.
11.01.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (933 článků) , Eva Hacurová (17 článků)

Na obrazovky se vrací Případy 1. oddělení: Vetchý bojoval o život i mimo seriál. Třikrát ho pobodali!

 
Fanoušci populárního krimi seriálu Případy 1. oddělení se nových dílů už nemohou dočkat. Speciálně pro ně tvůrci seriálu připravili promítání jednoho dílu, kam pozvali i hlavní hrdiny jako Ondřeje Vetchého (53) či Sabinu Remundovou (43). Vetchý přiznal, že i mimo seriál bojoval několikrát o život.
12.12.2015 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (311 článků) , Sabina Remundová (73 článků)

Sabina Remundová o pokračování Kukaček! Fanoušci budou jásat!

 
Diváci, kteří si letos na jaře oblíbili v televizi seriál Kukačky se Sabinou Remundovou (49) v hlavní roli, se můžou těšit na jejich pokračování.
02.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (73 článků)

Seriál Kukačky ji konečně proslavil: Sabina Remundová už není jen ve stínu slavné maminky Ivy Janžurové

 
Seriál Kukačky trochu změnil herečce Sabině Remundové  (49) . Minimálně po mediální stránce. "Už nejsem v titulcích jako dcera Ivy Janžurové  (80) , ale mám tam svoje vlastní jméno," řekla Super.cz se smíchem sympatická herečka.
11.06.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (578 článků) , Sabina Remundová (73 článků)

Sabina Remundová z Kukaček: Při castinzích na roli mám pocity zoufalství

 
Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Série Kukačky slaví už po pár dílech velký úspěch. Diváci mají jasno, největší hrdinkou je Sabina Remundová. Jak úspěch vnímá herečka?
29.01.2021 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (73 článků)

Kukačky byly sice první, ale nemusí být poslední: Lenka Filipová se spolupráci s dcerou Lenny rozhodně nebrání

 
Zpěvačka Lenka Filipová  (67) o sobě dala během pandemie vědět jen tím, že společně s dcerou Lenny  (27) natočila píseň k seriálu Kukačky. " Snášela jsem to jako všichni. Šlo to nahoru dolů," řekla Super.cz Lenka Filipová.
08.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Lenny Filipová (91 článků)

Brutální vražda v Ostravě: Zabili těhotnou Sabinu omylem?!

 
Čin tak brutální, že šokoval i zkušené kriminalisty, se stal ve středu večer v Ostravě. Mladičkou Sabinu (†26) někdo umlátil k smrti u ní doma. V jejím okolí se nyní mluví o tom, že mladá žena měla být těhotná!
31.03.2017 18:15 |

podobné články

ROZHOVOR: Křováková rozšlapala Pčelára a vyhrála SuperStar! Rozplakala Farnou i celý sál!

 
Souboj ve finále SuperStar byl tak těsný, že by se mezi Sabinu Křovákovou a Štefana Pčelára nevešla jehla na zašití proplakaných kapesníků! Přestože Ewa Farna celou soutěž protěžovala svého miláčka Štefana, nakonec mu podrazila nohy a za vítěze označila Sabinu! A stejně tak i celý národ! Šestý ročník SuperStar vyhrála SABINA KŘOVÁKOVÁ!
02.06.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1414 článků) , Sabina Křováková (116 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Vladimír Kukačka z Ulice se řadí mezi největší padouchy tohoto seriálu

 
Příběh Vladimíra Kukačky se v Ulici udál už před více jak deseti lety, přesto si na něj řada diváků pamatuje. Možná i proto, že dějové lince Vladimíra Kukačky a Jitky Farské lze přiklepnout popisek „nejdramatičtější”.
04.01.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Farská (41 článků) , Vladimír Kukačka (4 články)

Lenka Filipová nazpívala se svou dcerou Lenny píseň pro seriál Kukačky

 
Autoři seriálu Kukačky požádali Lenku Filipovou a Lenny, zda by společně nazpívaly píseň na téma rodičovství. Vznikla skladba Samotní nejsme nic, duet o vztahu rodiče k dítěti. Její kratší verze se v seriálu objevuje jako znělka, ale zazní i celá.
08.01.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Lenny Filipová (91 článků)

Seriál Kukačky: Matky vyměněných dětí Marta Dancingerová a Sabina Remundová promluvily

 
Nový seriál Kukačky vypovídá o osudech dvou rodin vyměněných dětí. Do složité situace se dostávají, když zjistí, že jejich děti ve skutečnosti nejsou jejich. Před lety jim totiž v porodnici byly vyměněny. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen těch, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Co o natáčení prozradily hlavní představitelky Marta Dancingerová (29) a Sabina Remundová (48)?
08.01.2021 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (73 článků) , Marta Dancingerová (24 článků)

Diváci hodnotí první díl seriálu Kukačky: Někteří vzkazují, že z toho mrazí a druzí, že Ordinace je lepší

 
Kukačky je třináctidílný seriál, který pracuje s námětem výměny dětí. Jde o příběh mladých manželů, kteří zjistí, že jejich syn není ve skutečnosti jejich. K osudovému omylu došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici. Diváci dnes mohli vidět první díl a většina se shoduje na tom, že je to dobrý rozjezd slibného miniseriálu. Našli se ale i vtipálci, kteří si myslí, že mnohem lepší je Ordinace v růžové zahradě.
08.01.2021 23:05 |

podobné články

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

 
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.
05.02.2021 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (109 článků) , Sabina Remundová (73 článků)

Seriál hit Kukačky míří do cíle: S novou písničkou poputuje i do ciziny!

 
Nejen hvězdy jako Sabina Remundová (48), Petr Kostka (82) a řada dalších tvoří základ úspěchu seriálu Kukačky. Tvůrci dbají i na hudební složku. Vedle titulní písně Samotní nejsme nic, provází konec každého dílu skladba od světového interpreta. V pátek ale zazní novinka!
26.03.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (109 článků) , Sabina Remundová (73 článků)