Článek

KSČM rokovala: Staronový předseda a okopávání Ransdorfových kotníků

 
Komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček, který po lednovém úmrtí Miloslava Ransdorfa nahradil tohoto politika v Evropském parlamentu, kritizoval na sobotním sjezdu postoj KSČM k zadržení Ransdorfa v curyšské bance kvůli podezření z finančního podvodu. „Doufám, že ti, kteří mu okopávali kotníky, se alespoň zastydí,“ uvedl. Vedení strany se podle něj za Ransdorfa dostatečně nepostavilo. Tvrzení odmítl předseda strany Vojtěch Filip. Ten obhájil na sjezdu opět svou funkci.
14.05.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1078 článků) , Jaromír Kohlíček (54 článků) , Miloslav Ransdorf (585 článků)
Podobné články

Zdeněk Jemelík: „Okopávání kotníků“ ministryně spravedlnosti - národní sport

 
Zdá se, že k tradicím současné novinařiny patří „okopávání kotníků“ ministryně spravedlnosti.
01.07.2018 09:20 |

podobné články

V Anglii se konalo mistrovství světa v okopávání holení

 
Světový šampionát v okopávání nohou není pro slabochy. Obyčejného člověka bolí se na zápasy i dívat - většina úderů totiž směřuje přímo na holeně a bojovníci se tak mnohokrát okopou až k slzám. Pravidel je totiž v tomto podivném sportu velmi málo, a tak většina bojovníků nakonec stěží odkulhá domů.
08.06.2010 15:45 |

podobné články

Docent Valenčík: Je to ještě horší, než jsem si myslel. Ze slavné petice akademiků se rodí jen další pokus o okopávání Zemana

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Vysokoškolský pedagog, publicista a někdejší poslanec Radim Valenčík si prostudoval aktuální výzvu českých vědců proti šíření strachu a xenofobie ve společnosti a vidí za ní jen další pokus o "okopávání prezidenta". Miloše Zemana chválí za jeho přímé
21.08.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21124 článků)

Byli jsme amatéři nepřipravení na okopávání kotníků, tvrdí John

 
Politicky směšný si odstupující vicepremiér Radek John (VV) připadá jen v souvislosti s tím, že si myslel, že zvládne tlaky a snadno zvítězí, když začne bojovat proti korupci. Souhlasí s tím, že zástupci Věcí veřejných potvrdili roli politických amatérů.
15.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Nečas: Nahrávání politiků? Pro mě jiný vesmír. To se děje jen na měsíci VV

 
Premiér Petr Nečas (ODS) označil koaliční půtky a "okopávání kotníků" za druhotný problém vládnutí. Klíčová je podle něho schopnost koalice shodnout se na důležitých reformních zákonech a uvést je v život, uvedl v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Turecko, to má být náš spojenec? Vždyť dodnes prodávají lidi do otroctví. Stanislav Huml promlouvá i o klacku na prezidenta a utopeném Konvičkovi

 
ROZHOVOR Poslanec ČSSD Stanislav Huml považuje spor mezi premiérem a prezidentem za zbytečné „okopávání kotníků“, které jen poškozuje levici. Omezování svobod a práv kvůli teroru je podle Humla vítězstvím teroristů a tato opatření navíc ani nebudou mít příliš úspěch, konec Islámského státu se nicméně po pařížských útocích přiblížil, jen je nutné udržet jednotu západních zemí.
29.11.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Nic o tom nevím, ale myslím si, že... Petr Žantovský vidí za zvaním stále stejných hostů do ČT jasný účel i Sorosovy peníze

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Titulek glosy Ondřeje Neffa o manipulaci v médiích by mohl sedět na většinu televizních diskusí v pořadu Události, komentáře. Mediální analytik Petr Žantovský je přesvědčen o tom, že plejáda stále stejných hostů ČT také nikdy nepřizná, že o věci nic neví, ale krmí diváky tím, co si o ní myslí. Ve svém pravidelném hodnocení si všímá jednak toho, že se rozpadá novinářské unisono těch, kteří měli vždy na důležité věci jednotný názor, ale i toho, že po Miloši Zemanovi a Václavu Klausovi si novináři vybrali jako cíl okopávání kotníků nového jednotného nepřítele Andreje Babiše.
20.08.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků) , Ondřej Neff (206 článků) , Andrej Babiš (13485 článků) , Petr Zeman (287 článků)

Nobelova cena míru!

 
A Nobelovu cenu za mír získává... Kolumbijský prezident Juan Manuel Santos (65)! Čím že si ji zasloužil?  Především vyjednal mírovou dohodu s levicovými povstalci z hnutí Revoluční ozbrojené síly Kolumbie, která znamenala oficiální konec 52 let trvající občanské války v zemi. A že v ní nešlo o žádné okopávání kotníků dokládají dvě čísla: zemřelo při ní přes 220 tisíc Kolumbijců, šest milionů jich vyhnala z domovů...
08.10.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Santos Manuel (16 článků)

Spisovatel z regionu: Paraziti z neziskovek vysávají naše peníze na činnost proti státu. Straší se tu komunisty, aby tito lidé měli klid na své zhůvěřilosti

 
ROZHOVOR Miloš Zeman si svoji funkci užívá. A baví ho i nenávistné a bezmocné okopávání kotníků. To si myslí spisovatel Jiří Kimla. Podle něj má současný prezident silné analytické schopnosti a umí je dobře využít. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také řekl, že v další prezidentské kandidatuře je jasným favoritem. Ani o rozdělování společnosti prý nemůže být řeč.
20.03.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kimla (6 článků) , Miloš Zeman (21124 článků)

Sobotka si „kopl“ do Zemana kvůli 17. listopadu: Za rok bude snad vše jinak

 
Oběma pomalu končí mandát, i přesto si občasné okopávání kotníků tu a tam ještě neodpustí. Řeč je o slovních přestřelkách prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Končící šéf vlády nejnověji kritizoval Zemana za neúčast na oslavách k 17. listopadu. Prezident tu absentuje od roku 2015, kdy vystoupil na Albertově na jednom pódiu s představitelem Bloku proti islámu. A sklidil kritiku.
18.11.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21124 článků) , Bohuslav Sobotka (9491 článků)

Ransdorfův mecenáš Šlajer: Míla mi dlužil pět milionů, tři jsem mu odpustil

 
Jedním z Ransdorfových věřitelů byl ještě letos podnikatel Vratislav Šlajer (71). V roce 2003 mu půjčil 700 tisíc na stavbu vily. Celkový dluh nakonec dosáhl několika milionů.
09.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Šlajer (10 článků)

Staronový milenec Banášové má problém: Našli u něj drogy...

 
Staronový milenec moderátorky SuperStar Adely Banášové (31) má průšvih. Policie totiž při silniční kontrole objevila u Petera Modrovského (28) drogy – konkrétně pytlíček s marihuanou. Tanečník zrovna cestoval na místě spolujezdce, nakonec společně s řidičem skončil u výslechu.
10.01.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (450 článků) , Peter Modrovský (60 článků)

V Praze bude jednat staronový slovenský premiér Fico

 
Staronový slovenský premiér Robert Fico dnes bude jednat v Praze. Setká se s ministerským předsedou Petrem Nečasem (ODS), prezidentem Václavem Klausem a také s šéfem partnerské ČSSD Bohuslavem Sobotkou.
20.04.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků) , Bohuslav Sobotka (9491 článků) , Petr Nečas (9271 článků) , Robert Fico (862 článků)

Povstání proti ANO ve Frýdku-Místku. Staronový primátor Pobucký je zpět

 
Staronový primátor Michal Pobucký z ČSSD vystřídal v čele frýdecko-místecké radnice Radima Vrbatu z hnutí ANO, kterého zastupitelé v pátek odvolali z funkce. Na post primátora se snažil dostat znovu. Neúspěšně.
06.02.2015 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků)

Staronový šéf vězeňské služby rozpoutal personální čistku

 
Staronový generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal v pondělí po svém pátečním soudně nařízeném návratu odvolal z funkcí hned několik klíčových pracovníků.
21.12.2015 15:10 |

podobné články

Dohnal spravedlnost a začal čistkou: Staronový šéf věznic propouští

 
Staronový šéf Vězeňské služby Dohnal zahájil personální změny. Podle zdroje z bezpečnostního sboru odvolal několik náměstků a další vedoucí manažery.
21.12.2015 16:25 |

podobné články

Čunek boduje, je nejpopulárnějším hejtmanem. Všechny ženy ANO převyšuje primátorka Krnáčová

 
Vůbec prvnímu měření oblíbenosti hejtmanů po říjnových krajských volbách dominuje podle agentury Phoenix research zástupce Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL). Druhé místo opanoval staronový jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD). Bronzovou příčku popularity obsadil rovněž staronový hejtman za Starosty Martin Půta (STAN), z Libereckého kraje.
18.12.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (648 článků)

Babišovy ženy na krajích bodují, potvrdil nejnovější výzkum popularity mezi hejtmany. Krnáčová i Jermanová v první pětce

 
Osm měsíců od loňských krajských voleb v měření oblíbenosti hejtmanů zvítězil zástupce Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL). Druhé místo opanoval staronový pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD). Bronzovou příčku popularity obsadil rovněž staronový hejtman za Starosty Martin Půta (STAN) z Libereckého kraje.
12.07.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (648 článků)

Tereza Brodská si přetrhala vazy v kotníku

 
Herečka Tereza Brodská nešťastně šlápla a přetrhala si vazy v kotníku levé nohy. Dostala na pět týdnů ortézu a tvůrci seriálu Ulice kvůli ní museli upravovat scénář. Novinkám poskytla rozhovor.
03.05.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (217 článků)