Článek

Kuciaka (†27) údajně sledoval exšéf kontrarozvědky! Objednal si ho Kočner, tvrdí slovenský list

 
Kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner údajně nechat sledovat různé novináře včetně zavražděného Jána Kuciaka (†27). Tvrdí to slovenský Denník N, podle něhož to při výslechu potvrdil bývalý šéf civilní kontrarozvědky SIS Peter Tóth. Právě jeho si Kočner na „špinavou práci" měl před více než rokem najmout. Tóth nyní informace popírá.
23.10.2018 19:10 |

podobné články

Podobné články

Vraždu Kuciaka si dle jednoho z obviněných objednal slovenský podnikatel

 
Jeden ze čtveřice obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka vypověděl, že vraždu reportéra si objednal podnikatel Marian Kočner. Napsal to ve středu list Denník N. Kočner, který nebyl v kauze dosud obviněn, je ve vazbě kvůli jinému případu. Kuciak v minulosti psal i o podezřelých transakcích Kočnera.
04.10.2018 09:00 |

podobné články

Kočner po smrti Kuciaka (†27) přichází o vlivné přátele. Fico od něj dal ruce pryč

 
Kontroverzní podnikatel Marián Kočner, který má vazby na slovenské podsvětí, se donedávna mohl chlubit úzkými vztahy se slovenskými politiky. Přátelil se s expremiérem Robertem Ficem i bývalým ministrem vnitra Robertem Kaliňákem. Teď ale od něho jeho vlivní známí dávají ruce pryč. Kočnerovo jméno od počátku figurovalo ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka (†27). Nyní se spekuluje o tom, že to byl právě Kočner, kdo si ji objednal. O pádu Kočnera píše slovenský web Aktuality.sk.
04.10.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (932 článků)

Kočner si prý objednal i vraždu miliardáře: Bylo to kvůli této ženě?

 
Marián Kočner je už čtyři měsíce ve vazbě a padá na něj jedno obvinění za druhým. Zfalšované směnky, krácení daní... Jeho jméno se často objevuje i v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny (†27). Podle informací slovenských médií Kočner možná před devíti lety plánoval vraždu exmanžela krásky, ke které má mít velmi, velmi blízko...
19.10.2018 20:15 |

podobné články

Kuciaka asi nechal oddělat slovenský gauner a podvodník Kočner. Žádní Italové, píší média

 
Slovenská média hlásí další posun v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Denník N tvrdí, že jeden z obviněných prohlásil, že si vraždu objednal kontroverzní podnikatel Marian Kočner.
04.10.2018 07:35 |

podobné články

Kuciaka možná nechal oddělat slovenský podnikatel Kočner. Žádní Italové, píší média

 
Slovenská média hlásí další posun v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Denník N tvrdí, že jeden z obviněných prohlásil, že si vraždu objednal kontroverzní podnikatel Marian Kočner.
04.10.2018 07:40 |

podobné články

Exšéf špionů sledoval Kuciaka

 
Býval žurnalistou, a přesto zorganizoval sledování novináře Jána Kuciaka (†27). Exšéf kontrarozvědky slovenské civilní tajné služby SIS Peter Tóth to přiznal u soudu, jenž řeší vraždu Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové (†27).
16.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (47 článků)

„To tam počítáte maková zrnka?“ Skandál na Slovensku: Jak politici pekli s tím, kdo prý oddělal Kuciaka

 
Vražda Jána Kuciaka rozvířila na Slovensku jak mediální, tak politické vody a stála křeslo Roberta Fica. Podezřelým, ale zatím neobviněným z objednání vraždy je Marián Kočner. Ukazuje se, že Marián Kočner se znal s mnoha slovenskými politiky. Informuje o tom Mladá Fronta DNES. Fico, Kaliňák i syn bývalého prezidenta Kováče byli podle MF jeho známí a Kočner byl velmi zdatný obchodník s politickým vlivem.
06.11.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (932 článků)

Vražda novináře Kuciaka před soudem: Kočner s Alenou zosnovali popravu, prohlásil svědek

 
Ve středu 15. ledna třetím dnem pokračoval soud s údajnými vrahy slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Peter Tóth, exšéf rozvědky a někdejší kamarád Mariana Kočnera podezřelého z objednání Kuciakovy vraždy, svou výpovědí kontroverzního podnikatele potopil. Řekl, že nemá pochyb o tom, že popravu zosnoval právě Kočner a Alena Zs.
15.01.2020 10:05 |

podobné články

„Kulka do hlavy.“ Slovenský boss kromě Kuciaka vyhrožoval i známému právníkovi

 
S vraždou investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) je spojován také kontroverzní slovenský podnikatel a boss Marián Kočner. Kuciak o Kočnerovi psal, zvláště ve spojitosti s jeho neprůhlednými finačními machinacemi. A Kočner novinářovi po telefonu několikrát vyhrožoval, až na něj investigativec podal trestní oznámení. Jenže policie to neřešila.
27.03.2018 23:30 |

podobné články

Kauza Kuciak: Kočner nabídl za svoje propuštění z vazby 26 milionů, co na to soudce?

 
Kontroverzní podnikatel Marian Kočner, který si podle nepotvrzených informací slovenských médií objednal vraždu slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka, nabízel za své propuštění z vazby kauci ve výši jednoho milionu eur (asi 26 milionů Kč). Trestní soud v Banské Bystrici jeho požadavek ale podle deníku Pravda odmítl.
02.12.2018 08:10 |

podobné články

Případ vraždy Kuciaka (†27) nabírá na obrátkách! Další obviněný po Zsuzsové je Kočner

 
Vražda Jána Kuciaka otřásla nejen celým Slovenskem. Novinář byl před více než půl rokem nalezen mrtvý ve svém domě a s ním i jeho přítelkyně Martina. Nyní nastal v případu obrovský zvrat, kdy byl obviněný další člověk,kontroverzní podnikatel Kočner. Slovenské policii tak vypověděl jeden z obviněných Zoltán Andruško.
04.10.2018 09:15 |

podobné články

Humr a kaviár? Kočner, spojovaný s vraždou Kuciaka, "trpí" ve vězení

 
Jméno slovenského podnikatele Mariana Kočnera se čím dál častěji skloňuje v souvislosti s objednáním vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka (†27). Kvůli jinému případu je už čtyři měsíce ve vazbě a vypadá to, že se vězeňská strava projevila na jeho váze. Čím se Kočner, zvyklý na luxus, teď musí živit?
18.10.2018 13:40 |

podobné články

Z modelky troskou! Soud projednává vraždu novináře Kuciaka. Mafiánská kráska budí hrůzu

 
Na Slovensku začal soudní proces s obžalovanými novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Před trestním soudem v Pezinku stanuli čtyři obžalovaní, Marián Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček a Tomáš Szabó. Novinář a jeho snoubenka byli zastřeleni 21. února 2018 v jejich domě v obci Vel'ká Mača v okresu Galanta. Podle dostupných informací si měl vraždu novináře objednat Marián Kočner jako pomstu za články, které Kuciak publikoval. Slovenská veřejnost řeší, jak velmi se od začátku kauzy změnila Kročnerova spolupracovnice Alena Zsuzsová. Ta měla vraždu objednat.
19.12.2019 11:10 |

podobné články

Detaily popravy Jána Kuciaka: Svědek řekl, jak Marian Kočner naplánoval vraždu

 
Ve středu 15. ledna proběhl další soud s údajnými vrahy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Prokurátor k vyjádření vyzval svědka Petera Tótha, někdejšího kamaráda Mariana Kočnera. Ten řekl, že nepochybuje, že vraždu zosnoval právě Kočner se svou asistentkou Alenou Zsuzsovou. Během své výpovědi se omluvil rodičům obou zavražděných.
15.01.2020 17:16 |

podobné články

Kočner a jeho údajná milá Hatinová: Žhavé zprávy

 
Kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner (56) si údajně vydržoval krásnou Miriam Hatinovou (41), se kterou měl mít vyloženě nadstandardní vztah. Dokonce jí prý dával měsíčně obrovské kapesné. Zámožný Slovák se momentálně nachází ve vazbě kvůli podezření z mnoha trestných činů včetně objednání vraždy žurnalisty Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27).
02.12.2019 19:55 |

podobné články

„Marian Kočner není zlý člověk!“ Bratr obžalovaného podnikatele promluvil

 
Chladnokrevnou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (oba †27) rozplétá v těchto dnech slovenský soud. Na lavici obžalovaných skončil i podnikatel Marian Kočner (56), který si měl údajně mord objednat. Vinu ale odmítá. Nyní se rozhodl promluvit jeho bratr Ivan, který doteď doufá, že to Marian neudělal.
23.01.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1392 článků)

Údajný objednatel Kuciakovy vraždy Kočner: „Premiér mi slíbil, že budu mít klid!“

 
Kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner se před čtyřmi lety chlubil tím, že mu nyní již bývalý slovenský premiér Robert Fico slíbil „svatý klid“ před vyšetřováním jeho kauz. Vyplývá to z nahrávky jeho rozhovoru s jiným podnikatelem, kterou v pondělí zveřejnil list Denník N. Fico tyto informace zatím nekomentoval, dříve pouze přiznal, že se s Kočnerem potkával na společenských akcích.
18.11.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (932 článků)

„Vraždu Kuciaka si objednal Kočner,“ vypověděl údajně jeden z obviněných

 
Na veřejnost pronikly nové závažné informace týkající se vyšetřování vražd novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zdá se, že informace o napojení kontroverzního podnikatele s údajnými vazbami na slovenské podsvětí Mariána Kočnera pochází přímo od jednoho z obviněných.
03.10.2018 23:25 |

podobné články

Vražda novináře Jána Kuciaka (†27): Obviněný udal objednatele!

 
Vyšetřovatelům popravy Jána Kuciaka (†27) se zřejmě daří. Ve vazbě údajně přiměli ke spolupráci jednoho ze čtyř zatčených a obviněných: podnikatel Zoltán A. vypověděl, že likvidaci investigativního novináře si objednal neslavně proslulý kšeftař Marián Kočner (55)!
05.10.2018 08:40 |

podobné články