Článek

Krvavé finále MasterChefa: Smůla se přilepí na Petru a už se jí nepustí

 
Letošní MasterChef již zná své finalisty, přesněji řečeno tři finalistky, které v poslední kuchařské výzvě zabojují o pohádkovou výhru a titul MasterChefa. Finále bude velmi dramatické pro violoncellistku Petru, která se v důsledku velké nervozity škaredě pořeže a poté dokonce vylije jednu z nezbytných surovin na přípravu pokrmu. "Moment, kdy jsem začala být zoufalá, nastal ve chvíli, kdy se krvácení nedařilo zastavit," vzpomíná Petra na finálový večer.
24.11.2021 17:15 |

podobné články

Podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Suchý zip slaví 65 let! Víte, kdo přišel s milionovým nápadem?

 
Na jedné straně háčky, na druhé očka. Když se přilepí k sobě, drží a nepustí. Kdo by neznal suchý zip. Právě dnes uplynulo 55 let od udělení patentu »sucháči« a letos je to zároveň 65 let od doby, kdy byl vynalezen!
13.05.2013 12:10 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Diváci napínavého finále MasterChefa se radují: Roman si Pavlínu »namazal na chleba«!

 
Snad celý národ napjatě sledoval napínavé finále MasterChefa, a jelikož po celou dobu soutěže diváci nechápali, proč neustále postupuje neoblíbená Pavlína, byly to pořádné nervy do poslední chvíle! Jaké byly reakce na výhru jejího soupeře Romana?
04.11.2020 08:25 |

podobné články

Vítěz MasterChefa Roman Staša: Šok po finále! Potvrdili mu covid a musel do karantény!

 
Sotva se diváci dozvěděli o jeho triumfu, už se štěstí obrátilo ve smůlu. Vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (32) bohužel musel krátce po odvysílání finále putovat do karantény! Má totiž koronavirus!
04.11.2020 12:35 |

podobné články

Velká smůla Primy: Finále Robina Hooda půjde proti hokeji!

 
Finále. Smůla, že se na něj nebude nikdo koukat.
23.05.2010 04:40 |

podobné články

Sexy kuchařka z MasterChefa Linda nafotila dost rajcovní fotky. Pak se ale začala kulatit!

 
Sice se neprobojovala až do finále minulého ročníku MasterChefa, přesto se stala jednou z největších hvězd kulinářské soutěže. Stačily k tomu minišaty a růžové lodičky a hned se o Lindě Bernátové (31) všude mluvilo. Nedávno nafotila dost rajcovní fotky, jenže teď už ji v prádle bohužel neuvidíme.
07.11.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bernátová (14 článků)

Zpověď Ivky z MasterChefa: Vyzradila, jak to chodí v zákulisí!

 
Vypadla těsně břed branami finále, a tak si vysportovaná Ivka Sarauerová (38) může dovolit být upřímná. Všem nalila čistého vína. Nejenže prozradila, že za odtajnění vítěze jí smluvně hrozí pokuta milion korun (Aha! informovalo včera), ale diváky zavedla i do přísně střeženého zákulisí MasterChefa.
23.10.2020 05:10 |

podobné články

Komedie a ostuda, vyměňte porotu! Diváci semifinále Masterchefa bez sebe vzteky

 
Úterní večer ve znamení soubojů u plotny a následně zklamaní a rozčarovaní diváci, kteří nejsou spokojeni s výsledkem. To už je v případě letošního ročníku MasterChefa téměř tradicí. Co se lidem na soutěži nelíbilo jen krůček před finále?
28.10.2020 10:05 |

podobné články

Porotci MasterChefa pro eXtra.cz: Povaha Pavlíny nás vůbec nezajímá, do finále jde právem

 
Už v úterý se rozhodne o tom, kdo se stane vítězem další řady MasterChefa. V té diváky jednoznačně nejvíc rozčilovala přítomnost Pavlíny Lubojatzky, kterou mnozí označují za otravnou fňuknu. Porotce ale takové výtky vůbec netrápí.
03.11.2020 07:30 |

podobné články

Pyšný pupek světa zažil fiasko: Psycholog vystavil účet Pavlíně z MasterChefa

 
Pavlína Lubojatzky (25) si působením v nedávno ukončené řadě MasterChefa moc příznivců nezískala. Když ve finále prohrála s těžce sympatickým Romanem Stašou (32), vůbec nedokázala skrýt zhroucení z výsledků a od té doby jen štká, že ji nespravedlnost prohry moc bolí. Jak tvrdý posudek na ni vystavil psycholog slavných?
06.11.2020 14:50 |

podobné články

Poslední slova Pavlíny z MasterChefa před zdrcující porážkou: Co řekla, než pohořela

 
Letošní ročník MasterChefa 2020 zná už nějakou dobu svého vítěze. Nakonec se jím stal sympatický kuchař Roman Staša. Ten ve finále předvedl pozvolný start, který postupně dokázal proměnit ve spanilou jízdu k vítězství. Jeho soupeřka Pavlína Lubojatzky byla sice těžký oříšek, ale nakonec musela spolknout těžkou prohru. Těsně před vyhlášením vítěze se Pavlína v MasterChefovi svěřila se svými pocity.
10.11.2020 16:10 |

podobné články

Natáčení MasterChefa nadlouho přerušeno: Jeden z porotců má vážný problém se zdravím

 
Už v době, kdy Roman Staša (32) slavně zvítězil ve finále MasterChefa nad divácky krajně nepopulární Pavlínou (26), televize Nova za naprostého utajení natáčela další pokračování mimořádně úspěšné kuchařské reality show. Zničehonic ale musela před několika týdny přestat a neví se, kdy se zase rozeběhnou kamery.
07.12.2020 15:56 |

podobné články

Vítězka MasterChefa Besky: Nafotila »mňam« snímky! Na milion čekala 7 měsíců

 
Letošní ženské finále páté řady MasterChefa vyhrála Veronika Danišová (27) alias Besky. Slzy štěstí ronila už v dubnu, kdy se poslední díl natáčel, a od té doby stále čeká na odměnu milion korun. Peníze by měla dostat dnes! Nyní navíc nafotila profesionální snímky, které jsou doslova a do písmene mňam!
29.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (4 články)

Modrý kód: Krvavé nadělení i první polibky

 
Krvavé nadělení i první polibky. Diváci Modrého kódu nestačili zírat. Na Petru Buchtovi (35) se vyřádily maskérky. Krvavá ruka mu však nezabránila ve vášnivé líbačce s o šestnáct let starší Kateřinou Brožovou (51).
28.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (552 článků) , Petr Buchta (19 článků)

Zatracená smůla! Byli jsme lepší, zoufá si trenér vyřazeného Německa

 
Trenér Joachim Löw je přesvědčený o tom, že Němci byli ve včerejším semifinále mistrovství Evropy lepší než domácí Francie a prohrát si nezasloužili. Úřadující mistry světa podle něj o postup do nedělního finále proti Portugalsku připravila pouze smůla.
08.07.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Löw (24 článků)

Pavlína Lubojatzky před finále MasterChefa ztrácí nervy: Držte mě, mám strach, že se tam nedostanu, panikaří

 
Divácky oblíbená kulinářská show MasterChef se blíží do finále a atmosféra mezi soutěžícími začíná houstnout a být pěkně napjatá. Zatímco Roman Staša je horkým favoritem na vítěze a navíc je u lidí velmi oblíbený, tak Pavlínu Lubojatzky by diváci nejraději viděli z kola ven. Pavlína moc dobře ví, že jde o všechno, a do soutěže dává úplně vše. S blížícím se finále ale začíná panikařit a hroutit se.
20.10.2020 18:05 |

podobné články

V MasterChefovi jde do tuhého: Soutěž opustil Pavel. Diváci zuří, že Pavlína je ve finále

 
V semifinálovém kole MasterChefa Česko 2020 se utkali poslední tři soutěžící. V úterý vařili Pavel, Roman a Pavlína. Do finále mohli postoupit pouze dva soutěžící. Diváci se museli rozloučit s Pavlem Berkym, protože podle poroty předvedla lepší výkon Pavlína. Divákům se samozřejmě nelíbí, že Pavlína jde do finále.
27.10.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)