Článek

Krutá vražda ženy a znásilnění matky! Perverzní expolicista Martin K. (35) si odsedí 13 let za opilství

 
Naprosto ohavných činů se podle rozhodnutí soudu dopustil expolicista Martin K. (35). V květnu 2019 krutým způsobem zavraždil ženu v pražských Modřanech, dopustil se také znásilnění vlastní matky a dalších žen i pokusu o těžké ublížení na zdraví, které chtěl způsobit prostitutce. Soud ho nakonec uznal vinným ze sedmi z osmi trestným činů, z nichž byl obžalován. Odsoudil ho za opilství, činy totiž muž páchal pod vlivem omamných látek. Odsedí si 13 let a čtyři měsíce, státní zástupkyně pro něj žádala 30leté vězení. Rozsudek je zatím nepravomocný.
29.04.2021 11:00 |

podobné články

Podobné články

Šokující momenty ze soudu: Trýznivá vražda, zvěrstva a nechutné zprávy! Expolicista dostal 13 let

 
13 let a čtyři měsíce si má podle zatím nepravomocného rozsudku odpykat bývalý policista Martin K. (35). Obžalovaný byl celkem z osmi trestných činů, nejzávažnější z nich je vražda, kterou spáchal v květnu 2019. Zpovídal se i ze znásilnění vlastní matky a dalších dvou žen, z pokusu o těžké ublížení na zdraví prostitutce, z loupeže i z vydírání. Protože byl ale podle znalce při vraždě nepříčetný kvůli pervitinu, odsoudil ho soud za opilství. Kromě toho Martin K. musí podstoupit také sexuologické i protidrogové léčení v ústavní formě. Během líčení zazněla spousta šokujících svědectví o brutalitě jeho činů i perverzních zprávách, které psal své matce i svým známým. Tady je přehled nejzásadnějších momentů ze soudní síně.
01.05.2021 05:30 |

podobné články

Expolicista se zpovídá z vraždy a znásilnění vlastní matky: 30 let vězení! žádá obžaloba

 
Vražda, kuplířství, vydírání, znásilnění, vyhrožování, těžké ublížení na zdraví, loupež a všeobecné ohrožení. To je výčet všech trestných činů, ze kterých je obžalován bývalý pražský policista Martin K. (32). Státní zástupkyně žádá třicetiletý trest. Zabít měl pod vlivem drog zcela náhodnou oběť v domě, ve kterém sám bydlel. Byt pak také zapálil. Kromě toho je obviněný z několika znásilnění včetně jeho vlastní matky. Jeho obhájkyně značně zpochybňuje výpovědi všech svědků. Velký vliv na rozsudek také může mít znalecký posudek týkající se vlivu drog.
26.04.2021 15:45 |

podobné články

Perverzní zprávy matce a onanie 18 hodin v kuse! zpovídal se expolicista. Viní ho z vraždy a znásilnění

 
Před pražským soudem stojí bývalý policista, který je obviněný z devíti hrůzných trestných činů, k těm nejzávažnějším patří podle vyšetřovatelů vražda ženy a několik znásilnění. U soudu se ve středu četlo šokující vyznání, které poslal do internetové drogové poradny. Popsal v něm svoji sexuální posedlost a zkušenosti s užíváním drog. Vysvětluje zde také původ nechutných sexuálních SMS, které posílal matce a kamarádkám.
22.10.2020 05:40 |

podobné články

Ubodal kamaráda a dalšího vážně zranil: Šanda si odsedí devět let za opilství, byl v psychóze

 
Ohavného a bezdůvodného napadení se dopustil Karel Šanda loni v březnu. Se svými přáteli pobýval v domě v Horních Počernicích, když se na ně zničehonic vrhl s nožem v ruce. Jeden z nich zraněním podlehl, dalšího zachránila operace, třetí skončil s probodnutým lýtkem. Podle znalců byl ve stavu toxické psychózy, neboť dlouhodobě užíval marihuanu a pervitin. Vrchní soud mu ve středu potvrdil devítiletý trest za opilství, musí také absolvovat ústavní protidrogové léčení. Za trojnásobnou částečně dokonanou vraždu by mu přitom hrozilo 15 až 20 let odnětí svobody nebo i výjimečný trest.
03.10.2018 14:50 |

podobné články

Důchodce (62) po pitce rozsekal známého sekerou. Dostal 7 let za opilství, na léčení nemusí

 
Za ubití známého sekerou si Robert Turek (62) z Prahy odpyká sedm let vězení. Trest mu potvrdil odvolací soud, který se ztotožnil s názorem, že spáchaný skutek je nutné posoudit jako opilství, nikoliv jako brutální vraždu. Na základě žádosti Turkovy obhájkyně navíc ve středu soud muži zrušil původně uložené ústavní protialkoholní léčení s tím, že Turek není na alkoholu závislý. Rozhodnutí je pravomocné.
21.04.2021 12:00 |

podobné články

Muže, který pobodal tři lidi, chce policie obžalovat za opilství: Hrozí mu 10 let vězení

 
Pražská policie navrhla obžalovat šestadvacetiletého muže v souvislosti s březnovým pobodáním tří lidí v Horních Počernicích. Mladík nejprve čelil obvinění za jednu vraždu a za pokus o dvě další, nakonec je však stíhaný za opilství. Oproti předchozím 20 letům vězení mu nyní hrozí poloviční trest. Při činu byl totiž pod vlivem drog.
18.10.2017 15:00 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Tomáš si odsedí 23 let! Jeho přítel pět

 
Kauza kruté vraždy Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72) kvůli honosné vile v Bubenči je u konce! Za jejich vraždu byl odsouzen bývalý student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F., soud mu napařil výjimečný 23letý trest vězení. Státní zástupkyně Jana Murínová pro něj požadovala 30 let. Jeho přítel Jiří N. si za pokus o podvod odsedí pět let, má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Rozsudek není pravomocný, oba muži vinu odmítli.
08.01.2021 10:05 |

podobné články

Ubodala svého manžele, dostala ale jen pětiletý trest za opilství

 
Bývalá učitelka Danuše Špičková (65) dostala pětiletý trest za opilství. Trest ale mohl být vyšší protože v opilosti a pod vlivem léků ubodala svého manžela, který byl těžkým diabetikem.
01.11.2012 11:10 |

podobné články

Kamarádovi vrazil nůž do srdce, dalšího bodl do lýtka, třetího do předloktí: Muž (26) čelí obžalobě z opilství

 
Sraz čtyř kamarádů v březnu v Horních Počernicích skončil tragicky. Karel Š., který byl opilý, na ostatní vytáhl nůž a začal je bodat. Jeden z kamarádů jeho útok po zásahu nožem do srdce nepřežil. Další měli větší štěstí. Útočník stane v pondělí před soudem, který ho však nebude soudit za vraždu, ale za opilství. Státní zastupitelství se ztotožnilo s názorem policie, podle nějž nelze drogově závislého muže stíhat za vraždu, protože v době činu byl ve stavu akutní toxické psychózy. Hrozí mu tak maximálně desetileté vězení.
23.11.2017 12:20 |

podobné články

Zabil muže a dva pobodal: Soudí ho jen za opilství...

 
V drogovém amoku pobodal tři kamarády, jeden zemřel. Karel Š. (26) ale včera stanul před soudem jen za opilství, podle znalců nebyl příčetný.
28.11.2017 05:05 |

podobné články

Deset let stará vražda na Chebsku: Expolicista s kumpánem skončili ve vazbě

 
Kvůli brutální vraždě mladého muže (†26) skončil ve vazbě expolicista (39) a jeho kamarád (45). Svoji oběť měli před 10 lety zbít a usmýkat za autem k smrti.
03.06.2018 18:20 |

podobné články

Tragédie na Slovensku: Expolicista zastřelil číšnici Janu (†31), pak sebe

 
Zastřelil ji přímo před očima její matky! Expolicista Peter (†42) zabil v slovenském Trenčíně ranou do hlavy teprve jedenatřicetiletou servírku Janu. Pak zbraň obrátil proti sobě. Za hrůzným činem je patrně nešťastná láska.
27.01.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter (8 článků)

Expolicista zavraždil ženu a znásilnil svou matku?! Chtěl ji podříznout při souloži, řekl svědek

 
Brutálně zavraždil ženu a několik dalších znásilnil - včetně vlastní matky! Celkem z devíti hrůzných činů viní obžaloba bývalého pražského policistu. Ten kvůli svému řádění stanul u pražského městského soudu. Znalci u soudu popsali hororová zranění zavražděné, promluvily i některé z napadených žen. Podle sexuologa jsou u muže patrné rysy útočného sadismu a deviace, muž se brání tím, že byl pod vlivem drog. Zatímco většina předvolaných svědků před soudem detailně popsala akty násilí, jichž se měl expolicista dopustit - ten zpravidla nařčení popírá a odmítá.
19.10.2020 09:35 |

podobné články

Krutá vražda Jozefa (†47) na Slovensku: Otec jednoho z obviněných mladíků promluvil

 
Krutá vražda, která v únoru otřásla celým Slovenskem. Tři mladíci měl nalákat sedmačtyřicetiletého Jozefa P. do podzemního bunkru ve městě Martin v Žilinském kraji a tam ho zavraždit opravdu krutým způsobem. Adoptivní otec jednadvacetiletého obviněného chlapce nyní otevřeně o celé hrůze promluvil.
27.02.2021 14:35 |

podobné články

Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!

 
Vrah servírky z Humpolce putuje do vězení, odsedí si téměř třicet let. Vražda byla brutální, vrah Roman Fousek ženě zasadil více než 90 bodnořezných ran. Sadista je pro společnost nebezpečný, po odpykání trestu nastoupí do detence.
08.01.2021 11:10 |

podobné články

Zvrhlý sadista Martin: Znásilnění jako dárek k narozeninám!

 
Perverzní milenka měla sen zažít brutálním znásilnění, a tak jí ho dal k jejím 30. narozeninám. S touhle historkou neuspěl proti obvinění z pokusu o vraždu Hany N. (31) ženatý otec dvou holčiček Martin S. (35). Soud včera poslal sadistu na 17,5 roku do vězení a navíc se musí podrobit ústavní sexuologické léčbě.
06.03.2013 12:15 |

podobné články

Zvrhlý sadista Martin: Znásilnění jako dárek k narozeninám!

 
Perverzní milenka měla sen zažít brutálním znásilnění, a tak jí ho dal k jejím 30. narozeninám. S touhle historkou neuspěl proti obvinění z pokusu o vraždu Hany N. (31) ženatý otec dvou holčiček Martin S. (35). Soud včera poslal sadistu na 17,5 roku do vězení a navíc se musí podrobit ústavní sexuologické léčbě.
08.03.2013 23:20 |

podobné články

Expolicista u soudu kvůli vraždě ženy a znásilnění: Znalci promluvili o toxické psychóze. Jeho parťák to vidí jinak

 
Bývalý pražský policista Martin K. (34) čelí obžalobě z devíti trestných činů. Tím nejzávažnějším je vražda, po které ještě založil požár. Zabít měl zcela náhodnou oběť v době, kdy byl pod vlivem pervitinu. Nový znalecký posudek, který si vymohla jeho obhájkyně, na rozdíl od těch předchozích říká, že čin páchal, když byl úplně bez sebe a pod vlivem tzv. toxické psychózy, což může značně ovlivnit rozsudek.
24.03.2021 16:35 |

podobné články

„Mládež dělá, co vidí v pornu.“ Znásilnění hrozí častěji, varuje Válková

 
V oblasti trestného činu znásilnění je důležitá osvěta, tedy co znásilnění je a co jím není, upozorňuje exministryně Helena Válková (ANO). Blesk.cz řekla také, že dospívající mládež dělá občas to, co vidí v pornofilmech. A pak trestní hranici znásilnění překračuje. Kolem znásilnění přitom panuje v Česku řada mýtů, upozorňuje odbornice Petra Vitoušová. Ten nejdůležitější je, že ženu bez jejího svolení nelze znásilnit.
21.02.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (434 článků)