Článek

Kubišová nemůže mluvit: Nevím, co se se mnou děje

 
Devětasedmdesátiletá zpěvačka trpí jako zvíře. Jednak je stále zavřená doma kvůli strachu z covidu a teď ji navíc krutě skolila třetí dávka vakcíny.
18.11.2021 12:15 |

podobné články

Podobné články

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7446 článků)

Ariana a Raven: Co to se mnou je? Je mi 30 a miluju 18letého kluka!

 
Ahoj Ariano a Ravene, moc ráda čtu vaši rubriku, a tak jsem se rozhodla taky napsat. Nevím, co se to se mnou děje, ale už před několika měsíci jsem se zamilovala do 18letého kluka a mně je přes třicet!
13.11.2009 08:05 |

podobné články

10 faktů o ovulaci, které je dobré vědět, pokud plánujete otěhotnět

 
Snaha otěhotnět vede celou řadu žen k tomu, že se musí začít zabývat termíny jako je ovulace, plodné dny a tak dále. A mimo jiné - také vás může dovést k tomu, že lépe poznáte samy sebe. Stejně, jak to popisuje jedna z maminek na Modrém koníku: “Uvědomila jsem si, že nevím, jak vlastně funguju. To, že mám ovulaci mi napovídaly bolesti v tomto období, ale kdy přesně? Co se děje potom? Po 2 měsících měření vím, co se se mnou děje, kdy asi přijde ovulace a co je po ní.” Pojďte se tedy podívat na fakta, která vám k tomu pomohou.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Starostka moravské obce se těší: Díky RUD jí prý přiteče pět milionů

 
Poslankyně za TOP 09 a STAN Ludmila Bubeníková, která je zároveň starostkou obce Velká Polom, bývá ve své poslanecké kanceláři v Ostravě podle potřeby. Záleží na tom, kdo po ní touží. "Všichni vědí, kde mne najdou. Když se se mnou chce někdo setkat, zavolá a domluvíme si schůzku buď v poslanecké kanceláři, anebo tady na obecním úřadě ve Velké Polomi. Ale je spousta lidí, kteří chodí za mnou na úřad. Když je někdo z Ostravy, setkáme se tam, ale opravdu spousta lidí za mnou chodí na obecní úřad ve Velké Polomi. Většina lidí ví, že jsem starostka a většinou se domlouváme v těchto prostorách," řekla ParlamentnímListům.cz.
27.12.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Bubeníková (9 článků)

Domenico Martucci po útoku Bartošové: Rozchodem se mnou přišla o milióny

 
Italský hrabě Domenico Martucci  (35) se těžce vyrovnává s tím, jak o něm jeho bývalá přítelkyně Iveta Bartošová  (45) mluví. Obvinila ho ze lží a z toho, že na ni posílal novináře. "Žila si se mnou jako princezna. Byla bez koruny a já se o ni rád staral. Všichni mě varovali, že o mně jednou bude mluvit špatně. Já nikomu nevěřil, že to bude pravda. Iveta se na mě nemůže zlobit, ale když mě špiní, přestávám za ni cokoliv platit. I třicet devět tisíc korun měsíčně za hypotéku," uvedl exkluzivně pro Super.cz Martucci.
22.08.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků) , Domenico Martucci (389 článků)

Ariana a Raven: Je láska tak hrozné trápení?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene... Mám jeden velký problém a nevím už, na koho se obrátit, nevím, jak se mám zachovat, nevím, co mám dělat… Ten problém je můj neskutečně žárlivý přítel.
23.12.2009 08:05 |

podobné články

Pavel Zedníček (66): Pohřešuje dceru Lucii! »Nevím, co dělá! Nevím, kde dělá! Nevím nic!«

 
Tak tohle je smutné! Pavel Zedníček (66) a jeho dcera Lucie (47) spolu opět nemluví. Na podzim roku 2014 se potkali při natáčení jeho pořadu »Kurňa, co to je?«. I když atmosféra mezi nimi byla napjatá, aspoň po letech spolu vedli formální rozhovor. Od té doby ale spolu zase nekomunikují.
18.02.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (258 článků)

A co dělala ta ženská? Úsečný výsměch nad kandidátkou ANO, která ve východních Čechách ostrouhala

 
Nevím o tom, že by se tady kdy podílela na politice. Nevím o tom, kdo to je. Nevím, co dělá, neznám ji, znám jen Šlechtovou, neznám jejich práci, ani výsledky. Tak co čekala? Takto ostře se do vítězky voleb v Královéhradeckém kraji pustil skrze ParlamentníListy.cz jeden z místních politiků. Dodejme, že jeho identitu známe. On sám ji odkrýt nechtěl. Zejména díky náladě, která panuje jak kolem Hradce Králové, tak i v sousedních Pardubicích. Oba tyto kraje totiž navzdory vítězství ANO skončí v rukou "poražených", především z ČSSD.
11.10.2016 14:35 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ Máme utajovaný záznam výslechu lídra ČSSD: „Kde jste vzal ten obraz? Nevím. Jak byl velký? Nevím. Kdo ho maloval? Nevím. Vždyť jste za něj dostal 600 tisíc v hotovosti! A kde jste vzal ty diamanty?"

 
Když se 27. června 2014 v 8:05 dostavil Jiří Srba k výslechu na policii, zřejmě ani on nečekal, co se odehraje o několik let později. Přesně 1. října 2018 totiž ParlamentníListy.cz získaly nejen tento protokol o jeho výslechu, ale rovněž desítky stran dokumentů, které se týkají především dvou osob: jsou jimi Martin Dědic a Oldřich Lahoda. Dva podnikatelé z oblasti severní Moravy. Dodejme, že úvodem zmíněný Jiří Srba byl od roku 2010 náměstkem pro investice a majetek tehdejšího primátora Petra Kajnara (dříve ČSSD). Jeho kariéra ovšem neutichá ani dnes. K tomu se teprve dostaneme.
03.10.2018 14:31 |

podobné články

Praštili se do hlavy, Ledecký a jiní! Covid: Zkušený muž rozsekl i hospody

 
Asi se praštili do hlavy kolejnicí, jinak nevím, komentuje výroky osobností, jako Janek Ledecký, dlouholetý advokát a někdejší poslanec Jaroslav Ortman. „,Ve chvíli, kdy jde o zdraví, jde výdělek stranou. Nevím, jak by se tvářili, kdyby – už také mají svůj věk – je postihla tato nemoc, takže já taková slova považuji za bláznivé nápady,“ řekl ParlamentnímListům.cz. A žaloby proti státu na omezení otevírací doby hospod do 22. hodiny? ,„Nevím, oč takovým lidem jde. Jednak s tím přístupem nesouhlasím a navíc nevěřím, že budou úspěšní,“ soudí Ortman.
03.12.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (352 článků)

Nesouhlasíš se mnou? Tak jsi nepřítel! Budou nás snad stavět ke zdi? Forbelský o tom, jak někteří chápají svobodu slova

 
HORKÝ ROK KONČÍ. CO DÁL? „Díky snahám o omezení svobody slova a prosazování ‚jediného správného‘ názoru jsme ztratili schopnost spolu mluvit a nesouhlasit. Buď se mnou souhlasíš na 100 %, nebo jsi nepřítel,“ všímá si dlouholetý předseda Svobodných v Libereckém kraji David Forbelský, který však svoji stranu opouští. Na rozdíl od některých necítí klimatickou tíseň. „Podnebí se asi opravdu mění, ale to se v historii lidstva, která není zase tak dlouhá, stalo několikrát a vždy oteplení přinášelo spíše rozvoj lidstva než úpadek. Ještě nedávno jsme si dělali srandu z komoušů, že chtěli poroučet větru, dešti, a dnes nás jejich vnuci chtějí stavět ke zdi, pokud nebudeme dost vyplašení s nimi,“ upozorňuje.
18.12.2019 22:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1076 článků) , David David (807 článků)

Milovnice koček spojily síly: Kubišová a Hrzánová otevřely útulek

 
Marta Kubišová, Lucie Vondráčková a Bára Hrzánová spojily síly a pomohly opuštěným kočkám. Symbolicky se staly hvězdnými kmotrami, které slavnostně otevřely útulek v Klecanech u Prahy. Není divu. Všechny tři dámy mají kočky doma. Další články k tématu: Kauza Golden Kids: Kubišová zvítězila, Martin Michal se soudí dál Kubišová s Langerovou trénují duet na výjimečný večer rozhovorů VIDEO: „Lesby“ mění Batulkovou v Ozzyho a Hrzánovou v Tinu Turner Bára Hrzánová v Budžesovi dospěla, teď dostává Dardu na Jezerce
21.02.2010 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (140 článků) , Lucie Vondráčková (1874 článků) , Marta Kubišová (522 článků) , Barbora Hrzánová (98 článků) , Martin Michal (349 článků)

SRDCAŘI: Ligu dohrajeme, ať se děje, co se děje, vzkazují hráči SLAVIE

 
Fotbalisté Slavie prý rozhodně kvůli dluhům ze strany klubu nebudou stávkovat a sezonu dohrají, ať se děje, co se děje.
18.04.2011 22:25 |

podobné články

Balín (OMMO): Rádio Jerevan - pořád se něco děje

 
...pořád se něco děje, stále se něco děje, pořád se něco děje, stále ........
12.01.2016 10:11 |

podobné články

Marta Kubišová (70) by z důchodu nevyžila: Sekne to se mnou na jevišti!

 
Zpěvačka Marta Kubišová má i pokročilém věku plný pracovní diář. Za ním nestojí pouze její touha stále uspokojovat fanoušky zpěvem, ale také skutečnost, že jako nepracující důchodkyně by třela bídu s nouzí.
07.06.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (522 článků)

Marta Kubišová se smiřuje se svým věkem: Ztráta sil se mnou psychicky zamávala

 
Marta Kubišová (78) patří k nejuznávanějším českým zpěvačkám a nic na tom nezměnil ani fakt, že už ukončila kariéru. Řada lidí ji obdivuje kvůli tomu, jak si poradila s útlakem minulého režimu, aniž by si pokřivila páteř. Jak snáší úbytek sil? Co ji momentálně trápí? A co si předsevzala stihnout před tím, než jednou odejde?
08.03.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (522 článků)

Zlata Adamovská šokovala: "Nevím, kolik času mi zbývá!" Co se s ní děje?

 
Herečka Zlata Adamovská se pustila do bilancování a promluvila o tom, jak prožít život bez toho, aby promarnila jednu jedinou chvíli. Čas se pro stává velmi důležitou veličinou. Děje se snad v životě herečky něco závažného?
06.06.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (515 článků)

Den s »mafiánem«: Redaktor deníku Aha! v patách Janu Kočkovi

 
PRAHA – „Kdo si chce zjistit, co to je život mafiána, když já jsem podle některých mafián, tak se mnou může strávit den, týden, nebo kterýkoliv měsíc v roce. Ať si se mnou od rána do večera chodí do práce a ať si sám udělá názor...“ Tak přesně tohle prohlásil nedávno bratr zavražděného Václava Kočky ml. (†40) Jan.
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Velké změny od září! Agentura Enzon a Hitrádio Apollo

 
Bez rádia nelze žít. Od září se se mnou můžete nepravidelně slyšet na vlnách Hitrádia Apollo. Nově také zastupuji reklamní agenturu Enzon - kvalitní služby za velmi příznivé ceny! Pracovat v rádiu je droga. Posluchači, hudba, tok informací, to mi chybělo natolik, že si se mnou můžete občas a velmi nepravidelně popovídat na frekvencích Hitrádia Apollo (www.hitradioapollo.cz ). Opouštím svou kancelář na Fakultě aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a vracím se ke kreativní práci. Pracuji teď pro reklamní agenturu Enzon. Kromě profi moderních webovek s uživatelsky přátelským rozhraním administrativních systémů a e-shopů si můžete nechat vytvořit zbrusu novou Corporate Identity nebo jen logo či vizitku. Ohromit můžete své klienty netradičními propagačními předměty. V nabídce máme i grafické práce, velkoplošný tisk, polepy aut, sítě přes okna, atd. Vše se dozvíte na webu www.enzon.cz . Budu se těšit na případnou spolupráci. Hodně štěstí i všem školákům, kteří míří vstříc novým vědomostem v dalším školním roce. E. Chludová
25.08.2009 08:55 |

podobné články