Článek

Kubata (TOP 09): Zahraniční vysílání jako forma marketingu

 
Veřejnoprávní média bývají stále častěji podrobována otázce, zda plní veřejnoprávní zájmy. Intenzivně probíraným tématem se přitom v posledních dnech stává konkrétní případ zahraničního vysílání Českého rozhlasu, které se musí vyrovnat se zásadními finančními a legislativními otázkami.
24.05.2012 06:45 |

podobné články

Podobné články

Jaká forma antikoncepce je pro vás ta nejlepší?

 
Antikoncepce je v dnešní době často diskutovaným tématem. Stále více mladých dívek i žen řeší otázky typu: „Podle čeho si mám antikoncepci vybrat?“ nebo „Je lepší hormonální či nehormonální druh antikoncepce?“ či „Jaká antikoncepce je pro mě ta pravá?“ – pravdou je, že přesný návod na výběr ještě nikdo nevymyslel. Přesto ale existují jistá kritéria, kterým můžete jednotlivé způsoby ochrany proti nechtěnému početí podrobit a jež vám při vašem rozhodování mohou v ledasčem napovědět. V dnešním článku se na jednotlivé formy antikoncepce společně podíváme. Pokud ještě nemáte jasno, pro jaký druh se rozhodnout, či vám vaše stávající antikoncepce z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, a proto uvažujete o změně – pojďte do toho s námi. Antikoncepční pilulky Antikoncepce v podobě pilulek patří mezi nejrozšířenější způsoby ochrany. Není se čemu divit – pokud nemáte problém se zapomínáním, stačí každý den ve stejný čas slupnout jednou pilulku a tím máte vystaráno. Na trhu existuje nespočet druhů antikoncepčních pilulek, které se od sebe liší nejen dávkou hormonů – ano, jde o chemii – ale i pořizovací cenou, která může začínat na třech stovkách a končit i na tisících. Antikoncepční pilulky mají 99% úspěšnost, což určitě stojí za úvahu.  Nitroděložní tělísko Nitroděložní tělísko představuje dlouhodobou variantu antikoncepce. Ačkoli tomu tak dříve nebývalo, dnes je tato forma vhodná i pro mladé dívky a do těla se aplikuje na dobu tří až pěti let – v závislosti na jednotlivém výrobku. Výhodou nitroděložního tělíska je bezstarostnost, protože nemusíte pamatovat na pravidelné polykání pilulek a i co do úspěšnosti tento druh antikoncepce vede v jasných příčkách pomyslného žebříčku. Za nás palec nahoru.  Kondom Neboli ochrana pro muže. Což o to – pokud si žena do těla nechce cpát hormony ani se nechat řezat v důsledku implantace nitroděložního tělíska, je to – ve své podstatě – spolehlivá forma antikoncepce. Ovšem ne vždy lze spoléhat... Čtěte více Příspěvek Jaká forma antikoncepce je pro vás ta nejlepší? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.11.2015 19:05 |

podobné články

Lukáš Makowski vedoucím marketingu Sanomy, chce posílit ženské časopisy

 
Novým vedoucím marketingu společnosti Sanoma Media Praha se stal Lukáš Makowski. Ve své funkci je zodpovědný za veškeré marketingové aktivity firmy, vede oddělení marketingu tištěných titulů a internetových projektů. ČTK to oznámil vedoucí oddělení komunikace Sanoma Media Praha Filip Poštulka.
04.04.2012 06:40 |

podobné články

Náhlá smrt mladičkého herce Kubáta (†30): Nádor mu praskl! Rakovinu podcenil?

 
Jako šok působí na přátele a blízké herce, moderátora a zpěváka Aleše Kubáta (†30) informace o jeho náhlém úmrtí o letošních Vánocích. Nejen kvůli jeho mládí, ale i proto, že nikdo netušil, že je nemocný. Zřejmě ani on sám... Teprve teď si na sociálních sítích dávají dohromady střípky informací.
29.12.2018 05:25 |

podobné články

Odcházejícího Gandaloviče nahradil Kubata, poslanci jsou kompletní

 
Sněmovna je opět kompletní. Na začátku březnové schůze složil slib někdejší ústecký primátor Jan Kubata (ODS), který v dolní komoře nahradil bývalého ministra zemědělství Petra Gandaloviče, který bude velvyslancem v USA.
15.03.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gandalovič (85 článků) , Jan Kubata (15 článků)

Lidovky se pozastavují nad podivným výběrem člověka, co má podporovat český export do USA

 
Podporovat český export v USA by měl bývalý poslanec ODS Jan Kubata. Informoval o tom server Lidovky.cz, který upozorňuje na několik zajímavých okolností celé záležitosti. Kubata podle serveru vyhrál výběrové řízení na pozici ředitele kanceláře v Chicagu.
01.02.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubata (15 článků)

Smrt herce Aleše Kubáta (†30) na rakovinu: Doktory neřešil, nádor mu praskl!

 
Nečekaná smrt věčně usměvavého zpěváka a herce Aleše Kubáta (†30) šokovala ohromnou řadu lidí. Tenhle mladík, který pro svou fajn povahu neměl na světě snad jediného nepřítele, zemřel kvůli nádorovému onemocnění. Podle informací redakce eXtra.cz za to mohl fakt, že zanedbal lékaře.
28.12.2018 16:05 |

podobné články

Promluvila sestra zesnulého herce Kubáta (†30): Ráno mu řekli, že má rakovinu, v noci zemřel! Mámě v náruči!

 
Náhlá smrt mladičkého herce Aleše Kubáta (†30), známého i ze seriálů Ordinace v růžové zahradě či Cesty domů, mimo jiné blízkého kamaráda Jakuba Zedníčka (†27), který tragicky zemřel letos 1. ledna, jeho rodinu zlomila. Poslední okamžiky milovaného bratra popsala jeho sestra Kateřina (26).
29.12.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zedníček (75 článků)

Krutá smrt herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená sestra popsala jeho poslední okamžiky

 
Náhlá smrt mladičkého herce Aleše Kubáta (†30), známého i ze seriálů Ordinace v růžové zahradě či Cesty domů, mimo jiné blízkého kamaráda Jakuba Zedníčka (†27), který tragicky zemřel letos 1. ledna, jeho rodinu zlomila. Poslední okamžiky milovaného bratra popsala jeho sestra Kateřina (26).
30.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zedníček (75 článků)

Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly? Rodině tvrdil, že je nevynechává...

 
Vedle šoku a smutku nad nečekanou smrtí mladého herce Aleše Kubáta (†30), který si zahrál i v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů, se mnoho lidí ptá, proč nechodil na pravidelné kontroly, když už v minulosti s nemocí jednou bojoval. Odpověď je šokující...
31.12.2018 05:05 |

podobné články

Pohřeb herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená maminka, bílé růže a vzpomínka od Bohdalky!

 
Mladý život, který vyhasnul mnohem dříve, než by kdo čekal. Pozůstalí v slzách vzpomínají na poslední chvíle a naposledy se loučí. Tak vypadal pohřeb herce z Ordinace Aleše Kubáta (†30), který se konal přímo na Silvestra. Na zesnulého vzpomněli i někteří kolegové, včetně Jiřiny Bohdalové (87).
31.12.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (954 článků)

Zabila ho rakovina. Zdrcená maminka vypravila herce Aleše Kubáta (†30) na poslední cestu

 
Byl tak mladý a měl před sebou celý život. Jenže do osudu Aleše Kubáta zasáhla zlá rakovina. Poslední rozloučení s nadějným hercem proběhlo v kostele Nejsvětější trojice v Pouchobradech na Chrudimsku.
31.12.2018 19:00 |

podobné články

Pohřeb herce Kubáta (†30): Šokující pravda o věnci od Bohdalky!

 
Silvestrovský pohřeb mladého herce Aleše Kubáta (†30), který podlehl v noci na 26. prosince rakovině, o níž se dozvěděl jen pár hodin předtím, se obešel bez velkých hereckých jmen a kolegů. Jediné zvučné jméno se objevilo na stuze smutečního věnce „od Bohdalky“... Jednalo se ale skutečně o rozloučení slavné herecké legendy?
03.01.2019 05:20 |

podobné články

Čechy vyděsil konec DVB-T vysílání. E-shopy hlásí vyprodané levné set-top boxy

 
Prodejci hlásí kvůli přechodu na nový standard vysílání DVB-T2 v porovnání s loňským rokem několikanásobné nárůsty prodejů televizí a set-top boxů. Mluvčí největšího českého e-shopu Alza.cz Patricie Šedivá ČTK řekla, že nejlevnější set-top boxy, které stojí kolem 500 korun, se vyprodaly okamžitě. Podle většiny obchodníků, které oslovila ČTK, nejčastěji lidé nakupují set-top boxy v ceně do 1000 korun. Přestože většina diváků o změně vysílání ví, nechává podle ředitele TP Vision Petra Valouška výměnu přístroje na poslední chvíli.
25.11.2019 18:15 |

podobné články

Ředitel marketingu Ringier Axel Springer Jakub Kučera končí ve funkci

 
Česká pobočka švýcarsko-německého vydavatelství Ringier Axel Springer se po roce a půl loučí s ředitelem marketingu Jakubem Kučerou, který z firmy odchází. Podle zdrojů z vydavatelství už jeho agendu převzal šéf výroby a distribuce Libor Berka.
16.12.2011 15:40 |

podobné články

Vedoucím oddělení marketingu České televize Tomáš Studeník

 
Novým vedoucím oddělení marketingu České televize byl k 1. únoru jmenován Tomáš Studeník. Má vytvářet kreativní koncepty marketingových kampaní a zodpovídat za jejich realizaci na obrazovce i mimo ni. Spolupracovat má s Útvarem vnitřní a vnější komunikace.
02.02.2012 15:20 |

podobné články

Bývalá marketingová šéfka Novy Nováková začala řídit komunikaci ministerstva obchodu

 
Ředitelkou odboru komunikace a marketingu ministerstva průmyslu a obchodu je Miloslava Nováková, někdejší dlouholetá šéfka marketingu televize Nova. Ve vedení nejsledovanější soukromé stanice v Česku skončila loni v září, její místo počínaje únorem obsadil Ondřej Křivka.
07.02.2012 19:40 |

podobné články

Bývalý šéf marketingu ČT Tomáš Přenosil povede marketing rádia Impuls

 
Nejsledovanější české rádio, soukromá stanice Impuls mění vedení marketingu. Od Ivy Stříbrské, která se rozhodla na čas vyzkoušet práci v zahraničí, přebírá veškerou agendu Tomáš Přenosil.
01.04.2012 23:50 |

podobné články

Oblast IT, marketingu, právních a poradenských služeb. Tam se dá stát nejlépe okrást

 
Nejvýnosnější je získávat zakázky od státu tam, kde je velmi těžké kontrolovat kvalitu, užitečnost a cenu. To podle projektového manažera Transparency International Stanislava Beránka nejlépe splňují oblasti IT, marketingu, právních a poradenských služeb. Aktuálně se mluví i o zakázce na registr vozidel, který získal dodavatel bez výběrového řízení.
27.07.2012 06:25 |

podobné články

Z České televize odchází ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda

 
Ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda odchází z České televize. S generálním ředitelem Petrem Dvořákem se dohodli na ukončení spolupráce k 30. září, oznámila dnes veřejnoprávní instituce. Svoboda ve funkci vydržel deset měsíců. Tvrdí, že odchází za „zajímavou pracovní nabídkou“.
29.08.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svoboda (221 článků) , Petr Dvořák (610 článků) , Petr Dvořák (605 článků) , Jan Svoboda (221 článků) , Jan Svoboda (221 článků) , Jan Svoboda (221 článků)