Článek

Krvavý útok v rodinném domě: Adama (14) z Prahy našli zraněného na zahradě

 
Policie ve středu ráno zveřejnila na svých webových stránkách informace, že pátrá po čtrnáctiletém Adamu B. z Prahy, patrně v souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu a nemohli vyloučit, že je ozbrojený. Chlapce nakonec policisté našli nedaleko místa, kde v noci došlo k brutálnímu napadení nožem. Pobodaná maminka se synem skončili v nemocnici. Pubertální mladík byl zraněný, souvislost případu s ním však policie nepotvrdila.
28.04.2021 11:55 |

podobné články

Podobné články

Ombudsman: Osvobození bytu v rodinném domě od daně z nabytí nemovitých věcí lze uplatnit zpětně

 
První pořízení nového bytu v rodinném domě je osvobozeno od daně z nabytí nemovitých věcí. Lidé, kteří si před 1. listopadem 2019 pořídili byt v rodinném domě, mohou osvobození uplatnit, pokud jim ještě neuplynula lhůta pro stanovení daně. Mohou tak učinit i ti, kdo už daňové přiznání podali a daň zaplatili podle dřívějšího výkladu finanční správy. Napravuje se tak několik let trvající nespravedlnost způsobená opomenutím zákonodárce
09.07.2020 21:10 |

podobné články

Krvavý zločin a barbarství, odsoudili čeští politici útok v Paříži

 
Čeští politici i ministerstvo zahraničí ve středu odsoudili útok na redakci francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo. Prezident Miloš Zeman označil útok za krvavý zločin. Ministerstvo zahraničí útok odsoudilo jako nejhrubější neúctu k lidským životům. BIS nemá od zdrojů z terénu informaci, podle které by Česku hrozilo okamžité nebezpečí, uvedl mluvčí zpravodajců.
07.01.2015 15:02 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9560 článků)

Krvavý masakr v Ostravě: Mladou dívku (†26) našli v domě s brutálně rozmlácenou hlavou!

 
Ostrava je v šoku! Ve středu večer někdo brutálně zavraždil mladou Sabinu v rodinném domě tak brutálním způsobem, že ji nebylo možné identifikovat. Celý případ je obestřen tajemstvím a policie zatím nechce poskytovat žádné další informace.
31.03.2017 13:10 |

podobné články

Měsíc se zahalí do BARVY KRVE: Přináší s sebou děsivé proroctví o KONCI SVĚTA!

 
Zatmění Měsíce, které proběhne 21. ledna, vyvolává obavy stoupenců teorie spiknutí, kteří považují krvavý Měsíc za znamení nastávajícího konce světa. Krvavý Měsíc následuje červencový krvavý Měsíc, který byl na obloze k vidění 27. července minulého roku. Nostradamovy předpovědi pro tento rok jsou plné strachu a utrpení. A někteří vykladači Bible už přicházejí rovnou s FINÁLNÍ APOKALYPSOU. Bude tomu tak? Dočká se lidstvo KONCE SVĚTA?
19.01.2019 07:00 |

podobné články

Výbuch plynu zničil dům v Ostravě! V troskách našli hasiči muže

 
V Ostravě-Martinově dnes ráno vybuchl plyn v rodinném domě. Policisté v troskách našli vážně zraněného muže. Vyprostit jej museli přivolaní hasiči. Škoda je asi 800 000 korun.
05.02.2014 09:50 |

podobné články

V Radlíku u Prahy našli při hašení požáru mrtvolu muže

 
V Radlíku u Prahy našli hasiči při likvidaci požáru v rodinném domě mrtvolu neznámého muže. Jeho totožnost i příčinu úmrtí zjišťuje policie. Dnes to řekl mluvčí policie Prahy-venkov Zdeněk Chalupa.
13.05.2011 08:30 |

podobné články

Zraněného hokejistu transportoval vrtulník. Má poraněnou páteř?

 
Zraněného devětadvacetiletého hokejistu ošetřovali ve čtvrtek záchranáři v Rýmařově na Bruntálsku. Letečtí záchranáři zraněného hráče transportovali vrtulníkem do Fakultní nemocnice Ostrava, informoval mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.
17.12.2010 13:05 |

podobné články

V rodinném domě vybuchl plyn, jeden zraněný

 
V rodinném domě v Rýmařově na Bruntálsku dopoledne explodoval plyn, výbuch zranil čtyřiapadesátiletého muže a pravděpodobně narušil i statiku objektu.
30.08.2010 13:05 |

podobné články

Mladík na Jihlavsku spáchal sebevraždu. Zastřelil se v rodinném domě

 
Dvacetiletý muž se v úterý odpoledne zastřelil v rodinném domě na Polensku na Jihlavsku.
08.09.2010 11:10 |

podobné články

V rodinném domě v pražském Podolí se zastřelil důchodce

 
Sebevraždu starší muž spáchal v rodinném domě v pražském Podolí.
13.09.2010 11:35 |

podobné články

Policie našla v rodinném domě tři mrtvé. Rodiče a jejich dceru

 
Rodinné drama ve švýcarském městě Riehenu skončilo krveprolitím. Policie tam v rodinném domě nalezla tři mrtvé - rodiče a jejich třináctiletou dceru, píše ve středu webový portál Nachrichten.ch.
22.09.2010 16:10 |

podobné články

Probíhá vyšetřování mrtvé ženy nalezené v rodinném domě

 
Policie prověřuje okolnosti smrti dvaatřicetileté ženy, která byla v úterý odpoledne nalezena v rodinném domě na Frýdecko-Místecku. Nelze vyloučit, že ji někdo zabil. Dnes o tom informovala policejní mluvčí Soňa Štětínská. V souvislosti s vyšetřováním pátrá policie po devětatřicetiletém Petru Golovi.
01.08.2012 16:40 |

podobné články

Ranní požár kuchyně v rodinném domě zaměstnal čtyři jednotky hasičů

 
V neděli 2. listopadu 2014 byl v 8:30 hodin oznámen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár kuchyně v rodinném domě v obci Chořelice.
02.11.2014 15:20 |

podobné články

Finanční správa: 6 mýtů o zdanění nabytí bytové jednotky v rodinném domě

 
V denním tisku v současné době vycházejí články k problematice daně z nabytí nemovitých věcí v případě nabytí vlastnického práva k bytové jednotce v rodinném domě.
15.06.2017 22:25 |

podobné články

Střelba v rodinném domě na Uherskohradišťsku: Muž střílel z legální zbraně, na místo vyjela zásahovka

 
Šedesátiletý muž v pátek večer střílel v rodinném domě ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Na místo přijelo několik policejních hlídek včetně vyjednavače, později dorazila i zásahová jednotka, která muže-střelce zpacifikovala a odvezla na policejní služebnu. Během incidentu nikdo nebyl zraněn.
28.07.2017 23:45 |

podobné články

Děsivé odhalení v domě hrůzy: Žena chovala 162 psů. V domě našli 44 mrtvých štěňat

 
Policisté z amerického státu New Jersey našli na zahradě „chovatelky“ Donny Roberts 162 zubožených psů. Ještě horší nález učinili v jejím domě. Žena totiž v mrazácích poschovávala 44 mrtvých zvířat.
16.11.2018 18:45 |

podobné články

Nakažená sestřička Věra (†47) z Thomayerky záhadně zemřela: Dojemný vzkaz nejbližších!

 
Vlnu emocí vzbudila smrt zdravotní sestry Věry (†47) z Thomayerovy nemocnice. Nakazila se od taxikáře pozitivního na COVID-19, o nějž se na plicním oddělení starala, v neděli ji bohužel v rodinném domě v Říčanech našli bez známek života. Na obecní nástěnce se teď objevilo ženino parte, kde o jejím skonu s bolestí v srdci informují její nejbližší, manžel, dvě děti a řada dalších příbuzných. Se zesnulou sestřičkou se rozloučí v rodinném kruhu.
03.04.2020 05:05 |

podobné články

Neznámí muži unesli důchodce, našli ho zraněného

 
Policie vyšetřuje únos dvaasedmdesátiletého muže z Teplic. V úterý ráno ho unesli dva muži, když zamykal svoji garáž. Mluvčí teplické policie Ilona Novotná řekla, že svázaného a zraněného muže a jeho ohořelý automobil lidé odpoledne našli na jiném místě Teplicka.
08.03.2011 16:40 |

podobné články

Zraněného ho našli na Berounsku: Muž beze jména se nakonec oběsil. Měl temnou minulost?

 
Berounští kriminalisté si lámou hlavu nad tím, kdo je záhadný muž, kterého našli zraněného v lese a o pár měsíců později pak oběšeného nedaleko Berouna. Nevěděl, jak se jmenuje, co se mu stalo, ale stále opakoval, že se bojí smrti. A že už nechce zažít to, co zažil… Na jeho hrobě je tak náhrobek beze jména.
30.11.2020 06:05 |

podobné články