Článek

Krvavý spor: Po hádce Kolečka s Nesvačilovou zasahovala policie

 
Scenárista Petr Kolečko (38) konečně prozradil, jak přišel ke zranění na ruce. Vyšlo najevo, že za obvázanou rukou stojí pěkně ostrá hádka v kuchyni s jeho současnou partnerkou Denisou Nesvačilovou (31).  "Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí," uklidnil následně fanoušky Petr v rozhovoru pro deník Blesk.
06.03.2023 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)
Podobné články

Kolečko s Nesvačilovou se už neskrývají: Zamilované pohledy, mlžení a úprk zadním vchodem v půl páté ráno

 
Vůbec poprvé se na velké akci bok po boku ukázali Petr Kolečko s Denisou Nesvačilovou. Společně dorazili na udílení cen Český lev, kde sice svůj vztah popírali, avšak z fotek i z toho, jak se k sobě celý večer chovali, bylo zřejmé, že jen mlží pro své ohromné pobavení. Denisa se na Kolečka dívala jako na svatý obrázek a jeden od druhého neodešel ani na krok. Společně pak opouštěli Rudolfinum až v ranních hodinách.
05.03.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Aneta Vignerová vyvrací slova Petra Kolečka: Příčinou rozchodu byla nevěra, vyléval si srdce v cizí posteli

 
Modelka Aneta Vignerová (34) rázně zareagovala na přiznání scenáristy a svého dosavadního přítele Petra Kolečka (38), že si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Ten tak Blesku potvrdil exkluzivní informace eXtra.cz, ale tvrdí, že nový vztah navázal až po rozchodu s dosavadní partnerkou. „Snaží se zakrýt své nekalé úmysly,“ sdělila nám Aneta.
24.08.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Zničený sen a prožitá hrůza: Aneta Vignerová vzpomíná na dny po útěku od Kolečka

 
Influencerka a modelka Aneta Vignerová (34) byla ještě v srpnu spokojenou partnerkou scenáristy Petra Kolečka (38), pak se ale ukázalo, že se místo ní rozhodl okouzlovat svou herečku Denisu Nesvačilovou (31) ze seriálu Pálava. Aneta eXtra.cz prozradila, co ji na celé situaci nejvíc trápilo a jak se s ní dokázala srovnat.
06.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Vybíráte kočárek? Máme 4 praktické tipy!

 
Bydlíte na vesnici, nebo ve městě? Máte byt ve třetím patře bez výtahu, nebo bydlíte v přízemí? Jezdíte autobusem, nebo máte auto? To jsou otázky, jejichž odpovědi vám pomohou najít ten správný kočárek, který splní všechna vaše očekávání. Jak vybrat kolečka? Podle terénu! Pokud bydlíte ve městě a s kočárkem budete jezdit hlavně po rovném terénu, zvolte menší a tvrdší otočná kolečka, na kterých se bude kočárek tlačit snadněji. Do nerovného terénu a do přírody se hodí spíše dětské kočárky, které mají větší nafukovací kolečka. Ta jsou sice těžší, ale polní výmoly je nijak nerozhodí. Tip: Ať už vybíráte hluboké nebo sportovní kočárky, vždy si dejte pozor na typ koleček a kvalitu konstrukce. Máte auto, nebo se spoléháte na MHD? Budete kočárek často přepravovat, skládat a rozkládat? Jeho váha by pak měla být co možná nejnižší a skládání snadné. Kočárek do terénu nemusí být extra lehký, ale městský kočárek by neměl být tak těžký, že ho sama nezvednete do autobusu. Nízká hmotnost kočárku by nikdy neměla být na úkor stability a pevnosti konstrukce. Zkuste si kočárek osahat, složit a rozložit. A pokud se vám bude zdát vratký či při skládání budete mít pocit, že se každou chvilku rozpadne, raději sáhněte po jiném. Tip: Pokud se budete nejčastěji přepravovat autem, mrkněte na nabídku dětských autosedaček – a vyberte takovou, která má možnost připojení na podvozek. Pak nebudete muset děťátko neustále přendávat ze sedačky do kočárku. Dbejte na drobnosti Jak velký je košík? Vejde se vám tam kabelka a nákup, který každý den nosíte z obchodu? A co rukojeť? Lze ji převrátit? Jak dobře se drží? Lze potahy snadno omývat či prát? Nebojte se ptát na všechno, co vás zajímá. A rozhodně požadujte, aby každá drobnost, na které vám záleží, byla tak, jak chcete. Přeci jen se toho s kočárkem najezdíte víc než dost. Příspěvek Vybíráte kočárek? Máme 4 praktické tipy! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.12.2016 20:15 |

podobné články

Jak si vybrat kolečkové brusle

 
Kolečkové inline brusle patří k nejrozšířenějším a nejoblíbenějších sportovním pomůckám. Jízda na inlinech je rozšířená napříč generacemi, ať už jezdíte jen rekreačně nebo naprosto pravidelně. Pro všechny typy bruslařů se vyrábějí vhodné kolečkové brusle, vždy některé z nich vyhovují  různým typům bruslení. Jestliže ale s bruslením teprve začínáte, nebude pro Vás lehké vybrat takové, které by co nejlépe vyhovovaly. Podle jakých parametrů vybírat Kolečkové brusle můžeme rozdělit do několika skupin, které se často navzájem prolínají a přecházejí jedna v druhou. Pro první výběr však tyto skupiny dobře poslouží. Podle způsobu využití dělíme kolečkové brusle na různé typy – rozlišujeme fitness, speed, street, nordic, freeskate, brusle pro začátečníky, závodní a samozřejmě brusle dětské. Druhým důležitým parametrem je velikost koleček. Velikost osazených koleček je obvykle také maximální velikostí koleček, která se do bruslí vejde.Jestliže tedy budete chtít brusle rychlé a zakoupíte brusle s malými kolečky, většíuž se do nich nevejdou, takže, budete muset pořídit nové, rychlejší brusle. Pokud zakoupíte brusle, kde jsou kolečka velká a brusle vám zpočátku budou připadat rychlé, můžete do nich koupit kolečka menší a po rozbruslení si dáte zpět kola větší a  rychlejší. V neposlední řadě je to i cena, která je určitým vodítkem při výběru. Příliš levné brusle rozhodně nevypovídají o velké kvalitě, za tu si budete muset něco připlatit. Co vás může zmást Rozdělení na dámské a pánské brusle nebývá u všech výrobců až tak striktní, obvykle se liší jen barvou. Najdou se i výrobci, kteří dělají dámské brusle užší, to ale nemusí každé ženě vyhovovat. Stejně tak kvalita ložisek nebo tvrdost koleček nebývá u prvních bruslí tím nejlepším kritériem, nemáte s čím srovnávat. Vzhledem k tomu, že se i ložiska i kolečka po čase opotřebují a budete je muset měnit, zvolíte  při nákupu už takové, které vám budou víc vyhovovat. Příspěvek Jak si vybrat kolečkové brusle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Aneta Vignerová a její dvě Kolečka: Malý roste jako z vody a ten velký září štěstím

 
Modelka a v prvé řadě maminka malého Jiřího Kolečka Aneta Vignerová (33) se v současné době na plný úvazek věnuje své rodině a partnerovi. Vignerová se stala v roce 2009 královnou krásy a od té doby se jí jako jedné z mála ve světě modelingu daří. Dlouhou dobu ale modelka nemohla natrefit na toho pravého. Momentálně je po boku scenáristy Petra Kolečka (36) spokojená a šťastná.
01.11.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků)

Policie zasahovala v sídle ČD Cargo. Kvůli nevýhodné smlouvě se slovenskou firmou

 
V sídle nákladního dopravce ČD Cargo, dceřiné firmy Českých drah, v pátek zasahovala policie. Zajímají ji dokumenty k údajně nevýhodné smlouvě o pronájmu a prodeji vagonů se slovenskou firmou SMK. Informoval o tom týdeník Hrot. Škoda může v případu podle týdeníku dosáhnout až miliardy korun. ČD Cargo si za prověřovanou zakázkou stojí, podle firmy je trestní oznámení, kvůli němuž dnes policie zasahovala, jen útokem ze strany nespokojeného dodavatele, kterým je společnost Rail Invest. Ta v minulých dnech označila prodej pro nákladního dopravce za drasticky nevýhodný a zpochybnila i způsobilost kupující firmy
12.06.2020 21:25 |

podobné články

Hříšná zrzka z Tvoje tvář má známý hlas: Takhle jste Denisu Nesvačilovou ještě neviděli!

 
Již tuto neděli večer se podeváté vrací show Tvoje tvář má známý hlas na televizi Nova. V prvním kole čeká náročná proměna herečku Denisu Nesvačilovou. Ta se promění v popovou divu Jennifer Lopez, a to ještě v rámci speciálního vystoupení u příležitosti finále amerického Super Bowlu. 
22.02.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (891 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Jennifer Lopez (129 článků)

Kolečko potvrdil rozchod s Vignerovou a přiznal vztah s Denisou Nesvačilovou: S Anetou jsme nebyli šťastní, říká

 
Veškeré zvěsti byly potvrzeny. Scenárista Petr Kolečko (38) opravdu ukončil vztah s modelkou Anetou Vignerovou (34), jelikož si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Jako první o tomto začarovaném milostném trojúhelníku informoval web eXtra.cz. Deníku Blesk nyní sám Kolečko přiznal, že je mezi ním a Vignerovou opravdu konec.
24.08.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Drsný vzkaz pro Nesvačilovou: Tady to bude ještě tvrdý, říká Aneta a mluví o zásnubách

 
Zdá se, že milostný trojúhelník, který odhalilo eXtra.cz mezi Anetou Vignerovou (35), Petrem Kolečkem (38) a Denisou Nesvačilovou (31), stále ještě nespěje ke svému konci. Vignerová zveřejnila na svém Instagramu vyjádření ohledně záletného otce jejího syna a milenky a poslala své sokyni i drsný vzkaz.
15.12.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

KRVAVÝ SPOR: Muž v Břeclavi pobodal hosta baru!

 
Hodně krvavý byl středeční večer v jednom z břeclavských barů. Několikanásobný recidivista se tu rozhodl spor s dalšími hosty podniku vyřešit za použití nože a půlitru.
16.01.2015 16:06 |

podobné články

Měsíc se zahalí do BARVY KRVE: Přináší s sebou děsivé proroctví o KONCI SVĚTA!

 
Zatmění Měsíce, které proběhne 21. ledna, vyvolává obavy stoupenců teorie spiknutí, kteří považují krvavý Měsíc za znamení nastávajícího konce světa. Krvavý Měsíc následuje červencový krvavý Měsíc, který byl na obloze k vidění 27. července minulého roku. Nostradamovy předpovědi pro tento rok jsou plné strachu a utrpení. A někteří vykladači Bible už přicházejí rovnou s FINÁLNÍ APOKALYPSOU. Bude tomu tak? Dočká se lidstvo KONCE SVĚTA?
19.01.2019 07:00 |

podobné články

Martin Preiss v péči psychiatrů: Pokus o sebevraždu nožem po domácí hádce!?

 
U Martina Preisse (41) doma zasahovala policie a záchranka! Herec se prý po domácí hádce vydal s nožem v ruce spáchat sebevraždu. Zoufalá manželka Martina volala okamžitě na policii.
15.12.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (87 článků) , Martin Preiss (60 článků)

Nesmí zhubnout, ztloustnout, ani otěhotnět, zato má tetování: Zrzka Nesvačilová v novém filmu ukáže vymakané tělo v bikinách

 
Docela řeholí je pro zrzku Denisu Nesvačilovou, kterou můžete momentálně vídat na televizních obrazovkách jako kriminalistku v seriálu Labyrint, natáčení nového filmu. Ve snímku Petra Kolečka Přes prsty totiž s kolegyní Petrou Hřebíčkovou hrají beach volejbalistky. A nemají dublérky.
06.10.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Petra Hřebíčková (149 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Aneta Vignerová nové lásce Petra Kolečka nevěří: Obhajobu Nesvačilové rozcupovala na kousky

 
Modelka Aneta Vignerová (34) nevěří svým očím, co všechno se dozvídá. Její expřítel Petr Kolečko (38) si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (34) a oba se snaží tvrdit, že k splynutí jejich duší došlo až po Petrově rozchodu s bývalkou. „Měli jsme fungující vztah,“ oponuje pro eXtra.cz Aneta, která se ale ze situace, byť je bolestivá, prý vůbec nehroutí.
26.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Aneta Vignerová řeší zásadní problém: Po přiznání Petra Kolečka k nové lásce si hledá nové bydlení

 
Modelka Aneta Vignerová (34) nejenže musí snášet to, že si donedávna její partner Petr Kolečko (38) stěžuje, jak mu to s ní vůbec neklapalo a že se rovnou chlubí novou přítelkyní, herečkou Denisou Nesvačilovou (31), kromě toho urychleně řeší nové zázemí. „Musím nám zařídit bydlení,“ sdělila eXtra.cz.
27.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Film Přes prsty: Svedl dohromady Nesvačilovou s Kolečkem, skončilo to zničenou Vignerovou

 
Film Přes prsty pojednává o dvou mladých volejbalistkách, které řeší vztahové i rodinné trable. Při natáčení filmu trávili spoustu času pohromadě režisér Petr Kolečko a herečka Denisa Nesvačilová. Svedla snad zadaného Kolečka během natáčení?
11.09.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Horko v milostném trojúhelníku: Vignerová vrací úder, rána přímo na solar Kolečkovy zrzky

 
Zdá se, že milostný trojúhelník, který již několik měsíců trvá mezi scenáristou Petrem Kolečkem (38), jeho expartnerkou a matkou syna Jiříčka Anetou Vignerovou (35) a herečkou Denisou Nesvačilovou (31) nabírá na obrátkách, a již teď všichni s napětím očekávají, jak to celé ještě dopadne. Poté, co redakce eXtra.cz přistihla Kolečka s Vignerovou v jednom z pražských podniků, kde se k sobě měli více, než by se dalo vzhledem k jejich rozchodu očekávat, začala to modelka ryšavé herečce přes sociální sítě vracet i s úroky. 
19.11.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Využitá a odkopnutá Nesvačilová: Kolečko ji vodil za nos, o rozchodu se dozvěděla z televize

 
Návrat scenáristy Petra Kolečka (38) k jeho ex, krásné Anetě Vignerové (35), byl pro spoustu lidí šokem, pro náhradnici modelky Denisu Nesvačilovou (31) ale logicky největší. A zatímco přítel mistra pera nám tvrdil, že si za rozchod může sama svým údajným ultimátem, zdroje od zrzavé herečky říkají zase jiné věci. „Ještě pár hodin před prohlášením na Primě jí posílal esemesky se srdíčky,“ uvádí zdroj eXtra.cz.
04.12.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)