Článek

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) znovu na začátku: Případ rozplétá soud v Pardubicích

 
Pardubický krajský soud se začal zabývat vraždou Přemysla (†57) a Marie (†72) z pražské Bubenče, kteří byli zavražděni v roce 2019 na chatě u obce Velká Paseka na Havlíčkobrodsku. Motivem činu měla být Mariina  historická vila. Podle státní zástupkyně je za ohavný čin zodpovědný někdejší student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F. (25). Pražský městský soud už mu dříve napařil 23 let vězení, odvolací soud však rozsudek zrušil a případ předal z Prahy do Pardubic. V kauze čelí obžalobě také Tomášův přítel Jiří N. (26), a to kvůli pokusu o podvod. Oba vinu odmítají.
22.11.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Pražský (6 článků) , Přemysl Pražský (7 článků)
Podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie u soudu: Kamarádi obžalovaného studenta promluvili!

 
Zavraždil Přemysla a Marii z Prahy 6, aby tak zakryl podvod, kterým chtěl pár spolu se svým komplicem připravit o vilu za desítky milionů! Z toho viní obžaloba Tomáše F. (24), jeho přítel Jiří N. (25) čelí obvinění z podvodu. Případ už pátý den rozplétá pražský městský soud. Tomáš F. se přiznal k tomu, že Přemysla zabil v sebeobraně, Marie podle něj ale zemřela Přemyslovou rukou. U soudu promluvili znalci, ve čtvrtek soud vyslechl další svědky – kamarády údajného vraha - a začal přehrávat odposlechy hovorů mezi oběma obžalovanými.
01.10.2020 19:00 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie: Velké trhliny v obhajobě, odhalil znalec! Co podle něj nesedí?

 
Přemysl a Marie skončili zavraždění na dně nádrže Švihov! Šokující případ v těchto dnech rozplétá pražský soud. Tomáš F. (25) je viněn z toho, že pár zavraždil kvůli tomu, aby zakryl podvod, kterým chtěli spolu s Jiřím N. (25) získat vilu v Bubenči v hodnotě desítek milionů. Druhého mladíka viní obžaloba z podvodu. Tomáš u soudu předestřel svou verzi příběhu – nejprve prý Přemysl zabil Marii a muži pak společně hodili její tělo do nádrže, pak Tomáš v sebeobraně zabil Přemysla. V jeho obhajobě ale soudní znalec našel velké trhliny!
30.09.2020 16:55 |

podobné články

Vražda Přemysla a Marie: Rozpory ve výpovědi obžalovaných a tajný dopis! Soud vyloučil elitního advokáta

 
Městský soud v Praze rozplétá vraždu partnerského páru Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72), jejichž těla loni našla policie na dně vodní nádrže Švihov. Z vraždy je obviněný mladík Tomáš F., jenž podle obžaloby chtěl vraždami zakrýt podvod, a spolu s dalším obžalovaným Jiřím N. získat vilu v Bubenči. U soudu ale v pátek nastaly komplikace.
07.11.2020 05:50 |

podobné články

Vražda Přemysla a Marie u soudu! Tomáš popsal, jak zabíjel. Co řekli znalci?

 
Případ vraždy páru, který šokoval celé Česko, začal rozplétat pražský městský soud. Těla Marie (†72) a Přemysla (†57), kteří byli od 6. června 2019 pohřešováni, našli policejní potápěči na dně vodní nádrže Švihov. Z vraždy je obžalován mladý fyzik Tomáš F., jenž chtěl podle obžaloby svým krutým činem zakrýt podvod, kterým chtěl pár připravit o jejich vilu v pražské Bubenči. U soudu předestřel svou verzi - nejprve prý Přemysl zabil při hádce Marii a následně Tomáš F. Přemysla poté, co ho muž napadl nožem. V úterý promluvili znalci z oboru psychologie a psychiatrie, co o obžalovaných řekli?
23.09.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (261 článků)

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Tomáš si odsedí 23 let! Jeho přítel pět

 
Kauza kruté vraždy Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72) kvůli honosné vile v Bubenči je u konce! Za jejich vraždu byl odsouzen bývalý student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F., soud mu napařil výjimečný 23letý trest vězení. Státní zástupkyně Jana Murínová pro něj požadovala 30 let. Jeho přítel Jiří N. si za pokus o podvod odsedí pět let, má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Rozsudek není pravomocný, oba muži vinu odmítli.
08.01.2021 10:05 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile v Bubenči: Odvolací soud zrušil mladíkovi výjimečný trest!

 
Odvolací soud zrušil Tomáši F. (25) výjimečný třiadvacetiletý trest vězení, který dostal za dvojnásobnou vraždu motivovanou získáním vily v pražské Bubenči. Případ předal z Prahy do Hradce Králové, sdělil mluvčí pražského městského soudu Adam Wenig. V kauze zavražděného páru Přemysla (†57) a Marie (†72), jejichž těla nalezla policie ve vodní nádrži Švihov po několika měsících pátrání, čelí obžalobě také jeho přítel Jiří N. (26). Podle nepravomocného rozhodnutí si měl odpykat pět let za pokus o podvod a zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Mladíci vinu odmítají.
12.07.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Králová (17 článků) , Jiří Adam (49 článků) , Adam Adam (266 článků) , Adam Adam (266 článků)

Smrt Přemysla a Marie: Záhada vražedného nástroje! Výpověď souzeného Tomáše nesedí, odhalil znalec

 
Student Tomáš F. (24) obžalovaný z červnové vraždy Marie D. (†72) a jejího přítele Přemysla H. (†57) se před soudem do svých výpovědí pořádně zamotal! Uvedl, že Marii zabil Přemysl, který pak Tomáše F. přesvědčil, aby spolu její tělo ukryli v přehradě. Znalec však v jeho výpovědi našel značné trhliny. Jedna z nich se týká vražedného nástroje, kterým měl Tomáš zabít Přemysla.
01.10.2020 05:20 |

podobné články

Zvrat v případu vraždy Přemysla (†57) a Marie (†72): Obžalovaný změnil výpověď! „Neříkal jsem pravdu“

 
Všechno je jinak! Tvrdí to Tomáš F. (25) obžalovaný z vraždy páru z pražské Bubenče, Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72). V září uvedl, že nejprve v hádce Přemysl zavraždil Marii a následně Tomáš F. zabil Přemysla v sebeobraně. Ve středu ale u soudu svou výpověď upravil - s vraždou ženy a muže prý nemá nic společného. Uvedl, že v době činu vůbec nebyl v domě na Velké Pasece, kde k němu došlo, a když se tam vrátil, viděl prý, jak dva muži vynášejí z domu tělo a přistavují vůz ke vchodu.
06.01.2021 15:00 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile v Bubenči: Policie nemá pochyb, oba studenty (24) žene před soud!

 
Od loňského června se policisté zabývají případem nenadálého zmizení manželského páru Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57), kteří bydleli v lukrativní vile v Bubenči. Jejich těla byla později nalezena na dně vodní nádrže Švihov. Podle policistů už není pochyb o tom, kdo za otřesným případem stojí. Před soud žene Tomáše a Jiřího (oba 24), kteří byli s případem spojováni prakticky od počátku.
24.06.2020 11:35 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie: Zabíjel jsem v sebeobraně! tvrdí student. Přiznal se až u soudu

 
Netrpí duševní chorobou ani nejednal pod vlivem návykových látek. Tak znalci zhodnotili osobnost Tomáše F. (24), který měl podle obžaloby kvůli vile v pražském Bubenči zabít Marii D.(†72) a Přemysla H. (†57). U soudu se k vraždě částečně přiznal, ovšem Marii D. podle něj zabil Přemysl H. Ten prý Tomáše F. napadl, student fyziky ho údajně zabil v sebeobraně.
30.09.2020 05:15 |

podobné články

Krutá vražda páru kvůli vile v Bubenči: Marie ještě žila, když ji hodili do přehrady?!

 
Ve středu byl zahájen soudní proces se dvěma mladíky, kteří se podle obžaloby snažili podvodným způsobem získat vilu v pražském Bubenči od Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57). Mladý fyzik Tomáš F. (25) je obžalovaný z vraždy páru a hrozí mu až dvacetileté vězení či výjimečný trest. U soudu popsal, jak měl spolu s Přemyslem zatížit a hodit tělo zabité Marie do vodní nádrže Švihov. Pitva ale nevyvrátila šokující zjištění! Nebohá žena mohla být naživu a utopit se.
24.09.2020 05:10 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Časová osa celého případu! Co a kdy se stalo?

 
Těla zavražděných Marie (†72) a Přemysla (†57) vytáhli koncem října z vodní nádrže Švihov. Partneři byli naposledy spatřeni začátkem června, posléze začali kriminalisté pracovat s verzí, že byli oba zavražděni kvůli tomu, že žili v lukrativní pražské vile. Policisté zadrželi dva údajné pachatele (oba 24), z nichž je jeden obviněný z vraždy, druhý z podvodu. Jak se ovšem zdá, vše má svůj počátek ještě mnohem dříve, než bylo vyhlášeno pátrání. Jak se celá kauza vyvíjela?
20.11.2019 22:10 |

podobné články

Vražda Přemysla (†72) a Marie (†52) kvůli vile v Bubenči. U soudu může padnout i doživotí!

 
Kauza vraždy dvou seniorů z pražské Bubenče - Přemysla H. (†57) a Marie D. (72) míří k soudu. Ten bude projednávat jednak vraždu, zároveň ale také pokus o podvod. Z vraždy je dle očekávání obviněn mladý fyzik Tomáš (24), jeho kumpán Jiří (24), který je studentem medicíny, se bude zodpovídat pouze z pokusu o podvod. Podle policistů za motivem únosu a vraždy seniorského páru mohla historická vila v Bubenči, jejíž cena se pohybuje v řádech desítek milionů korun.
07.07.2020 14:55 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) u soudu: Žalobkyně žádá pro mladíka 30 let vězení!

 
Kauza vraždy partnerské dvojice Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57) se pomalu chýlí ke konci. Podle obžaloby má jejich smrt na svědomí Tomáš F. (25), který se pokoušel spolu se svým partnerem Jiřím N. (25), obviněným z podvodu, získat vilu zavražděné ženy. Tomáš F. ve středu u soudu zásadně změnil svou výpověď, ve čtvrtek pak vypovídali jeho rodiče. Podle informací Blesk.cz by už v pátek mohl padnou rozsudek. Státní zástupkyně navrhla potrestat Tomáše F. 30 lety vězení, obhájci obou obžalovaných naopak žádají zproštění obžaloby.
07.01.2021 12:45 |

podobné články

Podezřelí z vraždy Marie a Přemysla: Duši nebolí, když se řeže tělo, směje se na svobodě medik, který je prý chtěl připravit o vilu za 50 milionů

 
Končící šéf pražské mordparty Josef Mareš ve středu oznámil, že po pěti měsících pátrání našli těla pohřešovaných Marie (†72) a Přemysla (†57). Ostatky vyzvedli ke konci října potápěči ze dna nádrže Švihov a teprve až rozbor DNA potvrdil jejich totožnost. Ve vazbě od začátku září sedí mladý fyzik Tomáš (24), který čelí obvinění z vraždy a odmítá vypovídat. Jeho komplic, student medicíny, Jiří (24) je obviněn ze spáchání podvodu a užívá si volnosti.
21.11.2019 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Mareš (25 článků)

Matka Tomáše, který dostal 23 let za vraždu Přemysla a Marie: Slzy u soudu! Proč nesvědčila dřív?

 
Se slzami v očích sledovala nekompromisní rozsudek nad svým synem Tomášem F. (25) jeho matka Iveta. Toho v pátek pražský městský soud za krutou vraždu partnerského páru z Prahy, Přemysla (†59) a Marie (†72), nepravomocně odsoudil k 23 letům vězení. Tomáš je podle soudce zavraždil a jejich těla následně hodil do nádrže Švihov, snažil se tím zakrýt podvod, jímž chtěl se svým přítelem Jiřím N. Marii připravit o vilu v Bubenči v hodnotě desítek milionů. Jeho matka teprve ve čtvrtek, den před vyhlášením rozsudku, vypovídala u soudu. Proč nepromluvila dřív?
09.01.2021 05:15 |

podobné články

Našli těla Přemysla (†57) a Marie (†72)! Ležela na dně Želivky, potvrdil končící šéf mordparty Mareš

 
Konečně je našli! Těla pohřešovaného páru z Prahy 6, Přemysla H. a Marie D., kteří zmizeli v červnu, objevili potápěči koncem října na dně vodní nádrže Švihov, potvrdil končící šéf pražské mordparty Josef Mareš. Jejich auto našli v Maďarsku, už v září policisté zadrželi dva podezřelé mladíky - jednoho obvinili z vraždy, druhého z podvodu. Těla ležela v 30metrové hloubce.
20.11.2019 10:10 |

podobné články

Krutá vražda v Třebíči: Zabíjel známý rapper, který si libuje v písních o mučení a znásilňování!

 
O silvestrovské noci se v Třebíči odehrála krutá vražda. K tragédii došlo před barem Sandra na Komenského náměstí a podle portálu tn.cz tam zabíjel zpěvák ze skupiny Masový Wrazi.
01.01.2015 15:52 |

podobné články

Krutá vražda Jozefa (†47) na Slovensku: Otec jednoho z obviněných mladíků promluvil

 
Krutá vražda, která v únoru otřásla celým Slovenskem. Tři mladíci měl nalákat sedmačtyřicetiletého Jozefa P. do podzemního bunkru ve městě Martin v Žilinském kraji a tam ho zavraždit opravdu krutým způsobem. Adoptivní otec jednadvacetiletého obviněného chlapce nyní otevřeně o celé hrůze promluvil.
27.02.2021 14:35 |

podobné články