Článek

Krvavý masakr v Tišnově: Útočník pobodal šest příbuzných včetně dvou dětí

 
Brutální napadení zažili obyvatelé jednoho z rodinných domů v Tišnově na Brněnsku. Záchranáři měli v péči šest pacientů, pět z nich utrpělo vážná zranění, řekla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Útočník byl po činu zadržen. 
12.10.2021 07:45 |

podobné články

Podobné články

Muž posekal sekerou v Tišnově 6 příbuzných! Pět jich skončilo ve vážném stavu

 
Šest zraněných, z toho pět vážně! Taková je bilance večerního brutálního útoku v Tišnově, který se odehrál v pondělí. Útočník tam napadl svou rodinu bodným či sečným nástrojem. V nemocnici byly i děti. Policie šílence, který útočil sekerou  a páčidlem, zadržela. V úterý odpoledne jej obvinila ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Hrozí mu až 20 let.
11.10.2021 22:05 |

podobné články

Hrůzné detaily masakru v Tišnově: Útočil zeť, pomoc zavolal jeden z malých chlapců

 
Naprosto otřesný zločin se stal v jednom z rodinných domů v Tišnově na Brněnsku. Útočník nemilosrdně pobodal šest lidí, pět z nich utrpělo vážná zranění. Hned po činu byl zadržen a hrozí mu až dvacet let odnětí svobody. Na povrch nyní vyplývají děsivé detaily z osudné noci.
13.10.2021 08:15 |

podobné články

Masakr kvůli hádce! Muž ubodal manželku a šest příbuzných

 
Čínská policie zadržela muže, který nožem ubodal k smrti svou těhotnou ženu a šest dalších příbuzných, včetně jejích prarodičů a dvou malých neteří. Oznámila to dnes agentura AP.
19.10.2013 09:55 |

podobné články

Tragédie v egyptské Hurghadě: Útočník pobodal šest turistů. Byla zraněna i Češka

 
V egyptském letovisku Hurghada u Rudého moře došlo k vážnému napadení, když zatím neznámý útočník pobodal šest lidí. Okamžitě po útoku byl zadržen, ale jeho motiv zatím policie nezná. O události informovalo egyptské ministerstvo vnitra. Podle prvních informací byla zraněna také Češka. V pátek večer to potvrdilo české ministerstvo zahraničí. Češka ve věku 36 let byla lehce zraněna na noze.
14.07.2017 16:40 |

podobné články

Děsivý útok na Novém Zélandu: Terorista v supermarketu nemilosrdně pobodal šest lidí

 
Útočník, který v pátek 3. září v supermarketu jednom z obchodních center v Aucklandu na Novém Zélandu pobodal šest lidí, byl inspirovaný ideologií teroristické organizace Islámský stát (IS). Řekla to premiérka Jacinda Ardernová, podle které šlo o teroristický čin. Extremista původem ze Srí Lanky byl novozélandským bezpečnostním úřadům znám, nepřetržitě ho sledovaly. Útočník na místě zemřel.
03.09.2021 08:50 |

podobné články

Útočník v supermarketu na Novém Zélandu pobodal šest lidí, inspiroval ho Islámský stát

 
V jednom z obchodních center v Aucklandu na Novém Zélandu pobodal v pátek útočník šest lidí. Byl inspirovaný ideologií teroristické organizace Islámský stát.
03.09.2021 08:55 |

podobné články

Krvavý útok v brněnském parku: Opilý útočník (36) pobodal kolemjdoucího, prý mu vlezl do teritoria

 
Až 18 let ve vězení hrozí muži (36), který v neděli večer pobodal stejně starého Brňana v parku na Kraví hoře. Brněnským kriminalistům stačilo necelých 72 hodin, aby pachatele dopadli. Stalo se tak ve středu v poledne poblíž obchodního centra Vaňkovka. Motiv činu kriminalisty překvapil.
10.08.2020 16:25 |

podobné články

DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Útočník vběhl na pódium a pobodal starostu Gdaňsku, ten je ve vážném stavu

 
V neděli večer se v Gdaňsku odehrál strašlivý čin. Na tamního starostu Pavla Adamowicze se během charitativní akce vrhl útočník s nožem. Ten vyběhl přímo na pódium a před zraky desítek lidí Adamowicze pobodal. Starosta Gdaňsku byl převezen do nemocnice, podstoupil operaci a je ve vážném stavu. Útočník byl zadržen.
14.01.2019 09:36 |

podobné články

DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Útočník vběhl na pódium a pobodal starostu Gdaňsku

 
V neděli večer se v Gdaňsku odehrál strašlivý čin. Na tamního starostu Pavla Adamowicze se během charitativní akce vrhl útočník s nožem. Ten vyběhl přímo na pódium a před zraky desítek lidí Adamowicze pobodal. Starosta Gdaňsku byl převezen do nemocnice, podstoupil operaci a je ve vážném stavu. Útočník byl zadržen.
14.01.2019 09:55 |

podobné články

DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Útočník vběhl na pódium a pobodal starostu Gdaňsku, ten zraněním podlehl!

 
V neděli večer se v Gdaňsku odehrál strašlivý čin. Na tamního starostu Pavla Adamowicze se během charitativní akce vrhl útočník s nožem. Ten vyběhl přímo na pódium a před zraky desítek lidí Adamowicze pobodal. Starosta Gdaňsku byl převezen do nemocnice, podstoupil operaci, zraněním však bohužel podlehl. Útočník byl zadržen.
14.01.2019 15:20 |

podobné články

Krvavý víkend v Plzni: Dvě vraždy během dvou dnů! Jedna pokus, druhá dokonaná

 
Krvavý víkend má za sebou Plzeň. V pátek večer pobodal opilec (26) řidiče (39) dodávky, další den vyhasl život mladého chlapce (†17), kterého v bytě napadl jen o málo starší mladík (19). Policisté oba agresory obvinili, toho mladšího už v pondělí poslal soud do vazby.
10.12.2018 18:00 |

podobné články

Palestinec pobodal v autobuse 16 lidí: Policie ho postřelila a zadržela!

 
Šestnáct cestujících autobusu pobodal dnes v centru Tel Avivu palestinský útočník. Policie muže posléze postřelila do nohy a zadržela. Minimálně šest z postižených je zraněno vážně. Útočník si pro svůj zavrženíhodný čin vybral ranní špičku.
21.01.2015 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Měsíc se zahalí do BARVY KRVE: Přináší s sebou děsivé proroctví o KONCI SVĚTA!

 
Zatmění Měsíce, které proběhne 21. ledna, vyvolává obavy stoupenců teorie spiknutí, kteří považují krvavý Měsíc za znamení nastávajícího konce světa. Krvavý Měsíc následuje červencový krvavý Měsíc, který byl na obloze k vidění 27. července minulého roku. Nostradamovy předpovědi pro tento rok jsou plné strachu a utrpení. A někteří vykladači Bible už přicházejí rovnou s FINÁLNÍ APOKALYPSOU. Bude tomu tak? Dočká se lidstvo KONCE SVĚTA?
19.01.2019 07:00 |

podobné články

Ingr tvrdí, že si incident nepamatuje. Soud má usvědčující telefonát na záchranku

 
Boris Ingr se loni 3. srpna bezprostředně po napadení své manželky, spisovatelky Simony Monyové přiznal, že ji pobodal. Vyplývá to z jeho telefonického rozhovoru se zdravotnickou záchrannou službou, kterou přivolal na místo činu. Operátorce na tísňové lince řekl, že jeho manželka krvácí "z břicha, hrudníku, odevšad" a na její dotaz, kdo jí pobodal, odpověděl "já".
22.02.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (134 článků)

KRVAVÝ SPOR: Muž v Břeclavi pobodal hosta baru!

 
Hodně krvavý byl středeční večer v jednom z břeclavských barů. Několikanásobný recidivista se tu rozhodl spor s dalšími hosty podniku vyřešit za použití nože a půlitru.
16.01.2015 16:06 |

podobné články

Krvavý masakr v Austrálii: Rodinu včetně malých dětí vyvraždil děda!

 
Za strůjce rodinného dramatu na jihozápadě Austrálie, kde policie v pátek nalezla těla sedmi zastřelených lidí včetně čtyř dětí, považují vyšetřovatelé dědu rodiny, který poté spáchal sebevraždu. Krveprolití se stalo v obci Osmington nedaleko města Margaret River v australském státě Západní Austrálie.
13.05.2018 13:45 |

podobné články

Kevin Dahlgren (23) o zabití čtyř členů jedné rodiny: Vyvraždění příbuzných mi udělalo dobře!

 
Čtyřnásobná vražda příbuzných jako terapie?! Přesně tak to vidí americký ztroskotanec Kevin Dahlgren (23). Po vyvraždění svých příbuzných v Brně-Ivanovicích se nechal slyšet, že brutální poprava nevinných lidí, u kterých v Česku bydlel, měla na jeho život pozitivní vliv.
02.06.2016 05:10 |

podobné články

Turistický spolek Lipenska: V Horní Plané se chystá sraz příbuzných Adalberta Stiftera

 
V Horní Plané se chystá setkání příbuzných zdejšího nejslavnějšího rodáka, česko-rakouského básníka, spisovatele, malíře a pedagoga Adalberta Stiftera, který si vysloužil přízvisko básník Šumavy. Sraz příbuzných básníka jehož tvorba je stále aktuální svou kritikou vyhrocených vztahů mezi národy a citlivým vztahem k šumavské přírodě, se bude konat na podzim roku 2020.
31.10.2018 12:50 |

podobné články

Začaly Dušičky, stovky lidí zmateně hledají hroby příbuzných

 
Stovky lidí se na Dušičky vydávají na hřbitovy k hrobům příbuzných, u nichž si však nejsou jistí, kde přesně jsou. Správci hřbitovů musejí často vyvinout nemalé úsilí, aby lidem při určení místa posledního odpočinku jejich příbuzných nebo bližních vyhověli.
02.11.2018 18:25 |

podobné články