Článek

Kubis (ANO): Vedení Karlovarského kraje sype kamarádům statisíce do kapsy

 
Zastupitelé spojení s vládnoucí koalicí v Karlovarském kraji odmítli poskytnout individuální dotaci městu Nejdek na nákup nezbytně nutného rentgenu.
16.09.2022 08:45 |

podobné články

Podobné články

Šéf ředitelství silnic Jan Kubiš končí

 
Generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Kubiš po čtyřech měsících ve funkci končí. Ředitelství dočasně povede šéfka správního úseku Soňa Křítková, dokud se ve výběrovém řízení nepodaří najít nového generálního ředitele. ČTK to řekl ministr dopravy Antonín Prachař (ANO). Podle něj Kubiš odstoupil poté, co zvážil požadavky, které na něj do budoucna Ministerstvo dopravy vzneslo.
29.07.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (82 článků) , Antonín Prachař (128 článků)

Nástupcem Mračkové Vildumetzové v čele kraje má být náměstek Kubis

 
Nástupcem Jany Mračkové Vildumetzové v čele karlovarského kraje by se měl stát nynější náměstek Petr Kubis (oba ANO). Hejtmanka se rozhodla funkce vzdát z důvodu těhotenství. ANO návrh na jejího nástupce, který bude volen koncem roku, představilo koaličním partnerům, tedy ODS, Pirátům a Hnutí za harmonický rozvoj měst a obcí (HNHRM).
30.10.2019 12:10 |

podobné články

Nový karlovarský hejtman Kubis: Kraj čekají zásadní výzvy

 
Hejtmanem Karlovarského kraje se dnešním dnem stal Petr Kubis. Nahradil Janu Mračkovou Vildumetzovou (oba ANO), která se funkce hejtmanky vzdala kvůli svému těhotenství. Kraj, který bude řídit sice jen do podzimních voleb, čekají v příštím roce závažné výzvy, které bude třeba řešit, řekl ČTK jednapadesátiletý hejtman.
01.01.2020 18:55 |

podobné články

Nový karlovarský hejtman Kubis: Kraj čekají zásadní výzvy

 
Hejtmanem Karlovarského kraje se dnešním dnem stal Petr Kubis. Nahradil Janu Mračkovou Vildumetzovou (oba ANO), která se funkce hejtmanky vzdala kvůli svému těhotenství. Kraj, který bude řídit sice jen do podzimních voleb, čekají v nadcházejícím roce závažné výzvy, které bude třeba řešit, řekl ČTK jednapadesátiletý hejtman.
01.01.2020 23:55 |

podobné články

Hejtman Kubis: Investoři z Turecka mají zájem o Sokolovsko

 
O možnostech příchodu tureckých investorů do regionu jednal hejtman Karlovarského kraje Petr Kubis se zástupcem tureckého velvyslanectví. Schůzka se konala v návaznosti na lednové setkání, ze kterého vzešla možná podoba mezinárodní spolupráce.
21.08.2020 05:40 |

podobné články

Hurajčík (ANO): Krajské zdravotnictví se hejtmanovi Karlovarského kraje sype pod rukama

 
Neuplynul ještě ani jeden rok od chvíle, kdy se hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek bil v prsa se slovy, že si bere pod svá křídla resort zdravotnictví a že ho postaví na nohy. Následovalo ale ono známé: skutek – utek, což se v podání nynějšího hejtmana stává už téměř pravidlem. A tak místo zlepšení situace nebo jasně specifikovaného receptu, jak zdravotnictví pomoci, odtékají z krajského rozpočtu stamiliony korun jako nejrůznější formy podpory, provozní úvěry a také odměny pro spřízněné duše sedící ve vedení Karlovarské krajské nemocnice.
07.01.2022 04:35 |

podobné články

Recenze: Atentát na Heydricha. Co napsali do poslední vůle Kubiš a Gabčík?

 
29. prosince 1941 vyskakují nad územím protektorátu Čechy a Morava skupiny Silver A, Silver B a Anthropoid, aby po dlouhých měsících, 27. května 1942, českoslovenští parašutisté Jozef Gabčík a Jan Kubiš spáchali atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Pokud máte pocit, že o tomto, pro náš národ tak důležitém činu víte všechno, otevřete knihu Františka Emmerta, která nese prostý název: Atentát na Heydricha. Budete překvapeni.
25.05.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (82 článků) , Jozef Gabčík (41 článků) , František Emmert (24 článků)

75 let od atentátu na Heydricha (†38): Kubiš a Gabčík znovu zaútočili!

 
Parašutisté Jozef Gabčík a Jan Kubiš včera znovu zaútočili na říšského protektora Reinharda Heydricha (†38) přesně pro 75 letech!
28.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (82 článků) , Jozef Gabčík (41 článků)

Jan Ziegler: Gabčík a Kubiš jsou hrdinové navzdory zbabělým čecháčkům

 
Slušní lidé si váží svých hrdinů a Jan Kubiš s Jozefem Gabčíkem, kteří v rámci vojenské operace před 75 lety popravili jednoho z nejhorších nacistických zločinců Reinharda Heydricha, patří ke špičce našeho heroismu.
28.05.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (82 článků) , Jozef Gabčík (41 článků)

„Gabčík a Kubiš byli vrazi. Nemohou mít čistou duši.“ Podepsán známý aktivista

 
Turecko po čtyřech letech propustilo Čechy Miroslava Farkase a Markétu Všelichovou vězněné za podporu terorismu. Do Česka se vrátili v pátek večer. Všelichová o svém propuštění napsala na facebook, načež se strhla diskuse, v níž mimo jiné padlo i to, že Gabčík a Kubiš, kteří stáli za atentátem na říšského protektora Reinharda Heydricha, byli vrazi.
27.07.2020 09:50 |

podobné články

„Gabčík a Kubiš byli vrazi. Nemohou mít čistou duši.“ Podepsán pan Semecký

 
Turecko po čtyřech letech propustilo Čechy Miroslava Farkase a Markétu Všelichovou vězněné za podporu terorismu. Do Česka se vrátili v pátek večer. Všelichová o svém propuštění napsala na facebook, načež se strhla diskuse, v níž mimo jiné padlo i to, že Gabčík a Kubiš, kteří stáli za atentátem na říšského protektora Reinharda Heydricha, byli vrazi.
27.07.2020 09:55 |

podobné články

Hejtman Kubis: Projekt pro zaměstnance, ohrožené propouštěním, chceme i do našeho kraje

 
Vedení Karlovarského kraje bude usilovat o rozšíření projektu pro občany ohrožené ztrátou zaměstnání „Outplacement v Ústeckém kraji“ také do našeho regionu.
01.06.2020 06:35 |

podobné články

Kubis (ANO): Vedení Karlovarského kraje odmítlo řešit kauzu učitelky

 
Soudy daly sice opakovaně za pravdu bývalé učitelce sokolovského gymnázia Daně Wittnerové v kauze neoprávněné výpovědi, ale pro některé zastupitele v Karlovarském kraji to není podstatné. I nadále si stojí za svým a tímto jednáním již nyní ohrožují nejen psychickou, ale i ekonomickou situaci bývalé vynikající učitelky angličtiny.
03.06.2022 05:40 |

podobné články

Kubis (ANO): Vedení Karlovarského kraje rozkutálelo peníze na opravu domova Matyáš

 
Nové webové stránky za pět milionů korun, rekonstrukce konferenční místnosti v budově krajského úřadu za čtyři miliony korun, nejrůznější a ve velkém rozsahu individuální dotace a v neposlední řadě neúměrně se prodražující rekonstrukce Císařských lázní.
04.06.2022 11:30 |

podobné články

Za těhotnou hejtmanku má ANO nástupce. Ukázali na bývalého šéfa „měšťáků“

 
Těhotnou hejtmanku Janu Mračkovou Vildumetzovou (ANO) by měl v čele Karlovarského kraje nahradit její dosavadní náměstek Petr Kubis (ANO), bývalý šéf městské policie v Sokolově. Vildumetzová stojí i v čele Asociace krajů ČR. Tam by její místo mohl zaujmout hejtman z Vysočiny Jiří Běhounek (ČSSD).
30.10.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Běhounek (1 článek)

Mračková Vildumetzová (ANO): Hejtman Karlovarského kraje promarnil nabídku miliardové investice

 
Neskutečné, neuvěřitelné a bohužel také nevratné. Takové je rozhodnutí hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka a některých jeho radních, kteří nepodpořili projekt na výrobu baterií pro elektromobily. Gigafactory se přitom mohla budovat na území Karlovarského kraje, což již bylo přislíbeno dotčenými ministry.
31.08.2021 11:05 |

podobné články

Hejtman Kubis: Kraj slaví, v novém školním roce se otevře vojenská škola v Sokolově

 
?Tříleté úsilí vedení Karlovarského kraje o otevření pobočky Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany Moravská Třebová v Sokolově se úspěšně završilo.
05.07.2020 14:05 |

podobné články

Potvrzeno: Babišovu těhotnou hejtmanku nahradí náměstek. Vildumetzová zůstává ve Sněmovně

 
Zastupitelé Karlovarského kraje v pondělí zvolili nového hejtmana. Jana Mračková Vildumetzová (46, ANO) ohlásila kvůli svému těhotenství rezignaci. Nahradil ji podle koaliční dohody její náměstek Petr Kubis (50, ANO).
10.11.2019 21:40 |

podobné články

Karlovarský kraj čekají v roce 2020 změny v hospodářství i zábava

 
Karlovarský kraj čekají v roce 2020 významné kulturní a sportovní události, ale i změny v hospodářství. Také v čele Karlovarského kraje nastane změna, hejtmanku Janu Mračkovou Vildumetzovou (ANO), která kvůli těhotenství z funkce odchází, nahradí Petr Kubis (oba ANO).
28.12.2019 18:20 |

podobné články