Článek

Kuchařka Nigella připustila, že brala drogy. Nejsem ale závislá, říká

 
Televizní kuchařka Nigella Lawsonová u soudu prohlásila, že její exmanžel Charles Saatchi se ji snaží zničit výroky o údajné narkomanii. Během výpovědi však přiznala, že několikrát užila kokain. Odmítla ale, že by byla závislá. Další články k tématu: Kuchařka Nigella užívala kokain, tvrdí u soudu její bývalé asistentky Kuchařka Nigella Lawsonová je svobodná, rozvod trval minutu Kuchařka Nigella se rozvádí s manželem, který ji škrtil v restauraci Zhubnout neznamená být zdravější, říká televizní kuchařka Nigella Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti
04.12.2013 17:35 |

podobné články

Podobné články

Asistentky kuchařky Nigelly Lawsonové jsou podle soudu nevinné

 
Soud zprostil obžaloby Francesku a Elisabettu Griollovy, které měly údajně zpronevěřit miliony korun. Peníze pocházely z účtu televizní kuchařky Nigelly Lawsonové a jejího bývalého manžela Charlese Saatchiho. Další články k tématu: Kuchařka Nigella připustila, že brala drogy. Nejsem ale závislá, říká Kuchařka Nigella užívala kokain, tvrdí u soudu její bývalé asistentky Kuchařka Nigella Lawsonová je svobodná, rozvod trval minutu Kuchařka Nigella se rozvádí s manželem, který ji škrtil v restauraci
20.12.2013 15:27 |

podobné články

Zhubnout neznamená být zdravější, říká televizní kuchařka Nigella

 
Dvaapadesátiletá Nigella Lawsonová je velkou milovnicí dobrého jídla. Přestože televizní kuchařka za poslední rok shodila pár kil, trvá na tom, že hubnutí nemusí automaticky znamenat zdraví. Další články k tématu: Nigella Lawsonová vaří rychle a skvěle. Chcete znát její triky? Tajemství štíhlejší kuchařky Nigelly Lawsonové: Když netočím, hubnu Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti
20.09.2012 14:45 |

podobné články

Vnadná kuchařka Nigella Lawson přiznala: Ano, brala jsem drogy kvůli brutálnímu manželovi

 
Slavná kuchařka Nigella Lawson se konečně vyjádřila k užívání kokainu a marihuany. U londýnského soudu přiznala, že obě drogy skutečně brala.
11.12.2013 11:45 |

podobné články

Slavná kuchařka Nigella Lawson je notorická lhářka a narkomanka, vyslechl londýnský soud

 
Po rozvodu s manželem Charlesem Saatchim chtěla Nigella Lawson rozjet slibnou televizní kariéru v USA. Britská televizní kuchařka ale možná bude ráda, že bude moct dávat soukromé lekce vaření a bude chodit kanálem. Její bývalý, s nímž se rozešla poté, co ji fyzicky napadl před londýnskou restaurací, totiž na ni u soudu vytáhl dost nelichotivé informace. Nigella prý přes deset let fetovala, drogy dávala i nezletilé dceři a má problémy s pravdomluvností.
30.11.2013 16:40 |

podobné články

Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti

 
Jednapadesátiletá Nigella Lawsonová se nikdy netajila tím, že miluje jídlo a vaření. Bylo to na ní také vidět. Televizní kuchařka však od dubna zhubla až o tři konfekční velikosti. Další články k tématu: Nigella Lawsonová vaří rychle a skvěle. Chcete znát její triky?
20.12.2011 11:15 |

podobné články

Tajemství štíhlejší kuchařky Nigelly Lawsonové: Když netočím, hubnu

 
Dvaapadesátiletá televizní kuchařka Nigella Lawsonová za poslední rok výrazně zhubla. Milovnice dobrého jídla však nedržela žádné speciální diety. Jen přestala natáčet nové díly svého kuchařského pořadu a byla více v pohodě. Další články k tématu: Televizní kuchařka Nigella zhubla za osm měsíců o tři velikosti Nigella Lawsonová vaří rychle a skvěle. Chcete znát její triky?
03.04.2012 12:50 |

podobné články

Nejprsatější kuchařka se po drogovém skandálu vrací

 
Nejslavnější britská televizní kuchařka Nigella Lawson má za sebou tři velmi těžké roky. Během nich přežila rozvod s manželem i drogový skandál. Na čas z veřejného života zmizela, aby se letos na podzim vrátila na televizní obrazovky. Bude na kanále BBC Two vystupovat opět sama ve vlastním pořadu Simply Nigella (Jednoduše Nigella).
23.04.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)

Slavná kuchařka Nigella Lawson čelí dalšímu skandálu: Už několik let bere pravidelně drogy

 
"Nigella Lawson":http://www.extra.cz/tema/nigella-lawson (53) je přezdívána jako domácí bohyně, protože má několik velice úspěšných pořadů v televizi o vaření, ve kterých kombinuje své recepty plné nezdravých ingrediencí a svůj sex-appeal. V létě se o ni zajímal bulvár kvůli šokujícím záběrům jí a jejího tehdejšího manžela, kterého paparazzi přistihli při tom, "jak ji v restauraci škrtí":http://www.extra.cz/sokujici-fotografie-nejslavnejsi-kucharku-sveta-v-restauraci-drsne-napadl-jeji-manzel.
28.11.2013 20:15 |

podobné články

Nejkrásnější a nejslavnější světová kuchařka Nigella Lawson začala pěkně kynout

 
Britská rodačka Nigella Lawson (51), která se jako jedna z mála žen dostala se svým kuchařským uměním na televizní obrazovky a se svým pořadem o vaření bodovala téměř po celém světě, začala v posledních letech pořádně přibírat. Diváky ve svých kuchařských relacích přitom neokouzovala jen tím, jak zdatně se umí otáčet kolem plotny, ale také svými sexy křivkami a překrásným obličejem. Samotná Nigella si však s přibývajícími kilogramy příliš těžkou hlavu nedělá.
14.06.2011 11:45 |

podobné články

Nejznámější kuchařka světa a milovnice másla Nigella Lawson po padesátce neuvěřitelně zhubla

 
Na plno mužů působí Nigella Lawson (52) jako ideální žena. Nejen, že je sympatická, má okouzlující tvář a svůdnou postavu přesýpacích hodin, ale hlavně umí perfektně vařit. Na její kuchyni je přitom pro muže nejatraktivnější to, že před moderní zdravou kuchyní upřednostňuje tu ‚poctivou‘. Nigella razí heslo: „Másla není nikdy dost!“, a proto se na pořady o vaření díky ní začali s radostí dívat i muži. Přestože se tato kuchyně začala po padesátce na její postavě trochu podepisovat, dnes už je zase štíhlá jako proutek.
29.03.2012 19:45 |

podobné články

Šokující tvrzení: Vnadná kuchařka Nigella Lawson je notorická lhářka a narkomanka!

 
Po rozvodu s manželem Charlesem Saatchim chtěla Nigella Lawson rozjet slibnou televizní kariéru v USA. Britská televizní kuchařka ale možná bude ráda, že bude moct dávat soukromé lekce vaření a bude chodit kanálem.
09.12.2013 11:35 |

podobné články

Vnadná kuchařka Nigella Lawson je závislá na čaji. Vypije 12 šálků denně

 
Jedna z nejslavnějších televizních kuchařek současnosti Nigella Lawson v posledních třech letech živila bulvár skandály s exmanželem a drogami. S nimi prý skončila, přesto se závislostí nezbavila zcela. Nedokáže si jediný den představit bez čaje. Toho denně vypije dvanáct šálků a dokonce si všude s sebou vozí vlastní porcelán a sáčky s čajem.
19.01.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)

Lidé jsou ze mě v reálu nejspíš zklamaní, říká kuchařka Nigella Lawsonová

 
Britská novinářka, moderátorka a autorka řady kuchařek Nigella Lawsonová (58) je mnohými označována za sexsymbol. Sama se tak rozhodně necítí a je přesvědčena, že má tuto pověst jen díky kamerám.
16.10.2018 13:10 |

podobné články

Kuchařka Nigella Lawson se rozvedla: Násilnický manžel je fuč

 
Nigella prožila už dvě manželství.
01.08.2013 12:35 |

podobné články

Vysmátá kuchařka Nigella Lawson: Občas jsem vykouřila jointa a zkusila kokain

 
Sympatická Nigella Lawson (53) je symbolem kulinární smyslnosti. Stále veselá a plná energie. Teď však vyšlo najevo, co za její "dobrou náladou" vlastně stojí. A sladkosti to nejsou...
06.12.2013 13:00 |

podobné články

Nejslavnější kuchařka světa jela v kokainu, zaznělo u soudu

 
Slavná britská kuchařka Nigella Lawson prý užívala drogy. A to minimálně deset roků, kdy u ní pracovaly asistentky Francesca a Elisabetta Grillovy. Ty teď vypovídají u londýnského soudu, kde čelí obvinění z defraudace. A v rámci své obhajoby ženy uvedly, že hvězda kulinářského umění užívala kokain a marihuanu.
28.11.2013 09:32 |

podobné články

Nejslavnější kuchařka světa je volná: Rozvedla se s násilnickým manželem

 
Slavná televizní kuchařka Nigella Lawson je rozvedenou paní. Soud její manželství s Charlesem Saatchim ukončil ve středu 31. července ve zrychleném procesu. Stalo se tak jen pár týdnů poté, co byla slavná hvězda kulinářských pořadů viděna před restaurací v Londýně s manželem, jenž ji tam surově držel pod krkem. Po zveřejnění snímků se pár rozešel a pár dní nato oznámil, že se rozvádí.
01.08.2013 13:20 |

podobné články

Vnadná kuchařka Nigella Lawson vystoupí ve finále Eurovize. Bude snad zpívat?!

 
Ačkoli Nigellou Lawson známe z televizních pořadů vždy jen s vařečkou v ruce, přijala pětapadesátiletá kuchařka nabídku televize BBC a zúčastní se finálového přenosu pěvecké soutěže Eurovize. Bude předčítat výsledky hlasování ze Spojeného království.
21.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigella Lawson (6 článků)

Malý (Svobodní): Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru

 
Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru, protože jsem Svobodný, chci žít svobodně a tak nemohu omezovat svobodu druhých. Nejsem pro, abychom omezovali migraci. V naší vlasti žije plno Vietnamců, Ukrajinců a dalších, kteří tu poctivě pracují a rodí tu své děti. Respektují naši kulturu, zvyky, víru, zákony.
09.01.2018 13:05 |

podobné články