Článek

Kuběnka se ukázal po návratu z psychiatrie, Angie po rozchodu s Kůrkou a Vémola opět bez Lely. Galavečer Clashe plný hvězd

 
Další galavečer Clash of the Stars je za námi. Ostravská hala, která nabídla mnoho zajímavých zápasů, ale i pořádnou dávku bizáru, praskala ve švech. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, akci si nenechala ujít řada známých osobností. Po delší době se ve společnosti objevil například Tadeáš Kuběnka, poprvé od rozchodu se také ukázala Angie Mangombe. 
23.06.2024 18:50 |

podobné články

Podobné články

VIP Výměna přenesla influencerku Angie na vesnici. To je síla, reagovali diváci na její neznalost hodin

 
Další díl Výměny manželek byl tentokrát speciální. Roli v náhradní rodině si vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten nyní účinkuje ještě v soutěži Survivor. V rámci natáčení zjistila Angie že je těhotná. Zároveň šlo o střet dvou světů, protože Angie jela do vesnice, kde si vyzkoušela chov zvířat. Jak na netradiční díl reagovali diváci?
01.03.2023 22:10 |

podobné články

Angie pod palbou kritiky: Sotva tři neděle po porodu opustila syna, to jste si měli pořídit psa, píší jí

 
Influencerka, především ale novopečená maminka Angie Mangombe, čelí velmi ostré kritice. Společně se svým snoubencem Pepou Kůrkou totiž vyrazila užít si noc ve dvou do wellness hotelu - a to necelé 3 týdny po porodu. Syna svěřila na hlídání své mamimce. "Je důležité, abychom nezapomínali na náš vztah. Šťastní rodiče = šťastné dítě," snažila se vysvětlit svůj postoj Angie. Pobouřené maminky si však nebraly servítky a Angie drsně sepsuly. 
27.07.2023 18:55 |

podobné články

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Zaprodá Vémola duši bizáru? Terminátor už si u Clashe řekl o peníze, promotéři o dohodě mlží

 
Je šance, že se známý MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola někdy objeví v Clash of the Stars? Na tento dotaz nám v pořadu eXtra Host odpověděl promotér COTS Tomáš Linh Le Sy a moderátor organizace Jakub Jíra. "Není tajemstvím, že Karlos má rád peníze, má rád luxusní život," říkají v reakci na nedávnou pobídku, kdy sám Vémola vyzval majitele Clashe k tomu, ať mu připraví lákavou finanční odměnu. Se zápasníkem organizace dlouhodobě spolupracuje a pojí je dobré vztahy. 
19.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Karlos Vémola (976 článků)

Těhotná Angie z Like Housu a Muž roku 2016 Pepa Kůrka: Promluvili o jménu pro miminko

 
Už není tajemstvím, že influencerka Angie Mangombe je těhotná. Se svým přítelem Josefem Kůrkou se objevili ve společnosti, konkrétně na premiéře Avatara 2, kde oba zářili štěstím. Angie má stále malé bříško a to, že je v očekávání, nepoznala ani redaktorka eXtra.cz. Nicméně pár už má ve výběru jmen jasno, tedy pokud to bude kluk. 
19.12.2022 05:10 |

podobné články

Angie Mangombe o nečekaném těhotenství: Nemám to s kým prožívat, stýská si

 
Influencerka a modelka Angie Mangombe je v pátém měsíci těhotenství. Miminko čeká společně se svým snoubencem Josefem Kůrkou, ale i tak je během těhotenství sama. Pepa totiž bojuje v drsné reality show Survivor. Jak to mladá kráska, kterou navíc čeká úplná rodičovská premiéra, zvládá? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Přiznala i těžké chvíle, během kterých měla sto chutí všechno vzdát. 
12.03.2023 19:50 |

podobné články

Sugar Denny a Tadeáš Kuběnka v ráži: Rozchod roku vyhrála Hanychová, skandál roku Biasiol

 
Youtuberka Sugar Denny a influencer Tadeáš Kuběnka, jedna z nejkontroverznějších dvojic vystupující na rozhraní československého internetu, se opět nebála opřít do českých celebrit. Ve svém podcastu Kontroverzní se rozhodli udělit ceny hned několika známým osobnostem, a to ve velmi speciálních kategoriích. V kategorii "Rozchod roku" zvítězila Agáta Hanychová, v kategorii "Skandál roku" si pak první místo vysloužila Veronica Biasiol. Došlo i na připomenutí kauzy Kuběnka a Sergei Barracuda. Kdo vyhrál v kategorii "Ožralec roku" nebo "Nejprcat*lnější influencerka"?
08.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3971 článků) , Veronica Veronica (73 článků) , Sergei Sergei (6 článků)

Divoká party influencerů. Kuběnka jako královna Elsa, alkohol tekl proudem

 
Známé influencerské kontroverzní duo Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková alias Sugar Denny uspořádali divoký vánoční večírek pro stovky lidí. Nechyběla výzdoba ani kostýmy s tematikou. Zatímco Sugar Denny dorazila jako hříšný andílek, Tadeáš pak jako Elsa z pohádky Ledové království. "Party suprózní, trošku drama," podělil se Kuběnka o své dojmy pro eXtra.cz. 
18.12.2023 17:40 |

podobné články

Tadeáš Kuběnka terčem teroru kvůli Bendigovi: Nech Lukyho být, nebo skončíš ve Vltavě, vyhrožují

 
Tadeáš Kuběnka to schytává od fanoušků Jana Bendiga a jeho partnera Lukáše Rejmona. Influencerovi chodí zprávy a telefonáty, ve kterých je mu vyhrožováno, že pokud s rýpáním do zpěváka a jeho problému s moukou nepřestane, skončí ve Vltavě. Na svém Instagramu o tom Kuběnka promluvil a prozradil, že incident bude pravděpodobně řešit i s policií.
21.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Kuběnka rozjel válku se Sugar Denny: Vysmál se jí, že je Jabba, a slibuje odvetu. Vaří se voda, varuje

 
Tadeáš Kuběnka má za sebou léčbu. Návrat z psychiatrické léčebny pro něj ovšem nebyl zrovna dvakrát příjemný – jeho vztahy s (až doposud) nejlepšími kamarádkami se pořádně vyostřily a jejich diváci právě nyní vidí "válku influencerů" v přímém přenosu. Denisu Kouřílkovou alias Sugar Denny nazval Jabba Huttem ze Star Wars a Simonu Tvardek pak princeznou autistkou, která ho několik měsíců využívala. Kuběnka navíc slibuje, že brzy vydá nový podcast, v němž se k celé situaci vyjádří. 
31.05.2024 05:10 |

podobné články

První slova Pepy Kůrky o rozchodu s Angie. Lituje, že si s ní pořídil dítě. Nechtěla se o něj starat, tvrdí

 
Válka mezi Josefem Kůrkou a Angie Mangombe nabírá na obrátkách. Jako první potvrdila rozchod kráska s exotickým původem. Nyní se k situaci vyjádřil na sociálních sítích i Kůrka. Podle něj měla jeho bývalá partnerka zcela jinak nastavené životní priority. "Nesnáším se za to. Beru to jako obrovské životní zklamání a prohru," přiznal zlomeně. 
18.06.2024 12:05 |

podobné články

Rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky baví internet. On je příživník a ona se nechce starat o dítě, kritizují lidé

 
Spor mezi Angie Mangombe a Josefem Kůrkou po vzájemném rozchodu se stal už veřejnou záležitostí. Vše odstartovala svou zprávou influencerka, následně se však přidal i Kůrka. Na jeho prohlášení, že bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu, bývalá účastnice reality show Like House kontrovala tím, že se o ni nedokázal finančně postarat. "Jako veřejně známá osoba bude mít výdělky minimálně za reklamy a spolupráce na sociálních sítích. Tak to matce roku nějak početně nevychází," komentuje hádku na Facebooku Petra. A nejen ona se "kauzou" baví. 
18.06.2024 18:45 |

podobné články

Punkerka Sharlota, fialka Angie a drsňačka z Love Islandu Venis: Jak se kdo vymódil

 
Známé osobnosti si nenechaly ujít premiéru očekávaného snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech. Na akci přišli třeba influencerka Angie Mangombe s partnerem Josefem Kůrkou, účastníci Love Islandu Venis Dao s Adamem nebo třeba bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zhodnotila outfity příchozích hvězd.
16.11.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (199 článků)

Vypískaný Jaromír Soukup, partner Lucky Bílé, Lela s Karlosem i Ivo Rittig. Galavečer Clash of the Stars plný hvězd

 
Šestý galavečer organizace Clash of the Stars byl plný hvězd nejen v kleci, ale i mimo ni. Turnaj s pořadovým číslem 6 opět navštívily tisíce lidí a přítomní diváci se v O2 Universum mohli setkat hned s desítkami známých tváří. Akci si nenechal ujít ani zápasník Karlos Vémola se svou manželkou Lelou Ceterovou, Ivo Rittig nebo Jan Bendig se svým partnerem Lukášem. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás událost zachytila. Jak se celebrity oblékly a jak si událost užily? 
29.10.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Jan Bendig (425 článků) , Ivo Rittig (160 článků) , Karlos Vémola (976 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Angie a Pepa opět odložili syna: Jen tři měsíce po jeho narození odjeli na dovolenou

 
Influencerka Angie Mangombe a její snoubenec Josef Kůrka si konečně užívají vytoužený odpočinek. Rodiče tříměsíčního chlapečka Rafaela vyrazili na týdenní romantický pobyt ve dvou do italské Kalábrie. Nebojí se však dalších ostrých reakcí lidí za nepříliš častý rodičovský přístup a komu svého synka svěřili do péče? O tom se hrdličky rozpovídaly pro eXtra.cz. Angie se rozpovídala i o tom, jak se jí po porodu podařilo dostat opět do formy. Od moře se totiž pochlubila skvělou postavou. 
02.10.2023 19:05 |

podobné články

Karlos Vémola pro eXtra.cz: Praskly mi nervy! A vnáší další světlo do kauzy

 
Zápasník Karlos Vémola se po návratu z Dubaje pro eXtra.cz vyjádřil o tom, co se vlastně mezi ním a jeho partnerkou Lelou Ceterovou stalo a jak to bylo s údajným napadením Lely. "Neměl jsem s tím vůbec vyjíždět, praskly mi nervy," tvrdí Vémola, který zároveň řekl, že za to co se stalo může i nemožnost trénovat a z toho vyplývající špatné psychické rozpoložení.
19.01.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků)

Angie Mangombe je zamilovaná až po uši: Její srdce získal svalnatý model!

 
Nádherná influencerka a účastnice Like House 1 Angie Mangombe je zamilovaná až po uši. Svou novou láskou se pochlubila na Instagramu se slovy: “Někdy to prostě přijde, i když to vůbec nečekáš.” Vztah s mužem roku a fitness trenérem Josefem Kůrkou je zatím velmi čerstvý, dvojice se seznámila před pár měsíci.
16.09.2022 12:30 |

podobné články

Kráska z Like House v bílém: Hrdličky si vystřelily z fanoušků. Láska jako trám, hlásí Angie

 
Uhrančivá kráska Angie Mangombe, kterou si lidé pamatují třeba z reality show Like House, šokovala své fanoušky. Po dvou měsících vztahu s modelem a fitness trenérem Josefem Kůrkou přišla na řadu svatba. Snímky se pochlubila na svých sociálních sítích a situaci objasnila i redakci eXtra.cz. “Láska jako trám,” hlásí.
28.09.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Láska (33 článků)

Hvězda Like House se pochlubila radostnou novinkou: Kráska čeká miminko s potetovaným mužem roku

 
Influencerka Angie Mangombe se pochlubila radostnou novinkou. Čeká ji nová životní etapa a přiznává, že konečně poznala smysl života. Společně s přítelem Pepou Kůrkou se totiž brzy stanou kompletní rodinou! Krásná Angie na svůj Instagram zveřejnila snímek ultrazvuku s popiskem: “Dostala jsem ten nejkrásnější vánoční dárek na světě.” Redakci eXtra.cz prozradila, v jakém je měsíci. 
08.12.2022 12:30 |

podobné články