Článek

Krvavá rvačka: Olympionika (22) brutálně zmlátili na ulici. Musel na operaci!

 
Velmi nepříjemnou noc zažil dvaadvacetiletý reprezentant v taekwondu Jack Wooley. V domovském Dublinu ho napadla skupina lidí a brutálně ho zmlátila. Zranění byla vážná a on musel jít ještě týž den na operaci. Jeho sportovní kariéra naštěstí není v ohrožení. 
16.08.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (79 článků)
Podobné články

KRVAVÁ RVAČKA V CENTRU PRAHY: Afričani skončili v krvi

 
Krvavá rvačka se ráno odehrála v centru Prahy. Před očima mnoha svědků se popralo několik cizinců. Jeden skončil s bodnou ranou v boku, druhý se zraněním na hlavě. Policisté nyní zjišťují, kdo byl vlastně útočníkem a kdo napadeným.
02.08.2014 19:20 |

podobné články

Spadla klec! Policie zadržela cizince, kteří brutálně zmlátili střelce z autobusu na Smíchově

 
Už je mají! Policii se podařilo zadržet dva cizince, kteří v úterý v autubusu na Smíchovském nádraží brutálně zmlátili 51letého Čecha. Ten na ně poté vystřelil plynovou pistolí, kterou cizinci odnesli s sebou. Jednoho z nich pravděpodobně zasáhl.
15.03.2018 10:05 |

podobné články

Obchodníka Arona (†62) před likvidací v Osvětimi brutálně zmlátili: Zemřel po pěti dnech v koncentráku

 
Příběhy z Osvětimi děsí i 75 let od osvobození nechvalně proslulého koncentračního tábora. Jedním z nich je i smutný osud polského Žida Arona Lowiho (†62). Toho nechali byl před smrtí o hladu a brutálně ho zmlátili.
09.02.2020 22:00 |

podobné články

Šilhánová s Boučkem jsou pěkní dohazovači: Hledali holku pro fešáka a olympionika Svobodu

 
Moderátoři rádia Evropa 2 Lucie Šilhánová a Libor Bouček  (31) se změnili v nefalšované dohazovače. Prostřednictvím éteru se snažili najít přítelkyni pro stále svobodného a nezadaného olympionika Davida Svobodu. Společně s ním dorazil do rádia také badmintonista Petr Koukal.
16.08.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (536 článků) , Petr Koukal (209 článků) , David Svoboda (228 článků) , Petr Koukal (209 článků)

Krvavé zranění českého olympionika. Triatlonista Švarc skončil v nemocnici

 
Český pohár v olympijském triatlonu začal v Bratislavě ošklivým zraněním českého olympionika a jednoho z velkých favoritů Přemysla Švarce.
18.05.2013 11:50 |

podobné články

Manželka olympionika Valenty se v práci obejde bez nánosů líčidel: Mrkněte, jak vypadá bez make-upu

 
Manželka bývalého olympionika Aleše Valenty, moderátorka vysílání Českého rozhlasu Dvojky Elen Černá (39), už v květnu oslaví čtyřicáté narozeniny, ale půvaby oslňuje neustále.
01.04.2015 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Valenta (75 článků)

Sestra fotbalisty Schicka válí: Sbalila bývalého olympionika a herce!

 
Kristýna, sestra talentovaného střelce Patrika Schicka (21), je rozhodně slečnou, po které se v zahraničí plazí mlsné mužské oči. Kristýna Schicková byla finalistkou České Miss 2013. I když neuspěla, ve světě krásných žen se rozhodně neztratila. Sbalila dokonce slavného olympionika a herce.
09.12.2017 08:35 |

podobné články

Dva pitbulové brutálně potrhali muže, na zemi po něm zůstala krvavá louže

 
V Bronxu v americkém New Yorku se odehrál brutální zvířecí útok. Cynthia Oliver (55) poštvala své dva pitbuly na Francesca Bovea (62). Psi se na muže vrhli a potrhali ho tak, že po něm přímo na ulici vedle kostela zůstala velká krvavá louže.
13.09.2015 15:50 |

podobné články

Krvavá rvačka staříků: Útočník 83 let, zmlácený 99 let

 
Přeražený nos, dolámaná žebra a modřiny pod očima – tak končí nejedna pouliční rvačka. A stejně dopadl i souboj v newyorském Brooklynu. Ovšem tentokrát bylo dvěma rváčům dohromady 182 let…
25.01.2010 06:25 |

podobné články

Drsná rvačka: Ruští chuligáni se vrhli na policisty, někteří fanoušci i hajlovali!

 
Drsnou rvačkou s policisty skončilo noční drancování Prahy ruskými chuligány. Někteří fanoušci CSKA Moskva dokonce hajlovali a při zatýkání kladli odpor. Nakonec skončila krvavá rvačka 15 zatčenými výtržníky. Dva policisté museli se svými zraněními do nemocnice.
12.12.2013 08:15 |

podobné články

Krvavá rvačka v centru Prahy: V nemocnici skončil pobodaný policista

 
V sobotu půl třetí ráno se na pražském Andělu strhla rvačka čtveřice mužů. Dva z nich skončili pobodaní. A jedním z nich je strážník městské policie, který v té době nebyl ve službě. Agresivní dvojici s nožem přímo na místě okamžitě zadržela hlídka policie.
14.12.2013 20:05 |

podobné články

Mladíka brutálně zmlátili a tři dny věznili v chatce. Trio tyranů zná své tresty

 
Neuvěřitelný případ v pondělí po třech letech konečně skončil u olomouckého soudu. Tři muži byli za brutální napadení, vydírání a věznění svého kamaráda uznáni vinnými. Útočníci na svou oběť nejprve převedli účet za elektřinu. Když muž nechtěl zaplatit vysoký doplatek, zmlátili ho, tři dny věznili a pak ho soustavně zastrašovali. Napadený Adam si odnesl trvalé následky, viníci vyfasovali tresty 7 a půl roku, 5 let a jeden z nich vyvázl s podmínkou.
18.09.2017 20:20 |

podobné články

Brutálně zmlácený číšník Mirek (35): Znovu ho operovali! Jeho stav se horší

 
Číšníku Miroslavovi, jenž pracoval v zahradní restauraci ve Vladislavově ulici, se 21. dubna změnil život. Poté, co slušně napomenul několik Holanďanů, se totiž strhla mela. Cizinci ho zkopali a zmlátili tak, že utrpěl otřes mozku, rozbitou čelist i díru ve spánku a musel podstoupit náročnou operaci. S následky se však potýká doteď - ve středu ho ve Všeobecné fakultní nemocnici operovali znovu.
06.12.2018 07:20 |

podobné články

Hrůza v Krnově: Dědeček (81) brutálně ubodal babičku (†78)! Krvavá jatka objevili příbuzní

 
K šílené tragédii došlo v pondělí v jednom z krnovských bytů. V návalu zuřivosti tu podle policie stařec (81) ubodal svou manželku (†78)!  Krvavá jatka odhalili příbuzní, kteří šli stařečky navštívit.
20.04.2020 12:40 |

podobné články

Šokující foto! Krvavá lázeň na Stodolní: To tu už nikoho nepřekvapí, shodují se místní

 
Ostravská Stodolní je proslulou ulicí zábavy. Jenže zábava si žádá hodně alkoholu a kolikrát to ve slavné ostravské ulici vypadá jako po vikingské bitvě. Například nyní o víkendu, kdy na cestující hromadné dopravy čekala krvavá spoušť přímo na zastávce.
12.06.2018 13:35 |

podobné články

Brutálně zmlátili dva muže: Pro zábavu! Pomozte je najít

 
Žádná hádka, žádný konflikt, přesto došlo k brutální rvačce, která skončila operací jednoho z poškozených. Policisté v Praze pátrají po dvou násilnících, kteří přepadli a brutálně zbili dva muže (39, 39) slovenské národnosti.
28.02.2014 12:45 |

podobné články

Lucii s Mirkem v Chrudimi brutálně zmlátila skupinka lidí: Podlitiny, natržený ret a operace!

 
Lucii s Mirkem na Nový rok v Chrudimi brutálně napadla skupinka lidí, v noci je zmlátili tak, že byli doslova k nepoznání. Žena se musela podrobit operaci, muž má obličej plný podlitin a natržený ret. Případem se zabývá policie, která ale zatím nechce poskytovat podrobnosti.
07.01.2022 05:05 |

podobné články

Lupiči brutálně zmlátili seniorku (95) v centru Prahy: Kvůli třem tisícům korun

 
Dva zloději v úterý velice brutálně napadli 95letou seniorku v Revoluční ulici v Praze. Dokonce jí i vyhrožovali smrtí s páčidlem v ruce. Když jim však ze strachu řekla, kde má schované peníze, začali prohledávat byt a nevšímali si jí. V tu chvíli se ale vrátila z procházky se psem její dcera (71) a naštěstí se jí podařilo přivolat pomoc. Vystrašení zloději se dali na útěk a s sebou si odnesli pouze tři tisíce korun. Policie žádá případné svědky o pomoc.
17.05.2017 17:15 |

podobné články

Policisté brutálně zmlátili Jakuba (23) a klečeli na něm: Připadal si jako George Floyd

 
V sobotu nad ránem měli policisté v Košicích napadnout na ulici Jakuba (23) a brutálně ho pak zmlátit na služebně. Strážci zákona mu pak údajně hodiny odříkali lékařskou péči. Nyní se mladík se zlomeninami lebky zotavuje v nemocnici. Případ možného nepřiměřeného policejního násilí řeší slovenský Úřad inspekční služby ministerstva vnitra.
09.06.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: George George (830 článků)