Článek

Kubelková se pochlubila krásnými dcerami: Karolína je celá maminka, Natálka dospěla

 
Iva Kubelková má být na co pyšná. Bývalá modelka se v neděli objevila na akci i s dcerami a ukázala, že má doma skutečně kočky. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, Karolína je celá Kubelková a vypadá jako mladší kopie své maminky. Krásná slečna vyrostla i z Natálky Jiráskové, která už vylétla z hnízda. 
14.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)
Podobné články

Kubelková: Na fotkách se úplně neodhalím a už vůbec ne na stará kolena

 
Čtyřiatřicetiletá Iva Kubelková sice nedávno nafotila sexy fotky v spodním prádle, ale úplně nahá se prý před objektivem nikdy neobjeví. "Stále to platí a na stará kolena nemám potřebu něco takového měnit," řekla tmavovláska pro iDNES.cz. Další články k tématu: Sexy Kubelková se zahalila jen do saténu a krajky Sexy Kubelková znovu na obrazovce: bude radit, jak na děti Kubelková má i po dvou dětech šedesát centimetrů v pase Kubelková se znovu představí jako herečka, dostala roli v seriálu Iva Kubelková má diplom v kapse a těší se na setkání s Jágrem Největší česká likérka Stock zdraží lihoviny, nejvíc Božkov Tuzemský
05.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Kubelková přiletěla na mejdan vrtulníkem, její partner létal v tunelu

 
Moderátorka Iva Kubelková dorazila na party do pražských Letňan poněkud netradičně. Ve stylu hollywoodských hvězd společně se svým přítelem přiletěla vrtulníkem. Další články k tématu: Kubelková: Na fotkách se úplně neodhalím a už vůbec ne na stará kolena Sexy Kubelková se zahalila jen do saténu a krajky Kubelková má i po dvou dětech šedesát centimetrů v pase Iva Kubelková: Svatba? Teď rozhodně ne
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (392 článků) , Iva Kubelková (816 článků) , Jan Saudek (382 článků) , Richard Müller (392 článků)

Sexy Kubelková se zahalila jen do saténu a krajky

 
Herečka, moderátorka a modelka Iva Kubelková se i jako matka dvou dcer může pochlubit skvělou postavou. Své křivky předvedla při focení nového kalendáře Stock 2012. Další články k tématu: Sexy Kubelková znovu na obrazovce: bude radit, jak na děti Iva Kubelková má diplom v kapse a těší se na setkání s Jágrem Iva Kubelková porodila dceru Karolínku Kubelková: Nesvléknu se za žádné peníze, ale pokusy už byly Moje dieta se jmenuje Max, říká svůdná Simona Krainová Krainová se Šeredovou a dalšími kráskami skončí spolu v posteli Zeťová si z Řecka odskočila domů, aby nafotila lechtivé snímky
16.11.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Simona Krainová (2347 článků)

Iva Kubelková prožívá s dcerami období plné stresu: Oddychneme si, až bude po všem, říká

 
Iva Kubelková momentálně prožívá se svými dcerami velmi perné chvíle plné stresu. Zatímco mladší z dcer Karolína letos skládala přijímací zkoušky na střední školu, starší Natálii za pár dní čeká zkouška dospělosti, maturita. "Naše jaro je opravdu velmi vydatné," směje se v rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Na přehlídku Rajské dorazila Iva Kubelková s dcerami: Natálie zářila na mole, Karolína po boku maminky!

 
Iva Kubelková (45) se momentálně nachází v Karlových Varech, kam s ní odjela kvůli filmovému festivalu i další česká smetánka. Sympatická moderátorka se tam v sobotu večer zúčastnila módní přehlídky Beaty Rajské, kam ji doprovodila její dcera Karolína.
03.07.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Beata Rajská (255 článků)

Iva Kubelková promluvila o dcerách. Doufá, že nepůjdou v jejích šlépějích. Dohlíží na ně i na sítích

 
Bývalá modelka Iva Kubelková se může pyšnit krásnými dvěma dcerami – mladší Karolínou a starší Natálií. O tom, jaký mají vztah a zda by je podporovala, pokud by se rozhodly pro cestu modelingu, se rozpovídala v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Kubelková se probojovala do dalšího kola StarDance: Její dcera Karolína sváděla marný boj s autem

 
Misska a moderátorka Iva Kubelková (46) září na tanečním parketu spolu s Martinem Prágrem (29). V hledišti má navíc každou sobotu podporu ve své rodině, která jí chodí fandit. Manžel Georg Jirasek a také dcery Natálie (19) a Karolína (14) mamince fandí každé kolo, tentokrát si večer nenechali ujít Georg a mladší Karolína. Ta měla velké problémy otevřít dveře od auta, když celá rodinka společně odcházela ze StarDance, jak zachytila redakce eXtra.cz.
04.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Martin Prágr (96 článků)

Iva Kubelková si užívá s dcerami: Společně vyrazily na kola!

 
Poslední teplé dny se rozhodla modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková (39) užít se svými dcerami Natálkou a Karolínkou sportem. Společně vyrazily na kola a užily si hromadu zábavy.
30.09.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Erotické dusno na přehlídce: Krásná Iva Kubelková s dcerami i odhalené bradavky

 
Mnoho krásných žen na módním mole i v publiku, ale i odvážné modely a odhalené bradavky! Přesně v takovém duchu se nesla fashion show Beaty Rajské, na které nechyběla ani redakce eXtra.cz. Na událost dorazila řada známých tváří. Zazářila například Iva Kubelková s oběma svými dcerami, ale takovouhle podívanou si nemohl nechat ujít ani Felix Slováček, který byl doslova ve svém živlu. 
21.09.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Beata Rajská (255 článků) , Felix Slováček (1626 článků)

Iva Kubelková má božsky krásnou dceru: Natálka šlape mámě na paty

 
Iva Kubelková má za sebou dlouhou a úspěšnou modelingovou kariéru. Tu už sice nechala za sebou, v jejích stopách se ale vydává její stejně krásná šestnáctiletá dcera Natálka, která po své mámě zdědila to nejlepší, co mohla. Dokonce už spolupracovala i s Beatou Rajskou.
08.05.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Beata Rajská (255 článků)

Iva Kubelková pobouřila Česko: Třináctiletou dceru fotí v sexy pózách

 
Moderátorka a modelka Iva Kubelková (45) je na dovolené společně se svými dcerami a také Adamem Mišíkem (25), který je v současnosti partnerem Natálie Jiráskové (17). Kubelková jako hrdá matka přidává na Instagram fotografie svých dcer z pláže. Podle lidí v komentářích jsou však takové fotografie nevhodné, vzhledem k věku jejích dcer.
01.08.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Adam Mišík (349 článků)

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

 
Moderátorka Iva Kubelková je hrdá maminka dvou dcer. Starší z nich, devatenáctiletá Natálie, již delší dobu žije se svým partnerem zpěvákem Adamem Mišíkem. Bývalá modelka v pořadu eXtra Host promluvila o tom, jak je na svou dceru pyšná, že je samostatná jednotka a nepotřebuje od rodičů finanční pomoc. 
27.02.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Adam Mišík (349 článků)

Iva Kubelková s dcerami ovládly Vary: Trojitá dávka krásy!

 
Moderátorka Iva Kubelková (44) pověsila modeling na hřebík a pomyslné žezlo převzaly její dcery Natálie (16) a Karolína (12). Poprvé se všechny tři společně na jednom mole ukázaly na kosmetické párty ve Varech.
26.08.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Kubelková s dcerami všem vytřely zrak! Neskutečné kočky!

 
Že má moderátorka a bývalá modelka nádhernou dceru Natálii (16), se už ví. Ale že se do nebývalého půvabu vyloupla také dcera Karolína (12), je poměrně novinka. Když se Iva Kubelková (43) a její krásné holky objevily společně na kosmetické párty, přítomní byli z dávky trojitého půvabu doslova paf!
26.08.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Natálka jde do školky, její sestru pozval expremiér Fischer do Londýna

 
K zápisu do mateřské školy se v těchto dnech chystá Natálka Kudriková, romská holčička, která před dvěma lety utrpěla rozsáhlé popáleniny při útoku rasistických žhářů na rodinný dům ve Vítkově. Natálka, která v červnu oslaví čtvrté narozeniny, se podle slov své matky Anny Sivákové do školky velmi těší, maminka se ale bojí, jak zapadne do dětského kolektivu.
14.03.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Fischer (1 článek)

Kubelková nestíhá děti - Dcera (4) si zlomila ručičku

 
Modelka Iva Kubelková (32) se rozhodla, že si rozšíří vzdělání – a rovnou studiem na vysoké škole! Přecenila ale síly a uznává, že se dvěma dětmi, čtyřletou Natálii a roční Karolínou, které na veřejnosti příliš často neukazuje, je příprava velmi složitá. Navíc dcerka Natálka se »pochlubila« zlomenou rukou! Iva však rozhodla jasně – moje děti nikdo fotit nebude!
26.03.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Iva Kubelková s dcerami a maminkou: Podoba napříč třemi generacemi je veliká

 
Iva Kubelková má to největší štěstí doma. To ukazuje večer co večer na StarDance, kdy se pravidelně setkává s obrovskou dávkou podpory. Na posledním přímém přenosu kráska ukázala, že podoba v rodině se nezapře. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, její maminka i dcery jsou jako přes kopírák. 
05.11.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků)

Má být nač pyšný: Sylvester Stallone se v Monaku chlubil svými třemi krásnými dcerami

 
Americký akční veterán Sylvester Stallone strávil před nedávnem několik dní s rodinou v Monaku. A kromě manželky Jennifer Flavin se pochlubil především svými třemi dcerami. Dvě z nich přitom tatínka už téměř přerostly...
06.08.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (347 článků) , Jennifer Flavin (10 článků)

Sestry Karolína a Natálka zmizely cestou domů. Viděli jste je?

 
Pražská policie pátrá po dvojici nezvěstných dívek ve věku 12 a 14 let. Sestry Karolína a Natálka se naposledy ozvaly svému otci, že jsou na cestě domů, tam ale nedorazily.
13.08.2016 12:25 |

podobné články